на сайті  
   
 
Неділя, 24 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Тиждень в Україні з іронією і без...

     У добу античної класики мудреці вірили, що можуть вплинути на формування державного устрою у грецьких полісах. Вони добре знали, що кожна форма правління приховує у собі загрозу. Арістотель вважав, що монархія тільки тоді буде корисною, якщо не перетворюватиметься на тиранію. Аристократія може забезпечити стабільність і добробут, якщо не стане олігархією. Навіть у демократії є негативний аспект. На думку філософа, через людське свавілля вона може швидко перетворитися в охлократію (владу черні) і призвести до хаосу. Усе залежить від дотримування правила «золотої середини», а також мудрості керівників держави. Якщо правителі – замасковані визискувачі, які не втомлюються грабувати народ, жодна форма правління не буде корисною.

Переглядів: 1001 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Юні пластуни дарували галичанам Вогонь Миру

     П’ятнадцятий рік поспіль «Пласт» (Національна скаутська організація України) бере участь в Міжнародній скаутській естафеті і розповсюджує Вифлеємський Вогонь Миру по Україні.
Ідея Вогню і його проста символіка сприйнялися українською громадою. Впродовж останніх років для багатьох з нас Вогонь став доповненням під час святкування Різдва Христового.
Галицькі пластуни другий рік поспіль розповсюджують Вифлеємський Вогонь Миру на території району.

Переглядів: 1133 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Діяльність влади впродовж тижня

      8 січня під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Володимира Бродовича відбулася нарада з начальниками відділів та управлінь районної державної адміністрації. Розглянуто питання про стан виплати та легалізації заробітної плати в районі, про заходи щодо оптимізації чисельності бюджетних установ, які фінансуються за рахунок місцевого бюджету, про участь відділів, управлінь районної державної адміністрації, керівників територіальних органів центральних органів виконавчої влади у державних проектах та проектах благодійних фондів. За підсумками наради начальникам відділів та управлінь районної державної адміністрації було дано відповідні доручення.

Переглядів: 1013 | Коментарів: 0 Детальніше >>

До уваги платників єдиного податку та платників збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності!

     Відповідно до норм статей 49 та 296 Податкового кодексу України податкова декларація платника єдиного податку за 2012 рік подається до органів ДПС:
– платниками, віднесеними до 1 групи – протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року, тобто до 1 березня 2012 року включно;
– платниками, віднесеними до 2-6 груп – протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного періоду, тобто до 11 лютого 2013 року включно.

Переглядів: 1227 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Свято в музичній школі

     Тиха ніч огорнула все темним покривалом і наповнила простір химерними снами та чудернацькими історіями. На небі засяяли перші зорі і на землю полинула чарівна історія. Її виконала Софія Терлецька. Так розпочалася зимова казка-концерт, яку розповіли слухачам учні Бурштинської музичної школи. А допомогли їм цікаві музичні твори та сценічні костюми.
Спочатку присутні у залі потрапили у царство зимової королеви, відтворене Романом Медвідьом, Іваном Лижичком, Христиною Максимів, Олександром Бердеєм, вокальним ансамблем учнів молодших класів.

Переглядів: 1287 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Конкурс колядників

     Другий рік поспіль традиційне Новорічне свято в Бурштинській ДМШ розпочинається конкурсом на краще виконання колядок. Цього разу коло учасників значно розширилось. Прозвучало багато цікавих, невідомих широкому загалу колядок і щедрівок.

Переглядів: 1227 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Різдвяні вітання

     В учасників фольклорного колективу Бурштинської музичної школи, яким керує С.П.Мельник, вже стало доброю традицією вітати дирекцію та працівників Бурштинської ТЕС зі святами. Недавно вони знову завітали на електростанцію з колядками та щирими віншуваннями. Дзвінкоголосий дитячий спів, побажання здоров’я, щастя, достатку, злагоди принесли приємні хвилини радості. Колядників тепло зустрічали в адміністрації ТЕС, яку очолює директор М.М.Мальований, а також працівники електроцеху.

Переглядів: 1290 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Прикарпатське Різдво» з футбольним присмаком

     Цього тижня в Івано-Франківську проходить міжнародний дитячий турнір з футзалу «Прикарпатське Різдво». Участь у ньому беруть понад два десятки команд з міст України, а також Білорусі і Польщі.
Вже багато років поспіль до Івано-Франківська приїздять дитячо-юнацькі склади професійних футбольних клубів України і Західної Європи позмагатися у вправності та спритності.  Цього разу юні футзалісти змагаються у манежі Івано-Франківського коледжу фізкультури та новому спортзалі КП «Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр», що по вул. Симоненка.  

Переглядів: 1125 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Спортивна учнівська олімпіада

     Нещодавно на базі Галицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та спорткомплексу м.Галича вперше проведено учнівську олімпіаду з фізичної культури.
Мета проведення шкільних та районних  етапів учнівських олімпіад з фізичної культури і спорту – підвищення якості викладання предмета «Фізична культура» в загальноосвітніх навчальних закладах, виявлення здібностей, підвищення рухової активності учнів, пропаганда й популяризація засад здорового способу життя.

Переглядів: 1995 | Коментарів: 2 Детальніше >>

До уваги фізичних осіб – підприємців

     Управління Пенсійного фонду України в Галицькому районі повідомляє про зміни в законодавстві, що регулює терміни та форми подання звіту.
Відповідно до статті 6 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», пунктів 9, 11 Положення про Пенсійний фонд України, затвердженого Указом Президента України від 06 квітня 2011 року № 384, постановою правління Пенсійного фонду України від 10 грудня 2012 року № 24-1 внесено зміни до постанови правління Пенсійного фонду України від 08 жовтня 2010 року     № 22-2 «Про порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», що зареєстрована в Міністерстві юстиції України 01 листопада 2010 року за №1014/18309.

Переглядів: 1229 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галичани – давній народ

     У сьогоднішній рубриці «Галичанство» ми поведемо мову про галичан. Ким тільки не проголошували їх  – заблуканим племенем  московитів, частиною польського народу, потомками готів, нащадками давніх іранців, слав’янізованими кельтами. Галицька тематика не сходить зі шпальт газет, нею рясніють цілі блоги в інтернеті.  Різномінітні тлумачення історії достукуються  до свідомості представників цього давнього етносу, щоб галицький дух і галицьке коріння не зачахли у непростих умовах теперішнього витка історії галичан.

Переглядів: 2238 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галич та район 2013 року

     2013 рік буде роком відзначення багатьох цікавих ювілеїв як на всеукраїнському, так і на місцевому рівні. Одним з визначальних з них стане святкування 1025 – річчя з часу хрещення Руси-України.
Галич та район у наступному році теж багаті на історичні події. Це і відзначення річниць першої письмової згадки про населені пункти, і ювілеї уродженців нашого краю – як сучасників, так і діячів минулих періодів.
У 2013 році ювілеї першої письмової згадки святкуватимуть такі міста і села:

Переглядів: 1409 | Коментарів: 0 Детальніше >>

ЗВЕРНЕННЯ ДО МЕШКАНЦІВ ГАЛИЦЬКОГО РАЙОНУ!

     Значні коливання температурного режиму повітря на більшості водних об’єктів призвели до утворення нестійкого крижаного покриття, що підвищило ймовірність виникнення нещасних випадків внаслідок неконтрольованого виходу людей на кригу.
В зв’язку із цим працівники служби цивільного захисту Галицького району звертають увагу усіх мешканців району щодо необхідності дотримання заходів безпеки під час поводження на водних об’єктах у зимовий період (зимової рибалки тощо),

Переглядів: 909 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Для мешканки Вікторова Святвечір став останнім

     Жителька с.Вікторів Галицького району, 1956 р.н., 6 січня, на Святвечір, поверталася з сином із кладовища, де світили свічки на могилах померлих родичів.
У цей же час з с. Мединя поверталися три буси WV з представниками однієї зі столичних благодійних організацій. Благодійники їхали з Івано-Франківського міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації дітей, що у с.Мединя, де виступали з концертом перед його вихованцями.

Переглядів: 1147 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький вандалізм… Або хто ж постарався, щоб ялинка у Галичі не світилася?

     У ніч з 31 грудня на перше січня увесь світ зустрічав Новий 2013 рік. У містах і селах люди намагалися створити для себе відчуття справжнього свята. Прикрашали ялинки, запалювали на них новорічні гірлянди… І лише у Галичі ялинка у новорічну ніч не виблискувала яскравими вогнями. Хтось напередодні зумисно порвав дроти електромережі, за допомогою яких здійснювалося живлення.

Переглядів: 1023 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net