на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Визначено пріоритетні об’єкти району

     Сич в ГаличіМинулої середи наш район з робочою поїздкою відвідав голова обласної ради Олександр Сич.
Як уже повідомляла наша газета, керівництво обласної ради наприкінці січня розпочало об’їзд районів з тим, щоб детально ознайомитися із проблемними питаннями для їх можливого врахування при фінансуванні програми соціально-економічного розвитку Івано-Франківщини у 2011 році. На сьогоднішній день голова обласної ради побував уже в десяти районах, де знайомився з об’єктами та проблемними питаннями, які потребують першочергового фінансування з обласного бюджету.
Разом з Олександром Сичем до Галича приїхали заступник голови обласної ради Остап Дзеса та депутати обласної ради від нашого району Ярослав Ткачівський і Олександр Джура. У поїздці районом їх супроводжували голова районної ради Петро Стрембіцький та голова районної державної адміністрації Григорій Івасишин.

Визначено пріоритетні об’єкти району
Переглядів: 1772 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Призери конкурсу

     переможниця обласного конкурсу виконавчої майстерності Христина ВдовиченкоУ п’ятницю, 18 березня, в м.Івано-Франківську проходив завершальний III тур обласного конкурсу виконавської майстерності серед учнів дитячих музичних шкіл. Це творче змагання є серйозним випробуванням для юних музикантів, які беруть у ньому участь. Учні виступили у трьох вікових групах: молодшій – 7-11 років, середній – 11-13 років, старшій – 13-17 років.

Переглядів: 1946 | Коментарів: 4 Детальніше >>

Свята до музики любов

     Сьогодні культурне життя міста Галича не можливо уявити без дитячої музичної школи. Чи не щодня впродовж усього навчального року її двері гостинно відчинені для шанувальників музичного мистецтва. А вихованці знайшли тут той чарівний світ музики, що допомагає їм жити, думати, відповідає гармонії їх душі.
Приміщення, де знаходиться школа, не стоїть на виду, але його можна вирізнити з-поміж державних установ здалеку за звуками, що линуть із-за його стін. Це і невпевнені гами на скрипці, і швидкі фортепіанні пасажі, і злагоджене звучання дитячих голосів…
– Нинішній навчальний рік для Галицької дитячої музичної школи був вельми плідним і насиченим...

Переглядів: 1932 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Працює школа резерву

     Крилос школа17 березня на базі Крилоської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів проходило районне засідання школи резерву керівних кадрів загальноосвітніх навчальних закладів.
Тема заняття: “Пріоритетні напрями та шляхи підвищення ефективності науково-методичної роботи ЗНЗ”. Презентували школу директор Фіголь Василь Данилович та заступник директора школи з виховної роботи Духович Ігор Васильович.
Гості мали змогу за допомогою фільм-слайду і вчителя історії Питель Софії Ігорівни здійснити малий екскурс у велике село Крилос, торкнутися глибин його історії.

Переглядів: 2440 | Коментарів: 0 Детальніше >>

І в пісні, і в праці

     КП ЖитловикДобра слава йде в області про трудові здобутки комунального підприємства «Житловик». Голова Бурштинської міської ради Петро Курляк сказав, що КП «Житловик» серед комунальних підприємств області займає одне із кращих місць щодо обслуговування населення. Вміють тут люди добре працювати і вміють відпочивати. З ініціативи голови профкому «Житловик» Василя Терлецького створено хоровий колектив, вокальні ансамблі. Щоб хоровий колектив стабільно працював, його підтримує директор КП «Житловик» Петро Патригура.

Переглядів: 2300 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тарасовими шляхами

     Роксоляна Мацьків11-13 березня у місті Луцьку відбувся ІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс читців «Тарасовими шляхами», присвячений дню народження Т.Г.Шевченка. Представляти наш район та область мала честь вихованка гуртка «Літературна світлиця» Галицького районного Центру дитячої та юнацької творчості, учениця Галицької гімназії Роксоляна Мацьків, неодноразовий переможець районних та обласних конкурсів читців. Журі високо оцінило виконавську майстерність юної галичанки. Ця тендітна дівчина полонила щирістю поетичного слова, вмінням донести до слухача поезію Шевченка. За виконання уривку «Лебедин» із поеми «Гайдамаки» Роксоляна здобула диплом ІІ ступеня та хвилю оплесків глядачів. Адже найвагомішим визнанням таланту є вдячне слово і підтримка глядача.

Переглядів: 2835 | Коментарів: 0 Детальніше >>

З думою Кобзаря

     Тарас Шевченко, ДитятинУ Дитятинській ЗОШ I-II ст. бібліотекар с.Дитятин Любов Білас розпочала літературний вечір «Вогненне слово Кобзаря», приурочене 197-ій річниці від дня народження видатного українського поета, художника, філософа і громадського діяча, генія українського народу Тараса Шевченка. Учні школи Діана Ходоровська та Христина Білас прочитали віршовані рядки про поета.

Переглядів: 3368 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Презентація професій учням!

     Презентація  професій учням!16 березня учні Блюдниківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Галицького району були запрошені на презентацію Бурштинського вищого професійного училища торгівлі та ресторанного сервісу. Мета заходу – ознайомлення школярів із професіями, яким навчають у згаданому навчальному закладі, та попитом на них на сучасному ринку праці. Адже не секрет, що сьогодні для випускників шкіл настає момент, коли необхідно остаточно прийняти одне з найважливіших рішень, ким стати, яку професію обрати, щоб була до душі, за покликанням.

Переглядів: 2738 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Профорієнтаційний термінал на допомогу учням

     ЦЗЗ  14 по 18 березня у Більшівцівській ЗОШ І-ІІІ ст., Задністрянській ЗОШ І-ІІІ ст., ДУбовецькій ЗОШ І-ІІІ ст. та Комарівській ЗОШ І-ІІІ ст. головними спеціалістами Галицького районного центру зайнятості Наталією Гамлявою та Людмилою Сірко проведено презентацію програмно-апаратного комплексу для професійної орієнтації молоді „Мотивації розвитку зацікавленості до професійного самовизначення”. Розроблений фахівцями на замовлення Державного центру зайнятості України, оснащений кольоровим монітором та кнопками у вигляді великого мобільного телефона, зазначений комплекс призначений для надання учням, підліткам цікавої інформації щодо тих чи інших робітничих професій, їх характеристик, інформації щодо вимог для їх здобуття, про навчальні заклади, в яких проводиться підготовка відповідних фахівців та місце їх знаходження.

Переглядів: 2508 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Зустріч з дослідником Галича

     КовальУ приміщенні інформаційного центру Бурштинського енергетичного коледжу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбулась зустріч викладачів та студентів навчального закладу з відомим дослідником Галича, вченим, істориком, краєзнавцем, доцентом кафедри релігієзнавства Прикарпатського державного університету імені Василя Стефаника Ігорем Ковалем.
… Ще із студентських років захопився Ігор Михайлович мрією долучитись до вивчення історії та археології давнього Галича. За чверть віку дослідник написав не один десяток наукових книг про історію Галицького краю, про вчених археологів Вітольда Ауліха, Ярослава Пастернака, Богдана Томенчука, Ярослава Ткачука.

Переглядів: 1654 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Примножуймо здобуте!

     Напередодні цьогорічної весни до всіх пасічників, жителів району, а особливо молоді, звертається актив районного товариства бджолярів-любителів з пропозиією спрямувати свої зусилля на розвиток бджолярства.
Розпочинається черговий весняно-літній сезон кропіткої праці на пасіках, в саді, полі, лісі. Йдеться про намагання збільшити виробництво меду, перги, прополісу, воску, маточного молочка, бджолиної отрути та інших бджолопродуктів, що сприяють здоров’ю і довголіттю. Це вимагає нарощення сил бджолосімей, створення нових пасік, зміцнення кормової бази бджіл, виконання інших заходів.

Переглядів: 2967 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Пора весняного нересту

     НерестВесна повновладно вступила в свої права. Наповнилися водами ріки, притоки. Почався нерест, риба дає потомство. Знищувати її в цей період – справжній гріх. Від того, як буде захищена риба у час цього природного таїнства, залежатимуть майбутні рибні врожаї у наших водоймах.
У цей час недопустимим є забруднення водойм, будь-яка господарська діяльність, пов’язана з перекриттям річок і проведенням днопоглиблювальних робіт, вивезення піску, гравію, їзда потоками і трелювання ними деревини тощо. Все це призводить до руйнування дна, порушує гідрохімічний режим водойм, внаслідок чого гинуть кормові організми, фауна.

Переглядів: 2888 | Коментарів: 2 Детальніше >>

Стали призерами

     ПризериЗа підсумками обласного конкурсу «Пісенний вернісаж» вокальних ансамблів, квартетів, тріо та дуетів серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації відзначилися і стали призерами учасники художньої самодіяльності Бурштинського енергетичного коледжу ІФНТУНГ.
Другі місця зайняли вокальне тріо у складі Василя Чмелика, Ігоря Ватаманюка, Андрія Деренюка (на фото), вокальний дует у складі Людмили Мацкан та Андрія Деренюка (керівник Тетяна Ковальчук), третє місце посів вокальний ансамбль під керівництвом Марії Мрочко.
Всього у конкурсі взяли участь 44 колективи із 17 навчальних закладів.

Переглядів: 1884 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Місцеві новини Галицького району

      Досить насиченим був минулий тиждень для керівників району. Голова районної державної адміністрації Григорій Івасишин розпочав його виробничою нарадою зі своїми заступниками.
Тукож очільник району провів наради з питань проведення ремонтних робіт дитячих навчальних закладів в місті Галич та селищі Більшівці, облаштування додаткових класів в Жалиборівській ЗОШ І-ІІ ступенів, з питань соціально-економічного розвитку села Маріямпіль та взяв участь в нараді у голови обласної державної адміністрації М.Вишиванюка із керівництвом ВАТ «Західенерго» щодо питань соціально-економічного розвитку м.Бурштина.

Переглядів: 1765 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Урядова телефонна «гаряча лінія»

     Одним із важливих пріоритетів у роботі Уряду є розвиток взаємодії з громадськістю та налагодження суспільного діалогу. Вирішенню цього завдання активно сприяє урядова телефонна «гаряча лінія».
Урядова телефонна «гаряча лінія» 0-800-507-309 – телефонний центр спілкування Уряду з громадянами.  Звернутися на урядову телефонну «гарячу лінію» може кожен громадянин. До нас звертаються із запитаннями, проблемами, які турбують людей у повсякденному житті і потребують реагування органів виконавчої влади. Крім того, приймаються заяви, пропозиції, скарги від представників підприємств, установ та організацій, суб’єктів підприємницької діяльності.
Всі дзвінки від громадян приймають фахівці Урядового контактного центру та невідкладно надсилають на опрацювання відповідним органам виконавчої влади, які розглядають звернення та надають письмові відповіді заявникам.

Переглядів: 2153 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Про звітність до органів Пенсійного фонду України

     З 1 січня 2010 року набрав чинності Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованих внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування органам Пенсійного фонду України, який затверджено Постановою правління Пенсійного фонду України від 05.11.2009 №26-1, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 24.11.2009 № 1136/17152. Відповідно до п.2.2 розділу ІІ Порядку - ФО-СПД, у тому числі ті, які обрали ОСО, самі за себе і за членів сім’ї, які беруть участь у провадженні підприємницької діяльності; особи, які ...

Переглядів: 1568 | Коментарів: 0 Детальніше >>

повідомлення

      Затверджено показник середньої заробітної плати (доходу) в середньому на одну застраховану особу в цілому по Україні, з якої сплачено страхові внески в сумі 1982 гривні 63 копійки, який застосовуватимуть для визначення коефіцієнта заробітної плати за 2010р. під час призначення пенсій згідно із Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»....

Переглядів: 2193 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Життя, сповнене щастям

     Яке неповторне і цікаве людське життя. Хтось народжується щасливим, а комусь доводиться переживати складні обставини долі. Але інколи трапляється так, що змінити в житті вже нічого не можна.
Мова іде про дітей, долі яких понівечені і зруйновані дорослими від народження. Відсутність батьківського тепла, маминої колискової, родинного затишку, іграшок та подарунків на свята від рідних та близьких людей – все це життя дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Переглядів: 2639 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Свято працівників культури

     Культурні досягнення та традиції – це скарб, яким треба скористатися. Працівники культури та аматори народного мистецтва знають, як це зробити. Враховуючи їхній вагомий внесок у відродження української національної культури та збереження національної культурної спадщини, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність та підтримку ініціативи громадськості, вони заслуговують на власне свято.

Переглядів: 1992 | Коментарів: 0 Детальніше >>

ХІ фестиваль «Повір у себе» назвав лауреатів

     Галицький районний центр соціальних служб сім’ї, дітей та молоді запросив дітей з особливими фізичними потребами на одинадцятий районний фестиваль «Повір у себе». Цього року участь у фестивалі взяло близько тридцяти дітей, які продемонстрували власні творчі роботи на виставці декоративно-ужиткового мистецтва, порадували глядачів чудовим виконанням поезії Тараса Шевченка, музичними доробками і були нагороджені подарунками та дипломами лауреатів.

Переглядів: 2763 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Громади радяться

     19 березня відбувся схід селян у Межигірцях. На зустріч до жителів села приїхали голова районної державної адміністрації Г.Івасишин, голова районної ради П.Стрембіцький, депутат районної ради С.Леочко, директор ДП «Ямниця» І.Підгайний, а також керівники управлінь та відділів РДА.
Неабияку активність проявили і межигорчани, адже у залі були присутні близько ста осіб.

Переглядів: 1890 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Дружна громада – велика сила

     МединяСело Мединя – одне з небагатьох у Галицькому районі, де успішно справи ладяться усією громадою. Розташоване на правому березі р.Лімниця село за останні роки примножує свої здобутки у всіх напрямках. Тут не так давно збудовано новий храм, збережені  і підтримуються в належному стані приміщення соцкультпобуту, розвивається інфраструктура, працює сільськогосподарське підприємство, здійснено газифікацію, активно ведеться індивідуальне житлове будівництво, зберігаються і примножуються народні традиції і звичаї. Та одна справа ще турбує сільського голову Івана

Переглядів: 1899 | Коментарів: 0 Детальніше >>

СБУ: 19 років на службі українському народові

     СБУУ ювілейний рік двадцятої річниці незалежності України спецслужба нашої держави відзначає своє 19-річчя. Створення Служби безпеки України нерозривно пов’язане зі становленням молодої Української держави. Своє народження український орган державної безпеки відраховує від 25 березня 1992 року, коли було прийнято Закон «Про Службу безпеки України». Цим актом визначено засади діяльності спеціальної служби України: законності, дотримання прав і свобод людини, позапартійності та відповідальності перед народом України.

Переглядів: 1621 | Коментарів: 0 Детальніше >>

УВАГА! Вибухонебезпечні предмети!

     На території Івано-Франківської області під час Другої світової війни проходили важкі бої. Ще в ході війни на звільнених територіях, тимчасово окупованих міст і сіл, широко проводилися роботи щодо розмінування. Бійці-сапери та мінери знешкоджували велику кількість різних боєприпасів, очищували від них територію України. Але окремі вибухонебезпечні предмети ще можна знайти на берегах водоймищ, в ярах, лісах та інших місцях в період весняних паводків, дощів, при виконанні польових та будівельних робіт. Випадково знайшовши вибухонебезпечні предмети, деякі громадяни, особливо діти, торкаються до них, а інколи роблять спробу розібрати їх, кидають в багаття, б’ють. В результаті цього виникають нещасні випадки.
Тому необхідно, щоб все населення, особливо діти, мали чітке уявлення про грізну силу, що зберігається у вибухонебезпечних предметах, чітко знали правила поведінки при їх виявленні.

Переглядів: 3554 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Шановні мешканці Галицького району!

     МНС23 березня на території Бурштинського енергетичного коледжу ІФНТУНГ проведено акцію “Запобігти. Врятувати. Допомогти.”, у програмі якої було:
- показ обладнання та пожежно-рятувальної техніки для безпечної роботи в різних умовах;
- надання першої медичної допомоги;
- гасіння умовної пожежі;
- відео матеріали надзвичайних ситуацій.
Студенти коледжу взяли участь у конкурсах та вікторинах.
Метою проведення акції було: ...

Переглядів: 1760 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Військова служба за контрактом осіб офіцерського складу

     У Збройних силах України проводиться цілеспрямована робота щодо підвищення укомплектованості військових частин та установ Збройних Сил України офіцерським складом.
Одним із напрямків цієї діяльності є прийняття офіцерів запасу на військову службу за контрактом, які закінчили вищі військові навчальні заклади та кафедри військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу, придатних за станом здоров’я.
Робота, яка була проведена Генеральним штабом Збройних сил України щодо відбору офіцерів запасну на військову службу за контрактом осіб офіцерського складу, дала позитивні результати. Протягом 2010 року - 403 особи призвано.

Переглядів: 3567 | Коментарів: 0 Детальніше >>

НАКАЗ Військового комісара Галицько-Рогатинського об’ єднаного районного військового комісаріату 03.02.11 м.Галич №12 Про призов громадян на строкову військову службу

     1. На підставі Закону України „Про військовий обов’язок та військова службу” та Указу Президента України від 04 листопада 2010 р. №1009/2010 з 1 квітня 2011 р. по 31 травня 2011 р. проводиться призов громадян на строкову військову службу.
2. Виклику та явці на призовну дільницю Галицького та Рогатинського районів для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 1993 р. народження, яким в період чергового призову виповнилося 18 років, а також громадяни, які народилися у 1986-1992 р.н., у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.
3. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, викликаються і зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Галич,  майдан Різдва, 33 та м. Рогатин, вул. І.Франка, 4 у встановлений час з документами, що засвідчені в повістках.

Переглядів: 3122 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Порядок прийому та звернень громадян до посадових осіб військового комісаріату

     Прийом громадян військовим комісаром Івано-Франківського обласного військового комісаріату здійснюється щомісяця кожного першого та третього понеділка з 14:00 до 17:00 год., заступником військового комісара з виховної роботи – щомісяця кожного другого та четвертого понеділка з 14:00 до 17:00 год., заступниками військового комісара, начальниками відділів, відділень, служб – кожного понеділка та четверга з 9:00 до 17:00 год.
Прийом громадян військовим комісаром, заступниками військового комісара, посадовими особами Галицько-Рогатинського ОРВК здійснюється кожного вівторка та четверга з 09:00 до 13:00 год.
Надання роз’яснень громадянам під час особистого прийому посадовими особами Івано-Франківського обласного військового комісаріату, Галицько-Рогатинського ОРВК, надання відповідей на письмові звернення громадян здійснюється безкоштовно.

Переглядів: 2759 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Спортивні новини

     Спорт в Галицькому районі11-12 березня в м.Тлумачі проходили обласні змагання з волейболу серед учнів ДЮСШ середньої вікової групи (12-13 років). Дівчата Галицької ДЮСШ посіли ІІІ місце, поступившись командам Івано-Франківської ДЮСШ №2 та Тлумацької ДЮСШ. Всього брало участь шість команд. Тренують команду Олександра Мандражеєва та Іван Микульський...

Переглядів: 4752 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net