на сайті  
   
 
Неділя, 24 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Галицький довгобуд таки завершують

     Враховуючи важливість для Галицького району введення в експлуатацію хірургічного корпусу ЦРЛ та усвідомлюючи особисту відповідальність за прийняття рішень, щоб даний будівельний об’єкт був зданий вчасно, депутати районної ради зібралися вчора на засідання одинадцятої (позачергової) сесії районної ради.

Переглядів: 755 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Віктор Шевчнеко: діти повинні змалечку привчатись до спорту і активного відпочинку

     У День знань у школах Калуського, Рогатинського та Галицького районів першокласники отримали подарункові сертифікати в рамках спільного проекту Віктора Шевченка, Благодійного фонду «Новий Івано-Франківськ» та туристичного комплексу Буковель на екскурсію та навчання в гірськолижній школі «BukovelSkiSchool».

Переглядів: 633 | Коментарів: 0 Детальніше >>

УМХівська розколяда 2017

     За традицією 21 січня щорічна розколяда спільнот «Українська молодь – Христові» цьогоріч відбулась у с. Тустань. Участь у розколяді взяло 9 спільнот із різних куточків Івано-Франківської Архиєпархії.

Зокрема, сюди прибули осередки УМХ з міст Калуша, Галича, Бурштина, сіл Крилоса, Павлівки, Хом’яківки, Липівки, Дубівці та Тустані – господарів дійства.

Переглядів: 653 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Спасибі за радість і надію

     У Святвечір кожного з нас обіймає особлива духовна радість. Саме 6 січня було організовано Святу вечерю у відділенні стаціонарного догляду в смт Більшівці територіального центру надання соціальних послуг. В традиціях української кухні, смачно, по-домашньому приготовлена кутя, пампушки, вареники та інші традиційні страви, якими працівники відділення пригощали своїх підопічних та гостей.

Переглядів: 525 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Ярослав Пастернак – дослідник галицької Трої

     Саме під такою назвою 17 січня відкрилася виставка в Львівському історичному музеї, присвячена 125-їй річниці від дня народження славетного українського вченого-археолога. Дослідження наукової біографії і творчої спадщини Я.Пастернака (1892-1969) розпочалося ще при житті дослідника, багато нових сторінок вже у наш час відкрили сучасні історики Наталія Булик, Володимир Петегирич, Тарас Романюк, тому здавалося б, яких ще сенсацій можна було чекати на відкритті виставки. 

Переглядів: 1872 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Опілля на сторінках наукових та краєзнавчих видань

     Свого часу ми зіткнутися з такою проблемою. Коли прийшлося щось написати про Опілля, то серед публікацій про цей етнографічний район у каталозі краєзнавчого відділу Івано-Франківської універсальної наукової бібліотеки ім.. І.Франка ми знайшли аж дві (!) позиції. У це зараз важко повірити, але факт залишається фактом.  Звісно, це нас і насторожило, і спонукало взятися за дослідження  Опілля ще більше. Адже так виглядало, що перед нами незачеплений пласт історії, етнографії, діалектології і місця для праці на його цілинному полі вистачить усім. З другого боку, ми розуміли, що Івано-Франківщина тільки  невеликий шматок великого опільського світу і сподівались, що десь про нього уже написано більше. Та сподівання наші не справдилися. На той час на опільську тематику й справді було написано дуже мало. 

Переглядів: 1572 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Особистісний розвиток працівників – запорука росту компанії

     Українська компанія «Даноша» працює на Прикарпатті уже понад 12 років. За цей час створено близько 700 робочих місць для місцевого населення, а також створено сильну команду професіоналів. Яким чином компанія підшукує та розвиває працівників, розповідає Оксана Захарків, менеджер з організаційного розвитку компанії.

Переглядів: 590 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Делієве та Бишів у світлі золотоверхих церков

     Так і хочеться назвати райською ту місцину, де попри хвилясту стрічку дороги простягаються мальовничі села – Делієве та Бишів, що входять до однієї – Деліївскої сільської ради. Та на тлі природньої краси виникають питання. Чому так багато у цих населених пунктах покинутих помешкань? Чому з кожним роком меншає учнівська родина у Деліївській школі? Чому важко підібрати фахівця для роботи у Бишівському ФАПі? 

Переглядів: 1541 | Коментарів: 1 Детальніше >>

2 лютого – Всесвітній день водно-болотних угідь

     Саме в цей лютневий день 1971 р. в  Іранському м.Рамсар була підписана перша міжнародна угода з охорони та збереження природних ресурсів.                                                                                                                            
“Конвенція з водно-болотних угідь міжнародного значення, як середовища перебування водоплавних птахів ”, відображає початкову мету угоди – зберегти ці території  для водоплавних птахів.  Згодом мета конвенції почала розширюватись. Зараз  вона сягає усіх аспектів збереження та збалансованого використання водно-болотних угідь, які є місцем проживання та зимування багатьох видів тварин, а також відіграють важливе значення для регулювання клімату.

Переглядів: 723 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Улюблені ґердани інженера Вульчина

     

     Спочатку виникає природній подив і легка недовіра: як? Чоловік робить цю неймовірно дрібну, точну  мистецьку  штуку – ґердан…?  Та ну… Але потім теплі круглі пацьорочки м’якенько лягають мені в долоні, і здається, що  тримаю в руці кольорову річку з прозорим дном..Річка ворушиться, вовтузиться в руці, вислизає, сміється узорами, блискає кольорами, і тоді долоні поступово набираються тієї суб`єктивної дивовижної магії, котра відкриває особливий код майстра, його сутність і його шлях… Володимир Вульчин – галицький майстер ґерданних прикрас (Кінашів – Більшівці – Надвірна), нафтовик з руками ювеліра.

Переглядів: 1259 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net