на сайті  
   
 
Неділя, 12 липня 2020 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2020 рік


2019 рік


2018 рік


2017 рік


2016 рік


2015 рік


2014 рік


2013 рік


2012 рік


2011 рік


2010 рікОцінка роботи та перспективи розвитку Галицького МУВГ
01.06.2012 | 12:47 | Переглядів: 1574
Рейтинг

     Забезпечення сталого функціонування та розвиток країни тісно пов’язані зі станом водних ресурсів. Напередодні свята – Дня працівників водного господарства, слід згадати тих, хто безпосередньо пов’язаний із цією  важливою ланкою  народного господарства.    
     Водогосподарською діяльністю на території Галицького, Рогатинського та частково Калуського районів Івано-Франківської області займається Галицьке міжрайонне управління водного господарства.
     Виходячи із положень Програми діяльності Кабінету Міністрів України «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» та виконуючи завдання Уряду з розвитку національної економіки, управління спрямовує свою діяльність на забезпечення працездатності водогосподарських і меліоративних систем, виконання природоохоронних заходів.
     За рахунок чіткої організації праці експлуатаційного персоналу під керівництвом начальника управління Кусяка Миколи Івановича в управлінні виконуються заплановані обсяги ремонтно-експлуатаційних та ремонтних робіт. Концентрація і раціональне використання коштів загального і спеціального фондів  дали змогу забезпечити виконання планових ремонтно-експлуатаційних робіт на водогосподарських об’єктах. Зокрема, у 2011 році загальний обсяг робіт становив 1501,0  тис.грн, у тому числі поточний ремонт міжгосподарської мережі виконано на суму 49,5 тис.грн, поточний ремонт внутрігосподарської мережі – 185, тис.грн, інші роботи по наданню платних послуг виконано на суму – 1266,5 тис.грн Очищено 39 км каналів загальним об’ємом – 79,3 т.м3 , відремонтовано 48 шт. гідротехнічних споруд. Підготовлено до вегетаційного періоду меліоративні системи на площі 35 тис.га. Працівники управління беруть активну участь у проведенні місячника благоустрою  в рамках щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля». Ведеться постійний моніторинг водних об’єктів, прибережних захисних смуг. Відділ водних ресурсів, який очолює  Луговий В.С., щорічно розробляє заходи, щодо безаварійного пропуску льодоходу, паводків Узгоджені схеми взаємодії аналітично-диспетчерського центру з органами МНС та територіальними підрозділами центральних та місцевих органів виконавчої влади і місцевого самоврядування. На базі управління створений аварійний запас матеріалів для ліквідації пошкоджень ГТС. Ведеться робота з представниками місцевих органів влади тих населених пунктів, на яких можливі виникнення надзвичайних ситуацій, про створення на їх базі  аварійного запасу матеріалів. Пишається управління  і своєю роботою щодо відновлення джерел. Чимало теплих слів на адресу Кусяка М.І. та працівників управління  було сказано жителями с. Маріямпіль за роботу, проведену по відновленню джерела на схилі Замкової гори. Як бачимо, управління працює на повну потужність, хоча проблемних ділянок ще багато, основна з яких – недостатнє бюджетне фінансування . Не вистачає коштів на придбання паливно-мастильних матеріалів, запчастин. Важкою залишається ситуація із виплатою заробітної плати. Але колектив , незважаючи на всі ці негаразди , з оптимізмом дивиться у майбутнє.
     Будучи депутатом районної ради, членом екологічної комісії, Кусяк М.І. постійно веде цілеспрямовану роботу щодо залучення коштів місцевих бюджетів та інших джерел на утримання і розвиток державного водогосподарського комплексу, Адже надійність функціонування водогосподарських систем залежить не лише від технічних елементів , але і від кваліфікованих управлінських рішень
     Пильна увага місцевих органів виконавчої влади, зокрема голови районної ради    Стрембіцького Петра Євстаховича, заступника голови районної ради Маха Михайла Федоровича, голови райдержадміністрації Івасишина Григорія Михайловича до проблеми підтоплення і затоплення населених пунктів району, сприяє вирішенню екологічних проблем. Пригадується, як минулого року ми піднімали питання про необхідність виконання робіт із захисту від підтоплення і затоплення таких населених пунктів, як м. Галич, с. Тустань, с. Блюдники, с. Більшівці, с. Дубівці, с. Мединя та інші. На сьогоднішній день можемо прозвітувати, що у 2011 році виконані роботи дали змогу значно покращити водогосподарську обстановку в районі.  Але на досягнутих результатах працівники управління не зупиняються. На сьогоднішній день продовжуються роботи у с. Тустань, с.Межигірці, с. Дубівці, с. Бовшів.
     Необхідно зауважити, що якісне виконання робіт неможливе без кваліфікованих робітників. Управління гордиться своїми як управлінськими, так і робітничими кадрами. Неодноразово наші працівники нагороджувалися почесними грамотами як Держводагенства, облводресурсів, так і грамотами районної ради, управління. Серед них машиністи-екскаваторники  Понюк І.Й., Жирак С.І., річкові робітники Гишта В.Г., Гамуляк О.І., Фалько Г.А., провідний інженер Матвієць Є.Л., інженер І категорії Солтис С.О. та інші. Проте  головна заслуга успішного функціонування управління залишається за начальником Кусяком М.І., головним інженером Кваснієм Б.Р. Багаторічний досвід роботи, розуміння поставлених завдань, правильне бачення вирішення проблем забезпечує стале функціонування управління в умовах нестабільної економічної ситуації.  
     Сьогодні Галицьке міжрайонне управління водного господарства залишається важливою ланкою народного господарства, оскільки проблеми збереження водогосподарських фондів, захисту населених пунктів від шкідливої дії води залишаються одними із найважливіших як в економіці країни, так і району. Адже добробут жителів України, як і нашого регіону, – це головна мета держави і безпосередньо  працівників водного господарства.

Володимир Теслюк


Коментарі:

Коментарів поки що нема.Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 9 + 7 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net