на сайті  
   
 
Неділя, 24 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
«Ліс рубають – тріски летять»

     

     25 березня відбулося засідання позачергової сесії районної ради. На порядку денному пропонувалося розглянути всього чотири питання:
1. Про цільову програму фінансування мобілізаційних заходів та цивільного захисту населення в Галицькому районі.
2.   Про затвердження розпорядження районної ради та протоколів засідань постійної комісії з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій.
3. Про підтримку Звернення обласної ради.
4. Про Звернення до Прем’єр-міністра України з приводу фінансування Збройних Сил України.

      

Переглядів: 1194 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Поезія Майдану

     Він став, Героєм України!

Стоїть труна в залі «Просвіти»,
А в ній ще молодий юнак лежав
Гурик Роман – Герой твій, Україно,
Який життя за свій народ віддав...

Переглядів: 913 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Приблизно десять разів мені впадали у вічі вислови чиновників на кшталт: «Крим був, є і буде в складі України». Навіть в.о. президента Олександр Турчинов не втримався від такої заяви у проекті Декларації про боротьбу за звільнення України. Бачте, звертався до міжнародної спільноти не визнавати нещодавно проголошеної республіки…Дещо наївно, зважаючи на те, що півострів перебуває у розпорядженні Путіна. Про Крим у складі України можна було б говорити тоді, коли «хана» позбавили б влади, а російська «орда» розпалася б на частини і вже не могла б претендувати на відродження імперії.

Переглядів: 876 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Глухівські статті Дем’яна Многогрішного і Московського уряду: обмеження автономії України

     13 березня 1669 р. українські козаки з гетьманом лівобережної України Дем’яном Многогрішним підписано Глухівські статті  з Московським урядом. Нова угода складалася з 27 пунктів, які мали на меті врегулювати відносини між Росією та Україною. З одного боку, козацьким старшинам вдалося домогтися деякого послаблення політики Росії щодо України, яка на той час носила явний централізаторський характер.

Переглядів: 2775 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Інформація для осіб, що отримують матеріальне забезпечення за рахунок Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, які приїхали для тимчасового перебування з Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

     Галицька районна виконавча дирекція Івано-Франківського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (далі-районна виконавча дирекція) з метою забезпечення безперервності страхових виплат, за рахунок коштів Фонду,  надає першочергову, компетентну та якісну інформацію    громадянам України, які приїхали для тимчасового перебування з АР Крим та м.Севастополя.
Для вирішення питання одержання матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду Вам необхідно звернутися до районної виконавчої дирекції за адресою м.Галич, вул. Я. Осмомисла 3А.

Переглядів: 733 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицьким Центром обслуговування платників надано більше тисячі адмінпослуг

     Впродовж січня-березня 2014 року у Центрі обслуговування платників Галицької ДПІ надано  громадянам та платникам податків майже 3700 адміністративних, консультаційних та інформаційних послуг . Зокрема,  платники одержали більше 1000 адміністративних послуг, найбільша їх частина, а саме 630  послуг – з видачі карток платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків.  Затребуваними послугами серед платників є також реєстрація книг обліку доходів і витрат – 185, реєстратора розрахункових операцій – 67.

Переглядів: 830 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Протруєння насіння – запорука високих врожаїв

     В результаті вибіркої фітоекспертизи насіння ярих зернових встановлено, що в більшості проб насіння заражене різними збудниками хвороб (фузаріоз, септоріоз, гельмінтоспоріоз, борошниста роса, альтернаріоз та сажкові хвороби).
Виходячи з цього, фітосанітарний стан посівів ярих культур весною буде залежати від погодних умов, що складуться. Тому необхідно бути готовим до розвитку будь-яких ситуацій.

Переглядів: 943 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Невмируще слово Кобзаря

     Тарас Шевченко – пророк, мислитель, поет, художник, музикант, фольклорист-етнограф, археолог, історик. Мистецька постать Кобзаря у всій своїй багатогранності є монолітна, цільна, з нерозривною єдністю творчого мислення. Різні види художньої діяльності нашого митця становлять органічне ціле, взаємно розвиваючи, доповнюючи і пояснюючи один одного.

Переглядів: 1506 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Таке просте і складне слово «вода»!

     Здається, що слово «вода» особливого здивування не викликає. Вона є у кожному домі, тече з крана або є у криниці, чи то привозиться з джерела. Але всі учасники Проекту ДТЕК «Енергоефективні школи»: учні, батьки, вчителі вже знають і усвідомлюють, що кожну краплину води сьогодні потрібно заощаджувати, бо вода – основне джерело нашого життя. «Без води, як кажуть, ані сюди, ані туди». Якщо її не зберігати, то може наступити життєва криза і навіть катастрофа. Тому і побували учні 8, 9, 10 класів з пізнавальною екскурсією на Бурштинському водоканалі.

Переглядів: 876 | Коментарів: 0 Детальніше >>

У рамках Проекту ДТЕК «Енергоефективні школи»

     Березень для учнів Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 є періодом творчих здібностей і активної участі у навчально-виховному процесі. Багато заходів проведено до 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка: тематичні уроки, літературні години, інсценізації, усні журнали. Вони дають можливість усвідомити, наскільки сьогодні актуальні пророчі думи Кобзаря і заповіти, з якими він звертається до наступних поколінь.

Переглядів: 806 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Права та обов’язки, соціальний та правовий захист військовозобов’язаних, призваних на військову службу у зв’язку з мобілізацією, резервістів

     Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України відповідно до статті 1 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» є конституційним обов’язком громадян України.
Військовий обов’язок включає, зокрема, призов на військову службу, проходження служби у військовому резерві.

Переглядів: 958 | Коментарів: 0 Детальніше >>

ОХОРОНА ТА ВИКОРИСТАННЯ МОНАСТИРСЬКОГО КОМПЛЕКСУ XVII – XVIII ст. У БІЛЬШІВЦЯХ – ПАМ’ЯТКИ АРХІТЕКТУРИ НАЦІОНАЛЬНОГО ЗНАЧЕННЯ

     Охорона  пам’яток архітектури стала однією з  найактуальніших проблем сьогодення, але стан їх збереження викликає занепокоєння  не лише з боку науковців. Адже містобудівний розвиток населених  пунктів, художньо-естетичне виховання суспільства неможливі без включення історико-архітектурної спадщини у сучасне життя, надання до неї доступу широким верствам населення.

Переглядів: 1140 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Пластова вело-мандрівка

     У неділю, 23 березня пластуни Галицького осередку здійснили вело-мандрівку. День був гарний, сонячний, з легеньким вітерцем і маленькими хмаринками на небі. Мандрівка розпочалась від каплички Покрови Пресвятої Богородиці села Залуква. Перша зупинка була на центральному сільському кладовищі, де екскурсовод із Національного заповідника «Давній Галич» Ростислав Кукула показав могилу священика Лева Лаврецького і розповів про його внесок в історію рідного краю. Наступна зупинка – на місці церкви Святої Анни, яка розташована між Залуквою та Крилосом.

Переглядів: 908 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Поклін Кобзареві

     

     Тематичний вечір «Великий син великого народу» відбувся в Будинку культури с. Нараївка. Пісні на слова Т. Шевченка прозвучали у виконанні хорового колективу (кер. Ольга Шекета). У вечорі взяли участь ансамбль учнів школи (кер. О. Кіман) та вокальний ансамбль Будинку культури під керівництвом директора БК Ольги Шекети.
Завершився тематичний вечір реквіємом Небесній Сотні.

Переглядів: 877 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Про спорт

      В середині лютого в Галицькому спорткомплексі відбувся ІІІ тур Чемпіонату області серед жіночих команд. Наша «Галичанка» перемогла своїх суперників з Івано-Франківського комерційного коледжу та команду ДЮСШ №2 м. Ів-Франківська з рахунком 3-0, 3-0. Цими перемогами вона забезпечила собі вхід до І туру фінальної частини змагань, який відбувся 22-23 березня ц.р. в Коломиї. Наші дівчата поступились команді м.Коломиї (2-3) та команді «Університет» з Ів-Франківська (0-3),  перемогли команду коледжу фізвиховання (3-0). ІІ тур відбудеться на майданчику команди «Університет» в м. Ів-Франківську.

Переглядів: 950 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галичанка виборола титул чемпіонки України

     Мешканка Бурштина Аліна Левицька
зайняла перше місце на чемпіонаті України з вільної боротьби серед дівчат
1997-1998 р.н.
Аліна – вихованка тренера Гіві Джапарідзе.
Редакція газети приєднується до привітань переможниці і планує в наступному номері опублікувати з нею інтерв’ю.

Переглядів: 1017 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net