на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Місто, в якому Ісус здійснив диво примноження...

     Табха - місто, в якому Ісус здійснив диво примноження...Я уже втретє в Ізраїлі, проте не побувала ще в добрій половині Святих Місць цієї дивовижної країни. Кожне, навіть зовсім маленьке, місцеве поселення так чи інакше пов’язане з Біблією. Здається, всі Біблійні історії відбувалися саме тут, на цій благословенній землі. Ось ще одне ізраїльське містечко – Табха. Це арабська назва. На івриті місто називається Ейн-Шева, грецька назва – Гептапегон. Усіма мовами назва означає “Сім джерел”. Тут і справді б’ють із землі сім джерел, проте відоме це місто стало не ними. Місто знаходиться на північно-західному березі озера Кінерет. Саме тут Ісус здійснив диво примноження хлібів та риби. До речі, це диво згадують усі євангелисти!
Ісус прийшов сюди після того, як дізнався про смерть Івана Хрестителя. Він хотів помолитися наодинці, проте Його учні прийшли слідом за ним, а за учнями – і народ з проханнями про зцілення. Ісус нікому не відмовив. Ввесь день він зцілював людей. Надвечір усі зголодніли. Проте навкруги була гола пустеля, а їжі з собою ніхто не взяв.

Переглядів: 1870 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Микола Азаров: Україна йде правильним шляхом

     Азаров11 березня 2011 року виповнився рік з моменту початку роботи уряду Миколи Азарова. З цього приводу Прем’єр-Міністр дав іниерв’ю для регіональних засобів масової інформації.
У своїй розмові з журналістом Петром Тимченком Микола Азаров констатував, що протягом року дуже багато зусиль і часу уряд змушений був витрачати на подолання тяжких наслідків діяльності попередників, які залишили у спадок безліч невирішених проблем. Це, за його словами, і падіння реального ВВП, і  спад обсягів будівництва, промислового виробництва та інвестицій, і неефективна фінансова діяльність підприємств,  і великий державний борг, і скорочення заробітної плати, і кабальний для України контракт на імпорт природного газу. «Перш ніж перейти до розвитку  та модернізації, спочатку треба було виправити те, що наробили наші попередники за кілька років…», – сказав глава уряду.

Переглядів: 1661 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Шевченківські дні в Більшівцівській ЗОШ І-Ш ст.

     до ШевченкаТарас Шевченко... Наш рідний, незабутній, величний, недосяжний і близький...
Пильний вартовий, що на сторожі нашого слова стоїть і десятиріччями нагадує нам, хто ми і що ми, „чиїх батьків діти”. Це він історію свого життя вважав частиною історії Батьківщини.
А тому, як і щороку, в нашій школі проходили Шевченківські дні, щоб не просто вшанувати пам’ять, а всім серцем відчути його невмируще слово. Слово Кобзаря лунало впродовж тижня щиро і гаряче. Звучало зі сцени Народного дому, де урочистий вечір, приурочений 197-ій річниці від дня народження Т.Шевченка, відкрив учнівський хор піснею „Реве та стогне Дніпр широкий”. Дзвеніла з дитячих уст невмируща поезія Кобзаря на літературних вечорах, які підготували вчителі української словесності Величко І.Н., Жидан Л.М., Присакар С.С..

Переглядів: 4213 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Велич Тарасового слова»

     Під такою назвою у Бурштинському енергетичному коледжі ІФНТУНГ було проведено літературно-музичну композицію з нагоди 197-ої річниці від дня народження видатного українського письменника Тараса Шевченка, яку провела викладач української літератури О.С.Кондур. В заході взяли участь викладачі та студенти. Ведучі свята Ігор Гінда, Богдан Галамага, Ольга Содома, Михайло Ціцюра, Тетяна Перепічка розповіли присутнім про життєвий шлях Т.Шевченка – поета, прозаїка, художника. Перед студентами та викладачами з концертною програмою виступили учасники художньої самодіяльності коледжу Василь Чмелик, Андрій Деренюк, Ігор Ватаманюк, Христина Кицька, Христина Воробчак, Людмила Мацкан, вокальне тріо у складі Тетяни Ковальчук, Марії Мрочко, Уляни Сеник. Уривки з поезій Т.Шевченка прочитали викладачі А.О.Міка, О.С.Дремлюга. Своїм ніжним чарівним голосом порадувала присутніх наймолодша учасниця художньої самодіяльності, лауреат Міжнародних та Всеукраїнських вокальних пісенних конкурсів Софійка Терлецька.

Переглядів: 2060 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Шевченківські заходи

     Ведучі завідувач клубом Ганна Бода і бібліотекар Наталія Бабій відкрили урочисте свято, присвячене 197-ій річниці від дня народження великого генія України. Читання віршів Т.Шевченка учнями Деліївської ЗОШ перепліталися із піснями на слова поета у виконанні жіночого ансамблю.
“Промінчик сонця лагідно лоскоче”, – промовляють наймолодші учасники святкового дійства, учні 1 класу.
Діти читали напам’ять вірші про весну, жінок, співали пісні. Тепло сприйняли глядачі пісні у виконанні Миколи Дутчака і Наталії Дутки. Сільський голова В.Кліщ привітав жінок зі святом, побажав добра, здоров’я, щастя і добробуту. ...

Переглядів: 2640 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Вшанування пам’яті Тараса Шевченка

     Мабуть, кожний українець усвідомлює, хто для нашого народу був, є і буде Тарас Шевченко і за що з великими почестями вшановуємо його. Хочу висловити свою думку про цьогорічне вшанування Тараса Шевченка в районі, містах Галич та Бурштин. В Галичі на районному рівні 9 березня відбувся концерт в Народному домі, а 10 березня біля пам’ятника Тарасу Шевченку відправлено поминальну панахиду та проведено громадське віче. Про цей захід більш обширно інформували ЗМІ.
А як вшанувала Тараса Шевченка вісімнадцятитисячна громадськість міста Бурштина? ...

Переглядів: 5576 | Коментарів: 3 Детальніше >>

Галичани вшанували, галичани пам’ятають...

     10 березня галичани віддали шану великому сину українського народу Т.Шевченку, відправлено панахиду, покладено вінки до постамента, проведено громадське віче.
В заходах взяли участь керівники районної влади, політичних та громадських організації, жителі міста і району.
Важливим є те, щоб в майбутньому, на мою думку, дорослі приходили з дітьми та онуками.
Все було б добре. Але кожна скульптура потребує догляду. А, споглядаючи пам’ятник Т.Шевченку у місті Галичі під час панахиди, було дуже боляче на душі, бо...

Переглядів: 1614 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Через збереження культурної спадщини до європейської інтеграції та міжнародного співробітництва

     Через збереження культурної спадщини до європейської інтеграції та міжнародного співробітництва10 - 11 березня 2011 р. в Більшівцях Орден Братів Францисканців, Молодіжний центр з питань миру і примирення (Більшівці) та Національний заповідник «Давній Галич» провели V Mіжнародну конференцію “Збереження культурної спадщини Західної України». Ця ювілейна (п’ята) конференція була особливою. Якщо перші чотири були присвячені пам’яткам пізньобарокової сакральної архітектури XVII – XVIII століть (Більшівцівському костелу та монастирю Кармелітів), то дана була спрямована на проблематику культурної спадщини Західної України, а також питанням пам’яткоохоронної справи у Республіці Польща. Конференція проходила у двомовному форматі з тим, щоб українські науковці вчилися розуміти польську мову, а польські – українську.

Переглядів: 2147 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Вони мужньо переносять лихо

     Мужність японцівТиждень поспіль ми уважно спостерігаємо за подіями в Японії. Вечірні новини щодня повідомляють нам все нові деталі, факти. Поруч із співчуттям до японців ми спостерігаємо, як вони переживають лихо. Їхні спокій, дисциплінованість у цій ситуації просто вражають.  
Адже, зазвичай, після землетрусів, пожеж, повеней в місцях потерпілих від них починають діяти мародери, йдуть грабежі того, що ще залишилося, настає хаос і беззаконня. Так було і в Новому Орлеані, так було на Гаїті, в Чилі. Та й ми самі на власних прикладах знаємо, як люди попри загрозу власному життю бояться залишити власний будинок через ймовірне пограбування. Нічого цього нема в Японії. Жодного повідомлення про мародерство.

Переглядів: 1545 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Природа б’є на сполох!

     Як сформувати екологічну культуру українців? Мабуть, це одне з найскладніших питань. Ми просто вже звикли жити у бруді. Особливо це видно саме тепер, коли зійшов останній сніг. Земля наче вкрита проказою...
Узбіччя наших доріг, на яких нема добротного і безпечного покриття, перетворилися на нескінченні кілометри суцільного смітника. З вікон розкішних автівок летять у придорожну куряву недоїдки, поліетиленові пакети, пляшки, пластикові пакети. Що тільки «не вилітає» з автомобілів…
Наші ліси, береги річок – жахливі сміттєзвалища. Вони представляють моторошну картину дикого нашестя доісторичних варварів. Скрізь купи залишків всілякого «добра»... Антисанітарія вищої мірки... Не залишається жодного клаптика незайманої природи, де можна було б відпочити, помилуватися диво-красою. І нікого це не хвилює, нікому до цього нема ніякого діла. Чому ми так збайдужіли?..

Переглядів: 1759 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Молокозавод знову запрацював

     Минулого тижня після двомісячної перерви відновив свою виробничу діяльність Галицький молокозавод ПП «Лімниця».
Його директор Тетяна Делакішвілі розповіла нашому кореспонденту, що з 15 березня розпочато прийом молока у приватному секторі та сільськогосподарських підприємствах.
– Для запуску лінії з виробництва вершкового масла, сиру та сметани ми взяли молоко у ПАФ «Бовшівська» та ПП «Рідна земля», – розповідає Тетяна Володимирівна.

Переглядів: 3003 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Сортооновлення

     СортооновленняСорт – це створена шляхом селекції сукупність рослин тієї чи іншої культури, яка має певні спадкові морфологічні, біологічні, господарські ознаки та властивості. В процесі багаторічного виробництва ці характеристики погіршуються внаслідок механічного, біологічного засмічення, появи мутацій, ураження хворобами. Тому виникає необхідність проводити сортооновлення, тобто періодична заміна сортового насіння, яке пересівається кілька років на насіння тих же сортів, але високих репродукцій – еліту або першу репродукцію.
Аналіз свідчить про те,що наявний кількісний і якісний склад сортових ресурсів спроможний забезпечити підвищення врожайності основних зернових культур на 20-25 % та зменшити на 10-15 % недобір продукції рослинництва через дію експериментальних факторів середовища.

Переглядів: 4743 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Світ не без добрих людей

     Шановна редакціє! Так сталося, що прикрий випадок, який стався зі мною восени минулого року, змусив мене переосмислити  цінності сучасного світу. Раніше мені здавалося, що люди замикаються у своїх проблемах, не бачать і не чують чужого горя. Але, на щастя, виявилося, що це не так...

Переглядів: 2480 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Бузьку, бузьку, принеси Маруську!

     Ось ми і дочекалися прильоту з вирію лелек. Що це означає? А те, що, за народними віруваннями, ці птахи приносять на своїх крилах весну. До речі, це народне спостереження має також вагоме наукове підтвердження. Адже приліт лелек припадає на 19 березня, а 21 березня – день весняного рівнодення, початок астрономічної весни.
Де ж зимували наші лелеки? Чи вирій, куди вони відлітають, є для них просто місцем для зимівлі, а чи рідною землею? І що ж таке вирій?

Переглядів: 3252 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Що змінилося в оплаті за електроенергію для населення з 1 лютого?

     ВАТ “Прикарпаттяобленерго”1. З 1 лютого 2011 року згідно Постанови НКРЕ №8 від 13.01.2011 змінені тарифи за спожиту електроенергію для населення відносно місячних обсягів споживання. Тобто підвищений тариф застосовується тільки для обсягу споживання електроенергії, що перевищує встановлені межі (150/250 кВт/год.).
Наприклад,  абонент,  який проживає у місті,   при місячному споживанні 200 кВт/год., має оплачувати:
- за 150 кВт/год. - за нижчим тарифом: 24,36 коп.,
- за решту 50кВт/год. - за вищим тарифом: 31,68 коп.

Переглядів: 2461 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Місцеві новини Галицького району

      Минулого тижня в с. Деліїве проведено схід селян, в якому взяли учать голова районної ради Петро Стрембіцький, заступник голови райдержадміністрації Богдан Мазурик.
В спокійній обстановці пройшов діалог між представниками влади та жителями села, які порушували наболілі питання про землю, дороги, газифікацію села та ін...

Переглядів: 1943 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Прийнято нову редакцію Закону України «Про виконавче провадження»

     4 листопада 2010 року ВР ухвалила Закон  № 2677-VI ”Про внесення змін до Закону України “Про виконавче провадження” та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури примусового виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб)”. Закон набирає чинності через 90 днів після дня офіційного опублікування. Закон України “Про виконавче провадження” вперше з часу його ухвалення в 1999 році буде викладено в новій редакції.

Переглядів: 7879 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Роз’яснення фізичним особам на спрощеній системі оподаткування (фіксованому та єдиному податках)

     У зв’язку з набранням чинності з липня 2010 року Закону України “Про внесення змін до Законів України “Про державний бюджет на 2010 рік” та “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” фізичні особи-суб’єкти підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування ( єдиний та фіксований податки), зобов’язані сплачувати страхові внески до Пенсійного фонду у розмірі одного мінімального розміру страхового внеску з урахуванням частини фіксованого або єдиного податку, що перерахована до Пенсійного фонду (42% від суми єдиного або 10 % від фіксованого податку).

Переглядів: 1891 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Підсумки підведено

     В рамках Всеукраїнської акції “Охорона праці очима дітей” управління дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків та професійних захворювань в Івано-Франківській області оголосила конкурс дитячого малюнку.
Відділення Фонду в Галицькому районі звернулось до дітей району взяти участь у номінації малюнків конкурсу Всеукраїнської акції. До відділення були представлені роботи різних вікових груп.
Підведено підсумки конкурсу.

Переглядів: 1521 | Коментарів: 0 Детальніше >>

До відома роботодавців

     Спеціалізований професійний журнал “КАДРОВИК. Трудове право і управління персоналом” за підтримки Міжнародного центру фінансово-економічного розвитку спільно з Державним центром зайнятості 24 березня 2011 року на порталі “гарячої” лінії “Кадровика” www.kadrovik01.com.ua проводить онлайн-семінар для працівників кадрових служб України за актуальною темою взаємодії працедавців та центрів зайнятості щодо працевлаштування випускників вищих навчальних закладів.

Переглядів: 1523 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Порядок реєстрації осіб, які здійснюють господарську діяльність, пов’язану з виробництвом та обігом об’єктів регулювання

     Порядок реєстрації осіб, які здійснюють господарську діяльність, пов’язану з виробництвом та обігом об’єктів регулювання визначає загальні організаційні і правові вимоги щодо реєстрації осіб органами Державної служби з карантину рослин України, які спрямовані на запобігання проникненню регульованих шкідливих організмів у зони, вільні від таких регульованих шкідливих організмів на території України та виявлення, локалізацію і ліквідацію регульованих шкідливих організмів.
Цей Порядок розроблений відповідно до Закону України “Про карантин рослин” і поширюється на осіб, які здійснюють господарську діяльність з обігу об’єктів регулювання у карантинній та регульованій зонах, виробляють насіннєвий та садивний матеріал, здійснюють біологічний контроль з використанням біологічних контрольних організмів, здійснюють зберігання та переробку зерна.

Переглядів: 2451 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Державна підтримка розвитку підприємств АПК у 2011 році

     Кабінет Міністрів України своєю постановою №182 від 2 березня 2011 року затвердив розміри бюджетної  тваринницької дотації  на 2011 рік.
Зокрема, спеціальна дотація за поголів’я корів м’ясного напряму продуктивності для племінних заводів становитиме 1900 гривень за 1 голову, для племінних репродукторів – до 1000 гривень за 1 голову, для інших с/г підприємств – 600 гривень за 1 голову. Спеціальна бюджетна дотація за поголів’я телиць, закуплених у фізичних осіб(населення) для вирощування, становитиме до 7 гривень за 1 кг. Вага закупленої телиці повинна бути в межах 100-150 кг. Закуплені телиці повинні бути введені в основне стадо, або реалізовані іншим с/г підприємствам як нетелі.

Переглядів: 3838 | Коментарів: 0 Детальніше >>

До запровадження ринку земель в Україні

     Минуло 20 років з дня прийняття Верховною Радою Української РСР Постанови «Про земельну реформу» та проголошення її проведення в незалежній Україні. За цей час прийнято велику кількість законодавчих та інших нормативно-правових актів про регулювання земельних відносин, зокрема, розроблено і ухвалено два Земельних кодекси України 1991 та 2001 років більше 40 законів, низку Указів Президента, актів Кабінету Міністрів України та ін. Пройдено складний шлях роздержавлення та приватизації земель. Громадяни України (згідно з чинним законодавством) можуть вільно купувати й продавати присадибні наділи, а також ділянки для ведення садівництва, дачного і гаражного будівництва (відповідно до Декрету Кабінету Міністрів України „Про приватизацію земельних ділянок” від 26 грудня 1992 р.).

Переглядів: 1828 | Коментарів: 0 Детальніше >>

ФОП – платник єдиного податку зареєструвався, сплатив – вирушай до Галицької РВД ІФОВ ФССзТВП та отримуй матеріальне забезпечення

     До набрання чинності Закону України № 2464 фізичні особи-підприємці, платники єдиного податку (далі – ФОП - платники єдиного податку) відповідно до постанови правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 04.09.2003 №57 „Про затвердження Порядку надходження до Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності коштів, одержаних від сум єдиного податку, їх обліку та використання” мали право на матеріальне забезпечення, передбачене статтею 34 Закону № 2240, в разі настання страхового випадку за умови сплати встановленого розміру податку. Призначення та виплата матеріального забезпечення здійснювалася Галицькою районною виконачою дирекцією Івано-Франківського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (надалі Галицька РВД ІФОВ ФССзТВП) за місцем обліку їх як страхувальників.

Переглядів: 2379 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицькі платники податків на семінарі вивчали Податковий кодекс

     Основною темою семінару, який проходив 16 березня в залі засідань Галицької райдержадміністрації були зміни у податковому  законодавстві у зв’язку з прийняттям Податкового кодексу України.
Відкриваючи семінар, заступник начальника Державної податкової інспекції в Галицькому районі – начальник відділу оподаткування юридичних осіб Ігор Кудляк  привітав присутніх і розповів про здобутки податкової інспекції з наповнення бюджетів у січні-лютому 2011 року. Протягом 2 місяців платники податків Галицького району сплатили  до бюджетів всіх рівнів 89,1 млн.грн., що перевищує минулорічні показники на 59,4 млн.грн. До Державного бюджету поступило 63,3 млн.грн. Доведені завдання виконано на 114,7%. До місцевих бюджетів надійшло 25,7 млн.грн., з них 8,8 млн.грн. – податку з доходів фізичних осіб.

Переглядів: 1587 | Коментарів: 0 Детальніше >>

За невиконання судового рішення – кримінальна відповідальність

     Змінами, внесеними до чинного кримінального кодексу України, встановлено кримінальну відповідальність будь-яких фізичних та юридичних осіб за умисне невиконання судового рішення.
За вказане кримінально-каране діяння ч.1 ст. 382 Кримінального кодексу України передбачене покарання у виді штрафу від п’ятсот до однієї тисячі неоподаткованих мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Переглядів: 3774 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Як уникнути зараження і не захворіти на туберкульоз

     Щорічно з ініціативи ВООЗ 24 березня проводиться Всесвітній день боротьби з туберкульозом. День Туберкульозу розглядається як крок до мобілізації всієї громадськості, у тому числі уряду та політичних діячів,щодо збільшення зусиль із метою знищення туберкульозу.
ТБ існує стільки, скільки існує людство. Це означає, що ТБ є найбільш небезпечною і надзвичайно підступною інфекційною хворобою, яка й досі не переможена. Поряд із інфекційною природою, ТБ має соціально-економічні передумови для поширення і несе в собі величезну суспільну шкоду. Україна щороку зазнає збитків від ТБ в розмірі близько 1,5 млрд.грн. Тому ТБ віднесено до категорії соціально-небезпечних хвороб.
Туберкульоз не має “адреси”, “посади”, не має “паспорта”, не розрізняє соціального статусу і однаково небезпечний для усіх.

Переглядів: 10576 | Коментарів: 7 Детальніше >>

Грип, профілактика, лікування...

     Остання пандемія грипу 2009-2010 Н1N1 в Україні супроводжувалась панікою, ажіотажем, політичним піаром, спекуляцією масками і противірусними препаратами, закупівлею вакцини і титанічними зусиллями організаторів охорони здоров’я і практичних лікарів,які намагались контролювати ситуацію і допомагати хворим,іноді ціною власного життя та здоров’я.
Пройшов час і, покладаючись на власну безпечність, люди забули недавній урок, який добре пам’ятають лікарі акушер-гінекологи: вагітність автоматично ставить здорову жінку в групи високого ризику серйозних ускладнень, пов’язаних з грипом.

Переглядів: 3134 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Профілактика пухлин молочної залози

     Виникнення пухлин молочної залози можливе, коли в ній є ущільнення, яке виникає з різних причин і майже не болить. Болі бувають переважно перед місячними і тільки при змінах у молочній залозі або в статевих органах. У деяких випадках при затвердінні в молочній залозі з’являються незначні виділення.
Для своєчасного розпізнання та виявлення доброякісних та злоякісних пухлин у молочній залозі кожна жінка повинна знати, що пухлини в цій ділянці, як правило, виникають у таких випадках: ...

Переглядів: 2205 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Необережність призводить до великої біди!

     17 березня на ПЗЧ СДПЧ-22 м. Галич поступило повідомлення від сільського голови с. Дорогів про пожежу господарської будівлі на одній із вулиць села. На мiсцi пожежі виявлено тіло загиблого 24-річного власника господарської будівлі та тіло його 46-річного товариша. Причиною виникнення пожежі та нещасного випадку стало необережне поводження з вогнем зі сторони загиблих.

Переглядів: 1977 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net