на сайті  
   
 
Неділя, 24 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
«Галицькі різдвяні фестини»

     Цьогоріч традиційні «Галицькі різдвяні фестини», метою яких є відродження традицій різдвяно-новорічного циклу та збереження культурної спадщини Галицького краю, відбулися 12 січня. Ініціатором проведення заходу виступив відділ культури райдержадміністрації.
Цієї недільної днини розпочалося дійство на Майдані Різдва в м.Галичі парадом звіздарів та ангелів району.
Священики Галицького деканату УГКЦ отець Володимир Кузюк та отець-мітрат Василій Завірач, декан Галицький УАПЦ митрофорний протоієрей Іоан Кузь звернулись до присутніх з Божим Благословенням.
Святкову атмосферу галичанам створила спільна коляда, яку виконали всі присутні на Майдані Різдва.

Переглядів: 1010 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Для багатьох «балачки» інтелігенції про те, що дух Радянської імперії досі не вивітрився та продовжує інтоксикувати організм української нації, видаються не надто цікавим патяканням. Мовляв, скільки можна товкти воду в ступі? Союз давно розпався, майже всі підневільні народи здобули бажану незалежність, тож навіщо вигадувати проблему на рівному місці?

Переглядів: 950 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Пільги для багатодітних сімей

     На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 13 грудня 2013 року № 47498/1/1-13 та домовленостей, досягнутих під час міжвідомчої наради 25 грудня 2013 року за участю Мінсоцполітики, Мінрегіону, Міненерговугілля, Мінюсту щодо організації роботи стосовно забезпечення надання пільг багатодітним сім’ям, повідомляємо.

Переглядів: 1801 | Коментарів: 0 Детальніше >>

До уваги платників єдиного податку та платників збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності

     Відповідно до норм статті 293 Податкового кодексу України ставки податку для першої і другої груп єдиноплатників  встановлюються у відсотках до розміру мінімальної заробітної плати, визначеної законом на 1 січня податкового (звітного) року. З 1 січня 2014 року розмір мінімальної заробітної плати складає 1218 грн. Тому з нового року сума сплати єдиного податку  для платників Галицького району першої групи-121,8 грн, для другої групи-243,6 грн. 

Переглядів: 965 | Коментарів: 0 Детальніше >>

2014-й має стати роком розвитку населених пунктів району

     Важливим питанням життєдіяльності району була присвячена нарада, яка відбулася 10 січня 2014 року під керівництвом голів райдержадміністрації Володимира Бродовича та районної ради Петра Стрембіцького за участю заступників, начальників відділів та управлінь райдержадміністрації, районної ради, міських, селищного та сільських голів, керівників територіальних органів центральних органів виконавчої влади, ЗМІ.

Переглядів: 1146 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Центр надання адміністративних послуг відкрито

     Гарною подією на закінчення року, стало урочисте відкриття в Галицькому районі Центру надання адміністративних послуг. ЦНАП створений для мешканців району, представників суб’єктів господарювання, які зможуть за принципом «єдиного вікна» прозоро отримати 29 адміністративних послуг.
У заході взяли участь перший заступник директора департаменту економіки облдержадміністрації Василь Насадюк, заступники голови райдержадміністрації Богдан Мазурик і Людмила Сівецька, керівник апарату райдержадміністрації Надія Кицела, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій, установ району.

Переглядів: 1268 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Засідання оргкомітету

     13 січня 2014 року під керівництвом голови райдержадміністрації Володимира Бродовича відбулося засідання оргкомітету з підготовки та відзначення в Галицькому районі 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка.
Керівник району ознайомив присутніх з Указом Президента України від 11 квітня 2012 року №257/2012 «Про додаткові заходи з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка» та відповідним розпорядженням райдержадміністрації, яким затверджено склад оргкомітету та план заходів.

Переглядів: 771 | Коментарів: 0 Детальніше >>

ОБЕРЕЖНО! ОЖЕЛЕДИЦЯ!

     У зимовий період багато неприємностей людині приносить ожеледиця, яка виникає тоді, коли на поверхні землі температура близько або дещо нижча нуля, а у верхніх шарах атмосфери, де утворюються хмари, значно тепліше. В результаті на землю випадає дощ, вода тонким шаром розтікається по поверхні та відразу замерзає. Так шар за шаром на дорогах, тротуарах, деревах, проводах та інших предметах утворюється лід.
Ми пропонуємо вам прості рекомендації, як вберегтися від значних неприємностей під час ожеледиці.

Переглядів: 800 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Пошлем думу аж до Бога...»

     Шевченко для України – все. Він став національним кодом, національним паролем. Україна – його Голгофа, воля – його хрест. Він розіп’ятий був за свою Вітчизну і воскрес через неї. Всенародний біль – у ньому, вселюдська трагедія – у ньому, драматизм віку – у ньому. Його передбачення – пророчі. Його творчість – витвір генія. З книг, успадкованих українським народом, на чільному місці в нас – «Кобзар».

Переглядів: 1182 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Бути енергетиком – це престижно і відповідально

     Профорієнтаційна робота у центрі уваги вчителів, батьків загальноосвітніх та інших навчальних закладів, бо наше майбутнє – це молодь, а молодь потребує підтримки і спрямування.
У  Бурштинському енергетичному коледжі ІФНТУНГ нещодавно відбулася виробничо-практична конференція «Моя майбутня професія моєї держави».

Переглядів: 1247 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Проект «Енргоефективні школи» – в дії

     У 2013-2014 навчальному році в Бурштинській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 стартували просвітницькі заходи, присвячені темі енергоефективності та енергозбереженні. Завданням програми енергозбереження є залучення учнів школи до діяльності для забезпечення кращого майбутнього нашої планети шляхом ознайомлення школярів з новітніми досягненнями у галузі енергозбереження, переваг «зеленого» способу життя. Виникла необхідність розповісти про відновлювальну енергетику, «зелену» енергетику, про застосування інноваційних моделей використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі, а також ознайомити з питаннями енергоефективності.

Переглядів: 1826 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Церква Святого Йосафата: передісторія історії

     В одному із кутків Крилоса, який має назву Четверки, у 2003  році було відкрито церкву Святого Йосафата. Це є порівняно невелика культова споруда, довжиною 16 м та шириною у центральній частині 10 м, яка має один купол, увінчаний хрестом. Церква обслуговує мешканців Четверків, а тому жителям не доводиться, як колись, долати кілька кілометрів, щоб потрапити на Богослужіння до Успенської церкви на Крилоській горі.  

Переглядів: 1302 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Технологічна революція для благополуччя і поліпшення якості життя

     Розвиваючи взаємовигідну співпрацю з ЄС , в Україні активно впроваджуються європейські стандарти обліку та екологічної безпеки в автомобільному транспорті. Експерти вважають, що вжиті заходи виведуть цю важливу галузь української економіки на більш високий якісний рівень і підвищать її конкурентоспроможність.

Переглядів: 962 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Будьмо милосердними

     У Святвечір кожного з нас обіймає особлива духовна радість.Саме 6 січня 2014 року було організовано Святу вечерю в стаціонарному відділенні територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян в смт Більшівці за участю директора Галицького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Надії Бабак, отця-мітрата Василія Завірача, працівників стаціонарного відділення.

Переглядів: 969 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Галицька абетка»«Галицька абетка» Активну участь у Всеукраїнській експедиції «Я громадянин України» взяли учні Галицької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1. Метою та завданням школярів стало написання у віршовій формі книжечки «Галицька абетка». До цієї справи долу

     Активну участь у Всеукраїнській експедиції «Я громадянин України» взяли учні Галицької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1. Метою та завданням школярів стало написання у віршовій формі книжечки «Галицька абетка». До цієї справи долучились учні 2-11 класів. Авторами проекту стали старшокласники Анатолій Кондратюк та Неля Слюзар, які склали план з підготовки та написання абетки. З метою популяризації та вивчення історії рідного краю учні оформили стенд «Мій рідний край», взяли участь у проведенні виховного заходу «Таємничими стежками рідного краю», конкурсі малюнка на асфальті «Моє рідне місто», неодноразово здійснювали екскурсії в Національний заповідник «Давній Галич».

Переглядів: 1102 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Про спорт

     ПАУЕРЛІФТИНГ.
11-12 січня 2014 р. у м. Коломия проходив чемпіонат області з пауерліфтингу. Команда нашого району теж взяла участь у цих змаганнях. Переможців і призерів визначали за сумою триборства (присідання + жим + тяга).
Чемпіонами і призерами стали:

Переглядів: 1514 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net