на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Ех дороги... Читаючи гоголя...

     У нас, як писав Микола Гоголь, дві напасті – дурні і погані дороги. Ці два поняття вічні, як світ: взаємопов’язані, симбіоз, так би мовити. Існувати одне без одного вони не можуть, ідуть пліч-о-пліч. Але мова йтиме не про дурнів. З ними все зрозуміло. Поговоримо про дороги.

Переглядів: 1252 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Часто кажуть, що журналіст – це лікар, який діагностує соціальні хвороби. Працівники мас-медіа не зобов’язані ліквідовувати патології суспільства. Змінити людей, вплинути на них, скерувати у потрібному напрямі надзвичайно важко. Для ефективної стимуляції важливі не тільки слова, що є носієм думки та почуттів журналіста, але й особливий момент, коли громадськість здатна осягнути та прийняти запропонований автором погляд.

Переглядів: 1036 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Народний депутат цікавився життям Галицького району

     Минулого понеділка район відвідав народний депутат України Володимир Шкварилюк.
Він зустрівся з головою районної ради Петром Стрембіцьким та депутатами районної ради, ознайомився з планом заходів і обговорив питання щодо відзначення 1115 річниці першої письмової згадки про Галич.

Переглядів: 1106 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Співпраця між Галицьким РП КВІ та Галицьким РЦСССДМ

     В рамках Угоди про співробітництво Галицького районного підрозділу Калуського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції та Галицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 22 лютого 2013 року для неповнолітніх та молоді, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, відбулося тренінгове заняття «Формування навичок здорового способу життя».

Переглядів: 1376 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Хроніка

      Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації, на якій розглянуто питання: про виконання соціальних ініціатив Президента України та дотримання в районі прав людей з інвалідністю відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2012 року №706 «Про затвердження Державної цільової програми «Національний план дій з реалізації Концепції про права інвалідів на період до 2020 року»; про хід виконання програми зайнятості населення Галицького району на 2012-2014 роки;...

Переглядів: 1049 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Мінімальні ціни на горілку зросли

     http://svit24.net/images/stories/articles/Economic/08-2011/vodka.jpgЗ 1 березня цього року мінімальна роздрібна ціна півлітрової пляшки горілки міцністю сорок градусів має складати не менше 30 гривень 10 копійок.
Такі зміни передбачені урядовою постановою від 07.11.2012 № 1017, згідно  якої з 1 березня 2013 року роздрібна ціна на горілку і лікеро-горілчані вироби за 1 літр 100% спирту становитиме 150,5 грн (сьогодні – 142,5 грн), оптова відпускна ціна – 101,6 грн проти діючої – 96,18 грн. Зросте цей показник також на інші зброджені напої, суміші із зброджених напоїв та суміші зброджених напоїв з безалкогольними напоями.

Переглядів: 2248 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Безсмертна Леся Українка

      Нещодавно у Жалиборівській ЗОШ І-ІІ ст. вшанували відому українську поетесу Лесю Українку.
Під керівництвом учителів української мови та літератури Оксани Полозяк, Тетяни Лилик, учителя музики Омеляна Ліуша  та  бібліотекаря школи Людмили Фреїк було проведено усний журнал «Вічно живий голос». Учні, батьки, вчителі поманрували сторінками біографії Лесі Українки, розповіли нам прекрасну казку про любов – «Лісову пісню» та закружляли у веселому танку з квітами Лесі Українки – ромашками, волошками, конвалією.

Переглядів: 3386 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Веселкова палітра українського слова

      Нещодавно в спортзалі школи с.Комарів культосвітні заклади села спільно із середньою школою підготували і провели літературно-музичну композицію «Я мову рідну збережу й вінок їй виплету на славу», присвячену Міжнародному дню рідної мови.
З великою щирістю, натхненно учасники художньої самодіяльності у піснях та поетичному слові висловлювали любов до матері, землі, мови, України. Століттями мова народу була тією повноводною річкою, яку ми називаємо поезією. Поетична грань живе в слові, і слово немислиме без неї, як немислима річка без води. І цим словом чарували глядачів Христина Саприга, Яна Гатич , Христина Дичаковська, Христина Іванова та Роксолана Николин.

Переглядів: 1889 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Служба творити добро

     Більше 20 тисяч жителів району – люди похилого віку. Добре, коли вони мають дітей і онуків, які про них дбають. А якщо зустрічають старість у холодній хаті, коли нема з ким перемовитися, нема сили, щоб приготувати собі обід?
Саме для того, щоб обігріти самотню старість, і діє в районі Галицький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Більшість підопічних територіального центру своїм життям, важкою працею заслужили, щоб осінь їх життя була теплою. Тож якщо доля позбавила когось із наших краян можливості зустріти старість у затишку родинного тепла, то працівники територіального центру прагнуть оточити їх теплом державної турботи .

Переглядів: 1125 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Зустріч із цікавими людьми: професор Василь Шендеровський

     25 лютого в Картинній галереї Національного заповідника «Давній Галич» відбулася зустріч галицької інтелігенції з доктором фізико-математичних наук, професором, виконавчим директором Міжнародного енциклопедичного бюро з фізики, віце-президентом Українського фізичного товариства Василем Шендеровським. Разом з тим Василь Андрійович має іншу сферу зацікавлення – він є автором ряду книг, що розповідають про геніальних людей нашого краю, всесвітньо відомих українців, що зробили вагомий внесок до скарбниці світової науки і культури.  

Переглядів: 1314 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Дай старт молодим»

     Нещодавно в студії обласного телебачення «Галичина» відбулись зйомки четвертого сезону телевізійного проекту «Дай старт молодим». Організаторами проекту виступили Молодіжна адміністрація Івано-Франківської області та ОТБ «Галичина».
На розгляд журі було представлено чотирнадцять проектів на різну тематику, зокрема: освітні, благодійні, релігійні, культурні та ін. Галицька ЗОШ №1 представляла роботу прес-центру «Шкільний компас» і стала одним із 5 призерів, котрі отримали кошти на реалізацію в життя свого задуму. На обласному рівні проект був представлений учнями школи в особі Нелі Слюзар – голови учкому (уч. 10 кл.), Василя Кашуби (уч. 11 кл.) та педагога-організатора Аліни Малаховської.

Переглядів: 1098 | Коментарів: 0 Детальніше >>

До відома жителів Галицького району

     Соціальний захист родин забезпечується шляхом надання їм допомоги відповідно до Закону України « Про державну допомогу сім’ям з дітьми».  Статтею  7 цього закону передбачено  право вагітних  жінок, які не застраховані в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, на призначення допомоги у зв’язку із вагітністю та пологами.  

Переглядів: 1139 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Даруючи кров, рятуєш життя

     http://7d.rv.ua/wp-content/uploads/2012/06/482.jpgСеред численних сучасних лікарських засобів є один незвичайний. Це людська кров. Кров - це життя , і доти , поки вона тече по судинах, людина живе.
В наш час переливання крові , її компонентів та препаратів як ефективний метод лікування багатьох захворювань отримало широке використання у лікувальній   практиці.
Не дивлячись на те, що в усьому світі ведуться енергійні пошуки штучної крові, донорська кров до сих пір залишається унікальним лікувальним середником.

Переглядів: 1493 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Заходи безпеки біля водойм у міжсезоння

     Закінчується зима, Дністер звільнився від криги, але не всюди. По берегах, заплавах ще залишається крига, яка може становити загрозу для житгя, якщо нехтувати пересторогою при підході до води, наприклад, під час риболовлі. Слід пам’ятати, що крига із берега може зсунутись до води і спричинити біду людині, яка знаходиться на ній або біля неї; не можна ходити по береговій кризі, а також виходити на кригу різноманітних заплав, бо можна в будь-який час провалитись під лід, або вона (крига) може відірватись від берега і попливти за течією, а це може призвести до трагедії.

Переглядів: 1084 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Секрети вихованої людини»

     Під такою назвою у Загірській ЗОШ  I-II ступенів відбувся розважально-пізнавальний лицарський турнір, мета якого – повторити правила етикету; формувати вміння говорити компліменти; узагальнити знання учнів про секрети вихованої людини, про правила поведінки вдома, у школі, в громадських місцях; спонукати до піклування про рідних, близьких, оточуючих; виховувати любов, пошану до людей, повагу до дівчат, жінок. Організували захід учитель молодших класів Марія Небор, завклубом села Надія Макар, Ольга Шемет. В турнірі взяли участь учні 4-8 класів. Членами  журі були Ганна Озьмінська, Віра Довгуник, Надія Дичковська.

Переглядів: 1513 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Сходи громадян

     В неділю, 24 лютого, в селі Делієве відбувся схід громадян, на якому сільський голова Володимир Кліщ звітував про проведену роботу за 2012 рік. В сільському сході взяли участь голова районної ради Петро Стрембіцький, заступник голови районної державної адміністрації Богдан Мазурик, представники ТзОВ «Даноша». За звітний період газифіковано більше половини села, замінено в двері клубі. Багато запитань було і до голови села, і до керівників району. Найбільш наболілим питанням для всіх є школа, в якій необхідно замінити вікна, двері. Батьки, які мають малих дітей, просили керівництво відкрити дитячий садочок.

Переглядів: 1118 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Спорт

     В рамках проведення районної спартакіади серед школярів 25 лютого у с. Задністрянське, відбулися змагання з баскетболу серед ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Згідно заявок участь у першості взяло 13 команд. Учасники змагалися у підгрупах.
Результати змагань:

Переглядів: 2028 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net