на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Фестиваль «Галицька брама» чекає гостей

     – Сьогодні ми стали оберегами минулого і майбутнього землі галицької. І з нагоди свята ми зичимо вам здоров’я із чистих джерел криниці княжої, снаги, навіяної могутньою кроною дуба Семена Височана та щирою повагою всього люду галицького. Ласкаво просимо до нашої господи, –такими словами 19 травня вітатимуть гостей учасники фестивалю «Галицька брама», який проходитиме у Музеї народної архітектури і побуту Прикарпаття.
Про особливості цьогорічного дійства розповідає Генеральний директор Національного заповідника «Давній Галич» Олександр Береговський.

Переглядів: 1583 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

      Українцям на порядок денний тижня, що минає, підкинуто чергові теми для «обсмоктування»… Опозиція вже четвертий день продовжує блокувати трибуну Верховної Ради, вимагаючи звіту силових структур щодо побиття у колонії Юлії Тимошенко.
Про те, що Тимошенко під час спроби транспортування її до лікарні побили в Качанівській колонії, у вівторок з трибуни заявив депутат від БЮТБ Сергій Пашинський. Тоді ж депутати заблокували роботу парламенту. 

Переглядів: 1315 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Відкрито центр з обслуговування платників податків

     “19 квітня в податковій інспекції нашого району, в одній із перших в області, запрацював центр з обслуговування платників податків”, – заявила на початку брифінгу начальник ДПІ у Галицькому районі Олександра Верещак.
Податкова служба має перетворитися з фіскального органу на головного партнера бізнесу, який завжди підтримає, проконсультує і допоможе у вирішенні проблемних питань.

Переглядів: 1435 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Збори членів Асоціації міст у Галичі

     24 квітня 2012 року в м.Галичі на базі Галицької міської ради в приміщенні Галицького Національного природного парку відбулося засідання Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України. Учасниками цієї вагомої події стали 26 міських та селищних голів Івано-Франківської області. На зборах був присутній віце-президент Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» Мирослав Васильович Пітцик.

Переглядів: 1324 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Діяльність влади впродовж тижня

      20 квітня 2012 року під головуванням голови райдержадміністрації Григорія Івасишина та голови районної ради Петра Стрембіцького відбулася розширена нарада, на якій заслухано питання стану та ремонту  автомобільних доріг у районі.  Участь у нараді взяли заступник начальника служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Григорій Нагонюк, начальник філії «Рогатинська ДЕД» Василь Третяк, начальник філії «Галицький автодор» Степан Генза та голови місцевих рад. Керівниками району дано доручення відповідальним особам у найближчий термін здійснити ремонт доріг, поновити дорожню розмітку, облаштувати автобусні зупинки, встановити дорожні знаки.

Переглядів: 1387 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Горіла “Галицька брама”. Загинув рятувальник

     21 квітня ввечері виникла пожежа в приміщенні колиби “Галицька брама”, що знаходиться  по вул. Коновальця, 287-б міста Івано-Франківська. Причина, кажуть правоохоронці, замикання електрощитової. Ніхто із відвідувачів закладу не потерпів, але 24-річний рятувальник Ігор Шевчук загинув. Двоє його колег з опіками у лікарні. Горів другий поверх приміщення. За підрахунками правоохоронних органів, в ньому на той час знаходилося близько сорока людей.

Переглядів: 1784 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Під мелодію Відня

     Поринути у чудовий світ, де звучать вальси, полонези, польки та кадрилі, мали можливість поціновувачі бальної культури. Іванофранківці вкотре повернулися до старовинних традицій проведення світських прийомів. Тут усьоме відбувся справжній «Галицький бал», який організував Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника за підтримки голови облдержадміністрації Михайла Вишиванюка та міського голови Віктора Анушкевичуса. Уже сім років  мелодія Відня не залишає байдужим жодного гостя “Галицького балу”, адже защораз сотні іванофранківців збираються в приміщенні обласного музично-драматичного театру для того, щоб поринути у чудовий світ вальсів.

Переглядів: 1423 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Три операції, і в результаті – безпліддя

     Так закінчилась вагітність для 20-річної Марії Семенюк з Надвірнянського району. Шляхом кесаревого розтину у неї народився здоровий хлопчик, але своє здоров’я  жінка втратила. Після зараження крові, вогнище якого виявили в матці, орган довелося видалити. У цьому жінка звинувачує лікарів, які приймали пологи.

Переглядів: 1261 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень Німеччини у Задністрянському

     «Гостей дорогих ми вітаємо щиро,
Хай буде в світі більше в нас братів…» – це вітальні слова при врученні традиційного хліба-солі маленькими дошкільнятами, які розпочали зустріч з німецькою делегацією (21 чоловік) із благодійної організації Ерфуртської єпархії «Кольпінг» у Задністрянському ДНЗ «Калинонька».
Все те, що відбувалося, не можна означити як свято. Адже тижневою (з 10 по 15 квітня)  програмою візиту гостей з Німеччини було не тільки реалізація другого проекту щодо покращення матеріально-технічної бази дошкільного закладу (ремонт із заміною сантехнічного обладнання санвузла у ясельній групі; перший проект “Вікно” був реалізований у  листопаді 2011р....

Переглядів: 2028 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Діяльність комісії із соціального страхування

     Відповідно до Положення  про комісію (уповноваженого) підприємства, установи, організації із загальнообов’язкового державного  соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням (далі Положення про комісію із соціального страхування), затвердженого Постановою правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 16.11.2011 р....

Переглядів: 2707 | Коментарів: 0 Детальніше >>

У центрі уваги

     В Україні 18 квітня 2012 р. набув чинності Закон № 4647-VI «Про внесення змін до закону України “Про державний бюджет України на            2012 р.”». Відповідний Закон опубліковано у виданні «Голос Україні».
Цим законом передбачені додаткові видатки загального фонду державного бюджету України на реалізацію соціальних ініціатив глави держави, що дозволить здійснити заходи щодо подолання бідності і вирішення інших гострих проблем.

Переглядів: 1478 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галичу додаткових грошей не потрібно?

     Пошук додаткових джерел наповнення бюджету є одним із пріоритетних напрямів роботи органів місцевого самоврядування. Однак, цього, мабуть, не розуміють в Галицькій міській раді.
Як повідомляють у прокуратурі Галицького району, її співробітниками  на даний час проводиться перевірка дотримання вимог законодавства у сфері інвестування.

Переглядів: 1444 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Службовці крадуть екологічні кошти...

     В Галицькому районі продовжують розкрадати екологічні кошти. Окремі службові особи, використовуючи свої посадові можливості та з метою власного збагачення, завищують обсяги виконання певних робіт, а, як наслідок, і суми бюджетних коштів, які виділяються на ці роботи.
Зокрема, як повідомили у прокуратурі Галицького району, службові особи КП «Капітальне будівництво Бурштинської міської ради», будучи наділеними організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими обов’язками з питань здійснення технічного нагляду при виконанні підрядних робіт на території м. Бурштин,...

Переглядів: 1576 | Коментарів: 3 Детальніше >>

КВАЛІФІКОВАНИЙ ПІДБІР КАДРІВ ЯК ВАЖЛИВИЙ ЕЛЕМЕНТ МОДЕРНІЗАЦІЇ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

     05 квітня 2012 року видано Указ Президента України № 246/2012 від «Про Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації», реалізація якого потребує вироблення нових підходів до підбору та роботи з кадрами. Беручи до уваги нові сучасні тенденції розвитку державної служби та служби в органах місцевого самоврядування (в умовах реалізації адміністративної реформи), організація роботи з кадровим резервом має бути кардинально переглянута, зокрема, шляхом удосконалення навчальних програм, вироблення та впровадження нових інноваційних форм підвищення рівня професійної компетентності як самих державних службовців, так і осіб, зарахованих до кадрового резерву.

Переглядів: 1323 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Семінар психологів

     Днями у Бурштинській ЗОШ №2 проходив семінар психологів району з обміну досвідом щодо роботи з дітьми підліткового віку.
Підлітковий вік – це період у житті молодої людини, коли дитинство майже минуло, а доросле життя ще не настало. Це дуже вразлива і суперечлива пора, яка розпочинається від 11 років і триває до 18-ти. Саме в цей період фізичний розвиток дитини випереджує психологічний. Зміни в організмі призводять до дратівливості, образливості та нестриманості. Для цього віку характерна емоційна неурівноваженість. Намагаючись ствердити свою незалежність, підліток стає непоступливим, різким і навіть грубим у

Переглядів: 1209 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Пам’ятаймо, аби не помилитись знову

     Чорнобиль… Місто, де тисячі розбитих мрій і сподівань.. 30 кілометрів відрізаних від світу..., мертва зона нашої землі...
Колись там безтурботно грались діти на дитячих площадках, гуляли закохані вуличками цього красивого міста. Колись це місто дихало на повні груди. Та одного дня воно почало задихатись… Одного дня, а саме 26 квітня  26 років тому, вибухнув «мирний атом». Це трагедія, котра згубила життя багатьох людей; трагедія, котру ми не забудемо ніколи; катастрофа, котра до цих пір залишається єдиною з привласненим 7-м рівнем небезпеки. Чорнобильська катастрофа показала нам цінний урок, жорстокий урок, який ми пам’ятатимемо завжди.  Адже й дотепер ми маємо ще ба

Переглядів: 1374 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Бурштинський “Шанс” – переможець КВК

     Добігає до свого завершення навчальний рік. Більшість випускників загальноосвітніх шкіл вже визначились з вибором майбутньої професії. 23 квітня цього року у м.Богородчани між командами КВК Галицького,  Богородчанського, Тисменицького районів та м.Івано-Франківська відбулись змагання з турніру знавців професій у форматі КВК. Галицький район за підтримки районного центру зайнятості представляла команда учнів Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ст. №3.

Переглядів: 1381 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net