на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
«Відновити справедливість» і «Жити по-новому»

     Другий тур президентських виборів фактично вже почався в суботу 29 березня, коли стали відомі імена найбільш рейтингових бійців майбутньої травневої гонки.
Сутичка між двома важковаговиками, представниками демократичного табору - Петром Порошенком і Юлією Тимошенко - здається неминучою.
Вже зараз можна спрогнозувати: вибори будуть жорсткими. Тимошенко отримала пропозицію зняти свою кандидатуру на користь «єдиного кандидата», представленого «УДАРом» Віталія Кличка (останній це вже зробив). А Порошенко - попередження: Тимошенко оголосила особисту війну олігархії.
На початку передвиборчої кампанії політичний оглядач Катерина Пешко пропонує порівняти програми головних суперників.

Переглядів: 1025 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Михайло Зіньковський: Українська хвороба розпочалася...

     25 березня 2014 р. під час сесійного засідання районної ради найдемократичніший демократ і найпатріотичніший патріот (даруйте за тавтологію) пан Дмитро Горчак так репетував з трибуни, що аж віконні шибки дрижали. Він забув, що пребуває не на вулиці, не на своїх будмайданчиках, а в сесійній залі і що він депутат, який має дотримуватись елементарних правил етики і Регламенту районної ради.

Переглядів: 1018 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Нещодавно минуло 40 днів із моменту загибелі основної частини «Небесної сотні». Згадка про молодих людей, які померли під шквалом куль снайперів, викликає не тільки розпач, але й невимовну злість. Досі жоден силовик не покараний, не кажучи вже про членів злочинного клану, які порозбігалися, наче щурі з потопаючого корабля. Янукович досі сидить у Ростові й звідти має нахабство говорити про якихось ефемерних «бендеровців» і переворот, закликати до сепаратизму та проведення референдумів у кожному регіоні…

Переглядів: 833 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Добровільне декларування доходів та сплата податків – необхідна умова розбудови міцної держави

     Основною складовою наповнення місцевих бюджетів є сплата податку на доходи фізичних осіб. Протягом 2013 року до місцевих бюджетів району мобілізовано 178 млн гривень податків та зборів, що майже на 3 млн гривень  більше минулорічного рівня надходжень, у  тому числі податку на доходи фізичних осіб – 65,9 млн грн, що становить 37  відсотків всіх надходжень.

Переглядів: 832 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Звернення Сторін соціального діалогу на національному рівні щодо необхідності підвищення ефективності колективно- договірного регулювання трудових відносин

     Прийнято на засіданні Президії Національної ради 18 лютого 2014 року

     КЕРУЮЧИСЬ Конституцією України, Кодексом законів про працю України, конвенціями та рекомендаціями Міжнародної організації праці, законами України «Про соціальний діалог в Україні» та «Про колективні договори і угоди»,..

Переглядів: 988 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Музей «Берегиня» запрошує

     Багата і цікава виставка, присвячена 200-літньому ювілею Тараса Шевченка діє в Історико-етнографічного музеї «Берегиня», що у
м. Бурштині. Більшість експонатів зібрано директором музею Тамарою Гусар протягом багатьох літ учительської праці в Бурштинському енергоколеджі. Привертають увагу матеріали столітньої давності про те, як вшановували ювілей Кобзаря в 1914 році. Це, зокрема, часописи «Учительське слово», «Світ дитини», «Учитель» та інші, а також повне видання творів Т. Шевченка 1918 року (5 томів, Київ-Ляйпціг). На виставці багато інших дорадянських матеріалів про життя і творчість Тараса. На спеціальних планшетах розміщено матеріали, де використано ті чи інші епізоди з життя і творчості Шевченка і про Шевченка (Шевченко-художник, пам’ятники, картини, портрети Кобзаря, ілюстрації мистців різних епох).

Переглядів: 1110 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Поговоримо крізь століття»

     Одним із завершальних етапів святкування ювілею славетного Кобзаря у Галицькій ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 був виховний захід «Поговоримо, крізь століття», в якому взяли участь учні 2-9 класів. Організатор дійства – вчитель української мови та літератури Жанна Легін. Дівчата і юнаки читали невмирущі поезії Т. Шевченка, ставили інсценізації за творами Кобзаря. З хорошим естетичним смаком була оформлена сцена, вдало використано мультимедійні засоби під час проведення тематичного свята. Вагому участь у проведенні заходу взяли учні Андрій Завадський, Анастасія Винник, Назар Мусякевич, Андрій Рибчак, Марія Боївка, Вікторія Медвідь.

Переглядів: 959 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Усе, що зробили ви одному з найменших братів Моїх, – те Мені зробили...»

     Сьогодні, у час Великого Посту, Голос Христа промовляє до наших сердець. Властиво Він є присутній у нас завжди. Треба тільки вміти прислухатися до Нього у повсякденному житті. Той Голос Божий кличе нас допомагати іншим людям –  ближнім. А хто є той наш ближній?.. Чи тільки син, дочка, батько, мати, брат, сестра?.. Боже Слово виразно відповідає, що це – бідний самарянин, котрого побитого розбійники  кинули на шляху вмирати. Це той, який зустрічається на життєвій дорозі кожної людини, і потребує нашої допомоги. Так багато терплячих, калік, знедолених, самотніх навколо нас. У кожному з них терпить Христос. Чи зуміємо ми побачити розіп’ятого Христа в них?..

Переглядів: 955 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Символ свободи і слави

     Сучасний пам’ятник у Каневі стоїть з 1939 року. Це бронзова скульптура, робота скульптора М. Манізера. Хоча першим скульптурним зображенням вважається робота випускника Петербурзької академії мистецтв, скульптора-українця Ф. Балавенського, який почав працювати над образом з натури ще за життя поета, а закінчив його вже після смерті Тараса Григоровича в 1862 році. Потім пам’ятник Кобзарю спробував створити відомий російський скульптор М. Микешин, котрий знав Тараса Шевченка особисто, спілкувався з ним.

Переглядів: 952 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Пам’ятник Тарасові Шевченку у Вікторові

     18 листопада 1990 р… Здавалося, що сам дух Кобзаря зійшов цього дня на наше село. 
Сотні гостей із сіл району та області приїхали на торжество з нагоди відкриття пам’ятника
Т. Шевченку. За давнім християнським звичаєм священики УГКЦ та УПЦ провели урочисте Богослужіння і  освятили пам’ятник.

Переглядів: 900 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Свобода слова, или охота продолжается

     Здравствуйте!  
Посылаю вам эту статью в надежде достучаться до небезучастных людей. Это, если хотите, крик души. Рассчитываю на ваше понимание.  Понимаю, что это, возможно, глас вопиющего в пустыне. Скажу только одно – я ни о чём не жалею и готов отвечать за каждое произнесённое и написанное мною слово. Всего вам доброго! Слава Украине!

Переглядів: 961 | Коментарів: 0 Детальніше >>

івано-франківський обласний військовий комісаріат повідомляє

     Що таке Військова служба правопорядку, які її завдання, права і обов’язки та яке покарання передбачає чинний Кримінальний кодекс за вчинення злочинів проти встановленого порядку несення військової служби?

Переглядів: 1567 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Черник» – командир сотні УПА

     У заголовок цієї статті ми вибрали псевдо  відомого  командира Української Повстанської Армії, ім’я  якого яскравими літерами вписане на сторінки  історії визвольної боротьби.  Правда, існує одна проблема. Вона  полягає у тому, що  у   літературі  на повстанську тематику цей псевдонім зустрічається доволі часто.  Адже Федір Черник – це відомий військовий діяч часу відновлення української держави у 20-тих роках ХХ століття, один із організаторів Куреня січових стрільців у Києві, сотник УСС. Зрозуміло, що саме через це багато повстанців брали собі  таке псевдо, щоб на новому витку боротьби стати подібним до свого славного попередника.

Переглядів: 1870 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Головне Управління статистики в Івано-Франкісвькой області інформує

     Обсяг реалізованої промислової продукції підприємствами міст та районів області
За січень-лютий 2014р. підприємствами області реалізовано промислової продукції на 3251,8 млн грн, або 1,9% її загального обсягу по Україні.
Суттєві обсяги реалізації забезпечили підприємства міст Івано-Франківська (19,8% загальнообласного обсягу) і Калуша (15%), Галицького (31,9%), Долинського (9,5%) та Надвірнянського (5,6%) районів. Частка реалізованої продукції підприємств Тисменицького району  склала 4,8%, Рожнятівського – 4,4%, м.Коломиї, Городенківського, Рогатинського, Снятинського районів – 1–2,4%, Богородчанського, Коломийського, Косівського районів –...

Переглядів: 1006 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Якщо хочемо жити на чистій планеті, потрібно докладати зусилля всім

     Добігає кінця піврічний марафон участі шкіл України в Проекті ДТЕК «Енергоефективні школи». За цей час десятки тисяч учнів, педагогів, батьків в різних куточках України не тільки ознайомилися з плачевним станом довкілля, але й навчилися берегти природу, її ресурси.

Переглядів: 1093 | Коментарів: 0 Детальніше >>

ВАЖКА АТЛЕТИКА

     29-30 березня у Коломиї проходив чемпіонат області з важкої атлетики серед юніорів до 20 років. Команда Галицької ДЮСШ «Колос» теж взяла участь у цих змаганнях. Переможців і призерів визначали за сумою двоборства (ривок + поштовх).

Переглядів: 982 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net