на сайті  
   
 
Неділя, 24 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Редакція газети «Галицьке слово» вітає всю галицьку спільноту з радісним святом – Воскресінням Христовим!

     У житті кожного християнина Великдень – свято особливо шановане та величне. І не тільки тому, що приходить воно з утвердженням справжньої, квітучої та теплої весни, але й тому, що є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри – над безнадією.
Великодні дні зазвичай спонукають усіх віруючих по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків.
Пасхальні дні – це також час віддати шану всім тим, кого немає серед живих, хто, залишивши нам свою любов і життєвий досвід, поринув у вічність.

Переглядів: 898 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Україну все більше засмоктує в зону інформаційної турбулентності.  Вітчизняне телебачення перетворилося на документальну ілюстрацію сепаратизму, а друковані ЗМІ – на хроніку найдрібніших подій, пов’язаних із окупацією сходу держави. Навіть цілком здоровий, фізично і, головне, психічно міцний реципієнт не здатен щоденно поглинати таку велетенську кількість інформації. У течії новин, яка змітає на своєму шляху здоровий глузд і спроби раціонального аналізу, немає місця ні ідеям, ні глибині мислення, ні рішенням із ситуації, яка швидко набирає обертів – почасти завдяки тій же інформаційній машині.

Переглядів: 753 | Коментарів: 0 Детальніше >>

ПАСХАЛЬНЕ ВІТАННЯ НА 2014 РІК БОЖИЙ ВЕЧЕСНИМ ОТЦЯМ-ПАРОХАМ ТА ВСІМ ВІРНИМ УГКЦ ГАЛИЦЬКОГО ДЕКАНАТУ

     Христос Воскрес!
Всечесні отці, дорогі брати і сестри, дорога молоде!
Щиро вітаю Вас у цей урочистий і святий день – Воскресіння Господа нашого Ісуса Христа.
Сьогодні свята Церква радісно сповіщає нам неперевершену подію, що Христос своєю смертю смерть переміг і воскресне – «пекло полонив». Ця подія кличе нас всіх до Господньої трапези покуштувати з плоду благодаті.

Переглядів: 880 | Коментарів: 0 Детальніше >>

ПАСХАЛЬНЕ ВІТАННЯ ХРИСТИЯНАМ ДРЕВНЬОГО ГАЛИЧА ВІРНИМ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ НЕЗАЛЕЖНОЇ ЦЕРКВИ

     Христос Воскрес!
Возлюблені у Христі отці, брати і сестри !
Впродовж минулих тижнів ми старалися «подвигом добрим трудитися, час посту закінчити, у вірі єдність зберегти, голови невидимих зміїв (спокус) сокрушити і переможцями над гріхом стати» (молитва літургії Ранішеосвячених Дарів), щоби дочекатися бажаного Свята Пасхи Христової. І ось настав цей Великий День – «День, що його сотворив Господь», коли ми поклоняємось Хресту Христовому і Святе Воскресіння Нашого Спасителя оспівуємо і славимо, тож радіймо і веселімся в цей Святий День.

Переглядів: 805 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Великоднє привітання для всіх, хто з чистим сумлінням і непохитною вірою в серці очікує День Світлого Христового Воскресіння

     «Христос Воскрес! Веселий день.
Співає люд, радіє світ.
Несесь гомін грімких пісень
В широкий світ, під неба звід».
Так співає і радіє сьогодні християнський люд, стоячи перед порожним гробом свого Воскреслого Спасителя. Але я свідомий того, що нам, українцям, нелегко радіти і співати «Пісню перемоги», бо для нас ще не скінчилася Голгота.

Переглядів: 702 | Коментарів: 0 Детальніше >>

ГАЛИЦЬКА МІСЬКА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 02.1-06/13 від 28 березня 2014 року Про благоустрій території міста Галича

     Відповідно до  розпорядження Кабінету Міністрів України № 777-р від 31.03.2010 року «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів», враховуючи лист Всеукраїнської громадської організації «Зробимо Україну чистою» щодо проведення Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою! 2014» з метою забезпечення належного благоустрою на території міста Галича, протягом квітня-травня 2014 року :

Переглядів: 771 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Невмируще слово Кобзаря

     З-поміж безлічі книг, із якими має справу історія світової літератури, поодиноко виділяються ті, що ввібрали в себе науку віків і мають для народу значення заповітне.

Переглядів: 2927 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Меч і Рало – символи землі Галицької

     Є пам’ятники, що творять обличчя різних міст. Споглядаючи їх на папері чи екрані, відразу  впізнаєш  той населений пункт, у якому  він розташований.  Скажімо, для Києва це пам’ятник Богдану Хмельницькому, для Одеси – Дюку Рішельє, для Львова – Івану Федорову, для Полтави – Івану Котляревському.  Зрештою, не тільки видатним людям споруджують у нас  монументи, вони можуть бути певними символами-узагальненнями, як меморіали Січовим стрільцям на Маківці чи Лисоні, вражаючий хрест на Білій горі біля Підлісся, де народився М. Шашкевич та інші. Для створення подібних шедеврів авторам потрібно відчути дух епохи, відтворити у монументі  головні ознаки минулого, бути переконливим для їх сприйняття представниками нових часів.

Переглядів: 2370 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Вона чує внутрішній голос свого роду»

     На засіданні Ради Івано-Франківської обласної організації партії «Наша Україна», яке відбулося 02 квітня 2014 року, було прийнято рішення на виборах Президента України 25 травня 2014 року підтримати кандидата Ольгу Богомолець. Інформація про це рішення поширилася у ЗМІ і викликала чимало запитань у наших краян. Чому саме Ольга Богомолець? Адже приналежності до партії «Наша Україна» вона не має. Газета «Галичина» звернулася до голови обласного осередку партії Зіновія Шкутяка, який пообіцяв дати офіційне обґрунтування такого рішення.
Газета отримала обіцяне обґрунтування, яке пропонуємо Вашій увазі.

Переглядів: 989 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень знань правил безпеки життєдіяльності

     З 7 квітня в закладах освіти Галицького району проходять заходи в рамках Тижня знань правил безпеки життєдіяльності. Основною метою проведення таких тематичних заходів є навчання підростаючого покоління відповідальному ставленню до безпеки власного життя та безпеки життя оточуючих.

Переглядів: 919 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Акція «Даноша» за чисте довкілля!

     14 квітня 2014 року працівники ТзОВ «Даноша» провели акцію «Даноша» за чисте довкілля» з нагоди Дня довкілля. Таким чином компанія уже другий рік поспіль приєдналися до Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою!», яка полягає у впорядкуванні територій та місць громадського відпочинку. Для прибирання обрали окремі маршрути в чотирьох локаціях Калуського та Галицького районів, а на підмогу запросили студентів Інженерно-екологічного інституту Університету нафти і газу з Івано-Франківська і, звісно, місцеву громаду, яка радо відгукнулася на заклик компанії.

Переглядів: 847 | Коментарів: 0 Детальніше >>

З вірою у краще майбутнє

     Земля  –  це дім, в якому ми живемо. Дім, частиною якого ми будемо, як ми будемо себе в  ньому поводити, залежатиме наше життя.

Переглядів: 960 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Золотиста картопляна нематода – небезпечний шкідник

     Значення картоплі для українця важко переоцінити. Недарма її називають другим хлібом. На врожайність та якість картоплі впливає ряд факторів, основний з яких — здатність до ураження бульб різними хворобами та шкідниками. Серед шкідливих організмів, які вражають картоплю, особливо небезпечною є золотиста картопляна цистоутворююча нематода – Globodera rostochiensis, що викликає глободероз. Вона становить потенційну небезпеку пасльоновим культурам. Втрати врожаю картоплі можуть сягати 30-90%.

Переглядів: 1530 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Перший трофей «Гал-вапна»

     Вперше в історії галицького футболу команда з м.Галича здобула «Кубок Підгір’я».
Минулої неділі в м.Бурштин відбулись заключні матчі 21 розіграшу «Кубка Підгір’я». За їх результатами загальну перемогу у цьогорічних змаганнях здобула команда «Гал-вапно».

Переглядів: 1189 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net