на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
«Галицькі Великодні фестини» на галявині Музею етнографії

     Великдень – великий день Воскресіння Христового. Здавна це свято вважалося символом повного очищення Землі і людей, а особливо для нашого українського народу, який  ступив  на шлях свого відродження, побачивши у світлому Христовому Воскресінні символ національного Воскресіння. А ще, це свято в родинах українців завжди було пов’язане з глибоким осмисленням людиною свого життєвого шляху. Кажуть, що й сонце на радощах у той день не заходить, тому він такий «великий».

Переглядів: 932 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Шевченківські читання у центрах міст отримали друге дихання, однак цього разу приводом стало не вшанування найвідомішого українського поета, не день народження Кобзаря, а день смерті — одного з його найбільших критиків і ненависників. Фатум полюбляє вдаватися до сарказму. Журналіста Олеся Бузину, який невтомно ганив Шевченка, не втрачаючи нагоди, приміром, пожонглювати аргументами на підтвердження його любові до чарки, який із презирством ставився до «західняків», називаючи Галичину бидлівським кодлом, знайшли мертвим неподалік від будинку. 

Переглядів: 654 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Мрія Агрохолдинг» почала посівну кампанію і планує обробити більше 100 тис. га землі

     Мрія розпочала посівну кампанію і планує обробити близько 100-110 тис. га землі. У відповідності до земельних об’ємів закупили насіння, паливно-мастильні матеріали, відремонтували техніку. Генеральний директор «Мрія Агрохолдинг» Саймон Чернявський зазначив, що успішна посівна-2015 це одне з перших завдань, яке ставить перед собою компанія. «Основними культурами залишаться кукурудза і соя, збільшаться посіви соняшнику і гірчиці. 

Переглядів: 619 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Питання-відповіді щодо призначення субсидій

     - Хто має право на призначення субсидії?- Субсидія призначається одному з членів домогосподарства, на якого відкрито особові рахунки за місцем реєстрації, або особі, яка не зареєстрована, але фактично проживає у житловому приміщенні на підставі договору найму(оренди) житла і на яку відкрито особові рахунки із сплати житлово-комунальних послуг.

Переглядів: 747 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Передплата на ІІ півріччя 2015 року вже діє

     У відділеннях «Укрпошти» стартувала передплата періодичних друкованих видань на ІІ півріччя 2015 року (з доставкою з липня). Замовити видання можна за «Каталогом видань України на ІІ півріччя 2015 року», «Каталогом видань зарубіжних країн на ІІ півріччя 2015 року» та каталогами місцевих видань відповідної області. 

Переглядів: 709 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Про соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

     26 квітня 1986 року багатостраждальна українська земля зазнала страшної техногенно-екологічної катастрофи – вибухнув атомний реактор на Чорнобильській АЕС. Двадцять дев’ять років тому в ліквідації аварії взяли участь сотні тисяч добровольців, які, ризикуючи своїм життям, виявили безмежний героїзм і надлюдські можливості в самому ядерному пеклі. 

Переглядів: 1108 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Утворено Галицьку районну організацію партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

     14 квітня проведено установчі збори Галицької районної організації партії  «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Рішенням зборів було створено структурне утворення Партії  - Галицьку районну в Івано-Франківській області організацію партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».Учасники зборів, шляхом відкритого голосування, одностайно підтримали кандидатуру Миколи Поповича на посаду голови районної організації партії. Народний депутат України Михайло Довбенко , який був запрошений на установчі збори, привітав новообране керівництво та запевнив у своїй допомозі в партійних справах. 

Переглядів: 822 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Виряджала мати сина у солдати…

     22 квітня, прохолодного весняного дня, Галич вкотре проводжав до лав Збройних сил України своїх синів – чотирнадцять чоловіків різного віку. Розпочалися урочистості із Служби Божої  у церкві Різдва Христового. За щасливу службу в армії та швидке повернення додому військовослужбовців молилися районна влада, рідні та близькі, місцева молодь. 

Переглядів: 941 | Коментарів: 0 Детальніше >>

150-річчя з Дня народження митрополита Андрея Шептицького

     29 липня 2015 року на державному рівні відзначатиметься 150-річчя з Дня народження митрополита Української Греко-Католицької Церкви Андрея Шептицького. Не залишиться осторонь, звичайно, і Галицький район. Для того, щоб на належному рівні провести усі заплановані заходи, приурочені особистості митрополита протягом року, 22 квітня 2015 року під керівництвом голови Галицької РДА Ярослава Бартківа та голови районної ради Петра Стрембіцького відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та проведення у районі святкових заходів.

Переглядів: 613 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Небезпека нітратів у воді

     Життя та здоров’я людини тісно пов’язане з станом навколишнього середовища: повітря, води, ґрунту. Без води були б неможливі зародження і розвиток органічного життя на Землі, тому слід бережливо ставитися до природи, яка нас оточує. Основним джерелом водопостачання служать криниці. 

Переглядів: 725 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Управління сбу в області інформує

     Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області звертається до мешканців та гостей Прикарпаття із проханням зберігати пильність та обов’язково дотримуватися заходів безпеки під час перебування у публічних місцях. 

Переглядів: 657 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Охороні праці – належну увагу!

     Всесвітній день охорони праці ми традиційно відзначаємо 28 квітня. Свій внесок у справу охорони праці вносить і Державна санітарно-епідеміологічна служба, яка здійснює контроль за об’єктами промисловості і сільського господарства, проводить гігієнічну оцінку умов та характеру праці, атестацію робочих місць та інше.На жаль, необхідно визнати той факт, що ситуація з дотриманням норм охорони праці на об’єктах вимагає покращення. 

Переглядів: 748 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Помічник Волонтера

     Протягом майже року ми розповідали вам про те, як волонтери працюють, доставляють допомогу в зону АТО, як готуються до поїздок, які виникають у них проблеми тощо. Але  «за кадром» залишаються люди, котрі не називають себе волонтерами, виконуючи при цьому чимало роботи. Як волонтер довго думала, який же статус надати цій «справжній армії», котра щоразу відгукується на наші заклики про допомогу… І спало на думку назвати їх «Помічники Волонтера».Розпочну дану низку коротеньких історій з розповіді про людину, яка з’явилася непомітно у моєму житті. 

Переглядів: 694 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Запрошуємо на навчання

     Шановні учні 11-х класів, учні та студенти коледжів та гімназій, військовослужбовці, які у 2015 році звільняються з дійсної строкової служби в Збройних силах України. Міністерство внутрішніх справ України оголошує набір абітурієнтів для зарахування на навчання до вищих навчальних закладів системи МВС на 2015 рік. Пропонуємо отримання вищої юридичної освіти та відповідної правоохоронної спеціальності за державною формою замовлення. 

Переглядів: 659 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«День зустрічі птахів – 2015 » у Галицькій ЗОШ I-III ст. №2

     Природоохоронна робота в Галицькій ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 проводиться на достатньому рівні. Разом з іншими актуальними питаннями розглядаються і проблеми навколишнього середовища, читаються лекції, проводяться зустрічі з провідними екологами району, вивчаються заходи щодо ліквідації джерел забруднення навколишнього середовища, охорони й раціонального використання ґрунтів, надр тваринного і рослинного світу. 

Переглядів: 972 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Бактеріальний опік плодових – небезпечне карантинне захворювання плодових насаджень

     В останні роки почастішали випадки захворювання плодових дерев. Але успішному вирощуванню їх, одержанню стабільних урожаїв високоякісних плодів перешкоджають різні хвороби. Найбільш небезпечною серед них є бактеріальний опік плодових. Уражуючи вегетативні й генеративні органи, збудник хвороби зумовлює зменшення врожайності, пригнічення загального стану і стійкості рослин. 

Переглядів: 725 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«ВОЛЯ»: Бюджет Галицького району повинен бути найзаможнішим в області

     Несправедливий розподіл податків великими підприємствами Прикарпаття у місцеві бюджети, порушення екологічного законодавства – ці та інші питання підняли мешканці Галича під час зустрічі з членами Ради партії «ВОЛЯ» народним депутатом Юрієм Дерев’янком і Ольгою Галабалою. Члени Ради партії увійшли до Громадської комісії, яка перевірить, скільки податків у місцеві та Державний бюджети платять великі підприємства області та чи справедливо вони розподіляються.У Галицькому районі мають намір з’ясувати, як розподіляються податки, що платить ПАТ «ДТЕК Західенерго» (Бурштинська ТЕС) та скільки отримують місцеві громади у бюджети від ТзОВ «Даноша».

Переглядів: 703 | Коментарів: 0 Детальніше >>

За перший квартал 2015 року «Даноша» сплатила 10 млн грн податків

     Товариство «Даноша», яке є одним із найбільших виробників свиней, наразі підводить підсумки першого кварталу та аналізує свою роботу впродовж цього періоду. Як повідомив Сергій Генсецький, один з керівників відділу тваринництва, за перший квартал компанія збільшила свиноматочне поголів’я до 14 тисяч, що є неабияким досягненням навіть на всеукраїнському рівні. 

Переглядів: 629 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Не лозунгами, а справами…

     Як тільки стає відома дата наступних виборів у нашій країні, одразу ж починається передвиборчі перегони. Можливо, звичайний громадянин спочатку не акцентує своєї уваги на перших проявах агітації, але вона вже почалася. Відмітимо, заради справедливості, що кожен, хто зробив щось корисне, має право про це повідомити громадськості, чому ж ні? 

Переглядів: 618 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Реєстраційна служба Галицького районного управління юстиції інформує

     Відповідно до Закону України від 14 жовтня 2014 року № 1701-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів» вносяться зміни до низки нормативних актів, серед яких - Кодекс України про адміністративні правопорушення, Господарський кодекс, Закон України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму», Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» та ін.

Переглядів: 784 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Постать директора Івана Яськіва

     У цій статті піде мова про людину, яка свого часу багато зробила для виховання підростаючого покоління на наших теренах. Час закрив від нас значну частину біографічних фактів його життя. А самі вчителі, ідучи до дітей, не завжди думають про те, чи хтось скаже про них добре слово, чи ні.

Переглядів: 950 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Інший погляд…

     В одному з останніх номерів часопису було надруковано розповідь з фоторепортажем про ремонтні роботи, які ведуться в храмі Різдва Христового в місті Галичі. У зв’язку з цим у мене є декілька зауважень. Але про все по порядку. Поряд із світлинами ікон, вже зроблених майстром в техніці мозаїки, на мій погляд, варто було б помістити й фото тих, давніх ікон, які були до цього часу і на місці котрих творяться нові. 

Переглядів: 651 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Чорнобиль – біль України!

     26 квітня 1986 року на ЧАЕС сталася найбільша в історії атомної енергії аварія, яка від внутрішніх детонацій знищила 4-ий блок АЕС, і радіоактивні елементи йоду, стронцію і цезію поширилися на північну частину України, Білорусію, Прибалтику, Польщу, Швецію, Фінляндію та інші країни. З району Чорнобиля евакуйовані 175 тис. населення, а кілька тижнів пізніше вивезено дітей шкільного віку з Києва й інших населених пунктів. 

Переглядів: 713 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net