на сайті  
   
 
Неділя, 24 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Тиждень в Україні з іронією і без...

     Ще кілька днів тому Україну огортало лиховісне затишшя: у п’ятницю звільнили з-під варти останнього з 234-х активістів, представники «Правого сектора» покинули вул. Грушевського, обіцяючи повернутись у випадку необхідності, а мітингувальники погодилися розібрати центральні барикади для забезпечення руху транспорту…

Переглядів: 822 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Бог нам допоможе здолати Ірода!

     ...18-19-річних юнаків-курсантів силовики ставлять в перші ряди, на лінію вогню, як гарматне м’ясо.
23 роки тому ми утвердили своє природне право бути господарями на власній, Богом нам дарованій, землі. У той непростий час нам вистачило мудрості, мужності і, найголовніше, єдності здійснити такий історичний крок.

Переглядів: 998 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Пам’яті воїнів-афганців

     ■«Не гоїть рани біль Афганістану» таку назву мав вечір-реквієм, яким галичани вшанували пам’ять своїх земляків воїнів-афганців. Захід відбувся 14 лютого 2014 року в Народному домі м.Галича і був приурочений 25-й річниці виведення військ з Афганістану,
Представники районної влади, учасники бойових дій в Афганістані, члени їх сімей, громадськість та галичани вшанували пам’ять за загиблими хвилиною мовчання.

Переглядів: 890 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Хрестоматія нашого болю Їм сурми не грали…

     65 років тому,  28  лютого 1949 року, у  колодіївському лісі, що недалеко від Івано-Франківська, від рук енкаведистів загинули надрайонний провідник Служби Безпеки УПА, уродженець села Темирівці  Олексій Юрчишин (Хміль – на фото зліва),  корінна галичанка Ніна Вівчаренко (Зена – на фото справа) та ще два підпільники.

Переглядів: 1155 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Невмируще слово Кобзаря

     Перед нами Шевченків «Кобзар». Довголітнє і прекрасне життя цієї безсмертної книги, яку читали сучасники великого поета, їхні діти, внуки і правнуки, наші прадіди, діди й батьки. А сьогодні в рядки «Кобзаря» вчитуємося і ми, учні Дубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Щовівторка ми проводимо Шевченківські читання. Пізнаємо світ і життя з цієї другої Біблії українського народу, бо сам народ визнав її своєю книгою. Глибоко й зворушливо звучать Тарасові слова з дитячих уст.

Переглядів: 1075 | Коментарів: 0 Детальніше >>

3 березня – Всесвітній день дикої природи Запрошуємо всіх долучитися до акції!

     Проблеми збереження довкілля – важливий напрям  міжнародного співробітництва світової спільноти. В руслі цих світових процесів знаходиться й Україна, яка взяла на себе низку міжнародних зобов’язань в екологічній сфері. Зокрема, одним із напрямів такої співпраці є забезпечення виконання Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення (CITES), прийнятої 3 березня 1973 року.

Переглядів: 1064 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Енергозбереження – справа для всіх – користь для кожного!

     Маленький принц з відомої казки французького письменника Антуана де Сент Екзюпері сказав так: «Прокинувся вранці, умився, привів себе до ладу – наведи лад на своїй планеті».

Переглядів: 1384 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Державна фітосанітарна служба

     Основними завданнями Державної фітoсанітарної служби є:
- реалізація державної політики у сфері карантину та захисту рослин здійснення в межах компетенції фітосанітарних заходів;
- охорона території від занесення регульованих шкідливих організмів;
- виявлення регульованих шкідливих організмів;
- запобігання проникненню регульованих шкідливих організмів у зони, вільні від таких регульованих шкідливих організмів;

Переглядів: 1060 | Коментарів: 0 Детальніше >>

РІШЕННЯ №147

     ГАЛИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Івано-Франківської області
РІШЕННЯ №147
третього пленарного засідання шостого сесії
Галицької міської ради шостого скликання
 
Від 26 грудня 2013 року

Переглядів: 772 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Головне Управління статистики в Івано-Франкісвькой області інформує

     Кількість суб’єктів ЄДРПОУ. Станом на 1 січня 2014р в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України (ЄДРПОУ) на території Галицького району налічувалось 1009 суб’єктів, з яких 966 (95,7%) – юридичні особи. Частка підприємств, установ та організацій району складала 3,9% від загальної кількості суб’єктів ЄДРПОУ області.  Протягом 2013 року в ЄДРПОУ району було включено 26 суб’єктів, знято з обліку – 21 суб’єкт, з яких 1 – у зв’язку з вибуттям в іншу область.
Станом на 1 січня п.р. найбільш поширеними формами господарювання були товариства з обмеженою відповідальністю – 172 суб’єкти (17,1% від загальної кількості),   комунальні організації (установи, заклади) – 156 (15,5%), приватні підприємства – 115 (11,4%), громадські  – 104 (10,3%) та релігійні – 90 (9,0%) організації, а також фермерські господарства – 68 (6,7%).

Переглядів: 833 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Порядок виплати пенсій

     Виплата пенсії та грошової допомоги пенсіонерам здійснюється через відділення поштового зв’язку та через банківські установи. В управлінні Пенсійного фонду України в Галицькому районі на обліку перебуває           18137 пенсіонерів, з них одержують пенсію через поштові відділення 10327 осіб , через банківські установи – 7810 пенсіонерів.   

Переглядів: 1277 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Це була людина великого духу

     Постать гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного (1582–1622 рр.) здавна привертає увагу істориків, науковців, письменників. Цій непересічній особистості присвячено і рядки української народної пісні.
Наукові співробітники історичного та науково-освітнього відділів Національного заповідника «Давній Галич» підготували ряд доповідей до 400-річчя гетьманства П. Конашевича-Сагайдачного, які виголосили перед старшокласниками Галицької ЗОШ № 1.

Переглядів: 2331 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Театр є, театр завжди буде!

     

     Знову прим’єра. Знову аншлаг і щирі, вдячні оплески глядачів у переповненому залі Залуквянського будинку культури. Глядач села Залуква щиро вітав  учасників  народного аматорського драматичного колективу з черговою прем’єрою вистави С. Васильчинка «На перші гулі». І знову, режисер колективу Іванна Сорочинська здивувала ор

     игінальним сучасним вирішення постановки української класичної драматургії та чудовим акторським ансамблем. Яскраві образи створені Степан Кедиком, Ольга Петраш, Андрій Кутинський та Ольга Френдій ще раз підкреслили  стабільність роботи колективу, його професійний ріст, хай на аматорській сцені: - Сьогоднішня прем’єра, ще раз підтвердила, що колектив заслуговує високого звання «Народний аматорський», зазначила дякуючи акторській трупі методист Івано-Франківського ОНМУКіТ Прикарпаття Наталія Штиркало.

Переглядів: 991 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Перше знайомство зі школою

     Нещодавно в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 м. Бурштина відбувся день відкритих дверей для дітей, які 1 вересня 2014 року стануть школярами.
Вчителі початкових класів Г.Примич і Н.Янишівська, запросили до школи вихованців дитячих навчальних закладів м. Бурштина. Учні 5-А класу під керівництвом учителя музичного мистецтва Н.Рябко презентували маленьким гостям музичну казку «Дві таємниці».

Переглядів: 1229 | Коментарів: 0 Детальніше >>

200-річчю від дня народження Т.Шевченка

     Благословенна най буде година,
І тая хата, і село,
Що Україні принесло
З великих найбільшого сина.
Богдан Лепкий

Переглядів: 968 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net