на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Хресна дорога

     У суботу, 24 березня, в с. Комарів за підтримки депутатів Галицької районної, Бурштинської та Галицької міських рад від ВО «Свобода» спільно з молоддю села відбулося театралізоване дійство «Хресна дорога», яке показало Товариство українських студентів-католиків “ОБНОВА” (м. Івано-Франківськ). На виставу, яка відбувалась на церковному подвір’ї, зібралось близько 300 жителів села різного віку.
40 студентів різних вищих навчальних закладів продемонстрували надзвичайно талановиту акторську майстерність. Під час дійства, яке проходило протягом 2 годин, було висвітлено та інсценізовано всі події Хресної дороги, яку проходив Ісус Христос на Голгофу.

Переглядів: 2273 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Музика звучить… Музика звучить…

     Багатим на події був березень для колективу Бурштинської дитячої музичної школи.
2 березня відбулася «Посвята в юні музиканти». Першокласники разом з присутніми батьками ніби потрапили в чарівну країну пісень, танців та маршів — королівство Музики. З творів, які виконували першокласники, склалась яскрава музична веселка. Юні виконавці відмінно справились із завданням. Про це сказала у своєму виступі директор Королевич О.Р., яка привітала їх із успішним виступом. На згадку про цей день першокласникам було вручено «Пам’ятки юного музиканта».

Переглядів: 1869 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицькі податківці визначили переможців

     Всеукраїнський конкурс дитячої творчості „Податки очима дітей” набув широкої популярності серед дітей Галицького району. Він дає можливість виявити, наскільки діти розуміють роль, значення та місце податків у житті громадян, суспільства, держави . Хоча цей конкурс проводиться вже 10-й раз, юні галичани і цього разу зуміли приємно здивувати своїми роботами та творчими знахідками. Незважаючи на свій вік, діти виявили добре розуміння того, якими важливими та необхідними для розвитку держави є податки та зуміли віднайти потрібні сюжети і кольори для висвітлення, здавалося б, складної теми.

Переглядів: 1577 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Як набути страхового стажу членам фермерських і селянських господарств?

     Члени фермерських та особистих селянських господарств, які не підлягають загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню, можуть набути необхідний страховий стаж, добровільно сплачуючи єдиний соціальний внесок.

Переглядів: 1378 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Існує твердження, що влада може бути демократичною тільки тоді, коли вона радиться з людьми і відповідає перед людьми. А ефективною – тоді, коли ці поради стають складовою частиною її політики. На превеликий жаль, інколи влада просто боїться громадянського суспільства, бо її слова розходяться з ділом. І Президент розуміє, що через це втрачає рейтинг.
Влада повинна дотримуватись принципів: відповідальності перед людиною і державою за свою діяльність, верховенства права, законності, пріоритетності прав людини, гласності, поєднання державних і місцевих інтересів. На жаль, за цими пріорітетами у світі опустилися аж на 18 пунктів нижче. Але схоже на те, що верхи це мало хвилює.

Переглядів: 1299 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Діяльність влади впродовж тижня

     22.03.2012. Відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій на якому розглядалося питання про виконання районного бюджету за 2011 рік (голова Д.Горчак).
23.03.2012. Голова районної ради П.Стрембіцький взяв участь у засіданні сесії обласної ради.

Переглядів: 1596 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Майбутнє за сімейними молочними фермами

     Створюємо сімейні молочні ферми та збільшуємо поголів’я великої рогатої худоби! З такими закликами виступила прикарпатська влада на засіданні колегії облдержадміністрації, що відбулась 26 березня. Чиновники обговорили проведення в області земельної реформи, стан використання бюджетних коштів, підготовку краю до Великодня, однак найбільше часу приділили проблемам розвитку сільського господарства на Івано-Франківщині. Чи готовий до весняно-польових робіт Городенківський район, першим звітував Іван Мороз – голова Городенківської РДА. Він повідомив, що на підготовку необхідно наразі 46,5 млн грн.

Переглядів: 1360 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Засідання Колегії РДА

     27 березня під головуванням голови райдержадміністрації Григорія Івасишина відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації.
На обговорення було винесено наступні питання:
1. Про стан розвитку дошкільної освіти в районі відповідно до Національного плану дій на 2011 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2011-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», затвердженого Указом Президента України від 27.04.2011 року №504/2011.
2. Про дотримання громадського порядку та стан боротьби із злочинністю в районі.

Переглядів: 1445 | Коментарів: 0 Детальніше >>

У Калуші реконструйовано кардіологічне відділення

     Після реконструкції у Калуській центральній районній лікарні відкрилося кардіологічне відділення. Оновлення обійшлося близько 600 тисяч гривень з міського бюджету. І як запевнили представники міської влади - це не останнє відділення, яке відкриватимуть після реконструкції. Про це АМН повідомили у прес-службі МОЗ.

Переглядів: 1361 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Українська партія – саморозпустилася

     В Калуші відбувся з’їзд Української партії, який завершився її саморозпуском з метою об’єднання спільних сил з партією “Громадянська позиція”. Депутати з’їзду одноголосно прийняли таке рішення. Про це на сторінці у соціальній мережі Facebook, як пишуть “Вікна”, повідомив голова Української партії, міський голова Калуша Ігор Насалик. “Це перший крок до об’єднання двох досвідів, – переконаний Ігор Насалик.

Переглядів: 1391 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Вулицями Івано-Франківська – на фірах!

     23 березня іванофранківці влаштували на міських дорогах екстрім-раллі – перегони на фірах! Змагалися фірмани, велосипедисти та водій “Таврії”, бо організатори змагань вважають, що на іншому транспорті їздити автошляхами міста стало неможливо.  Старт акції – площа перед місцевою облдержадміністрацією, яку з самого ранку заполонив  нетиповий транспорт. Те, що міські дороги потребують капітального ремонту, наочно продемонстрував Іван Паливода – один із візників, який поки доїхав до адміністративного будинку, пробив колесо у возі...

Переглядів: 1666 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Коротко про події в області

     • До святкування 350-річчя міста Івано-Франківська залишилось два місяці, а обіцяних коштів від Кабінету Міністрів України – 20 млн грн – місто ще не отримало. Про це міський голова Івано-Франківська повідомив 26 березня.
• В обласній дитячій клінічній лікарні – новий сучасний реанімобіль вартістю близько 1 млн грн. Придбали його за кошти з держбюджету. Реанімобіль обладнаний за теперішніми вимогами і передбачає транспортування новонароджених та дітей до одного року в медичні заклади спецпризначення.

Переглядів: 1825 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Палац спорту чи... кладовище?

     Депутати Івано-Франківської обласної ради планують передбачити у бюджеті розвитку 300 тис. грн на будівництво нового спотивного комплексу. Звести так званий Палац спорту ще за радянських часів  планували у мікрорайоні Рінь, пише Правда.if.ua, минулого року влада розглядала можливість будівництва спортивного комплексу на території «63 котельно-зварювального заводу», зрештою, погодилися у Чукалівці. Сам комплекс проектанти хочуть спорудити на 3 тисячі місць. Основний зал облаштують для гри у футзал, волейбол, баскетбол, а в майбутньому - і під хокей. Загальна вартість об’єкту, говорять проектанти, становить приблизно 100 млн грн.

Переглядів: 1632 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Поезія лікує душу

     Володимир Пуш: «Народився я і виріс на Прикарпатті, в невеличкому селі Блюдники. Закінчив середню школу, ПТУ-13, служив у морфлоті, працював на Івано-Франківському заводі «Позитрон». Але складне життя в Україні заставило мене поїхати на заробітки в Португалію. Там працював на будівництві, шоферував, а у вільний від роботи час розпочав писати вірші. Поетичні рядки допомогли на чужині, лікували душу».

Переглядів: 2209 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Центр Івано-Франківська буде платним

     28 березня виконком Івано-Франківської міської ради затвердив тимчасову схему меж зони платного в’їзду та паркування автотранспорту в історико-архітектурній частині міста. Плата за в’їзд та паркування у центральній частині обласного центру для легкових автомобілів становитиме 50 грн, для туристичних автобусів – 80 грн. Як інформують paralleli.if.ua,  паркувальники справлятимуть плату за в’їзд без вихідних з 8:00 год до 19:00 год.

Переглядів: 1423 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Пам’ять про Великого Кобзаря

      Великі поети - вічні супутники свого народу й цілого людства, їхня творчість завжди актуальна, у ній кожне наступне покоління знаходить наснагу до життя, підтримку, відповіді на запитання.
Вдячні нащадки намагаються увіковічити пам’ять про своїх геніїв у монументах. По всьому світу височать пам’ятники Т.Шевченкові. Українці та представники інших народів у такий спосіб віддають шану Великому Кобзареві. Адже він по праву є нашим сучасником.

Переглядів: 1821 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Хресна дорога у Галичі

     В часі Великого посту минулої неділі з метою духовного очищення тисячі мешканців міста Галича і навколишніх сіл, духовні наставники парафій Галицького деканату Української Греко-Католицької Церкви здійснили традиційну процесійну Хресну дорогу вулицями міста, яка розпочалася біля Храму Різдва Христового і продовжувалася розважаннями священиків на кожній стації. Хрест від стації до стації несли священики, батьки, матері, представники влади, вчителі, учні, студенти, лікарі, працівники культури.
Розважання священиків щодо соціального стану українського суспільства та сакральна атмосфера урочистої ходи знову об’єднали галичан. Біля церкви Різдва – остання стація. Декан Галицького деканату УГКЦ отець Василь Завірач на завершення розважань висловив подяку учасникам хресної ходи  за спільну молитву. У цей весняний недільний день люди, відмежувавшись від буденного, змогли знову відчути, у чому сенс життя.

Переглядів: 1802 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Продовжили театральний сезон новою прем’єрою

     ЗАЛУКВА. 25 березня, у переддень Міжнародного дня театру, у Залуквянському Народному домі був аншлаг. Шанувальники театрального мистецтва завітали на прем’єру вистави «Нові пригоди гномів» за п’єсою рогатинської авторки Галини-Ольги Могили. Це була постановка вихованців молодшої групи зразкового аматорського дитячого театру, режисер Іванна Сорочинська.

Переглядів: 1303 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Міс Веснянка»

     Минулого тижня завітала весна у Галицький ЦДЮТ, де відбулася конкурсно-розважальна програма «Міс Веснянка».
Глядачі насолоджувалися представленим на сцені видовищем та цікавими конкурсами.
У святі взяли участь вихованки гуртків «Лялькового театру», народознавчого гуртка та бісероплетіння.

Переглядів: 1621 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Берегиня українства

     З глибоким сумом, сердечним болем і тривогою сприйняло жіноцтво Союзу Українок Галицького району звістку про те, що 20 березня 2012р. відійшла у вічність шановна Атена-Святомира Пашко-Чорновіл-Почесна голова Союзу Українок України, відома поетеса, полум’яна патріотка і невтомна трудівниця на ниві українського відродження. Вона була для нас взірцем жінки-українки, на яку хотіли рівнятися, з якою ми почувалися впевнено і захищено.

Переглядів: 1715 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Янукович повторив обіцянки дворічної давнини

     Влада розпочала підготовку до парламентських виборів-2012. Прем’єр-міністр нахвалює свої «досягнення», а Президент, як і два роки тому, пообіцяв «покращення життя вже сьогодні». Ставку зроблено на найбідніші верстви населення, які найлегше задобрити – пенсіонерів, інвалідів, ветеранів. Цього разу бюджетникам влада навіть нічого не обіцяє. Вона сподівається отримати голоси лікарів і вчителів у традиційний спосіб – застосувавши адміністративний ресурс.

Переглядів: 1363 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Романтик української ідеї

     31 березня минає 139 років від дня народження українського політичного та громадського діяча, правника, публіциста, основоположника, ідеолога і лідера самостійницької течії українського руху кінця ХІХ — початку ХХ ст., автора славнозвісної брошури «Самостійна Україна», співзасновника першої політичної партії у Наддніпрянській Україні — Революційної Української Партії (РУП), ідеолога державної самостійності України Миколи Міхновського (1873-1924).

Переглядів: 1972 | Коментарів: 0 Детальніше >>

До мирного співіснування з екологією – через розвиток орнітологічного туризму

     Те, що сьогодні витворює людина з природою, не просто катастрофа. Незабаром ми не матимемо жодного екологічно чистого куточка в Україні. У ставках і ріках від усіляких хімікалій гине не лише риба, а й мікрофлора. Та якби ж тільки від хімікалій. На Дністровських плесах та на Гнилій Липі озброєні до зубів, при повній амуніції (гумові човни, сіті) браконьєри знищили електровудками чи не всю рибу. Мисливці за дичиною нищать все живе навколо.

Переглядів: 1591 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Природа потребує нашого захисту

     Жаліємось на шкідливі викиди на підприємствах, але докладаємо не менш шкідливу лепту у стан здоров’я нас, наших дітей та оточуючої природи палінням сухої трави.
Хто є винуватцем підпалів? Відповідь проста – лінь, халатність та безвідповідальність. Банальні недоліки людської сутності створюють чимало клопоту та матеріальних втрат багатьом структурам, службам, підприємствам та загрожують людському життю, екології.

Переглядів: 3772 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Як зупинити туберкульоз

     Туберкульоз належить до тих інфекційних хвороб, які нині загрожують здоров’ю людства у глобальних масштабах. Саме тому ООН поставила за мету перед світовою цивілізацією, щоб до 2015 р. стабілізувати поширеність захворюваності на туберкульоз, а надалі зменшувати  її. Україна належить до числа тих держав на пострадянському просторі, котрі утримують лідерство в Європі.

Переглядів: 1624 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Щоб вода була тихою, а совість – чистою

     З історії відомо, що ще за часів Петра І під час нересту заборонялось навіть у дзвони дзвонити, бо рибі потрібна тиха вода. На жаль, досвід пращурів ми часто забуваємо. Тому з кожним роком риби та інших водних біоресурсів в наших водоймах зменшується. Причинами цього є: браконьєрство, забруднення річок, вибирання піщано-гравійної суміші з русел річок та прибережних захисних смуг, а також роботи, які негативно впливають на стан водойм.

Переглядів: 1812 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Пластова спартакіада

     24-25 березня в смт. Брошнів Рожнятівського району відбулася окружна юнацька спартакіада, присвячена 100-річчю Пласту. У спартакіаді взяли участь пластуни із Івано-Франківської області.
Змагання відбулися з пластболу, футболу, метання м’ячиків, стрибків у довжину, бадмінтону, естафети, бігу, шашок.
Галицькі пластуни показали хороші результати з пластболу, у естафеті, метанні м’яча, шашок, за що нагороджені грамотами та медаллю за загальнокомандне третє місце.

Переглядів: 1441 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Спортивні новини

      Минулими вихідними відбулася заключна частина районної спартакіади з шахів, шашок, настільного тенісу та волейболу серед працівників державних установ та організацій, присвячена Року спорту та здорового способу життя.

Переглядів: 1529 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net