на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Ланцюгова реакція катастроф

     Цунамі в ЯпоніїВчора, 11 березня, жахлива катастрофа сталася в Японії. Землетрус, який спричинив потужне цунамі, сейсмологи назвали найсильнішим за всю історію Японії. Вони зафіксували більше 20 підземних поштовхів протягом декількох годин. Більшість з них мали магнітуду від 6.0 до 8.9. Хвилі цунамі висотою близько 10 м накрили ділянку берега завдовжки 2,1 тис. км., затопивши десятки міст і сіл. Знесено сотні автомобілів, човнів і навіть будинків. У місті Офунуто більше 300 будинків було зірвано з фундаменту і буквально зім’ято. Влада намагається знайти притулок для мільйонів людей, що лишилися без житла.
На східному узбережжі країни почали знаходити загиблих: виявлено понад 300 тіл. Ймовірно, що число жертв збільшуватиметься, оскільки рятувальники лише приступили до розбору завалів.

Переглядів: 1382 | Коментарів: 2 Детальніше >>

Форум лідерів учнівського самоврядування

     Форум лідерів учнівського самоврядування10 березня у Галицькій ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбувся форум лідерів учнівського самоврядування навчальних закладів району «Організація дієвого учнівського самоврядування: проблеми та шляхи підвищення ефективності роботи», мета якого – залучити дітей та молодь до реалізації соціально-значущих програм та проектів, формувати у школярів почуття особистої відповідальності за майбутнє держави та Галицького краю.
Лідерів учнівського самоврядування привітали голова районної державної адміністрації  Григорій Івасишин, голова районної ради Петро Стрембіцький, головний спеціаліст головного управління освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олена Римарук, начальник відділу освіти РДА Василь Матіїв.
У заході  взяли участь 60 активістів органів дитячого самоврядування навчальних закладів, а також педагоги-організатори та заступники директорів шкіл з виховної роботи.

Переглядів: 2892 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Про Податковий кодекс та декларування доходів галичани дізналися під час сеансу телефонного зв’язку „гаряча лінія”

     ДПІ10 березня 2011 року з 10 до 11 години в редакції газети „Галицьке слово” відбулася телефонна „гаряча лінія” за участі заступника начальника Державної податкової інспекції в Галицькому районі - начальника відділу оподаткування юридичних осіб Ігоря Володимировича Кудляка, начальника відділу оподаткування фізичних осіб Петра Степановича Сисака та завідувача сектору масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Лесі Михайлівни Чернецької. Телефонна розмова з представниками ДПІ викликала інтерес в читачів. Упродовж години жителі району мали змогу почути відповіді на запитання стосовно роботи податківців в умовах дії Податкового кодексу України, а також щодо порядку декларування доходів громадян, отриманих в 2010 році.

Переглядів: 2815 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Керівники обласної ради підбили підсумки діяльності за 100 днів

     Сич5 березня минуло 100 днів, як на першій сесії Івано-Франківської обласної ради шостого демократичного скликання було обрано її керівний склад. Про перші підсумки роботи за цей час голова обласної ради Олександр Сич, перший заступник голови Василь Гладій, заступник голови Остап Дзеса і голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій Володимир Шкварилюк розповіли на прес-конференції, яка відбулася напередодні.  
“Нам вдалося за цей короткий час визначитися з пріоритетами, над якими вже працює обласна рада, започаткувати низку новацій, спрямованих на посилення ролі органів місцевого самоврядування всіх рівнів, без чого, на моє переконання, не можна говорити про демократію взагалі”, – сказав Олександр Сич.

Переглядів: 1469 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Новий порядок виплати видів матеріального забезпечення

     У зв’язку з набранням чинності з 1 січня 2011 року Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування ” № 2464-VI змінився принцип фінансування страхувальників Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності для надання ними допомоги по тимчасовій непрацездатності (включаючи догляд за хворою дитиною), по вагітності та пологах, а також на поховання, який тепер проводиться відповідно до Порядку, затвердженого постановою правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 22 грудня 2010 року № 26 «Про затвердження Порядку фінансування страхувальників для надання застрахованим особам матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України.

Переглядів: 2390 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Твоя дума, твоя пісня не вмре, не за

     Основні районні заходи із вшанування 197-ої річниці від Дня народження та 150-річчя з дня смерті виданого українського поета, художника, філософа і громадського діяча, генія українського народу Тараса Григоровича Шевченка відбулися минулого тижня в районному центрі. 9 березня в районному Народному домі день народження Кобзаря відзначили святковим концертом за участю художніх колективів району. У фойє Народного дому було розгорнуто виставку тематичних вишивок. На концерті були присутні керівники району, працівники установ державної влади та місцевого самоврядування, громадськість м.Галича.
10 березня біля пам’ятника Тараса Шевченка вібулася панахида та віче за участю голови районної державної адміністрації Г.Івасишина, голови районної ради П.Стрембіцького, міського голови Галича О.Трачика, працівників установ, організацій міста і району, представників політичних партій та громадських організацій. Панахиду відслужив декан Галицький УГКЦ, отець-мітрат Василій Завірач разом із священиками Галицького деканату. До підніжжя пам’ятника Тараса Григоровича Шевченка покладено квіти.

Переглядів: 4300 | Коментарів: 1 Детальніше >>

«Я жию тут досить добре…»

     (Іван Франко в Довгополі Галицькім в отця Івана Попеля)Хто, хоч раз побував на Гуцульщині, той довіку не забуде ані краси тієї, неповторної, ані людей працьовитих, талановитих і щирих, як сама природа. І скільки б не пролетіло літ, скільки б не сплило води стрімкими гірськими потоками, тамтешні люди пам’ятають своє минуле.
Велику просвітницьку роботу проводили на Гуцульщині вчителі, а також священики. Серед них помітне місце займав отець Іван Попель. Народився він у Галичі в сім’ї Йосифа Попеля (з Медухи) та Анастасії (з дому Заклінська) з Галича. Навчався Іван Попель у Станіславові. Висвячувався в Римі на греко-католицького священика. Працював у Розтоках, Заліщиках, а з 1890 року – в Довгополі, де і упокоївся.

Переглядів: 2940 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Об’єднання земель навколо Галича

     Після смерті Василька і Володаря Ростиславичів галицькі землі були розділені на чотири князівства. Сини Володаря Ростислав і Володимирко отримали Перемишль і Звенигород. Сини Василька Григорій та Іван – Галич і Теребовль.
У 1126 році розпочалася війна між синами Володаря. Розпочав галицьку усобицю Володимирко. Він заручився підтримкою угорців. Ростислава підтримували двоюрідні брати Васильковичі і Великий Київський князь Мстислав. Посередники намагалися закінчити справу миром. У Щирці (тепер село Пустомитівського району на Львівщині) відбувся з’їзд, де бояри обох князів шукали згоди, але так і не зуміли її знайти. Ростислав рушив на Звинигород і обложив місто. Звинигородці мужньо захищалися і Ростислав змушений був зняти облогу, хоч і не відмовився від подальшої боротьби. Проте його намірам не судилося здійснитися, оскільки він раптово помер.

Переглядів: 2518 | Коментарів: 0 Детальніше >>

СОКОЛЯТА ІЗ ГНІЗДА ГОРОДЕЦЬКИХ

     Петро ГородецькийНедільного ранку в Галицькому храмі Різдва Христового завершувалася Божественна Літургія. І коли прозвучали подячні слова отця-декана Василія Завірача на честь Служби Божої Василія Золотоустого, віруючі поволі потягнулися до дверей церкви. Несподівано їх зупинив голос настоятеля святині:
– До нашого міста на Літургію завітав гість із Польщі Ярослав Городецький. Він просить зголоситися своїх земляків, якщо такі сьогодні перебувають у храмі, з роду Городецьких, а походять із села Межигірці.
Серце Галини Перекліти і легко, і тривожно забилося. Та ж вона з роду Городецьких. Літня жінка миттєво пригадала, як їй батьки розповідали про вуйка Славка, що через воєнні лихоліття опинився в малечому віці на території Польщі. Простором центральної слави ще лунали слова священика: «Пан Городецький очікує біля могили жертвам Талергофського мучеництва», а вона мчала до закинутого вітрами війни незнаного родича.

Переглядів: 3984 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Вшанували пам’ять

     ШухевичДалекого 1950 року теж була весна, але вона була останньою для легендарного Роман Шухевича, який до дня загибелі керував визвольною боротьбою на українських землях і завдяки його непересічному політичному і військовому талантові, силі духу і характеру ця боротьба мала організовані, а в перші повоєнні роки – масові форми повстанських дій. Радянські історики твердили, що лише від 1944 по 1946 рік загинуло більше 56 тис. так званих «бандерівців», 108 тис. осіб потрапили в полон. Вочевидь, репресіям було піддано значне число мирних жителів Західної України. Численні втрати та довгий період боротьби вказують на те, що під керівництвом Романа Шухевича було зорганізовано масовий опір окупантам, як також і те, що формація ОУН-УПА УГВР, очолювана ним, мала широку народну підтримку. 

Переглядів: 1823 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Свято педагогічної майстерності

     Свято педагогічної майстерностіУ сюжеті вчительських буднів районний тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» займає особливе місце.
Мета конкурсу – виявлення та підтримка творчої праці педагогів, підвищення їхньої професійної компетентності, популяризація кращих здобутків.
Цьогоріч в ньому взяли участь 19 педагогів із 12 шкіл району, виступивши в п’яти номінаціях: «Початкові класи», «Світова література», «Історія», «Німецька мова», «Образотворче мистецтво». Переможці районного туру конкурсу учитель початкових класів Залуквянської ЗОШ І-ІІІ ст. Н.Р.Семелюк, учитель світової літератури Галицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Л.О.Мусякевич, учитель історії Галицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Л.Я.Побуцька, учитель німецької мови Галицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 О.М.Чав’як, учитель образотворчого мистецтва Більшівцівської ЗОШ І-ІІІ ст. Н.В.Курляк змагалися в обласному турі «Учитель року – 2011».

Переглядів: 2240 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Незагоєна рана села Слобідка Більшівцівська

     В історії галицьких сіл було чимало трагічних сторінок. Але та, про яку піде мова далі, мабуть, була найстрашнішою для маленького села Слобідка, яке сьогодні належить до складу Більшівцівської селищної ради.
Друга світова війна залишила на тілі району болючу рану. Фашистська окупація тривала довгих три роки. І німецька армія не була лояльною до місцевого населення. Саме тому чоловіки, а особливо молодь, пов’язували свою долю з боротьбою проти окупанта, ішли в підпілля ОУН, вступали в ряди УПА.
7 березня 1944 року до приміщення управи у Слобідці під’їхало кілька підвод з гестапівцями. Німці наказали війтові Йосипу Засідку зібрати продукти для їх армії, а самі рушили у бік Більшівців.
Війт відкрито окупантам не перечив, а подумки вирішив нічого німцям не давати.

Переглядів: 2493 | Коментарів: 4 Детальніше >>

Твори добро

     Добро – ніби звичайне слово та й означає такі прості речі. Але для кожного воно чомусь різне. Хтось за добро вважає гроші, а хтось – допомогти ближньому своєму.
Для того, щоб чітко з’ясувати значення даного слова, звернемося до тлумачного словника. Добро — поняття моральності, що протилежне до поняття зла, означає прагнення до безкорисливої допомоги ближньому, а також незнайомої людини, тваринного і рослинного світу. У життєвому сенсі цей термін відноситься до всього, що отримує у людей позитивну оцінку, або асоціюється із щастям, радістю. Зло — поняття моральності, протилежне до поняття добра, означає навмисне, умисне, свідоме спричинення кому-небудь шкоди, збитку, страждань. У життєвому сенсі зло відносять до всього, що отримує у людей негативну оцінку. У цьому сенсі і брехня, і неподобство підпадають під поняття зла.

Переглядів: 7232 | Коментарів: 8 Детальніше >>

Про бурячки цукрові

     Цукровий буракЩе три-чотири роки тому цукор в торгівельній мережі України був за ціною 2,90 – 3,10 грн. за кілограм. Сьогодні його вартість сягнула понад дев’ять гривень і спостерігається тенденція до збільшення. Де вихід?
Для нашого району вихід є. Він полягає у відродженні цукрового буряківництва як галузі сільського господарства не лише  агроформуваннями, а й у індивідуальному секторі, адже з 0,10 га площі посівів можна одержати 3,5 т цукрового буряка. А при здачі на цукровий завод отримати 250 кг цукру. Звідси й економія сімейного бюджету.
Сьогодні в районі проводиться робота щодо відкриття бурякоприймальних пунктів у місті Галичі та селі Кінашів. Там  можна буде отримати кваліфіковані консультації щодо вирощування цукрових буряків, а також придбати якісний посівний матеріал. А тепер детальніше.

Переглядів: 2035 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Глаукома

     Глаукома — хвороба очей, яка характеризується підвищеним внутріочним тиском з розвитком трофічних змін у диску зорового нерва. Нелікована глаукома призводить до поступового зниження зорових функцій (аж до розвитку сліпоти).
Термін “глаукома” походить від грецького слова glaucos, що означає блакитно-зелений. Пов’язано це з тим. що в термінальній стадії глаукоми зіниця відсвічує зеленуватим відтінком. Розрізняють глаукому вроджену та набуту. Набута глаукома проявляється у віці після 35 років. В свою чергу набута глаукома ділиться на відкритокутову та закритокутову.

Переглядів: 3084 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Необережне ставлення призводить до великої біди!

     МНСВвечері 05.03.2011р. на ПЗЧ СДПЧ-22 м.Галич поступило повідомлення про пожежу автомобіля, який знаходився в гаражі житлового будинку на одній із вулиць м.Галича. На мiсцi пожежі виявлено тiло 52-річного власника житлового будинку. Причиною виникнення пожежі та нещасного випадку стало необережне поводження з вогнем.
Шановні краяни! Обережно поводьтеся з вогнем вдома і на роботі,  ведіть тверезий спосіб життя, пам’ятайте, що тільки суворе дотримання правил пожежної безпеки дозволить гарантувати надійний протипожежний захист у Вашому будинку чи квартирі, допоможе вберегти від вогню надбане за довгі роки майно, життя та здоров’я людей.

Переглядів: 1823 | Коментарів: 0 Детальніше >>

спортивні новини

     Спорт в Галицькому районіНа базі нового спортивного комплексу м. Галича вдруге проведено районну Спортакіаду серед жіночих колективів державних установ та організацій, присвячену Дню весни.
Мета заходу – залучення працівників державних установ та організацій до активних занять фізичною культурою і спортом, формування здорового способу життя, зміцнення здоров’я, підвищення соціальної активності.
У змаганнях взяли участь чотири команди: державні службовці Галицької райдержадміністрації, працівники освіти, працівники медичних установ, службовці управлінь праці, соціального захисту, пенсійного фонду та районного центру зайнятості.

Переглядів: 2709 | Коментарів: 2 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net