на сайті  
   
 
Неділя, 24 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

     

     «На жаль,  є ще один Герой Небесної Сотні – Костишин Михайло Йосипович, 1971р.н., який помер у лікарні 26.02.2014 року. Михайло був на Майдані відразу після побиття студентів. Сам також був жорстоко побитий, з 27 січня перебував у лікарні. Ніяких шансів вижити у нього не було, хоча лікарі зробили все, що могли. Похорони відбудуться в селі Нижній Струтин Рожнятівського району Івано-Франківської області 28 лютого», - йдеться в повідомленні на сторінці Небесної Сотні в Facebook.

Переглядів: 1092 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Немає сенсу детально переповідати події, за якими, без сумніву, стежив кожен українець, не позбавлений відчуття інтересу до дійсності. Впевнена, що навіть аполітичні громадяни уважно спостерігали за всюдисущими трансляціями засідань Верховної Ради нового скликання. Значно важливіше окреслити тенденції розвитку ситуації, що склалася в Україні упродовж останнього тижня.

Переглядів: 934 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Поляки готові допомогти постраждалим українцям

     У зв’язку з трагічними наслідками останніх подій в Україні та з метою надання оперативної допомоги громадянам України, які постраждали внаслідок силового протистояння, Посольством України в Республіці Польща відкрито цілодобову гарячу лінію.

Переглядів: 916 | Коментарів: 0 Детальніше >>

ЗВІТ голови Галицької районної ради Стрембіцького Петра Євстаховича за період з січня 2012 року по грудень 2013 року

     До Галицької районної ради шостого скликання за результатами виборів 31 жовтня 2010 року обрано 82 депутати за змішаною мажоритарно-пропорційною виборчою системою.
Депутатські мандати в багатомандатному виборчому окрузі здобули: ВО «Батьківщина» - 9, політична партія «Фронт змін» - 8, ВО «Свобода» - 8, політична партія «Наша Україна» – 4, Народна партія – 4, політична партія «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» - 3, Партія регіонів – 3, Народний Рух України – 2.

Переглядів: 1069 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Пам’яті Героїв Євромайдану

     Свічка горить – вона не згорена,
Серце болить – рана не згоєна,
Спокою душі Героїв шукають десь на небесах.
Думка летить – вона схвильована
У молитвах вже не прихована:
Подвиг Героїв майдану навіки у всіх на устах!..

Переглядів: 824 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Щодо порядку декларування доходів громадян, отриманих в 2013 році, галичани дізналися під час сеансу телефонного зв’язку «гаряча лінія»

     Державна податкова інспекція у Галицькому районі  у  редакції газети „Галицьке слово” провела «гарячу» телефонну лінію з питань декларування доходів громадян за участю першого заступника начальника ДПІ у Галицькому районі Ігоря Кудляка та начальника відділу доходів і зборів з фізичних осіб Миколи Петровського.
Пропонуємо вашій увазі відповіді на запитання, поставлені під час проведення телефонної лінії.

Переглядів: 900 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Більше тисячі осіб взяли участь у засіданні Всеукраїнського Пенсійного клубу банку «Надра»

     

     У банку «Надра» пройшло друге засідання Всеукраїнського Пенсійного

     клубу
У банку «Надра» відбулося друге засідання Всеукраїнського фінансового Пенсійного клубу. Клубні зустрічі пройшли одночасно в 100 відділеннях фінустанови в усіх регіонах країни. В цілому фінансові семінари відвідали понад 1 000 людей пенсійного віку.

Переглядів: 871 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Інформаційно-комунікаційні технології – в управлінську діяльність

     

     Підвищення статусу національної школи в XXI столітті потребує нових підходів і методів роботи з педагогічними кадрами. Сучасний учитель – це носій освітніх суспільних змін. Використання новітніх інформаційно-комунікативних технологій (ІКТ) у загальноосвітніх навчальних закладах дає змогу здійснювати навчально-виховний процес на більш високому рівні, а в управлінні навчальним закладом допомагає забезпечити дієвість, оперативність та ефективність роботи адміністрації освітнього закладу.

Переглядів: 1284 | Коментарів: 0 Детальніше >>

З гуртожитку в гуртожиток

     Бурштинський історико-етнографічний музей Опілля «Берегиня» функціонує майже 13 років. У ньому об’ємна і рідкісна колекція, яку оглянули вже тисячі відвідувачів. Та попри свою культурну цінність музей має той самий притулок – у гуртожтку енергетичного коледжу ІФНТУНГ.

Переглядів: 876 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Прикарпатці попрощалися із загиблими на Майдані земляками. Світла їм пам’ять

     Роман Гурик, 1995 року народження. Студент психологічного факультету Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника з Івано-Франківська. Син родини інтелігентів, яка проте живе скромно. Бо на першому місці тут духовність, спілкування і взаєморозуміння, любов мир і злагода. В одній квартирі, де жив Роман, мешкає три покоління: дідусь з бабусею, мати з батьком та троє дітей. У юного героя зосталося дві сестрички віком 5 і 7 років.

Переглядів: 1300 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Запрошуємо до відділення соціально-медичних послуг

     В Галицькому територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг ) створено відділення соціально-медичних послуг з метою надання соціально-медичних послуг особам похилого віку та інвалідам.

Переглядів: 1068 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Нічне нетримання сечі в дітей

     Частота його серед дітей близько 6-18%. Більше зустрічається в хлопчиків. Нічне нетримання сечі до дворічного віку слід вважати явищем фізіологічним, а після цього – розцінювати як захворювання (енурез). Більшість клініцистів визначають енурез як чисто функціональне порушення, однак визнають можливість і деяких органічних змін (пораження спинного мозку, рідше – захворювання сечового міхура). При цьому енурез є симптомом того чи іншого захворювання, але не самостійним недугом. Інколи енурез чисто функціонального характеру, пов’язаний з глистяною інвазією, запальним інфекційним або яким-небудь іншим захворюванням.

Переглядів: 987 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Невмируще слово Кобзаря

     Про поїздку до Канева я мріяла ще в молодості. А здійснилась моя мрія у 77 років. Одного серпневого дня я приїхала вклонитися Кобзареві, бо вважаю, що це святий обов’язок кожного українця.

Переглядів: 1029 | Коментарів: 0 Детальніше >>

День творчої активності

     Нещодавно у Бурштинській ЗОШ № 3 відбувся День творчої активності з енергозбереження у рамках Проекту ДТЕК “Енергоефективні школи”, під час якого проведено ряд заходів щодо енергоефективності, енергозбереження та чистоти довкілля.

Переглядів: 812 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Великий піст – час навернення до Бога

     Гріх – загроза для всього створіння. Відчуження людини від Бога і бажання поставити на Його місце себе чи якесь інше створене добро призводить до важкого захворювання особи – гріховного рабства, яке становить загрозу не лише для її життя, але рівно ж і для людської спільноти та всього створіння.

Переглядів: 969 | Коментарів: 0 Детальніше >>

На варті здоров’я

     ■ Організовано пройшов день донора у Більшівцівській поліклініці. Багато добровольців відгукнулися, щоб допомогти іншому. Вони прийшли, щоб здати кров, яка є дуже важливою для врятування життя іншій людині. Протягом дня 58 донорів організовано здали кров, а саме: із смт Бльшівці – 11, с. Кінашів – 15, Нараївка – 4, Нові Скоморохи – 13, Старі Скоморохи – 7, Курів – 7, Жалибори – 1. Більшість із них уже не вперше здійснюють цей високогуманний вчинок – безкоштовно здають кров.
Лікар Людмила Булдовська щиро подякувала донорам і побажала їм міцного здоров’я.

Переглядів: 878 | Коментарів: 0 Детальніше >>

ПРО ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНОК ДІТЕЙ У 2014 РОЦІ

     З метою якісного надання послуг відпочинку та оздоровлення влітку 2014 року відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Галицької районної державної адміністрації приймає заявки на оздоровлення дітей пільгових категорій.  Інформуємо, що згідно Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», до пільгових категорій відносяться:
 - діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування (наявність єдиного квитка);

Переглядів: 1180 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Профілактика основних стоматологічних захворювань

     Згідно з дослідженням Асоціації стоматологів, тільки 2-4% дорослого населення України має відносно здорові зуби. То чому в українців таки погані зуби? Поширеність карієсу становить 96-98%. Спочатку руйнується емаль, а потім і самий зуб. Першопричина – це дуже велике вживання цукру. І тільки друга – поганий догляд ротової порожнини. Безперечно, що основну роль у цих процесах відіграють мікроорганізми зубного нальоту.

Переглядів: 964 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Куточок раю на землі

     Цими днями  стіни картинної  галереї  Національного заповідника «Давній Галич» знову розцвіли веселковими барвами, радістю повноти життя і творчості, яку випромінюють не лише твори мистецтва, а й  особистість самого автора. Галичани мали за честь вітати в своєму місті творчість члена Національної спілки художників України, лауреата обласної премії ім. Я.Лукавецького 2010 року, директора Музею мистецтв Прикарпаття Михайла Ярославовича Дейнеги.

Переглядів: 997 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net