на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Тарас Шевченко: велич у монументах

     Наступного тижня будемо відзначати 202-у річницю від Дня народження світоча української літератури Тараса Григоровича Шевченка. І вкотре подумаємо, що його творча спадщина й сьогодні настільки могутня та стійка, впливова та визначальна, що, здавалося б, більш не потрібні жодні докази поваги до генія Кобзаря. Але світова культура здавна і до цього часу, окрім інших ознак великої прихильності до Шевченка, продовжує встановлювати на його честь пам’ятники – твори монументального мистецтва у граніті чи бронзі, мармуровій крихті чи бетоні.

Переглядів: 1157 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Привітали ювіляра

     Минулої середи заступник міського голови Галича Дмитро Кульчицький та голова районної організації Спілки ветеранів війни Катерина Гончар з приємною місією відвідали ветерана Другої світової війни Франка Бродовича. Саме цього дня, 2 березня, Франкові Михайловичу виповнилося 90 років. Тож представник міської влади разом із керівником ветеранської організації приїхали привітати його з цією поважною датою.

Переглядів: 642 | Коментарів: 0 Детальніше >>

У вінок шани Лесі Українки

     Прихід весни в ментальності українського народу асоціюється з ніжною і стрімкою, немов безупинні гірські потоки, поезією безсмертної Лесі Українки. Саме тому творча інтелігенція нашого міста зібралася у виставковій залі Національного заповідника «Давній Галич», щоби вшанувати у 145-ий раз світле народження геніальної поетеси України. «Сьогодні мудра і сувора поезії Лариси Петрівни Косач (Лесі Українки) нам, українцям, як ніколи, потрібна, - підкреслила у своєму вступному слові заступник директора Галицької гімназії, вчителька української мови і літератури Людмила Фрейнак, - адже вона кличе до боротьби, захистити Батьківщину від підступного й жорстокого ворога  зі Сходу.

Переглядів: 572 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Слово-зброю її вручила доля»

     25 лютого виповнилося 145 років від Дня народження геніальної поетеси, прозаїка, драматурга, перекладача, фольклориста, літературознавця, поліглота, публіциста Лариси Петрівни Косач (Лесі Українки), окраси  і гордості української нації.

Переглядів: 630 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Я жива, я вічно буду жити…»

     25 лютого 2016 р. у клубі с.Медуха відбулася літературна година «Я жива, я вічно буду жити…», присвячена 145-ій річниці з Дня народження Лесі Українки.

Завідувач клубу Галина Костишак розповіла присутнім про життєвий та творчий шлях видатної української поетеси. 

Переглядів: 597 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Весняний настрій картин Павла Гузенка

     У Картинній галереї Національного заповідника «Давній Галич» відкрилася виставка художніх робіт Павла Гузенка.

Завідувач науково-освітнього відділу Національного заповідника «Давній Галич» Ярослав Поташник розповів про життєвий шлях і творчий доробок художника.

Переглядів: 708 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Національно-патріотичне виховання підростаючого покоління

     Сьогодні  Україна,  як  ніколи,  потребує  появи  громадянина-патріота, громадянина,  здатного  по-справжньому  вболівати   за  свій  народ,  свою  землю.

Колектив  Жалиборівського навчально-виховного комплексу не  може  залишатись  осторонь  від  вимог  сучасних  реалій.  Саме  тому  з  18  по  29  лютого в  НВК  пройшла  методична  декада  «Формування національно-патріотичного виховання у підростаючого покоління на уроках та в позаурочний чаc».  

Переглядів: 774 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Інтелектуальна мовна гра «Рідна мова – життя духовного основа»

     26 лютого в Галицькій гімназії пройшла інтелектуальна мовна гра під назвою «Рідна мова – життя духовного основа». Захід підготували і провели працівники відділу обслуговування Галицької ЦБ спільно з учнями-старшокласниками.

Переглядів: 640 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Даноша» – одна з найпотужніших

     Асоціація свинарів України, яка є неприбутковою, добровільною організацією та об’єднує 35 українських господарств, щороку публікує «Рейтинг найпотужніших виробників свинини». Опитування за підсумками 2015 року було проведено серед 50 свинарських господарств України.

Переглядів: 507 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Подбаємо за благоустрій!

     З приходом перших теплих весняних днів, як і кожного року, особливої гостроти й актуальності набуває проблема наведення чистоти і порядку біля дворів, будинків, установ, організацій, підприємств, у громадських місцях тощо.

Переглядів: 601 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тустань у перший день весни-2016

     Тустанський сільський голова Ярослав Ігорович Озарко з розмахом розгортає новий Генеральний план села, і нам одразу стає зрозуміло, що населений пункт налаштований на розвиток. При цьому зауважимо, що першій згадці про Тустань минає цього річ 595 літ. Сьогодні у його складі – колись самостійні Семиківці та Хоростків, мешканці яких дедалі глибше усвідомлюють себе членами єдиної Тустанської громади й у прагненні до гармонійного життя не дають спокою місцевій владі. А в такій атмосфері, зазвичай, народжується те, що називаємо кроками до кращого. 

Переглядів: 1394 | Коментарів: 2 Детальніше >>

Смерть у криївці (до 70-ти річчя загибелі сотенного УПА Федора Ковальчука)

     

     Тихий березневий ранок ледь-ледь покривався легким туманом. Десь у видолинках ще лежав зчорнілий сніг, як і розкидана по берегах весняною повінню крига ріки Луквиці.

Тишу ранку хіба що будив своїм кукуріканням півень у долішньому кінці села Викторова. І ніхто й не сподівався, що «до села стихенька підкрадалось лихо». 

Переглядів: 832 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«МРІЯ Агрохолдинг» готується до весняної посівної кампанії

     У «МРІЇ» триває інтенсивна підготовка до сезону польових робіт та весняної посівної кампанії. Техніку Агрохолдингу готують до виходу в поля – закуповуються та доставляються запчастини і пальне, проводяться ремонтні роботи, оновлюються та покращуються бази, ферми. Окрім того, в компанії підходять до стадії завершення тендерні закупівлі мінеральних добрив, засобів захисту рослин та насіння.

Переглядів: 672 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Первоцвіти – перші «посмішки» весни!

     «Скороминучий», «швидкоплинний» - саме так звучить у перекладі з грецької назва рослин ефемероїдів, по-іншому - первоцвітів. Ще восени первоцвіти акумулюють у своїх цибулинах запаси поживних речовин, щоб першими зустріти весну. 

Переглядів: 804 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net