на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
У Більшівцях освячено пам’ятник жертвам каральної акції

     У п’ятницю, 14 березня, в смт. Більшівці відбулося урочисте відкриття та освячення памя’тника жертвам каральної акції, яку влаштували фашистські окупанти 70 років тому, 14 березня 1944 року.

Переглядів: 1066 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Окупація Криму, по суті, завершена. Забагато часу згаяно, щоб мріяти про відвоювання підло вкраденої території чи «налагодження ситуації» в рамках дипломатичних переговорів. Що Путіну до ваших розумувань у дусі лібералізму? Дурневі зрозуміло, що одним Кримом ситий не будеш. Тим паче, що тільки на території півострова близько 30 тис. російських силовиків, а на прикордонні – біля 60 тис.

Переглядів: 851 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Лист від мешканця Орловської обл. Росії

     Позавчора на адресу редакції надійшов лист від мешканця Орловської обл. Росії.... Прізвище і адресу свідомо не вказуємо, щоб не підставляти людину... Листа публікуємо в оригіналі:

Переглядів: 1071 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Звернення до мешканців району, представників готельного та туристичного сервісу

     Шановні краяни!
У зв’язку із складною суспільно-політичною ситуацією, безпрецедентним порушенням миру та спокою, суверенітету й територіальної цілісності незалежної Української держави, спричиненими неприхованою військовою агресією Російської Федерації на Кримському півострові, Галицька районна державна адміністрація та  робоча група щодо забезпечення  тимчасового проживання мешканців південно-східних областей та АР Крим звертаються до мешканців району,  представників готельного та туристичного сервісу з проханням допомоги й сприяння у розміщенні та наданні тимчасового житла особам/сім’ям із Південно-Східної України, які вимушені покинути власні домівки через всезростаючу загрозу ескалації конфлікту диктаторським режимом Путіна.

Переглядів: 863 | Коментарів: 0 Детальніше >>

ІНФОРМАЦІЯ для громадян, які приїхали з АР Крим, м. Севастополя та інших південно-східних областей України

     Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо, Вам необхідно звернутися до найближчого управління соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.
Основні документи, які необхідно мати із собою (за наявності): паспорт; посвідчення отримувача пенсії, допомоги, пільговика; довідку про присвоєння ідентифікаційного коду.

Переглядів: 798 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Порядок виплати державних допомог

     Управління соціального захисту населення РДА повідомляє, що станом на 01.03.2014 року  відділом виплати і забезпечення проведено виплату соціальних допомог і компенсацій на суму 10974.4 тисяч гривень.  Державні соціальні допомоги виплачуються раз на місяць за місцем реєстрації (фактичного проживання) уповноваженого представника сім’ї державними підприємствами і об’єднаннями зв’язку або перераховуються на особовий рахунок уповноваженого представника сім’ї в банку за його вибором. Виплата допомог здійснюється через усі відділення поштового зв’язку та через такі установи банку: ПАТ КБ “Приватбанк”; АТ “Райфайзен Банк Аваль”; ПАТ “Укрсоцбанк”; ПАТ “Ідея Банк”; ВАТ “Державний ощадний банк України”.

Переглядів: 898 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький РВ УДСНС в області інформує

     Постановою Кабінету Міністрів України від 9 січня 2014 року № 11 введено в дію Положення про єдину державну систему цивільного захисту. В зазначеному Положенні розкриваються наступні питання: здійснення керівництва єдиною державною системою цивільного захисту; постійно діючі органи управління цивільного захисту, які функціонують в державі; координаційні органи єдиної державної системи цивільного захисту;...

Переглядів: 940 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галичани готові до захисту Батьківщини

     18 березня 2014 року в залі засідань районної ради відбулася розширена нарада за участю представників районної влади, силових структур, правоохоронних органів, голів сільських, селищної, міських рад та громадських активістів.
На нараді обговорено питання про проведення часткової мобілізації в армію, розміщення та надання тимчасового житла сім’ям із Південно-Східної України та АР Крим.

Переглядів: 772 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Набуття іноземного громадянства не звільняє громадян України від обов’язку дотримуватися Конституції та законів України

     Останнім часом в інформаційному просторі поширюються повідомлення про заходи іноземних держав, спрямовані на спрощення порядку отримання громадянами України іноземного громадянства. У зв’язку з цим Державна міграційна служба України інформує громадян про основні положення законодавства України та правові наслідки набуття громадянами України іноземного громадянства.

Переглядів: 650 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Місце проживання новонароджених батьки реєструватимуть в органах соціального захисту

     Відтепер батькам не потрібно окремо реєструвати місце проживання новонароджених дітей. Дані щодо місця проживання дитини для реєстрації міграційній службі надає орган соціального захисту, у якому оформлюється відповідна соціальна допомога.

Переглядів: 789 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Про особливості мобілізаційної підготовкита призову на військові збори віруючих громадян Галицького району

     Як відомо, Рада національної безпеки і оборони України 2 березня оголосила повну бойову готовність Збройних Сил України і доручила Міністерству оборони України провести навчальні збори з військовозобов’язаними «в необхідних обсягах під час і в строки, визначені Генеральним штабом Збройних Сил України».
Згідно Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» громадяни зобов’язані з’являтися за викликом до військових комісаріатів для постановки на військовий облік та визначення призначення на воєнний час.

Переглядів: 1017 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Банк «Надра» і телеканал «Інтер» проводять благодійну акцію «Бачу нову країну!» на допомогу офтальмологічним клінікам України

     

     Багато учасників трагічних подій на Майдані отримали серйозні травми очей. І сьогодні зір українцям рятують кращі фахівці-офтальмологи країни. Але надати справді ефективну допомогу постраждалим можна тільки за наявності сучасного медичного обладнання. На жаль, наявна у клінік апаратура застаріла, її вік обчислюється кількома десятками років.

Переглядів: 788 | Коментарів: 0 Детальніше >>

День відкритих дверей центру зайнятості для учнівської молоді

     

     Як відшукати саме той професійний шлях у своєму житті,  який допоможе розкрити особистий потенціал, зайняти гідне місце на ринку праці, досягнути вершин професійної майстерності та кар’єрного зростання? Це питання починає турбувати юнаків та дівчат, коли приходить час вирішувати важливе та відповідальне завдання  – обирати майбутню професію. Знайдене рішення стане для них перепусткою до самостійного та  дорослого життя, і якщо професійний вибір зроблено вірно, це допоможе не тільки отримати бажану професійну освіту, але й працевлаштуватися після закінчення навчального закладу за набутою спеціальністю.

Переглядів: 1124 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Березневі статті Переяславського договору Б.Хмельницького з Московщиною (27 березня 1654 р. – 360 років)

     У багатовіковій історії українського народу час Визвольної війни 1648-1654 рр. займає особливе місце. Український народ піднявся на активну боротьбу за знищення іноземного панування і здобуття спочатку автономії, а потім незалежної демократичної держави, за відродження своєї мови, культури, віри й звичаїв. Головною силою визвольної боротьби виступало селянство. Але ударною її силою стало козацтво, яке мало добру військову організацію і досвідченого провідника Богдана Хмельницького (1595-1657рр.), який під час війни здобув собі славу найвидатнішого військового й політичного діяча Козацької держави.

Переглядів: 1217 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Керівникам підприємств та організацій району!

     Галицька районна державна адміністрація просить вжити заходів з розроблення та погодження норм питомих витрат паливно-енергетичних ресурсів у суспільному виробництві Галицького району відповідно до наказу Державного комітету України з енергозбереження від 22.10.2002 року №112  (пункт 7.7. основних положень з нормування питомих витрат паливно-енергетичних ресурсів на одиницю виробленої продукції, виконаних робіт або наданих послуг підприємствами району) та до 01.04.2014 року для проведення експертизи надати зазначені норми територіальному управлінню Держенергоефективності в області за адресою м.Івано-Франківськ, вул.Тичини, 8 каб.115 та подальшому погодженню в обласній державній адміністрації.

Переглядів: 948 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Невмируще слово Кобзаря

     Дивно, але факт! Якби 17 жовтня1685 р. Людовік XIV не підписав указ  про   скасування   Нантського едикту,   геній   великого   поета   і   художника   Тараса   Шевченка   не став  би надбанням світової культури.    Так  і  залишився    б Шевченко одним із тисяч кріпаків, чий талант розбився об глуху стіну кріпацтва. «До чого тут Людовік XIV?» — спитаєте ви. Усе дуже просто, у результаті підписання указу  у  Франції почалося  переслідування  гугенотів.. Сотнями тисяч втікали вони з рідної Франції на чужину.  Серед біженців були і  предки родини Брюллова, які опинились у Росії. Один із потомків цього роду, молодий талановитий   художник   Карл   русифікував   прізвище, підписуючи свої роботи «Брюллов».

Переглядів: 1530 | Коментарів: 0 Детальніше >>

22 березня – Всесвітній день води

     

     Водні ресурси є найважливішим елементом національного багатства і відрізняються високою динамічністю. На відміну від інших природних ресурсів вони безперервно відновлюються, їм властива значна мінливість не тільки в часі, але й у просторі.

Переглядів: 950 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Бережімо довкілля від пожеж

     Навесні, коли сходить сніг і підсихає земля, із-за необдуманої поведінки деяких мешканців нашого краю, виникають пожежі на  великих масивах під час спалювання сухої трави, чим  наноситься непоправна шкода довкіллю. Кожен акт підпалу – це злочин проти дикої природи, усього живого мікросвіту!

Переглядів: 892 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Чим шкідливе спалювання сухого листя та трави?

     

     Весна цьогоріч є ранньою. З давніх-давен вже так ведеться, що з настанням тепла в погожі дні наші краяни багато уваги приділяти благоустрою населених пунктів, прибиранню дворів від сміття, листя, сухої трави.

Переглядів: 1329 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Щодо укладення та реєстрації договорів оренди

     Відповідно до статті 2 Закону України «Про оренду землі» відносини, пов’язані з орендою землі, регулюються Земельним кодексом України, Цивільним кодексом України, цим Законом, законами України, іншими нормативно-правовими актами, прийнятими відповідно до них, а також договором оренди землі.

Переглядів: 932 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Реєстрація осіб, які здійснюють господарську діяльність, пов’язану з виробництвом та обігом об’єктів регулювання

     Реєстрацію осіб, діяльність яких відповідно до статті 27 Закону України «Про карантин рослин» підлягає реєстрації, проводять державні фітосанітарні  інспекції. 

Переглядів: 1348 | Коментарів: 0 Детальніше >>

24 березня – Всесвітній та Всеукраїнський день боротьби з туберкульозом

     Туберкульоз займає особливе місце серед соціальних і медичних проблем. Небезпека сучасної епідемії полягає в тому, що можливе зараження збудником, який стійкий до протитуберкульозних препаратів і сполучення туберкульозу з ВІЛ-інфекцією/СНІДом. Лікування цієї хвороби тривале, до 10 місяців та проводиться під наглядом фахівців та згідно діючого законодавства є безкоштовним. Лікувальні заклади забезпечені усіма необхідними протитуберкульозними препаратами.

Переглядів: 873 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Уклін Кобзареві

     ■ ЗАЛУКВА. В сільському Будинку культури відбулося тематичне свято «Ідем на сповідь до поета», приурочине 200-літтю від дня народження Т. Шевченка. У виконанні церковного хору (кер. Ярослав Глушко), фольклорного колективу «Горлиця» (кер. Наталія Белей), Союзу українок, вокального тріо, зразкового дитячого драматичного колективу (кер. Іванна Сорочинська) звучали пісні на слова Т.Шевченка та невмирущі поезії Кобзаря.

Переглядів: 1395 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Щоб канікули були безпечними

     Наступного тижня у школярів розпочнуться весняні канікули. Вже відчувається радісний настрій дітей, їхня збудженість, кожен з них мріє про ігри, забави і в процесі цього вони забувають про головне - про правила поведінки на дорозі. З метою попередженя дитячого дорожньо-транспортного травматизму напередодні та під час шкільних канікул працівники Державної Автомобільної Інспекції здійснюватимуть додаткові перевірки технічного стану автобусів, задіяних для перевезення організованих груп дітей. Водночас в період канікул інспекторами ВДАІ Галицького РВ УМВС буде посилено нагляд за поведінкою дітей на вулично - шляховій мережі.

Переглядів: 818 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net