на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Техніка проситься в поле

     Озимі культури збереглися в доброму стані, проте довга зима, дощі та холодна погода, які затягнулися аж до квітня не дозволяють аграріям вийти в поле. Максимально до перших чисел травня треба завершили комплекс весняно-польових робіт, бо квітень – найкращий місяць для посіву ранніх зернових культур і важливо, щоб у цей період аграрії впорались із сільськогосподарськими роботами. Вийти в поле вже готові працівники приватного підприємства «Галицькі Аграрні Інвестиції».

Переглядів: 1279 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Афганістан – наша пам’ять і біль

     12 квітня Галицька ЗОШ №1 гостинно відчинила свої двері для зустрічі з організаторами фотовиставки «Афганістан – наша пам’ять і біль»: головою обласної організації української спілки ветеранів Афганістану м. Івано-Франківська Юрієм Купчієм, головою районної громадської організації спілки ветеранів Афганістану Михайлом Вітовським, учасниками бойових дій, які є жителями Галича.
Місце розміщення виставки світлин у навчальному закладі обрано не випадково, адже молоде покоління мало знає про події 1979 – 1989 років за участю наших земляків у гарячих пісках Афганістану.

Переглядів: 1545 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Щось страшне відбувається у цій країні. За ширмою популістських обіцянок, видимості активного політичного життя, безперервних обговорень одних і тих самих проблем, начебто повноцінної свободи слова та впевненого руху в напрямку прогресу і змін коїться щось хворобливо дивне. Люди ідентифікують приховану загрозу на інтуїтивному рівні, прирівнюють її до безвиході внаслідок погіршення економічної ситуації, а насправді усе ще серйозніше, ніж може здатися на перший погляд. Нації у буквальному сенсі перекрили кисень. Чи не у кожній газеті про це пишуть, еге ж?

Переглядів: 842 | Коментарів: 0 Детальніше >>

За чисте довкілля

     Ми, депутати районної ради від ПАРТІЇ РЕГІОНІВ, закликаємо жителів Галицького району 20 квітня на теренах Прикарпаття прийти на загальнообласний суботник з благоустрою території «За чисте довкілля», ініціатором якого виступає Івано-Франківська обласна організація ПАРТІЇ РЕГІОНІВ.
Питання охорони довкілля набуває в останні десятиріччя особливо актуального значення. ПАРТІЯ РЕГІОНІВ визначає одним зі своїх головних програмних завдань – створити комфортні і безпечні умови для життєдіяльності людини і забезпечити санітарне та екологічне благополуччя населення.

Переглядів: 1148 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Регулювання цін на лікарські засоби

     12 квітня на Прикарпатті відбулася регіональна нарада-семінар західного регіону з реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для осіб з гіпертонічною хворобою за участю головного спеціаліста МОЗ України зі спеціальності «Терапія» Нетяженка Василя Захаровича.

Переглядів: 1119 | Коментарів: 0 Детальніше >>

28 квітня – День охорони праці

     З  ініціативи Міжнародної організації праці (МОП) для привернення уваги світової спільноти до питань охорони праці та смертності працівників на робочому місці щорічно, починаючи з 2002 року, понад 100 країн світу 28 квітня відзначають Всесвітній день охорони праці. Україна відповідно до Указу Президента від 18 серпня 2006 року №685 також відзначає цю дату.
Метою заходу є привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання, громадських організацій до проблеми збереження життя та здоров’я працівників та культури охорони праці в Україні.

Переглядів: 1210 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Сервісний центр у Галичі вже рік обслуговує своїх клієнтів

     З метою втілення в життя переходу податкової служби від  фіскального органу до сервісної служби робота   Галицького центру обслуговування платників податків   спрямована на створення комфортних умов для  щоденної співпраці з бізнесом.   За рік роботи сервісного центру одержали послуги майже 3 тисячі платників податків, із них близько 2 тисячі  фізичних осіб. 

Переглядів: 1073 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Міліція доповідала по факту руйнування пам`ятників Степану Бандері та Роману Шухевичу

     Напередодні другого пленарного засідання сесії обласної ради постійна комісія обласної ради з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, самоврядування, захисту прав людини, законності та правопорядку заслухала представників прокуратури та УМВС в області щодо руйнування пам’ятних знаків героям національно-визвольних змагань на території Івано-Франківщини.

Переглядів: 1008 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Наповнення бюджету пенсійного фонду на постійному контролі

     Про проблеми і здобутки Пенсійного фонду України в районі
ми розмовляємо з його начальником Оксаною Бартків.

     – Як справи з наповненням бюджету Пенсійного Фонду в районі?
– За I квартал поточного року до бюджету Фонду надійшло коштів в сумі 31075,9 тис. грн, що становить 99,6 відсотків до запланованого. В порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 481,8 тис. грн. або на 1,6%.
– Яке з підприємств району вносить найбільший вклад в наповнення бюджету Фонду?

Переглядів: 1129 | Коментарів: 0 Детальніше >>

ДАРУНОК НАРОДНОГО ДЕПУТАТА

     До народного депутата України Романа Чернеги надходить багато різноманітних звернень з Галича та навколишніх сіл. Нещодавно до нього звернулися заступник директора Галицької ЦБС, завідувач бібліотеки для дітей та юнацтва Олеся Мельницька та завідувач Крилоської філії ЦБС Оксана Федорняк з проханням посприяти у придбанні книг для бібліотек.
Ці небайдужі люди добре розуміють, що книга – це мудрість, яка вчить дітей пізнавати життя, навколишній світ.

Переглядів: 1150 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Музика наших сердець

     В неділю, що минула, в приміщенні районного Народного дому міста  Галича відбувся звітний концерт учнів та викладачів Галицької дитячої музичної школи, який став своєрідним підсумком всього навчально-виховного процесу.
Це було справжнє свято музики, краси та дитячої посмішки, яке всі шанувальники мистецтва з нетерпінням чекають кожного року. Виступи учнів та  творчих колективів традиційно зібрали велику глядацьку аудиторію,  подарували тепло і щирість майстерно виконаних творів.

Переглядів: 1077 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Оприлюднено декларації про доходи галицьких можновладців

     Відповідно до чинного законодавства України галицькі посадовці оприлюднили відомості про майно та доходи фінансового характеру, отримані ними та членами їхніх сімей у 2012 році.
Зокрема, загальна сума доходу голови Галицької районної ради Петра Стребіцького та його сім’ї, згідно даних, зазначених у декларації, складає 205 932 грн. Сам Петро Євстахійович отримав у минулому році 86 412 грн доходу, в т.ч. 86 145 грн. – заробітна плата і 267 грн у вигляді дарунків, призів чи виграшів.

Переглядів: 1145 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Попередити дитячу бездоглядність та соціально захистити дітей

     У лютому 2013 року структура служби у справах дітей (далі – ССД) дещо змінилася. Створено сектор з питань попередження дитячої бездоглядності та соціального захисту дітей. Про ці зміни на запитання нашого кореспондента дала відповіді завідувач сектору з питань попередження дитячої бездоглядності та соціального захисту дітей служби у справах дітей Ірина Дирда.

Переглядів: 1866 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Ідея сучасного музею у Національному заповіднику «Давній Галич»

     Сьогодні музей вже не асоціюється з таким поняттям як зібрання яких-небудь речей, зараз музей охоплює значно ширший спектр функцій та понять, таких як: історія, культура, освіта, технологія, виробництво, експонат, колекція, новизна, мистецтво, архітектура, дозвілля, неповторність та непересічність.
Експресія музею, де здійснюються ЙОГО когнітивні функції, завжди твориться в трикутнику простір – предмет – суб’єкт. Кожна вершина такого трикутника змінюється відповідно до часу.
Останніми роками музеї Національного заповідника «Давній Галич» поповнилися новими колекціями, отримали нове дизайнерське обличчя. І звісно, їх має бачити відвідувач. Зрештою, яким має бути сучасний музей і що для цього роблять науковці Заповідника? Про це ми запитали у співробітника відділу охорони культурної спадщини магістра архітектури Роксоляни Береговської.

Переглядів: 1045 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Постійне поповнення

     Музей «Давній Галич» знаходиться у Митрополичих палатах, що є архітектурною пам’яткою XVIII ст. Його створив доктор археології Ярослав Пастернак, здійснивши мрію Митрополита Андрея Шептицького, який, будучи вже важкохворим, висловив побажання створити біля фундаменту літописного Успенського собору музей-заповідник.
Уже близько десяти років у Музеї постійно діє експозиція історії Греко-Католицької Церкви у Галичині. 

Переглядів: 939 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Його душа – мов тронка у степах, його душа – собор надій високих»

     На таку тему нещодавно в приміщенні читальної зали  Галицької центральної бібліотеки відбулося засідання літературної вітальні, присвячене  95-й річниці  від дня народження видатного українського письменника, публіциста, літературного критика, громадського діяча  Олеся Терентійовича Гончара .

Переглядів: 1352 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Духовна пісня і поезія

     В Народному  домі с. Бовшів проведено вечір духовної пісні та поезії, на який було запрошено семінаристів Івано-Франківської Духовної Семінарії імені Святого Священномученика Йосафата (гурт «Глорія»).
Своїм виконанням вони зачарували глядачів тим, що славили Бога, Пречисту Діву Марію, а також закликали до смирення, взаємоповаги, любові один до одного.
Друга частина вечора проходила в творчому діалозі неповторної майстрині слова і пісні Галини Симчич.

Переглядів: 1317 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Неідеальний правитель Лев Данилович

     Лев Данилович (близько 1228-1301) — галицько-волинський князь, син Данила Романовича Галицького. В 1247 (за іншими  даними, 1251-52) для зміцнення союзу з Угорським королівством одружився з дочкою Бели IV — Констанцією. В 1252 допомагав батькові воювати з монголо-татарськими ордами на чолі з Куремсою. Після смерті Данила Галицького (1264) успадкував Перемишльське князівство і Львів (місто назване в честь Лева Даниловича).

Переглядів: 20322 | Коментарів: 18 Детальніше >>

Юліан Целевич – видатний діяч культури

     23 березня минуло 170 років від дня  народження відомого вченого, педагога , видатного діяча культури Юліана Целевича (1843-1892). Народився він в с.Павельчі (сьогодні Павлівка Тисменицького району) в родині священика. Навчався в Станіславській гімназії у 1853-1861 роках, а також у Львівській духовній семінарії (1861-1865рр.), пізніше слухав лекції у Львівському університеті на філософському факультеті, на який вступив у 1865 р. Через рік перевівся до Віденського університету.

Переглядів: 1599 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Грошовий обіг в Галицькому та Галицько-Волинському князівствах

     До початку чеканки грошей в слов’янському світі всі торговельні операції здійснювались за принципом натурального обміну: товар за товар. Обміняти можна було будь-яку річ – від харчових продуктів до худоби, металу і будівельного лісу. Багатство людини вимірювалось кількістю придатних для обміну товарів. Проте у натуральному обміні був цілий ряд суттєвих недоліків. Одним із них була необхідність носити з собою всі потрібні для обміну речі. Нелегко було встановити й рівне співвідношення вартості різних товарів при обміні.

Переглядів: 3032 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Любов Галько

     У селі Кукільники, що розташоване за 16 км від райцентру, є декілька господарств, які спеціалізуються на вирощуванні зернових, цукрового буряка, льону, а також на вигодовуванні тварин з одержанням молокопродуктів. Тут розташоване підсобне господарство з відгодівлі м’ясного поголів’я тварин БУ ТЕС  та дільниця Більшівцівського рибцеху. У минулому році на 32 гектарах землі посаджено саджанці яблунь.

Переглядів: 1212 | Коментарів: 1 Детальніше >>

«Карпатські візерунки -2013»

     В Івано-Франківській обласній філармонії відбувся  VІІ відкритий фестиваль танцю «Карпатські візерунки-2013», у якому взяли участь 17 хореографічних колективів області. Яскраві і оригінальні костюми, різножанрова музика, щирі посмішки та щедрі оплески – усе це супроводжувало свято протягом дня. Глядачі мали змогу побачити бальні, естрадно-спортивні та народні танці.

Переглядів: 2495 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Історія розвитку ДЮСШ у Галичі

     З 1990 року дитячо-юнацька спортивна школа перейшла з міста Бурштина у місто Галич (вул.Львівська, 1 – колишнє приміщення мостової охорони). У 1995 році школа переіменована у Галицьку ДЮСШ. Засновником школи став районний відділ освіти.
З першого дня роботи спортивної школи і до середини лютого 2013 р. директором школи працював Сегін Микола Степанович. Зараз спортивну школу очолює Максимчак Богдан Йосипович, який раніше працював віце-президентом футбольного клубу «Енергетик».

Переглядів: 1582 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Важкоатлети нашого району – срібні призери чемпіонату області

     13-14 квітня у м. Коломия проводився чемпіонат області серед юнаків і дівчат до 13 років з важкої атлетики. Переможців і призерів визначали за сумою двоборства (ривок + поштовх).

Переглядів: 895 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net