на сайті  
   
 
Неділя, 24 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
«Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом»

     Минулого тижня в Галичі відбулася перша сесія Собору Івано-Фрнаківської архієпархії «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом».
Відкриття і робочі зустрічі Собору проходили в Галицькій ЗОШ № 1 і налічувало більше 180 учасників. Дирекція школи, представники місцевої влади зустріли Митрополита Володимира.

Переглядів: 1088 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     «Никогда мы не будем братьями / ни по родине, ни по матери», − рядки цього вірша 23-річної киянки Анастасії Дмитрук облетіли найпопулярніші соцмережі та чи не всі українські ЗМІ. Відео, де литовські музиканти співають пісню на ці слова, вражає кількістю переглядів на ресурсі «Youtube».  Зрештою, нічого дивного, що українцям накипіла ота проклята «братська любов». Бо ж знаємо з Біблії, що «любов ніколи не вимагає, вона завжди дає». Натомість наш Північний сусід тільки те й робить, що підкорює, асимілює, знущається, розкрадає та вічно ремствує: замало!

Переглядів: 967 | Коментарів: 0 Детальніше >>

В Управлінні СБУ в Івано-Франківській області представили керівника

     8 квітня 2014 року колективу Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області було представлено новопризначеного начальника регіонального  органу. Ним став кадровий співробітник СБУ полковник Найдич Микола Васильович, 1968 р. н., уродженець Івано-Франківської області.

Переглядів: 963 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Біля школи заклали парк

     Зелені насадження – це не тільки краса і затишок, це легені нашої землі, бо очищають повітря від викидів шкідливих газів, від забруднення. Це добре усвідомлює учительсько-педагогічний колектив Дубовецької ЗОШ І-ІІІ ст., тому на загальношкільних учнівських зборах була одноголосно підтримана ініціатива учнівського парламенту про закладення біля школи зеленого парку.

Переглядів: 919 | Коментарів: 0 Детальніше >>

День охорони праці

     За рекомендацією Міжнародної організації праці у 2014 році Всесвітній день охорони праці відзначатеметься під девізом - “Безпека праці та здоров’я під час використання хімічних речовин на виробництві”
Актуальність відповідної тематики обумовлена тим, що сьогодні хімічні речовини та їх сполуки є одним із основних як у повсякденному житті людини, так і на виробництві.

Переглядів: 1099 | Коментарів: 0 Детальніше >>

До відома виборців округу № 2, до якого входять вулиці: Січинського, Коновальця, 15, вул. Новгородська м. Галича

     Відповідно до ст.ст. 50,80, 141 Конституції України, ст. 5 Закону України «Про статус народних депутатів», регламенту роботи Галицької міської ради, затвердженого рішенням другої сесії Галицької міської ради від 09.12.2010 року № 07, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Галицька міська рада доводить до відома, що депутат міської ради по мажоритарному виборчому округу № 2 Підріз Андрій Анатолійович, який працював  у раді  за поданням районної організації політичної партії «Фронт Змін»,  протягом 2013 року  при проведенні 13 засідань сесії, 11 засідань не відвідував без письмового пояснення.
Звертаємося до виборців з пропозицією про відкликання депутата Пізріза Андрія Анатолійовича у встановленому законом порядку.

Переглядів: 908 | Коментарів: 0 Детальніше >>

На підприємстві відбулися зміни – отримайте нові електронні ключі

     У випадку виникнення зміни облікових даних, зміни керівництва (директора, головного бухгалтера або особи, уповноваженої вести бухгалтерський облік) саме тоді до моменту подання наступної електронної звітності потрібно отримати нові посилені сертифікати відкритих ключів на посадових осіб платника, які мають право підпису документів, та переукласти договір «Про визнання електронних документів».

Переглядів: 911 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Резонанс...

     Депутат районної ради Степан Леочко звернувся до редакції з проханням опублікувати його реакцію на статтю Дмитра Горчака «Перезавантаження скасовано...», яка була надрукована в газеті №12 від 28.03.2014р. 
«У відповідь на публікацію в районній газеті «Галицьке слово» від 28.03.2014р. «Перезавантаження скасовано...» депутата районної ради Дмитра Горчака за дорученням фракції «Батьківщина» та ГО «Майдан», в якій йшлося про звільнення головного лікаря Галицької ЦРЛ із займаної посади «...Ці депутати стали в один ряд з регіоналами – ряд зрадників українського народу»... Німії подлії раби...».

Переглядів: 1048 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Досвід ветеранів стане в нагоді

     

     Патріотичне виховання військовослужбовців обіймає одне з провідних місць у підготовці військовослужбовців Збройних Сил України. Важливою складовою процесу виховання в українських військовиках мужніх і самовідданих патріотів, професіоналів військової справи є наслідування досвіду попередніх поколінь військовиків. І в цьому солдатам, сержантам та офіцерам українського війська регулярно допомагають ветерани, які і сьогодні, перебуваючи на заслуженому відпочинку, все одно залишаються у строю.

Переглядів: 814 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Стали свідком неправомірних дій співробітників оперативно-рятувальної служби?

     Телефонуйте до сектору безпеки та запобігання проявам корупції Управління ДСНС України в Івано – Франківській області.
Сектор безпеки та запобігання проявам корупції при Управлінню ДСНС України в Івано – Франківській області створений з метою запобігання проявам корупції в управлінні та йо

Переглядів: 949 | Коментарів: 0 Детальніше >>

СИГНАЛИ ОПОВІЩЕННЯ

     Основним способом оповіщення населення в надзвичайних обставинах в мирний час і в разі війни є передача необхідної інформації через мережі радіомовлення та телебачення.
З метою привернення уваги населення до початку передачі інформації органами цивільного захисту включаються сирени, виробничі гудки, інші сигнальні засоби, що означає подачу ПОПЕРЕДЖУВАЛЬНОГО СИГНАЛУ, по якому необхідно негайно ввімкнути гучномовці, радіоприймачі і телевізори  (на програмах місцевого радіомовлення і телебачення) для прослуховування екстреного повідомлення
Під час аварії на хімічно небезпечному об’єкті

Переглядів: 958 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Уклін Кобзареві

     Межигірці. Дитячий ранок «І твоя, Кобзарю, слава не вмре, не поляже…» у Межигірській ЗОШ провели бібліотекар Галина Зіньковська та учетилі Марія Данилюк, Леся Мацькевич, Ірина Слюзар, Світлана Вичівська, Віра Ярицька. Учні 1-4 класів віршами та прозою славили велич пророка. Грамоти переможцям вручила директор школи Тетяна Наконечна.

Переглядів: 1616 | Коментарів: 0 Детальніше >>

День духовності

     Із благородною місією до Бурштинської гімназії завітали монахині духовного центру Сестер Воплоченого Слова, що в Бурштині, де їх радо зустріли учні та вчителі. Для кожного класу сестри підібрали цікаву та насичену програму реколекцій.

Переглядів: 901 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Хресною Дорогою Ісуса

     В неділю, 6 квітня, в церкві Св.Параскевії с. Межигірці Галицького деканату УГКЦ відбулася Хресна Дорога. Хресний хід очолив о. Богдан (Згромадження Найсвятішого Відкупителя оо. редемптористів). Ця Хресна Дорога була особливою,оскільки складалась з роздумів над Страстями Спасителя і різних релігійних пісень ,які  виконували члени спільноти «Агіос» (м. Івано-Франківськ, парафія Матері Божої Неустанної Помочі при монастирі оо.редемптористів).

Переглядів: 913 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Літературно-мистецький проект «Кобзар на сцені»

     

     В районі продовжується літературно-мистецький проект «Кобзар на сцені», приурочений 200-літтю від дня народження Тараса Шевченка.

Переглядів: 956 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Мені наснились небеса

     У Галицькій центральній бібліотеці відбулася презентація нових видань. Цього разу свій творчий доробок на суд читачів виніс уродженець села Кінашів Омелян Ліуш. Бібліотечні працівники Галицького району зібралися, щоб послухати вірші і пісні автора, зокрема ті, що увійшли до поетичних збірок «Мені наснились небеса», «Гуси-лебеді летять», збірника «Пісні рідного краю» на слова Івана Драбчука.

Переглядів: 1079 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Атопічний дерматит

     Проблема атопічного дерматиту набуває все більшої актуальності.У практиці лікаря-дерматолога ,алерголога ,педіатра зафіксовано, що кожний третій пацієнт – хворий на атопічний дерматит. На диспансерному обліку з приводу даного захворювання  у Галицькому районі  перебуває 81 чоловік.
Атопічний дерматит – хронічне  алергічне захворювання шкіри (як правило у дитячому віці) в осіб із спадковою схильністю до алергічних захворювань,і характеризується різноманітними запальними змінами шкіри і свербінням.

Переглядів: 833 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Фітосанітарний стан та прогноз і розповсюдження основних шкідників та хвороб сільськогосподарських культур на квітень

     Рання весна сприяла швидкому виходу шкідників із місць зимівлі. Масовий їх вихід із стадії спокою і заселення культурних рослин проходитиме протягом квітня. Активність шкідників прогнозується висока (в зв’язку з доброю перезимівлею шкідників, загибель  яких складає 1-2%) і вони створюватимуть загрозу посівам с/г культур.
Тому постійний моніторинг фітосанітарного стану сільськогосподарських посівів та багаторічних насаджень на виявлення шкідників, хвороб, бур’янів набуває важливого значення для подальшого регулювання чисельності  шкідливих організмів.

Переглядів: 1677 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Маленький укус – велика небезпека

      З настанням теплих днів розпочнеться сезон відпочинку на природі, в лісі, на дачі. У ці весняно-літні дні зростає активність кліщів. Так звані „енцефалітні кліщі” – це кліщі з родини іксодових, що зустрічаються в лісі, на луках, пасовищах, а в останні роки     перемістились у паркові зони відпочинку міст, сквери.

Переглядів: 1027 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Давній Галич» гостинно відкрив двері перед Україною

     Впродовж тижня, з 31 березня по 4 квітня, Національний заповідник «Давній Галич» приймав учасників Всеукраїнського семінару-навчання директорів заповідників, історико-культурних комплексів та головних зберігачів фондів Міністерства культури України.

Переглядів: 908 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Історія Галицького замку у новому виданні

     «…Хто звів семибрамні Фіви? В книгах стоять імена королів. А хіба королі лупали скелі і тягали каміння? А без ліку руйнований Вавілон – хто відбудовував його щоразу?.. В яких халупах жили будівники золотосяйної Ліми? Куди пішли муляри того вечора, як закінчили спорудження Китайського муру? Великий Рим повен тріумфальних арок, хто спорудив їх?..» – цілий ряд питань задавав свого часу Бертольд Брехт. Хто ж збудував Галицький замок, спитав себе історик-краєзнавець Зеновій Федунків і взявся до скрупульозного дослідження твердині над Дністром, яке вилилося у науково-краєзнавче видання «Галицький замок», котре побачило світ у видавництві «Нова зоря» 2013 року.

Переглядів: 989 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Новини з волейбольних майданчиків

     Аматорська ліга України
Наприкінці березня у спортзалі Івано-Франківського технічного університету нафти і газу відбувся ІІ тур Чемпіонату України серед чоловічих команд Аматорської ліги в групі «Б», в яку входить галицька  команда «Володар». Наша команда перемогла своїх суперників із Вінниці та Чернівецької області, поступилась команді з Києва.
ІІІ тур цих змагань відбудеться наприкінці квітня в Чернівецькій області.

Переглядів: 1145 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Проект ДТЕК

     У Бурштинській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 відбувається щось особливе! У вестибюлі школи лунає урочиста мелодія, учні 1-11 класів шикуються до здачі звіту про проведену роботу з Проекту ДТЕК «Енергоефективні школи». З-поміж інших бачимо знайомих героїв (ДТЕК, Теплинка, Щоденник з аудиту), а також учасників агітбригади «Живинка». Жваво обговорюють тези виступу члени пілотної групи «Енергетик»,вони запрошують на шкільне свято батьків, вчителів, представників місцевого самоврядування.
Аж ось і очікуваний момент: звучить гімн України і свято з нагоди закінчення роботи Проекту ДТЕК «Енергоефективні школи» розпочинається.

Переглядів: 902 | Коментарів: 0 Детальніше >>

     Міні-футбол. Цієї неділі в с. Бовшів фінальним турніром завершились матчі благодійного турніру з міні-футболу, в якому взяли участь 22 футбольні команди району.
Учасників турніру привітав голова федерації футболу району І. Бабій, сільський голова с. Бовшів І. Очкур, військовий комісар Галицько-Рогатинського об’єднаного районного військового комісаріату підполковник Борис Ястремський.
В досить напружених поєдинках володарем кубку стала команда с. Бовшів, яка в фінальному матчі перемогла команду м. Бурштин. Третє місце посіла футбольна команда з смт Більшівці, яка перемогла команду з с. Медуха.
На зібрані кошти (за час проведення турніру) придбано та подаровано військкомату принтер.

Переглядів: 896 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net