на сайті  
   
 
Неділя, 24 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
У Галицькому районі оселилася багатодітна сім’я, яка втекла від режиму Путіна

     16 березня голова райдержадміністрації Ярослав Бартків разом з депутатами районної ради Володимиром Костишиним, Василем Салигою та помічником народного депутата Олегом Кантором відвідав сім’ю переселенців, яка проживає у селі Придністров’я  і виховує дев’ятеро дітей. Ця багатодітна родина переїхала на постійне місце проживання у наш район з однієї із далекосхідних областей Росії. Тетяна, яка носить під грудьми десяту дитинку, розповідає, що вони змушені були втекти від путінського режиму, бо боролись за краще життя для себе та своїх діток.- Там (у східних областях Росії) людей практично нема, - розповідає переселенка, - а ті, що є, практично знищуються через пияцво і наркоманію. На критику влада реагує неадекватно, незважаючи навіть на таку кількість дітей у сім’ї. За те, що ми виступали проти свавілля влади, почались переслідування… 

Переглядів: 914 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     “Оборона є відповідальністю нації, а не ЄС, і тут немає жодних перспектив”, - нещодавно ці слова пролунали з уст речника Великобританії у контексті питання щодо створення армії ЄС. Ця теза волею долі є квінтесенцією світової політики стосовно війни в Україні. Візит Петра Порошенка до Брюсселю — ще один яскравий аргумент. 16 березня — річниця анексії Криму. Так, пані Меркель не забула про це, не визнала, спасибі. Але яка стратегія? 

Переглядів: 615 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Зупинись, людино, на хвилинку…»

     «Зупинись, людино, на хвилинку… Ти в цьому світі лише подорожній. Не поспішай. Задумайся... Проживи кожне слово цієї молитви. Воно йде від серця Христа до твого серця з надією увійти і оселитися». Ці глибокі та проникливі слова звучали устами дитини на Хресній дорозі у с. Курів, присвяченій молитві за мир і спокій в Україні.

Переглядів: 904 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації учасників АТО, які постраждали внаслідок антитерористичної операції

     Забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації учасників АТО, які постраждали внаслідок антитерористичної операціїДержава гарантує безоплатне та позачергове забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації учасників АТО, які постраждали внаслідок антитерористичної операції, незалежно від установлення їм інвалідності. Вартість виробу для учасників АТО установлюється залежно від його потреб та не обмежена в сумі. 

Переглядів: 793 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Районна організація партії УДАР обрала нове керівництво

     15 березня відбулись збори Галицької районної Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка.Із запрошених 69 осіб, зареєструвались - 44.Головуючим зборів обрано Кобеля О.Ю., секретарем – Марущак Т.З., мандатну комісію у складі трьох осіб – Чабака Т.В., Федунківа С.О., Боринця А.С. та лічильну комісію у складі трьох чоловік – Бардашевського Р.Я., Ковальчук В.М. та Баран З.І. На зборах був присутній голова Івано-Франківської  обласної організації Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка Стефанків Володимир Остапович.

Переглядів: 793 | Коментарів: 0 Детальніше >>

До уваги роботодавців!

     Повідомляємо, що у відповідності до положень норм чинного законодавства України роботодавцям за кошти Фонду соціального захисту інвалідів надається фінансова допомога на поворотній і безповоротній основі, цільова позика та дотація для створення робочих місць, призначених для працевлаштування інвалідів, які зареєстровані у державній службі зайнятості як безробітні.

Переглядів: 714 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Служба «101» інформує

     Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеруПри першій можливості покиньте разом із сім’єю небезпечну зону. У разі неможливості виїхати особисто, відправити дітей і родичів похилого віку до родичів, знайомих. Необхідно взяти із собою всі документи, коштовні речі і цінні папери.Підготовку до можливого перебування у зоні надзвичайної ситуації доцільно починати завчасно. Необхідно підготувати «екстрену валізку» з речами, які можуть знадобитись при знаходженні у зоні НС або при евакуації у безпечні райони. 

Переглядів: 649 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Подалі від цивілізації…

     Із зростанням цивілізації, розвитком промисловості  важливою є проблема охорони навколишнього середовища, створення нормальних умов для життя і діяльності людини. Антропогенний вплив на природу надзвичайно сильний та різнобічний. Якщо на міста здебільшого негативно впливають промислові підприємства, використання автотранспорту тощо, то на села (особливо на ті, що далеко від міст) нема техногенного впливу.

Переглядів: 800 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Кому належать паї?

     Вибір між панікою і стабільністю повинні зробити самі селяниДо редакції нашої газети надходять запитання від селян, стурбованих долею своїх паїв: у регіоні поширюються чутки, що великі агрохолдинги можуть розрахуватися за борги земельними паями. За роз’ясненнями ми звернулися в агрохолдинг «Мрія». 

Переглядів: 1314 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Переможці освітянської спартакіади

     Минулої суботи, 14 березня 2015 року, у спортивній залі Задністрянської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулися фінальні ігри з баскетболу та міні-футболу серед команд працівників освіти.У змаганнях взяли участь команди Вікторівської, Галицької №2, Деліївської, Залуквянської, Комарівської, Маріямпільської шкіл.Кожна команда прагнула завоювати почесні трофеї. 

Переглядів: 831 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Ольга Галабала: Ми формуємо команду молодих людей і вчитимемо їх, як бути депутатами

     Галичани безумовно пам’ятають ім’я Ольги Галабали. Ця молода, але вельми амбітна жінка – член Ради Політичної партії «ВОЛЯ», юрист за фахом і екс-кандидат у депутати Верховної Ради України на минулорічних парламентських виборах у 84 виборчому окрузі. А ще вона є стипендіатом програм Оксфордського університету та Віденського університету економіки та бізнес управління і входить до рейтингу успішних молодих жінок-підприємців за версією «Форбс» як співзасновник «Унікальної України», компанії №1, що займається туризмом Україною.

Переглядів: 1256 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Нескорені» Володимира Безрукого в Картинній галереї Національного заповідника «Давній Галич»

     21 листопада 2013 року… Люди прийшли на Хрещатик, щоб долучитись до участі в  Євромайдані, мирно підтримати майбутнє нашої держави. На превеликий жаль, мирно не вийшло. Після побиття студентів Євромайдан перетворився у Майдан гідності. Однак останній закінчився після того, як влада руками «Беркуту» забрала життя в одних і покалічила інших людей. На Майдані зник мирний дух, а почав переважати дух помсти за скоєне владою зло, який тримався понад три місяці.

Переглядів: 820 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Літературний діалог

     Прикарпатцям добре відоме ім’я Ольги Слоньовської – поетеси, прозаїка, літературознавця, члена Національної спілки письменників України. Літературну працю вона поєднує з науковою – є автором монографії «Слід невловимого Протея: Міф України в літературі української діаспори». У Галицькій центральній бібліотеці відбувся літературний діалог «Ритми і болі життя Ольги Слоньовської», в якому взяли участь бібліотечні працівники та співробітники Національного заповідника «Давній Галич». 

Переглядів: 873 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Він був поетом волі в час неволі…»

     Є дні, що минають непомітно і зникають без сліду. Нічого не залишають по собі, нічого не знаменують собою. А є день, що завжди з нами… Бо увібрав у себе безсмертне дихання душі… Бо він такий великий і незбагненний, як життєдайний дощ, весняний вітер і щедре сонце. Україна у долі своїй має такий день…9 березня… День, який явив світові Тараса Шевченка, великого сина великого народу. 

Переглядів: 913 | Коментарів: 0 Детальніше >>

З Богом і Україною в серці

     Кажуть, що між нами і Європою є велика різниця. В нас немає тяглості, безперервності. Європейський бізнес (магазини, фабрики, ресторани) передається із покоління у покоління, діти і внуки певні, що вони його успадкують. Так, в Україні справді цього нема. І не може бути, бо нас підрубували під корінь, розкуркулювали, вивозили, нищили фізично. Але найважливішу неперервність Україна має… 

Переглядів: 814 | Коментарів: 0 Детальніше >>

24 березня – Всесвітній і Всеукраїнський день боротьби з туберкульозом

     Цього року він проходить під гаслом «Доступ, лікування, одужання для кожного».Туберкульоз – древня і підступна хвороба людства, яка і сьогодні, у ХХІ столітті, залишається однією з основних причин смертності в світі. Це заразне  інфекційне захворювання, яке передається в основному повітряно-крапельним шляхом від хворої людини до здорової. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, щорічно в світі 8-10 млн осіб хворіють на туберкульоз, тобто кожної секунди реєструється новий випадок захворювання. 

Переглядів: 712 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Глаукома

     12 березня – Всесвітній день боротьби з глаукомою, яка на сьогоднішній день веде до невиліковної сліпоти.Поширеність цього захворювання серед дорослого населення складає по Україні 51, 7 на 10 тис. населення, у Галицькому районі за 2014 р. – 68,0.Глаукома – це хронічне прогресуюче захворювання очей, яке характеризується розвитком оптичної нейропатії, змінами полів зору, зорових функцій і, в ряді випадків, стійким підвищенням внутріочного тиску.С учасна класифікація включає вроджену та набуту глаукому. 

Переглядів: 758 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Збережемо воду!

     22 березня відзначається Всесвітній день води, який встановлений у 1993 р. рішенням Генеральної Асамблеї ООН (резолюція 47/193 від 22 лютого 1993 р.).Вода  - джерело життя. Без неї не можна ні втамувати спрагу, ні приготувати їжу. Людські поселення з часів глибокої старовини будувались на берегах прісних водойм чи поблизу джерел.На землі водою покрито 70% поверхні. Вода здійснює у природі постійний кругообіг, випаровується з поверхні й повертається у неї у вигляді опадів. Питна вода становить тільки 2,5% від загальної кількості, тому нестача її може стати однією із найважливіших проблем людства в найближчі десятиліття.

Переглядів: 2077 | Коментарів: 0 Детальніше >>

До уваги керівників підприємств, установ, організацій всіх форм власності, керівників політичних партій, громадських організацій та всіх небайдужих громадян!

     Великдень – свято величне і радісне для кожного з нас. І цей день хочеться зробити особливо приємним, добрим і світлим для дітей.Просимо всіх небайдужих людей проявити милосердя та допомогти зібрати Великодній кошик дітям, які волею долі залишилися без піклування батьків, яких покинули і які виховуються у сім’ях, де батьки не забезпечують належного догляду. 

Переглядів: 1315 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net