на сайті  
   
 
Неділя, 24 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Країна дитинства – своїми силами

     

     У с. Дубівці вже два роки функціонує дитячий садок «Дубочок». Заклад має кілька цікавинок — його організували в переобладнаному приміщенні сільської амбулаторії, тут нема поділу діточок на групи за віком, а сучасну атмосферу казки працівники дитсадка творять своїми руками.

Переглядів: 1084 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Район отримав новий бюджет

     Третього лютого 2014 року продовжила роботу двадцять четверта позачергова сесія районної ради. Одним із найважливіших питань, включених в порядок денний, було прийняття районного бюджету на 2014 рік. В процесі тривалих дискусій, уточнень та, враховуючи пропозиції депутатів, районний бюджет на 2014 рік було прийнято. В рішенні районної ради вказано установити загальний обсяг доходів районного бюджету на 2014 рік у сумі 244483,8 тис. гривень, в тому числі: відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік»...

Третього лютого 2014 року продовжила роботу двадцять четверта позачергова сесія районної ради. Одним із найважливіших питань, включених в порядок денний, було прийняття районного бюджету на 2014 рік. В процесі тривалих дискусій, уточнень та, враховуючи пропозиції депутатів, районний бюджет на 2014 рік було прийнято. В рішенні районної ради вказано установити загальний обсяг доходів районного бюджету на 2014 рік у сумі 244483,8 тис. гривень, в тому числі: відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» обсяг  дотації вирівнювання з Державного бюджету у сумі 84197,4 тис. гривень; субвенцій з Державного бюджету місцевим бюджетам по загальному фонду у сумі 82452,8 тис. гривень; по спеціальному фонду – 1870,6 тис. гривень; субвенції з обласного бюджету у сумі 3404,0 тис. гривень; субвенції з інших місцевих бюджетів – 30000,0 тис. гривень; коштів, що надходять з інших бюджетів до районного бюджету – 1988,9 тис. гривень.
Обсяг доходів загального фонду бюджету визначити у сумі 210959,2 тис. гривень, спеціального фонду бюджету – 33524,6 тис. гривень.
Слід зауважити, що депутати зазначили про недостатність фінансування галузей медицини, освіти, культури. Висловили пропозиції щодо уточнення окремих статей видатків у липні-серпні 2014 року.
Голова районної ради Петро Стрембіцький подякував за роботу та великий внесок у розвиток освіти в районі колишньому директору Більшівцівської ЗОШ І-ІІІ ст. Роману Кобецькому. Депутати погодили кандидатуру нового директора Більшівцівської ЗОШ І-ІІІ ст., учителя фізики Самочко Наталію Михайлівну.

Переглядів: 801 | Коментарів: 0 Детальніше >>

ПЛАН РОБОТИ Галицької районної ради на 2014 рік

     Відповідно до пункту 6 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада вирішила:
1. Затвердити план роботи районної ради шостого скликання на 2014 рік (додається).
2. Рішення опублікувати в районній газеті «Галицьке слово» та розмістити на веб-сайті районної ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради М.Маха.

Переглядів: 913 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Олег Ольжич у Дорогові

     У ці дні українці всього світу відзначають  85-річчя  від  дня  створення  Організації Українських Націонадістів .
Офіційно ОУН  проголошено на  Першому Конгресі українських  націоналістів,який проходив з 27 січня по 3 лютого  1929 року  під керівництвом  славного полковника Євгена  Коновальця. Його девіз: здобудеш Українську державу, або згинеш у боротьбі за неї.
Тоді об’єдналися Група Української Націоналістичної Молоді у Празі, Легія Українських Націоналістів у Подєбрадах (Чехословаччина), Союз Української Націоналістичної Молоді у Львові та Українська Військова Організація (УВО), що діяла в краї.
У   Конгресі брали участь 30 делегатів. Наймолодшим серед них був уродженець села Темирівці Галицького району, син місцевого священика 23-річний Ярослав Барановський. Тоді ж членом ОУН стає близький друг і соратник Ярослава молодий науковець-археолог, син  поета- лірика  Олександра Олеся  Олег  Ольжич.  Ці два політики мали  вагомий вплив  на діяльність ОУН  у  30-40 роках минулого століття.

Переглядів: 1171 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Невмируще слово Кобзаря

     Портрети Тараса Шевченка та iлюстрацiї до його поезiй у XIX ст. були рiдкiстю. Оригiнали його художнiх творiв стали власнiстю колекцiонерiв та музеїв. Цензурнi утиски i заборона Шевченкової спадщини ще бiльше загострили цiкавiсть прогресивної громадськостi, зокрема Ф. Красицького, до Кобзаревої творчостi й матерiалiв про нього, такого вiдомого кожному, хто хоч раз торкнувся сторiнок «Кобзаря».

Переглядів: 2502 | Коментарів: 0 Детальніше >>

ДТЕК інвестував в Бурштинську ТЕС 545,5 млн грн

     ДТЕК Бурштинська ТЕС в 2013 році завершила реконструкцію блоку №5  та капітальні ремонти енергоблоків №3 та №4. Розпочато нарощування нових ярусів золовідвалу №3 та будівництво нового золопроводу.  Вартість цих проектів в 2013 році становила 545,5 млн грн.

Переглядів: 911 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Проект «ДТЕК Енергоефективні школи» все більше і більше привертає до себе увагу учнів, вчителів, батьків Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3.

     У січні 2014р. розпочався міжшкільний конкурс на зменшення споживання електроенергії. Крім практичних робіт (фіксування та надання даних щодо споживання електоренергії), проводяться у школі інтегровані уроки з різних предметів, конференції, виховні години та інші цікаві заходи.
Учні з цікавістю здійснюють пошукову роботу, беруть участь у моделюванні та проведенні заходів. До такої роботи залучили учнів учителі української мови Г. Макойда і І. Нагірняк. Уроки розвитку зв’язного мовлення були наповнені різними формами роботи (ситуативними діалогами, словниковою роботою, текстами тощо.

Переглядів: 917 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Християнська екологічна ідеологія допоможе здолати кризи

     Економічні кризи, політичні потрясіння, соціальні негаразди сьогодні є головною темою більшості повідомлень інформаційного простору. В українських реаліях додаються питання моральності та відповідальності як керівників держави, так і кожного з нас за те, що відбувається навколо. Проте реально здолати усі негативні явища суспільного та економічного життя людини можна лише, застосовуючи нове бачення, ґрунтоване на принципах християнської екологічної ідеології.
Звідки беруться наші проблеми?

Переглядів: 880 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Хрущ-шкідник всеїдний

     Як боротися із цим шкідником, використовуючи екологічно чисті засоби, поведемо бесіду у цій публікації
Торік у мене і у багатьох моїх знайомих, які вирощують картоплю, майже половину врожаю було пошкоджено або зовсім з’їдено личинками хруща. Під кожним картопляним кущем було 2-3 і більше личинок цього шкідника.

Переглядів: 3321 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Будьте обережні

     Обмороження або відмо­роже­ння (ушкодження тканин організму під дією холоду) часто супроводжується загальним переохолодженням організму і особливо часто вражає вушні раковини, ніс, недостатньо захищені кінцівки, в першу чергу пальці рук і ніг.

Переглядів: 893 | Коментарів: 0 Детальніше >>

До місцевого бюджету Галицького району надійшло понад 178 млн.грн. податків і зборів

     За 2013 рік до місцевого бюджету Галицького району платниками сплачено 178,2 млн грн платежів. Більше третини надходжень до бюджету складає податок на доходи фізичних осіб – 65,9 млн грн Про це повідомила під час зустрічі з платниками начальник ДПІ у Галицькому районі Олександра Верещак.

Переглядів: 881 | Коментарів: 0 Детальніше >>

101 інформує

     У зв’язку із різким похолоданням і значному зниженні температури розміщено пункти обігріву для громадян  в Галицькому районі: трьох стаціонарних пунктів обігріву та одного пересувного:
-  м. Галич (Пункт видачі гарячих обідів та продуктових наборів Галицького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), вул.Коновальця, 13);

Переглядів: 642 | Коментарів: 0 Детальніше >>

День відкритих дверей центру зайнятості

     

     Сьогодні важливим соціальним завданням служби зайнятості є послідовний розвиток державної системи професійної орієнтації населення, а особливо профорієнтація учнів загальноосвітніх шкіл. Своєчасний та обґрунтований вибір учнями професії, навчального закладу, місця роботи в значній мірі впливає на результати праці, положення і авторитет особистості в суспільстві, колективі. Саме тому служба зайнятості допомагає молоді усвідомлено визначити свою професію, уникнути фінансових втрат та моральних розчарувань в майбутньому.

Переглядів: 857 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net