на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Затверджено районний бюджет на 2011 рік

     Затверджено районний бюджет на 2011 рікПрийняття головного фінансового документу на 2011 рік стало основним питанням порядку денного другої сесії Галицької районної ради шостого демократичного скликання, яка відбулася 5 січня.
Розпочинаючи пленарне засідання, участь в якому взяли лише 67 із 82 депутатів (мабуть, депутати районної ради беруть приклад з депутатів ВР і вже відтепер прогулюють пленарні засідання), чотири політичних сили (ВО «Свобода», «Фронт змін», НРУ та ВО «Батьківщина») не оминули можливості висунути одразу дві заяви щодо політичних репресій в Україні та з приводу обмеження культурних та національних прав українців в Російській Федерації.

Переглядів: 1649 | Коментарів: 0 Детальніше >>

З Новим роком та Різдвом Христовим!

     З Новим роком та Різдвом ХристовимДорогі і возлюблені в Христі  брати і сестри. Ось уже більше як 2000 років ми святкуємо Різдво Христове – найвеличніше свято всього християнства, а краще сказати – всього людства, бо Син Божий, Творець Всесвіту, став людиною. Різдво Христове – це свято любові. Любов, котру принесло на землю Різдво, зобов’язує нас до внутрішнього відродження, до оновлення усього сущого: людини, сім’ї, нації, держави, всесвіту.
Різдво Христове – це подія, яка сталася в часі, але має силу вічності. Народження у Вифлеємському вертепі Сина Божого є свідченням невимовної та безмежної Божої любові до роду людського, це акт Божого Промислу, Божої опіки над світом та людиною.

Переглядів: 2127 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Різдвяне вітання на 2011 рік Всечесним отцям-парохам та всім вірним УГКЦ Галицького деканату

     Христос Рождається!

     З Новим роком та Різдвом Христовим“3 нами Бог, розумійте народи і покоряйтеся Йому, бо з нами Бог” (Велике Повечір’я).
Сьогодні в усіх наших церквах дзвони сповіщають людям дивну новину, щоб вони якнайскоріше поспішили до своїх Церков поклонитися Новонародженому Ісусові і принести Йому в дар любов своїх сердець. Різдво Христове – це свято Божої любові, яке звіщає про те, що ми є дітьми Божими і спадкоємцями Його Небесного Царства, бо на те став Ісус “Сином Людським», щоб ми змогли стати “синами Божими”. На те став безсилою, немічною дитиною, щоб нас зробити силачами і героями у святій Церкві. Для того став маленьким, щоб нас зробити великими. Для того став убогим, щоб нас збагатити! Ісус приходить на цей світ, щоб втихомирювати наш плач і обтирати сльози з наших очей. Протягом всього життя скитався, не маючи де голови прихилити, щоб нам забезпечити вічний щасливий осідок у Царстві Небесному!.. Христос Спаситель приходить на цей світ в убогому вертепі, стає провідником блукаючого у гріховній темряві людського роду, “щоб кожен, хто вірує у Нього, не загинув, а жив життям вічним” (Ів. 3,16) . Своєю Божественною наукою Спаситель розігнав темряву поганства, доповнив закон Мойсея, установив Святі Тайни, навчив нас молитися, заснував святу Церкву і навчив вірних: “Той, хто нап’ється води, якої дам йому Я, – не матиме спраги повіки” (Ів. 4, 14). У такий спосіб Ісус Христос звістив світові правдиве розуміння про Бога.

Переглядів: 2607 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Різдвяне вітання християнам древнього Галича вірним Православної Незалежної Церкви України!

     Христос Рождається!
Славіте Його!

     З Новим роком та Різдвом ХристовимНастав благословенний і радісний день Різдва Христового, коли відкрилась безмежна любов Божа до Свого творіння: «Бог послав у світ Єдинородного Сина Свого, щоб ми отримали життя через нього» (Перше послання Іоана 4:9).
Дивна священна подія Різдва Христового звершилась, коли виповнився час, призначений Богом для  приходу на землю Господа Ісуса Христа ради  спасіння і примирення людини з Богом, щоб оновити і освятити природу людини, щоб повернути людям достоїнство синів Божих і дарувати блага як Божим дітям.
“Перегороду від раю знищено, вогняний меч зникає, херувим відступає від дерева життя, і ми, прогнані з раю через непослух, причащаємося райської поживи” (Стихира Навечір’я Різдва Христового).
Тому нині повинна радіти душа християнина. Адже   ти, християнине, знову стаєш Божим сином, дочкою, адже тобі,  християнине, відкриваються ворота до Небесного Раю, адже тобі,  християнине, знову  дозволено споживати плоди з дерева вічного життя.

Переглядів: 2018 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Про прожите й пережите

     Вже стало доброю традицією підводити підсумки року, згадувати як радісні, так і сумні події, аналізувати досягнення і помилки, радіти перемогам і усвідомлювати гіркоту поразок…
Минув 2010 рік, доволі суперечливий і неоднозначний. Для когось він був вдалим, хтось знайшов своє кохання, а хтось – друзів. Багато з нас зрозуміли, хто ми. Зрештою, це був нелегкий рік.
Яким він видався для галичан? Було по-різному. Чимало хороших подій, а то й прикрих оказій.
Вже в січні ми тішилися за свого земляка Романа Круцика, якого за вагомий особистий внесок у справу консолідації українського суспільства, розбудову демократичної і правової держави було нагороджено Орденом Свободи...

Переглядів: 1793 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Дякували за прожитий рік

     У переддень Нового 2011 року в храмі Різдва Христового міста Галича відбулася подячна Служба Божа, у якій взяли участь не лише мешканці міста, а й керівники району, працівники управлінь та відділів районної державної адміністрації. Декан Галицького деканату УГКЦ отець-мітрат Василь Завірач подякував Богові за прожитий нелегкий 2010 рік, побажав здоров’я, щастя, добра, успіхів і мудрості у Новому році.
Священики деканату долучилися до привітань отця Василя і висловили подяку деканові за Службу Богові у переддень його уродин.

Переглядів: 1489 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Новорічні дарунки від влади

     Подарунки від владиЗасоби масової інформації уже повідомляли про подію, що сталася у вересні 2010 року в родині Олександра та Оксани Росоловських із села Дем’янів, які виховували двох діточок – Данилка та Христинку. 19 вересня їх сім’я поповнилася ще трьома малюками: Кирилком, Веронікою та Каріною. Це перша трійня, що народилася у Галицькому районі за останні п’ятнадцять років, саме тому ця приємна звістка не могла не привернути увагу влади.

Переглядів: 1856 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галичани відзначили день народження провідника ОУН

     День народження провідника ОУНДва роки тому 100-річний ювілей Степана Бандери проходив на державному рівні. У цьому році відзначення 102-ї річниці на Івано-Франківщині проходить на офіційному рівні, про що підписано відповідне розпорядження головою Івано-Франківської обласної ради Олександром Сичем. День народження провідника ОУН відзначали також на Львівщині і Тернопіллі.
1 січня громадські та політичні організації Галицького району, як і щороку, взяли участь в урочистих заходах, які проходили в історико-меморіальному музеї Степана Бандери в селі Старий Угринів, де відбулися панахида та урочисте віче за участю голови обласної ради Олександра Сича, заступника голови обласної державної адміністрації Романа Іваницького, духовенства, лідерів політичних партій, громадських організацій, представників партійних осередків національно-демократичного спрямування, колишніх вояків ОУН-УПА, мешканців краю.

Переглядів: 1785 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Запорізькі діти в Медині

     Запорізькі діти в МединіЧасопис «Галицьке слово» вже повідомляв читачів про те, що в рамках мистецького проекту «Схід-Захід» та відповідно до Програми розвитку освіти Галицького району на 2010-2015 рр. на запрошення Галицької районної державної адміністрації в район прибуде група учнів Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №81, які перебуватимуть впродовж Різдвяних свят у селі Мединя.
Третього січня запорізькі школярі разом із керівником групи, заступником директора школи Ларисою Хамбековою прибули на Прикарпаття. Дітей із радістю зустріли мешканці села Мединя. Школярі в перший день знайшли спільну мову з однолітками  і потоваришували, а допомогла у цьому тепла зустріч в стінах Мединської школи і невеличка творча програма, завдяки якій запорізькі учні ближче пізнали історію Галицького села над Лімницею...

Переглядів: 1727 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Не позбавляйте близьких віри у добро

     Не позбавляйте  близьких віри у доброОсь і минув ще один рік. Рік тісної співпраці «Галицького слова» з читачами, спільних радощів і переживань. Я недарма написала «спільних». Журналісту доводиться бути не лише професіоналом у своїй справі, а й добрим психологом, вміти співчувати і розбиратися в людській суті. Часто буває так, що люди звертаються до редакції як до останньої інстанції, втративши надію на допомогу і розуміння від того, хто в компетенції їх надати. Жодна з таких справ не залишає нас байдужими. Щоб описати складну життєву історію, журналіст змушений пережити її разом з людиною, про яку пише, відчути її біль. Хтось запитає: а навіщо це вам? Проте ми  мусимо писати, будити у людях співчуття, бажання допомогти іншим, інколи навіть не чужим, а найріднішим.

Переглядів: 1588 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Пенсійна реформа у запитаннях і відповідях

     Пенсійний фонд України1. Яка ситуація із збалансуванням Пенсійного фонду на сьогодні?
У 2010 році дефіцит коштів Пенсійного фонду України складає 26,6 млрд. гри.
Покриття дефіциту коштів передбачено за рахунок коштів Державного бюджету України.

2. Як пропонується вирішити проблему підвищення пенсійного віку (окремо — для жінок і окремо — для чоловіків)?
Програмою економічних реформ України на 2010 — 2014 роки передбачено, зокрема, що пенсійний вік для жінок і чоловіків має бути вирівняно (поступово, з кроком 0,5 року за рік протягом 10 років). Відповідно передбачається поетапне підвищення пенсійного віку для жінок з 55 до 60 років.
Це питання було найбільш дискусійним.
Головним аргументом проти підняття пенсійного віку в Україні зазвичай називають низьку тривалість життя...

Переглядів: 2089 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Мальовниче Опілля – на сторінках нового видання

     Мальовниче Опілля – на сторінках нового видання 5 січня у Національному заповіднику «Давній Галич» відбулася презентація колективної монографії «Опілля», що побачила світ наприкінці минулого року. На ній були присутні і виступили доцент Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника Михайло Паньків, депутат Івано-Франківської обласної ради, секретар обласної організації Національної спілки письменників України Ярослав Ткачівський, представники влади, громадські і культурні діячі, працівники заповідника.
Презентоване видання – перша ластівка у висвітленні історії Опільського краю. Ідея написання дослідження належала багатолітньому керівнику етнографічного загону постійно діючої науково-дослідної експедиції, заступнику генерального директора Національного заповідника «Давній Галич» з наукової роботи, нині покійному Ярополкові Миколайовичу Клюбі.

Переглядів: 2270 | Коментарів: 0 Детальніше >>

На шлях святої боротьби вони ще з юних літ пішли...

     Степанія Легка25 грудня 2010 року зупинилося серце вірної доньки України, учасниці національно-визвольної боротьби, довголітнього політв’язня, члена районного Братства ОУН-УПА Степанії Легкої.
Народилася вона 1928 року в селі Волиця Бережанського району. Свій тернистий шлях за волю України почала з 16 років. З 1944 року – в лавах УПА. Була зв’язковою санітаркою.
1947 року із-за провокації була заарештована. Пройшла через поневіряння  в слідчих кабінетах і тюремних камерах. 19-літня Стефанія Тернопільським  військовим трибуналом була засуджена  на 10 років позбавлення волі. Покарання відбувала в режимних таборах  Колими.

Переглядів: 2209 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net