на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Вони вижили у чужій війні і вшанували загиблих побратимів у рідній країні

     АфганціТо, мабуть, світом править сатана
І викликає гнів, і мутить розум,
Бо на планеті ще жива війна,
Що юне покоління люто косить.
Хтось нові приміряє ордени,
А інший набива в кишені гроші…
А мати знову віщі бачить сни,
І знов – відправа  в серці за усопших...

Переглядів: 2612 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галич вже має свої туристичні марки

     Галич вже має свої туристичні маркиНещодавно туристичні марки України поповнилися новими  сувенірами з Галича. Це чотири дерев’яні кружальця із зображенням певної туристичної атракції Національного заповідника «Давній Галич». Серед них туристичні марки: №106 «Храм Св. Пантелеймона ХІІ ст.», що у с. Шевченкове; №108 «Гуцульська гражда ХІХ ст.», що в Музеї народної архітектури і побуту Прикарпаття; №362 «Галицький замок ІХ-ХІV-ХVІІ ст.» та №365 «Церква Успіння Пресвятої Богородиці ХVІ ст.», що у с. Крилос.

Переглядів: 2451 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Місцеві новини Галицького району (коротко)

     Минулий робочий тиждень голова районної державної адміністрації Григорій Івасишин розпочав з наради, на порядок денний якої було винесено питання відновлення роботи дошкільних навчальних закладів у населених пунктах району та наради щодо проведення ремонтних робіт у дошкільному закладі №1 міста Галича. Разом з головою районної ради Петром Стрембіцьким взяв участь у нарадах з підведення підсумків роботи медичних установ району за 2010 рік та районного відділу управління Міністерства надзвичайних ситуацій України в Івано-Франківській області.

Переглядів: 2757 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Керівники Івано-Франківської обласної ради відвідали Тлумацький район

     Олександр СичКерівники Івано-Франківської обласної ради продовжують ознайомлення з об’єктами, які пропонується включити в програму соціально-економічного розвитку для виділення коштів на ці об’єкти з обласного бюджету.
9 лютого голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич, перший заступник голови обласної ради Василь Гладій та голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій Володимир Шкварилюк відвідали Тлумацький район.

Переглядів: 2260 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Олександр Сич провів зустріч із представниками компанії Alter Energy Group, яка спеціалізується на впровадженні альтернативних джерел енергії

     9 лютого голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич провів зустріч з віце-президентом Національного комітету Міжнародної торгової палати Дарією Ревіною та представниками швейцарської компанії Alter Energy Group, яка спеціалізується на впровадженні використання альтернативних джерел енергії.
На зустрічі обговорили можливість будівництва в кількох районах Івано-Франківської області гідроелектростанцій на малих річках, об’єктів з переробки відходів деревини та вирощування біокультур (але не ріпака) з високим вмістом енергетичного ресурсу з наступним використанням отриманого біопалива для потреб місцевих котелень. 

Переглядів: 1502 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Відкритий лист до мешканців міста Галича, міської та районної влади

     Що мене спонукало написати даного листа?
Я думаю, що людська байдужість з якою я зустрівся!
На території залізничного вокзалу я побачив, як через залізничне полотно переступають жінки, діти, старші люди. Жінки на руках тримають дітей і тягнуть за собою дитячі візочки, старші спотикаються об рейки і хвилево «відпочивають».
А щоб не скакати через рейки, потрібно іти до існуючого переїзду, що не так близько. Та й та дорога – гірша польової стежки. Вона закидана різним непотрібом (скло, куски бляхи, пляшки, дроти ...).
Пригадую, що колись був нормальний перехід між Львівською дорогою і колишньою Зарампою. Тепер тут великий масив забудов аж до урочища “Лози”.

Переглядів: 2129 | Коментарів: 3 Детальніше >>

Головне управління статистики в Івано-Франківській області повідомляє

     Ринок послуг
На ринку послуг в Галицькому районі у 2010 році працювало 20 підприємств, основним видом діяльності яких є надання послуг. Обсяг реалізованих ними послуг (включаючи ПДВ) для всіх споживачів склав 21,9 млн.грн., що у порівняльних цінах на 4,1% більше, ніж у 2009 році. Обсяг послуг, реалізованих населенню, становив 4,9 млн.грн. або 22,3% від загального...

Переглядів: 2558 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Презентація «Опілля» - чудове свято потрібної книги

     10 лютого 2011 р. в Івано-Франківській обласній універсальній бібліотеці ім. І.Франка спільними зусиллями працівників бібліотеки та науковців Національного заповідника «Давній Галич» презентовано колективну монографію «Опілля». Захід академічного характеру став чудовим святом потрібної книги, яка готувалася до друку з 1996 р. і побачила світ тільки тепер – в 2011 р.
Чисельна аудиторія зацікавлених слухачів засвідчила важливість потреби подібного видання, яке має на меті систематизувати знання з етнографії, звичаїв та історії одного з чотирьох регіонів Прикарпаття – Опілля. Проблематика виступів засвідчила бажання вивчення минулого свого народу, потребу збереження і передачу традицій наступним поколінням.

Переглядів: 1610 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Хочеш до Львова на фестиваль «Книгоманія» – читай!

     Конкурс дитячого читання «Найкращий читач України 2011» є відкритим і проводиться як творче змагання дітей в усіх адміністративно-територіальних одиницях України, тобто там, де є  бібліотеки, які обслуговують дітей.
У конкурсі можуть брати участь всі охочі діти віком 12-13 років (учні 6-7 класів).
Метою конкурсу є:
- підвищення рівня особистого розвитку і культурної компетентності дітей через заохочення їх до систематичного читання; ...

Переглядів: 8388 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Чому не родить картопля?

     картопляКартопля для українців – другий хліб. Турбота про її вирощування та збереження врожаю є постійною для кожної селянської родини. Раніше картоплярство було досить розвиненою галуззю з відповідною агротехнікою, насінництвом, а тепер воно стало занедбаним.

Переглядів: 9973 | Коментарів: 5 Детальніше >>

Молодим – дорогу

     Молодим – дорогуВідділ у справах сім’ї, молоді і спорту районної державної адміністрації спільно з молодіжною адміністрацією провели районний семінар голів молодіжних рад «Молодіжне самоврядування: перспективи розвитку».
До участі в роботі семінару долучилися районний центр соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, працівники культури району, керівники двадцяти однієї молодіжної ради із сорока двох. В основному це були представники тих сільських рад, де сьогодні працюють новообрані голови.

Переглядів: 1597 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Управління праці та соціального захисту населення інформує

     Відповідно до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг згідно постанови КМУ від 21.10.1995 №848, виходячи із конкретних обставин, органами праці та соціального захисту населення за рішеннями районних комісій субсидії можуть призначатися:
- на збільшену понад норму загальну площу житла (в межах фактичної загальної площі житла);
- у разі повторного подання довідок про відсутність доходів у окремих працездатних громадян,зареєстрованих у житловому приміщенні;

Переглядів: 1541 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Про житлові субсидії під час підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги

     У разі зміни цін і тарифів на послуги, на оплату яких призначено субсидію, перерахунок субсидії провадиться органами праці та соціального захисту населення у межах установленого терміну її призначення без звернень громадян.
Звертаємо увагу, що у випадку затвердження нових тарифів і цін на житлово-комунальні послуги, скраплений газ, тверде паливо субсидії призначаються протягом трьох місяців з часу підвищення розміру платежів.

Переглядів: 1743 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Служба безпеки України повідомляє

     В Івано-Франківській області співробітники управління боротьби з економічною злочинністю викрили у хабарництві державного службовця, який з корисливих мотивів пропонував своє сприяння у видачі посвідчень водіїв-трактористів, повідомляє Коломия ВЕБ Портал з посиланням на CЗГ УМВС України в Івано-Франківській області.
Посадовця служби Держтехнагляду в одному з районів затримали у його службовому кабінеті після того, як він отримав хабар розміром 700 гривень.
За даним фактом відносно 52-річного державного інспектора порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.1 статті 368 Кримінального кодексу України. Працівники міліції з’ясовують, наскільки часто цей держслужбовець пропонував свої послуги і вимагав у громадян хабарі за вирішення питань, пов’язаних з видачею водійських посвідчень.

Переглядів: 1373 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net