на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Іконка з Бовшева – шедевр світового християнського мистецтва XII ст.

     Невеличкому придністровському селу Бовшеву судилося потрапити на сторінки давньоруського літописання в тиху для природи і чорну для Галича ніч 1153 року, коли зі сцени історії навіки зійшов князь Володимирко Володаревич, а вже перед ранком сонце слави сходило для його сина, філософа і книжника Ярослава Осмомисла. А на початку 60-х років минулого століття, коли розпочалося будівництво Бурштинської електростанції, львівські археологи Володимир Баран, Лариса Крушельницька і Роман Чайка вирушили від середньої течії Гнилої Липи і крок за кроком, добираючись аж до устя ріки, пильно вивчали кожну ділянку землі. Неподалік від села Бовшева дослідники виявили в різних урочищах три давньоруські поселення ХІІ-ХІІІ ст. Під час розкопок одного з них, в господарському об’єкті, задокументованому в експидиційних звітах під номером 13, науковці відкрили на глибині 1,90 м бронзову іконку з біблійним сюжетом Благовіщення.

Переглядів: 3295 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Чарівний дивосвіт мистецтва

     Напередодні Великодніх свят у Картинній галереї Національного заповідника «Давній Галич» відкрилася виставка творчих робіт викладачів кафедри декоративно-прикладного мистецтва Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника.
Відкрив виставку заступник генерального директора Національного заповідника «Давній Галич» з наукової роботи Семен Побуцький. Поблагословив мистецьке зібрання священик УГКЦ о. Ігор Броновський. Він, зокрема, сказав: “Мистецтво, як і віра, удосконалюють людину. Кожна праця повинна бути благословенна Богом».

Переглядів: 4094 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Аналізуючи події тижня, що минає, можна подумати, що, мабуть, представники партії влади не думають про майбутнє, а живуть одним днем. Навіть не днем, а, точніше, виборами. Дуже не хочеться втрачати насиджені кубельця. І дуже бояться, щоб їх не зайняли інші. А тому продовжують тиснути на лідерів опозиції.

Переглядів: 1447 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Мотивація - Racio

     В суспільстві йдуть процеси деградації,
Давно вже йдуть і їх причина в тім,
Що різні в дії влади мотивації
Без Racio суспільного у ній.
Згори до низу слуги, що народнії,
Свій інтерес у вчинках бережуть,
Мотиви особисті є природними
Від індивідумів – ось в чому суть...

Переглядів: 1354 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Майже 57 мільйонів гривень надійшло до Зведеного бюджету від платників Галицького району в першому кварталі 2012 року

     Про це повідомив перший заступник начальник ДПІ у Галицькому районі Ігор Кудляк під час прес-конференції. Обсяг надходжень до Державного бюджету склав 15,5 млн грн, в тому числі до загального фонду Державного бюджету зібрано 6,2 млнгрн, бюджетний розпис виконано на 136,3 %. або на 4,1 млн грн більше запланованих показників. До місцевого бюджету поступило 41,4 млн.грн. Перевиконання бюджетних призначень місцевого бюджету  складає 9,0 млн грн, або 27,8 %. Левову частку у наповненні місцевого бюджету складає екологічний податок, у січні-березні якого зібрано 21,2 млн грн, що в порівнянні з минулим роком більше на 8,2 млн грн.

Переглядів: 1237 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Діяльність влади впродовж тижня

      29 березня 2012 року відбулася зустріч голови райдержадміністрації Григорія Івасишина, голови районної ради Петра Стрембіцького, заступника голови райдержадміністрації Ірини Чернеги з ліквідаторами аварії на ЧАЕС.
На нараді визначено та обговорено проблемні питання, які турбують дану категорію населення, та дано конкретні доручення для їх вирішення.

Переглядів: 1442 | Коментарів: 0 Детальніше >>

26 жінкам Галицького району присвоєно звання «Мати-героїня»

     Указом Президента України  від 07.03.2012 року № 181/2012 за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку почесне звання «Мати-героїня» присвоєно:
БАБІЙ Марії Миколаївні - матері шести дітей, с.Блюдники Галицького району
БАНДУРІ Мирославі Степанівні - матері семи дітей, м.Галич
ВЕРБІЦЬКІЙ Парасковії Ільківні - матері семи дітей, с.Бишів Галицького району

Переглядів: 2002 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Студентів-медиків навчатимуть за кошти райдержадміністрацій

     Івано-Франківський національний медичний університет готовий навчати необмежену кількість студентів за кошти районних державних адміністрацій. Щоправда опісля їм доведеться працювати три роки у сільській місцевості. Все залежить від умов, передбачених в попередній угоді між навчальним закладом, РДА, районною радою та відповідно абітурієнтом. В Україні цей досвід уже практикують, зокрема в Київській та Дніпропетровській областях. Щодо Івано-Франківщини, то першим на таку пропозицію зголосився Тлумацький район. “Ми вже маємо багато охочих і відпрацьовуємо наразі умови договору”, - повідомив ректор університету Микола Рожко.

Переглядів: 1372 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Передвеликодня толока

     Протягом 4-5 квітня 2012 року в районі відбулася загальнорайонна толока з благоустрою, участь в якій взяли  працівники державних установ та організацій. За всіма структурними підрозділами було закріплено відповідну територію та об’єкти, на яких здійснювалися  заходи по благоустрою. Проводилися роботи по  прибиранню придорожніх смуг і посадок, ліквідації стихійних сміттєзвалищ, здійснювалася побілка і обрізка дерев, впорядковувались прилеглі території біля установ та організацій.
Детальніше читайте в наступному номері.

Переглядів: 1311 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Районна акція «Великодня писанка»

     4 квітня 2012 року на базі Малої  академії народних ремесел м. Галича (директор Стефанія Сидорук) Галицьким РЦСССДМ (директор Людмила Слюзар) було організовано районну акцію «Великодня писанка».
Мета акції – привернення уваги громадськості до проблем дітей з функціональними  обмеженнями, виявлення та розвиток творчих здібностей дітей-інвалідів,  їх інтеграція в суспільство та  виховання дітей в християнських традиціях.

Переглядів: 1407 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Подаруй дитині родину

     На сьогодні безпритульність і бездоглядність дітей – серед найгостріших соціальних проблем в Україні. За офіційною статистикою, соціально незахищених хлопчиків та дівчаток у нас понад 250 тис., за неофіційними даними – вдвічі більше. Дітей, позбавлених батьківського піклування, вилучають із неблагополучних родин, безпритульних забирають із вулиць, проте їхня кількість щороку не зменшується, а, навпаки, росте. Дитячий будинок або школа-інтернат – такою дорогою піде їхня основна маса, бо знайти цим дітлахам батьків чи опікунів украй важко.

Переглядів: 1635 | Коментарів: 0 Детальніше >>

До професії, через духовність

     Італійський священик отець Іван Боско (1815-1888р.р.) все своє життя і священичу місію присвятив молоді, особливо найбіднішій та найбільш потребуючій. Свого часу він відкрив свій будинок для бідних юнаків. Цей дім отримав назву «ораторія» і був для хлопців домом, церквою, школою та двором. Отож, ораторія стала місцем проживання та сімейного затишку, молитви та катехизації, навчання і ремісничої практики, забав та товариських зустрічей.

Переглядів: 11382 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Матеріальне забезпечення добровільно застрахованим особам

     Фізичні особи-підприємці беруть участь у загальнообов’язковому державному соціальному страхуванні у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, за умови добровільної сплати єдиного внеску відповідно до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 № 2464 (далі – Закон № 2464).

Переглядів: 1785 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Де лелека вродиться, там щастя водиться

     У народі кажуть: “Прилетів лелека – приніс весну здалека”. А ще кажуть, що бузьок сніг на крилах приносить. І цьогоріч усі ці прикмети справдилися. Для енергетиків це стало приводом до залучення школярів Галицького району до освітньої програми «Лелека» та загалом до природоохоронної діяльності. З нагоди Міжнародного дня птахів, що відзначається у світі 1 квітня, на базі Галицького національного природного парку відбувся науково-практичний семінар для педагогічних працівників.

Переглядів: 3900 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Науковці тісніше співпрацюватимуть з районною владою

     Михайло Вишиванюк зініціював день відкритих дверей у вишах Прикарпаття для голів райдержадміністрацій. Побували чиновники в університеті нафти і газу, в медичному та Прикарпатському університетах. Кожен заклад презентував свої найновіші наукові розробки.  Перше, на що звернули увагу голови райдержадміністрацій, це запропоновані науковцями університету нафти і газу послуги енергоаудиту та інвентаризації земель.

Переглядів: 1080 | Коментарів: 0 Детальніше >>

По чому крадений цукор?

     Нещодавно наша газета в інтерв’ю із заступником начальника Галицького райвідділу міліції уже повідомляла про криміногенну ситуацію в районі та ті злочини і події, що трапились від початку року. Поряд з розкритими злочинами читачам було повідомлено про те, що міліція працює на даний час над розкриттям ряду крадіжок з підвальних приміщень жителів м.Галича. Про те, яких результатів досягли правоохоронці на даний час у цьому напрямку, ми знову запитали у заступника начальника районної міліції Юрія Гамлявого.

Переглядів: 1545 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тріщина

     За своє не таке вже й довге життя Олег натерпівся болю, що вистачило б на кількох людей. Здавалося, що там, за кордоном, звик уже до всього. Однак, виявляється, біль душевний набагато тяжчий від болю фізичного.
Бувало, що сльози затуманювали очі. Він соромився їх – не дитина ж – 44 роки. Але нічого з собою не міг вдіяти. Душа боліла, під серцем пекло. Він чудово розумів, що душевна рівновага в його становищі – найкращі ліки, але…

Переглядів: 1362 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Проводи до армії

     4 квітня в Галицькому Народному домі урочисто проводжали до армії призовників. Протягом квітня-травня на службу до армії буде відправлено 24 юнаки з району.
На добру службу благословив їх настоятель храму св. Володимира міста Галича протоієрей Іоан Кузь: «Хочу привітати Вас сьогодні з тим, що Ви належите до людей, котрі вирішили гідно захищати свою Вітчизну. Адже наш славний козацький рід кличе і забов’язує нас обороняти правду і волю. Пам’ятайте, що Ви є християни, а отже Бог живе у Ваших серцях і у скрутну хвилину підтримає Вас», – наголосив о. Іоан Кузь і вручив кожному призовнику образочки Матері Божої.

Переглядів: 1692 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Сміттєпереробного заводу в Галичі не буде

     У одному з лютневих випусків газети «ГС» була опублікована заява ТОВ «Аквіос» про наміри будівництва і наслідки діяльності заводу з переробки твердих побутових відходів. Завод пропонувалося будувати на території Галицької міської ради, в районі механічного заводу, поблизу с.Тустань.
Заява викликала неоднозначну реакцію не лише галичан, а й жителів с.Тустань.

Переглядів: 1449 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Згадаймо, щоб і нас згадали…

     Настали ті перед великодні дні, коли згадуємо і молимося за наших найдорожчих, які відійшли від нас.
Музей «Берегиня»… Тут кожна річ нагадує наших дідів-прадідів. Їх нема серед нас, але музей зберігає їхню пам’ять. Більше двох сотень рушників, вишитих руками наших бабусь, більше півтори сотні сорочок, а ще запаски, ґорсики, скрині, старовинний довбаний вулик, жорна, терлиця… До сліз зворушує горсточок лляного, блискучого, як шовк, прядива, майстерно зв’язаного понад 50 років тому.

Переглядів: 1732 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Свято театру і гумору у клубі с. Вигівка

     Минулої неділі у клубі с. Вигівка було справжнє свято. Драматичним колективом (кер. Г. Дидик) було представлено інсценізацію за твором М. Гоголя «Черевички» та п’єсу М. Кропивницького «Жартівниця». Ролі виконали: Галина Дидик, Микола Сикута, Тарас Олексів, Дмитро Купрейчук, Володимир Полозяк, Мирослава Полозяк, Роман Лужицький, Христина Шемелько, Оксана Павук, Соломія Костів, Тетяна Різняк. Гуморески читали: Оксана Павук, Галина Дидик, Віктор Полозяк.

Переглядів: 1910 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Боротьба з корупцією – пріоритетний напрям у діяльності прокуратури

     Верховна Рада України 7 квітня 2011 року прийняла Закон України «Про засади запобігання та протидії корупції в Україні», який набрав чинності з 1 липня 2012 року. Даний законодавчий акт містить низку кардинально нових положень порівняно із попереднім антикорупційним законодавством.

Переглядів: 1351 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Інформаційна довідка

     На обліку в управлінні Пенсійного фонду України в Галицькому районі перебуває 239 пенсіонерів, яким призначено пенсію відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи». З них:
- І категорія  – 91 чоловік – інваліди з числа учасників  ліквідації наслідків аварії на Чорнобильній АЕС та потерпілі від Чорнобильської катастрофи, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою;
- ІІ категорія – 120 чоловік –  учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які працювали у зоні відчуження, евакуйовані у 1986році із зони відчуження та які постійно проживали у зоні безумовного відселення з моменту аварії до прийняття постанови про відселення;

Переглядів: 1604 | Коментарів: 0 Детальніше >>

7 квітня 2012 року Всесвітній День здоров’я проходить під девізом «Старість та здоров’я»

     Старіння населення – це проблема всієї планети. Сьогодні кожна десята людина планети старше 60 років, а в найближчі 50 років кількість таких осіб подвоїться.
В Україні кожна п’ята людина старше 60 років. Головну роль у подальшому старінні населення планети відіграє систематичне зниження рівня народжуваності та подовження тривалості життя упродовж значного періоду часу, що спостерігається майже у всіх розвинутих країнах .

Переглядів: 1847 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Спортивні новини

      У суботу, 31 березня, в Івано-Франківську на базі коледжу фізичного виховання та ЗОШ № 23 відбулися фінальні змагання XIV обласної спартакіади педагогічних та керівних працівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.
Педагоги-галичани увійшли до фінальних змагань, перемігши у зональних відбіркових іграх  команди Рогатинського, Калуського районів, м.Калуша, головного управління освіти і науки обласної державної адміністрації, які проводилися 24 березня у м.Галичі..
У фінальних змаганнях з волейболу (жінки, чоловіки), плавання, настільного тенісу, швидких шахів, кульової стрільби взяли участь 20 команд.

Переглядів: 1851 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Декларації про доходи

     Міський голова міста Галич Орест Трачик та його заступник з питань діяльності виконавчих органів Галицької міської ради Дмитро Кульчицький оприлюднили на сторінках нашого видання свої декларації.
Отже, згідно з декларацією, Орест Трачик має одну земельну ділянку площею 2200 м2 та два гаражі загальною площею 42 м2, проживає у квартирі, у якій йому належть 17,5 м2.

Переглядів: 1402 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net