на сайті  
   
 
Неділя, 24 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Герої повертаються вічно живими

      Відтепер серед героїв, а вони не вмирають, є світле ім’я нашого земляка Петра Васильовича Ковалишина із села Бовшів: 50-літній кухар 10 батальйону 59-ої окремої мотопіхотної бригади Збройних сил України Петро Ковалишин помер у лікарні Сєвєродонецька у суботу, 26 березня 2016-го. Не витримало серце.

Переглядів: 939 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Чи може бути лад у державі, де більшість думає виключно про власні інтереси? А якщо ця більшість ще й при владі, як бути далі? Завжди викликали іронічну усмішку пафосна метушня й потоки щиросердного популізму напередодні виборів - чи то парламентських, чи то президентських. Бо не встигали новообрані очільники вмоститися в кріслах, як одразу ж перевіряли власні кишені на глибину. Україна спостерігала за цим упродовж усієї незалежності, однак нічого не змогла змінити. Пригадуєте численні мітинги у Кривому Розі через обрання мером міста 66-річного висуванця від "Опозиційного блоку" Юрія Вілкула? 

Переглядів: 561 | Коментарів: 0 Детальніше >>

З 4 квітня 2016 року Державна міграційна служба втрачає функцію реєстрації місця проживання громадян

      З 4 квітня 2016 року змінюються правила і процедури здійснення реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання громадян.
Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг», який набрав чинності 29 грудня 2015 року,  повноваження щодо реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання особи, ведення відповідного реєстру територіальної громади передаються органам місцевого самоврядування (виконавчому органу сільської, селищної або міської ради, сільському голові (у разі, коли відповідно до закону виконавчий орган сільської ради не створено). 

Переглядів: 554 | Коментарів: 0 Детальніше >>

У Галицькій РДА утворено сектор державної реєстрації

      З метою створення зручних та доступних умов для реалізації юридичними і фізичними особами права на одержання адміністративних послуг у сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 року №1395-р «Деякі питання надання адміністративних послуг у сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» у районній державній адміністрації утворено сектор державної реєстрації   з штатною чисельністю 2 одиниці (розпорядження районної державної адміністрації від 26.02.2016 року №49-к).  

Переглядів: 636 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Тарас» на Залуквянській сцені

      Величний світ театру цими вихідними відкрив свої двері до Народного дому села Залуква, де відбулася прем’єра вистави «Тарас» за мотивами однойменної драматичної поеми-дилогії  Богдана Стельмаха у постановці Зразкового дитячого драматичного колективу під орудою Іванни Сорочинської-Городецької.

Переглядів: 736 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Талант Світлани Талан

      У Галицькій районній бібліотеці відбулося засідання літературної вітальні «Свіча, запалена від серця», присвячене творчості сучасної української письменниці Світлани Талан. Народилася вона 7 березня 1960 р. в с. Слоут Глухівського району на Сумщині в сім’ї вчителів. Після закінчення школи здобула фахову освіту в Глухівському педагогічному інституті. Багато років віддала роботі з дітьми. Працювала вихователем у дитсадку, потім – учителем початкових класів. Була постійним дописувачем до газет. У біографії С. Талан поєдналися Сумщина і Луганщина. Зараз вона живе в м. Сєвєродонецьку Луганської області. 

Переглядів: 863 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Найкращий читач України-2016»

      Вже стало доброю традицією кожного року в Галицькій дитячій бібліотеці проводити конкурс «Найкращий читач України - 2016», участь в якому беруть учні 6-7 класів шкіл району. 
Це свято тих, хто любить нетлінне і вічне творіння людства – книгу. 
Скільки дивовижних таємниць відкривається завдяки книгам! Скільки безцінних скарбів трапляється на шляху читачів. Книга – справжній маг. Читаючи, ми уявляємо себе чарівниками, здатними розуміти мову речей, рослин, тварин… 

Переглядів: 645 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Кольоровий тиждень»

      У дитячому дошкільному закладі №2 ясла-садок «Малятко» м.Галича провели «Кольоровий тиждень» з метою впровадження в практику роботи з дітьми елементів кольоротерапії.
Сучасна наука підтвердила лікувальні властивості кольорів. На основі досліджень їхнього впливу і сформувалася кольоротерапія – методика покращення здоров’я людини за допомогою кольорів.

Переглядів: 1544 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Криваве полювання» в Дем’яновому Лазі»

     Пам'ять зберігає досвід, набутий роками, століттями, епохами. Цілі народи, цивілізації часто нехтують ним. Людство - як немовля: спершу ніжно лепоче перші слова, несміливо спинається на ледь окріплі ноги, намагається бігти, переганяючи час та простір, а потім несподівано натикається на непорушну стіну жорстокої реальності, набиває перші синці та криваві рани. Так повторюється історія людського існування, яке, оминаючи перешкоди, рухається по спіралі від народження до смерті. Життя, дароване одній людині, з неймовірною жорстокістю забирає інша, забуваючи про кару. Сотні людських долей, перекреслених в одну мить, стають відгомоном неймовірної трагедії минулого, яку ще не забула людська пам'ять, зберігаючи криваву картину  для майбутніх нащадків.

Переглядів: 751 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Всесвітній день боротьби з туберкульозом

      Щороку 24 березня відзначається Всесвітній день боротьби з туберкульозом. У цей день  світова спільнота звертає увагу населення планети на серйозну проблему сучасності, що становить загрозу здоров′ю людей в усьому світі.

Переглядів: 607 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Весняний первоцвіт -2016»

     

      Колекція творчих нагород Зразкового танцювального колективу «Ярославна» Галицького районного Центру дитячої та юнацької творчості  знову поповнилась. 
25 березня  2016 року в Культурно-освітньому центрі  ім. О.Довженка у Львові відбувся другий  регіональний  фестиваль-конкурс народної хореографії  «Весняний первоцвіт-2016».

Переглядів: 670 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Зустріч творчих учителів

      Галицька земля надзвичайно багата на талановитих людей, когорту яких щорічно примножують педагоги, учасники конкурсів професійної майстерності, заявляючи про себе як про фахову, компетентну, творчу особистість - справжніх лідерів галицької педагогічної громади.
25 березня 2016 року в актовій залі Галицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбулося свято педагогічної майстерності - свято вшанування учасників районних турів Всеукраїнських конкурсів «Учитель року - 2016» та «Класний керівник» і районного конкурсу на кращу методичну розробку «Педагогічна знахідка».

Переглядів: 817 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Перспективні освітні новітні технології в Галицькій школі

      Однією зі складових іміджу Галицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 є інноваційний розвиток  освітнього середовища  закладу за рахунок впровадження в навчально-виховний процес сучасних педагогічних ідей, прогресивних технологій  та інтерактивних методик.
Неодноразово Галицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1  привітно відчиняла двері та приймала гостей. На своєму віку (а це вже 76 літ!) із хлібом-сіллю доводилося зустрічати шановане духовенство,  депутатів різних рівнів, закордонні делегації, митців слова та пензля, а також тих, хто прагне повернутися в  незабутні роки юності, - випускників.

Переглядів: 774 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Учні 10-х сільських шкіл відвідали будиночок Екоші

      У березні компанія «Даноша» започаткувала новий проект - «Даноша» за вектор енергозбереження. Урок з Екошею». Це інтерактивна лекція для учнів районів, у яких працює агропідприємство. 
Під час заходу представники компанії розповідають дітям про те, як можна вберегти довкілля та зекономити ресурси.
- Найперше керівники проекту пані Іванна Якубовська та пані Оксана Лашта познайомили присутніх із кумедним Екошею. Це миле порося повело нас у цікаву та корисну подорож казковим будиночком, під час якої ми вчились, як економити воду та електроенергію, щоб зберегти нашу матір - природу.

Переглядів: 652 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Петро ПАРИПА: «Вся преса нині на межі виживання»

      Петра ПАРИПУ дали світові Лани  - невеличке село Галицького району.З дипломами Львівського технікуму промислової автоматики, факультету журналістики Львівського університету імені І. Франка журналіст, дипломат і просто розумний чоловік Петро Парипа пройшов добрий шлях власного становлення і успіху: журналіст Тисменицької районної газети "Вперед", секретар і редактор відомчої газети "Лісовий край", власний кореспондент газети "ЗахіднаУкраїна", кореспондент,  редактор відділу економіки, заступник головного редактора газети "Галичина", редактор відділу новин та керівник веб-сайту газети "Галичина", головний редактор газети "Галичина". 

Переглядів: 1090 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Комарів сучасний пам’ятає про давній

     Село, яке вивело у світ 111 золотих та срібних медалістів, уже з цієї причини не можна вважати звичайнісіньким. Прагнення до чогось більшого відчувається у Комарові вже по візуальній інформації. На одній будівлі читаємо: «Ремонт скутерів», нижче – «Ремонт бензопил», далі – «Інтернет», потім – «Стоматологія», «Аптека», «Бібліотека-філіал». Перед цим привертає увагу рекламний щит сільського футбольного клубу «Факел». «А що ви дивуєтеся, ми ж нащадки доби середньої бронзи. Розкопки її пам’яток отримали в археології назву «комарівська культура». Тому навіть ця обставина зобов’язує нас триматися на висоті», – каже поважний мешканець села Степан Івасишин. 

Переглядів: 1892 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Чим ми можемо допомогти рибі?

     У час, коли через скрутне екологічне становище краю дедалі важче виживати навіть сильним представникам тваринного світу, що ж тоді казати про беззахисних мешканців голубих плес, яким потрібно не лише залишитись жити, але й дати життя нащадкам.

Переглядів: 717 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net