на сайті  
   
 
Субота, 11 липня 2020 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2020 рік


2019 рік


2018 рік


2017 рік


2016 рік


2015 рік


2014 рік


2013 рік


2012 рік


2011 рік


2010 рікЗвіт голови Галицької районної ради
13.01.2012 | 09:31 | Переглядів: 1841
Рейтинг

     25 листопада 2011 року минув рік з часу першого сесійного засідання Галицької районної ради шостого скликання, до якої за результатами останніх місцевих виборів з-поміж 629 кандидатів було обрано 82 депутати від 11 політичних сил.
     Усвідомлюючи зобов’язання перед депутатським корпусом й громадою району, відштовхуючись від загальноприйнятої цивілізованої практики, на виконання Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад» (ч.3 ст.11, ст.16) та дотримуючись принципів відкритості й прозорості, вважаю за доцільне підвести перші підсумки діяльності за звітний період.
     Кожен з вас має на руках детальний звіт про роботу за рік. Тому вважаю за доцільне зупинитися тільки на загальних аспектах діяльності районної ради.
     Зокрема, вважаю найбільшим досягненням те, що нам вдалося добитися об’єднання депутатського корпусу району, який зумів переступити через політичні амбіції та об’єднатися не тільки у виборі керівництва районної ради, але й узяти на себе відповідальність за функціонування районної ради як органу, покликаного захищати та представляти інтереси 41 територіальної громади району.

     Рік, що минув, для району, як і для держави в цілому, був наповнений важливими подіями в політичному і соціально-економічному житті. Цей період позначений важливими і складними подіями у житті районної ради, кожного депутата зокрема. Адже впродовж цього часу тривав непростий процес вироблення стилю і методів діяльності районної ради у питаннях реалізації програм щодо розв’язання соціально-економічних проблем району та поліпшення добробуту краян.
     З огляду на зазначене та керуючись вимогами чинного законодавства про місцеве самоврядування, керівництво, виконавчий апарат районної ради впродовж звітного періоду докладало зусилля для об’єднання всіх політичних сил, представлених у раді, і спрямовувало їх у єдине русло, в основі якого – інтереси територіальних громад району, інтереси України. Це дозволило оминути тривалі міжпартійні дискусії та зосередитися на пошуку шляхів посилення впливу ради, її президії, постійних комісій, кожного депутата у розв’язанні насущних проблем життєдіяльності району.
     Особливо хочу відзначити, що протягом цього часу поглиблювалася співпраця районної ради з районною державною адміністрацією, яка базувалася на взаєморозумінні проблем району та шляхів їх розв’язання, слугувала збереженню стабільності суспільно-політичної ситуації. Тому всі ті успіхи, які досягнуті у суспільно-політичному та соціально-економічному розвитку району досягнуті тільки завдяки тісній взаємодії цих гілок влади. Адже районна рада, виконуючи визначені законодавством функції, створює нормативне поле для вирішення тих чи інших проблем, а виконавча гілка влади при підтримці з боку депутатського корпусу, постійних комісій організовує роботу по виконанню тих чи інших рішень.
     Пріоритетними завданнями цього періоду у діяльності районної ради стала реалізація основних напрямів стратегії економічного та соціального розвитку території району, створення сучасної, здатної до саморозвитку конкурентноспроможної економіки, розвитку системи життєзабезпечення населених пунктів району, забезпечення екологічної безпеки та створення ефективної системи в галузі охорони навколишнього природного середовища, розбудови та модернізації соціальної інфраструктури, збереження культурної спадщини. Ці завдання постійно займають центральне місце у нашій роботі і що спростовує твердження, що районні та обласні ради після переходу до виборів на мажоритарно - пропорційній основі перетворяться у суто політичні органи. Це спростовує і наша статистика, зокрема із 118 рішень, прийнятих районною радою за звітний період, тільки 9 носять суто політичний характер. Зокрема, прийнято 31 місцеву Програму, яка накреслила план виконання гострих соціально-економічних проблем району. Однак, там, де питання стоїть щодо збереження незалежності держави, її мови, історичних та культурних традицій районна рада рішуче стає на їх захист.
     Так, позачергова виїзна третя сесія Галицької районної ради була проведена спільно з обласною, районними радами на Європейській площі в м.Івано-Франківську, за результатами якої прийнято Звернення обласної ради, районних рад Івано-Франківської області до Президента України В.Януковича та Вищого адміністративного суду України щодо намірів скасування Указу Президента В.Ющенка про присвоєння звання Героя України Степану Бандері. Прийнято також Звернення до Президента, Верховної Ради, Кабінету Міністрів України з приводу обмеження культурних та національних прав українців у Російській Федерації; з приводу політичних репресій в Україні; з приводу відмови місцевої влади від встановлення в м. Полтаві пам’ятника національному герою України І.Мазепі; з приводу розслідування подій у Львові 9 травня 2011 року; з вимогою відставки Прем’єр-міністра України М.Азарова та Кабінету Міністрів України; з приводу конституційності Закону України “Про увічнення перемоги у Великій Вітчизняній війні”; з приводу справи В.Абраміва; з приводу політичної розправи над Ю.Тимошенко та Ю.Луценком.
     До 20-ої річниці Незалежності України була проведена урочиста сьома сесія районної ради, в роботі якої взяли участь депутати обласної ради В. Шкварилюк, Ю.Бабій, З.Береговський, Я.Ткачівський, Р.Чернега, Т.Хованець, О.Джура, депутати районної ради всіх демократичних скликань, заступники голови РДА, начальники її управлінь та відділів, керівники організацій, голови місцевих рад району першого – шостого скликань, керівники підприємств, агроформувань, керівники політичних партій та громадських організацій, представники засобів масової інформації. Після засідання сесії районної ради відбувся урочистий концерт.
     Значне місце у роботі районної ради займає питання розподілу коштів екологічного фонду районного бюджету. Адже у сьогоднішній складній ситуації із бюджетом це чи не єдина можливість щось у районі зробити. В період з 01 січня по 06 грудня 2011 року Бурштинська ТЕС перерахувала до бюджету району 19 240 208 гривень. В основному дані кошти були спрямовані на поліпшення екологічної ситуації в районі, зокрема, зниження рівня забрудненості довкілля, запобігання виснаження природних ресурсів та забезпечення нормативних умов проживання населення.
     Виходячи з цих умов, у 2011 році сільським радам району було виділено 7 735 367 гривень, Більшівцівській селищній раді – 508 730 гривень.
     За рахунок виділених коштів сільські  ради та селищна рада провели роботи відповідно до чинного законодавства України.
     Особливу увагу звернено на Галицьку міську раду, якій в 2011 році виділено 8 721 064 гривні. Значну суму коштів має Бурштинська міська рада.
     За рахунок даних коштів в районі Галич-Заріки та Меживіддя побудовані вуличні каналізаційні мережі, розпочато будівництво каналізації поверхневого стоку, що дасть змогу відвести грунтові води і після очистки скидувати в р. Дністер. Продовжено роботи по укріпленню берегової лінії р. Дністер.
     Не залишалися поза увагою районної ради і бюджетні установи. Так, відділу освіти виділено 2475342 грн, охороні здоров’я – 826838 грн. Проводилося фінансування і інших заходів.
     Одним із центральних місць діяльності районної ради та її виконавчого апарату стала організаційна робота щодо участі місцевих рад району у першому та другому обласному конкурсах проектів і програм місцевого самоврядування.
     У першому конкурсі взяло участь шість місцевих рад, у другому – 14, що стало найкращим показником в області. Переможцями від Галицького району визнані: у першому конкурсі Залуквянська та Тустанська сільські ради, у другому – Бурштинська міська, Бринська, Деліївська, Жалиборівська і Крилосівська сільські ради.
     Безумовно, у своїй роботі ми стикаємося і з різного роду проблемами. Вони в нас є. Зрештою, як і всюди. Ми їх бачимо і працюємо над їх вирішенням.
     Основним пріоритетом діяльності районної ради на 2012 рік й надалі залишається розвиток місцевого самоврядування. Ми усвідомлюємо, що воно є головним фундаментом реального, а не лише декларованого народовладдя. Крізь призму цього завдання розглядатимуться усі інші наші новації та ініціативи.
     До першочергових завдань Галицької районної ради у 2012 році також належать:
     - системний і комплексний підхід при формуванні та прийнятті програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2012 рік, місцевих цільових програм шляхом врахування доручень виборців депутатам районної ради, що випливають з потреб відповідного виборчого округу чи територіальної громади в цілому;
     - створення умов для розвитку територіальних громад через їх участь у третьому обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування;
     - перегляд Стратегії економічного та соціального розвитку територій району до 2015 року, затвердженої рішенням районної ради у 2007 році, врахувавши сучасні національні пріоритети політики модернізації з адекватною оцінкою наявних в районі ресурсів;
     - з метою прийняття районною радою узгоджених рішень з питань погодження спеціальних дозволів на користування надрами та надання гірничих відводів, скласти реєстр корисних копалин, які розвідані на території району;
     - сприяння сталому соціально-економічному розвитку на місцевому рівні через підтримку та співфінансування громадських ініціатив в рамках реалізації спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»;
     - подальше вдосконалення практики і змісту роботи, на кожній сесії районної ради заслуховувати хід виконання рішень, прийнятих на виконання депутатських запитів.
     Все сказане вище дозволяє зробити висновок, що у непростих соціально-економічних умовах сьогодення Галицька районна рада, депутатський корпус, працівники виконавчого апарату, будучи однією із складових частин системи місцевого самоврядування України, докладали всіх зусиль щодо вирішення насущних проблем територіальних громад, в силу своєї компетенції з честю несли високе покликання – служіння народу України. Віриться, що в умовах, коли світ вступив в епоху фінансової та економічної кризи, яка своїм крилом накрила і Україну, ми вистоїмо і збережемо добрі традиції району, який дав назву цілому краю.
     Сподіваюся, що наша спільна робота й надалі буде злагодженою та конструктивною. Переконаний, що з Божою поміччю нам вдасться виправдати довіру громади, примножити її й конструктивно та ефективно працювати як над поліпшенням добробуту мешканців нашого району, так і в загальній справі розбудови Української держави й української нації.
     
     Слава Україні!


Коментарі:

Коментарів поки що нема.Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 9 + 10 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net