на сайті  
   
 
Неділя, 24 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Президент України урочисто відкрив новий корпус Галицької лікарні

     На площі перед новобудовою закладу особливого соціального значення Президента України зустрічали  керівники району, представники медичної галузі та громадськості, люди, які зробили все можливе для завершення цього об’єкту.

Переглядів: 749 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Порядок оформлення спадщини

     Спадкоємцям, котрим уперше довелося відвідати нотаріальну контору, маючи намір оформити спадок, звичайно не дуже зрозумілі вимоги нотаріуса щодо надання певних документів та встановлення фактів, які пересічній людині здаються очевидними.

Переглядів: 705 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Зекономлена субсидія не може ігноруватися надавачами послуг і трактуватися як заборгованість

     Якщо сім’я скористалася своїм законним правом і використала зекономлену в попередньому місяці субсидію у рахунок наступного комунального платежу, тобто скористалася так званою «переплатою» і не сплатила рахунок за опалення, водопостачання чи електроенергію, це не може трактуватися постачальниками послуг як заборгованість з оплати комунальних послуг і не є підставою для скасування допомоги.

Переглядів: 486 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Агрохолдинг «Мрія» сприяв оновленню медичного обладнання Галицької ЦРЛ

     За тиждень до відкриття нового корпусу Галицької ЦРЛ за сприяння Агрохолдингу «Мрія» до Галича доправлено партію сучасного медичного обладнання. 

Переглядів: 1020 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Як учаснику АТО безоплатно отримати лікарські засоби за рецептами лікарів

     На підставі статті 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та Постанови Кабінету Міністрів України від 17 серпня 1998 року №1303 «Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення т а за певними категоріями захворювань» учасники бойових дій мають право на безоплатне одержання ліків, лікарських засобів, імунобіологічних препаратів та виробів медичного призначення за рецептами лікарів та провести першочергове безплатне зубопротезування (за винятком протезування з дорогоцінних металів).

Переглядів: 560 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Соціальні стипендії студентам (курсантам) вищих навчальних закладів

     З 1 січня 2017 року набирає чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 28.12.2016р. №1045 “Деякі питання виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів», якою затверджений  Порядок використання коштів, передбачених у Державному бюджеті для виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів.

Переглядів: 582 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Війна, яка без нас не закінчиться

     Вже  два тижні найпекельнішим місцем на гарячому сході України залишається авдіївська «промка» – стара промислова зона Авдіївки – міста коксохіміків, яке в умовах спротиву російській агресії перетворилося на плацдарм стійкості та мужності українських воїнів. «Чи є серед них хлопці з Галицького району? Чи все у них гаразд?», – постійно запитують  читачі «ГС» з огляду на телевізійні новини, які не обходяться без трагічних повідомлень про загиблих, поранених чи захоплених у полон. 

Переглядів: 612 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Маріямпіль: погляд з Біблійного саду

     У заголовку – не гра красивих слів, а відгук на вимогу нашої рубрики «Як ся маєш, рідне село?», пріоритетом якої є сьогодення. Саме воно 4 квітня 2011 року явило Україні перший на її теренах Біблійний сад у Маріямполі – царину духовності та природної краси. Сьогодні її не оминає  жодний гість цього населеного пункту. А місцеві мешканці, на якому б континенті вони не бували, обов’язково розповідають, що Маріямпіль з його Біблійним садом, і, образно кажучи, неповторною галереєю історичних пам’яток під відкритим небом – це особливе місце Галичини. Тож тільки сухий офіціоз  вважає Маріямпіль селом, тоді як  очі бачать – чарівне  містечко!

Переглядів: 2192 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Даноша» сприяє розвитку соціальної сфери

     У минулому році компанія витратила близько 1,8 млн грн на фінансування соціальної сфери територій своєї присутності у Калуському, Галицькому та Жидачівському районах. 

Переглядів: 521 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Що нового в галичі

     Мешканці Галича не могли не помітити появу наприкінці року в центральній частині міста жовтих ящиків з піском для посипання слизьких ділянок взимку. Як зазначив заступник директора КП «Галичводоканал» Михайло Вітовський, станом на сьогодні у львівської фірми «ЕКО-Львів» придбали 11 таких ящиків об’ємом 100 літрів. Загальна їх вартість обійшлася міському бюджету приблизно 4000 грн.  Ще 30 ящиків мають встановити цього року, щоб повністю задовольнити цю потребу в центральній частині міста. Зважаючи на функціональне призначення, ці об’єкти благоустрою будуть щороку монтувати в зимовий період. Приємно відзначати, що комунальні служби Галича реагують на громадську думку, викладену в місцевих ЗМІ. Газета «Галицьке слово» звертала увагу на те, що від посипання солі в минулому вигорала трава. Це, мабуть, було не дуже приємно з естетичної точки зору. 

Переглядів: 1287 | Коментарів: 3 Детальніше >>

Андрій Алиськевич – один із плеяди відомих уродженців Залукви

     Свого часу ми уже відкривали для жителів цього села, розташованого недалеко Галича, імена його уродженців чи людей, доля яких була пов’язана із Залуквою. Це міністр ЗУНР Іван Мирон, сотник УГА Степан Мацькевич,  чернець Марко Дирда, інженер Андрій Терпиляк, оо. Ігнатій Мулик і Роман Лободич та інші.

Переглядів: 700 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Ярослав Пастернак – видатний учений України

     2 січня 2017 року минає 125 років від дня народження всесвітньо відомого дослідника Ярослава Пастернака. Виховувався в сім’ї греко-католицького священика. Батьки прищепили Ярославу любов до архітектури, мистецтва, музики, до рідної землі та її неоціненних історичних скарбів.

Переглядів: 823 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net