на сайті  
   
 
Неділя, 24 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Дорогою Страстей Христових

     Жителі та гості м. Галича,  декан Галицького деканату УГКЦ отець-мітрат Василь Завірач разом із студентами-католиками (ТУСК) «Обнова» під час Великого посту взяли участь у театралізованій Хресній ході. Особливості цьогорічного велелюдного дійства про Страждання Ісуса Христа є присвячення його відзначенню Року Віри в Українській Греко-Католицькій Церкві та 1025-літтю хрещення Руси-України.

Переглядів: 1093 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Івано-Франківська ОДА та ДТЕК підписали угоду про партнерство на 7,2 млн грн

     ДТЕК та Івано-Франківська обласна державна адміністрація підписали «Угоду про співпрацю в сфері соціально-економічного розвитку Івано-Франківської області в рамках соціального партнерства».  
В рамках підписаної Угоди сторони щорічно спільно визначатимуть перелік заходів та обсяги фінансування програм соціально-економічного розвитку області за участю ДТЕК. Лише впродовж 2013 року ДТЕК планує виділити 7,2 млн грн на реалізацію пріоритетних напрямків соціально-економічного розвитку Івано-Франківської області.

Переглядів: 1231 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Сесію зірвано! Що далі?..

     Вчора мало відбутися друге пленарне засідання сесії Галицької районної ради, на якому депутати планували повернутися до питання реорганізації Більшівцівської районної лікарні та затвердження Статуту Галицької центральної районної лікарні. На попередньому пленарному засіданні минулого тижня депутатам не вдалося досягти порозуміння в цьому питанні і вони його просто «провалили», проголосувавши 42 голосами за виключення його з порядку денного, мотивуючи це тим, що влада намагається таким чином закрити Більшівцівську лікарню.  
В проекті рішення пропонувалося  реорганізувати Більшівцівську районну лікарню шляхом приєднання її до Галицької ЦРЛ та затвердити Статут Галицької ЦРЛ в новій редакції, де, власне, фігурувала уже не Більшівцівська районна лікарня а Більшівцівська поліклініка, яка входить до складу Комунального закладу «Галицька центральна районна лікарня».
Однак, наприкінці засідання депутати все ж вирішили повернутися до цього питання, доопрацювавши його в комісії. Розгляд було призначено на вчорашнє пленарне засідання. Проте, воно не відбулося.
Пояснити причини зриву пленарного засідання кореспондент «ГС» попросив  голову районної ради Петра Стрембіцького.

Переглядів: 1042 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Проведено I тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

     Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець 22 квітня 2013 року проведено I тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» серед  державних службовців районної державної адміністрації.  Конкурс проводився у двох номінаціях – «Кращий керівник» і  «Кращий спеціаліст».
Номінація «Кращий керівник» була представлена 3 державними службовцями, які обіймають посади начальників відділів районної державної адміністрації.

Переглядів: 1040 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Дотримуватись екологічних стандартів

     У палаці культури «Прометей» м.Бурштина за ініціативи компанії ДТЕК відбувся круглий стіл на тему: «Вирішення екологічних проблем теплогенерації України як запорука забезпечення національної енергонезалежності».
У роботі круглого столу взяли участь представники влади, компанії ДТЕК, народні депутати, громадськість, експерти.
Міський голова Бурштина Петро Курляк розповів про співпрацю з ДТЕКом в плані соціального партнерства.

Переглядів: 1017 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Сесія районної ради

     Відбулася 18 сесія районної ради VI скликання. На ній розглядалися питання: «Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку району за 2012 рік», «Про затвердження розпоряджень районної ради і протоколів засідань постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій», «Про Програму енергоефективності Галицького району на 2013-2015 роки», «Про Програму розвитку молодіжного житлового будівництва в Галицькому районі на 2013-2017 роки», «Про цільову програму сприяння розвитку громадянського суспільства в Галицькому районі на 2013-2015 роки», «Про комплексну цільову програму розвитку водного господарства в Галицькому районі на період до 2021 року», «Про план роботи районної ради на 2013 рік» та деякі інші.

Переглядів: 912 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Галицька брама» знову чекає гостей

     2013 рік позначений для галичан  1025-річчям Хрещення України-Руси та святкуванням 760-річчя коронації Данила Галицького, в рамках якого відбудеться Патріарша проща до Крилоса. У цьому ж часі в експозиції Музею історії Галича експонуватиметься корона короля Данила. І, звісно ж, у цьому році  ми  відзначатимемо 1115-річницю першої згадки про Галич в угорських хроніках.

Переглядів: 1315 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Все починається з вибору професії

     Правильний вибір професії є неодмінною умовою соціального становлення кожної особи, від нього залежить зміст та повнота подальшого трудового і особистого життя. Людина повинна робити те, до чого має хист та здібності. Таку працю вона виконуватиме залюбки і найкраще. Це принесе користь людині і всьому суспільству. Звичайно, свої таланти і нахили можна успішно виявити, застосовувати в багатьох професіях, а не тільки в одній, як часом помилково уявляють батьки і діти. Щоб дійти правильного рішення, треба бути добре поінформованими.

Переглядів: 1277 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Сьогодні учні –завтра студенти

     Сьогодні гостро постає проблема наявності кваліфікованих робітників за основними виробничими професіями. Враховуючи ситуацію, що склалася на сьогоднішньому ринку праці, служба зайнятості намагається  допомогти молоді з правильним вибором майбутнього фаху. З метою ознайомлення молоді із спеціальностями, які актуальні на ринку праці, учні Крилоської ЗОШ І-ІІІ ст. взяли участь у дні відкритих дверей Галицького районного центру зайнятості. Після екскурсійного знайомства школярів із інформаційними матеріалами щодо описів професій, переліку навчальних закладів,

Переглядів: 1111 | Коментарів: 0 Детальніше >>

За власним вподобанням

     З метою ознайомлення учнів Бовшівської ЗОШ І-ІІ ст. з діяльністю служби зайнятості та орієнтації їх на здобуття робітничих професій у Галицькому районному центрі зайнятості відбувся день відкритих дверей.
В рамках заходу учасники мали змогу ознайомитись з роботою Центру зайнятості. Особливу увагу привернув увагу профінформаційний сектор, в якому розміщені папки з описами професій та куточок «Куди піти навчатись?» з переліками навчальних закладів Івано-Франківської області та центрів професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості України. Зацікавленість у випускників викликав тачскрін, за допомогою якого кожен бажаючий зміг спробувати підшукати собі роботу за власним вподобанням, дізнатись, чи користується обрана професія попитом на місцевому ринку праці в Україні.

Переглядів: 977 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Горіла Касова гора

     Щорічно із встановленням сухої теплої погоди все частіше до пожежно-рятувальної служби області надходять повідомлення про загорання сухої трави на господарських угіддях, вздовж транспортних магістралей та на узбіччях в центрі міст та сіл. За минулий рік на Івано-Франківщині було зареєстровано 576 випадків загорань сухої трави, сума збитків становить приблизно 3 мільйони 300 тисяч гривень. Уже в цьому році були непоодинокі випадки загорань сухої трави.  Минулого тижня горіла Касова гора, що прилягає до Бурштинського водосховища.

Переглядів: 1399 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Основні умови надання послуг з утримання будинків

     Обсяг послуг з утримання будинків, що надаються споживачам, повинен відповідати структурі, періодичності та строкам надання послуг з утримання будинків, затвердженим цим рішенням.
Виконавці (виробники) послуг зобов’язані забезпечити введення обліку доходів і витрат по кожному будинку окремо. Відповідальність за ведення документів, що підтверджують виконання робіт, пов’язаних з утриманням будинків, несе виконавець.

Переглядів: 968 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Про новації в адмініструванні ПДВ

     Податківці Галицького району створюють всі умови для «живого» спілкування, щоб платники податків отримували зрозумілу та чітку інформацію щодо податкових послуг та роз’яснення норм податкового законодавства. Нещодавно на зустрічі  з платниками податків обговорено нові правила  адміністрування ПДВ, які застосовуються з 1 квітня 2013 року. Так, форму декларації з податку на додану вартість приведено у відповідність до змін, внесених до Податкового кодексу України у зв’язку з удосконаленням деяких податкових норм. Крім того, внесеними змінами передбачено скорочення кількості податкової звітності шляхом переходу від чотирьох існуючих дотепер форм декларацій до однієї.

Переглядів: 1244 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Зустріч у поетичній світлиці

     «Справжня поезія живе у провінції. У селах, невеличких районних центрах, одним словом, на марґінесі, як колись писав Павло Вольвач. Живе там, де з-під коріння б’є чисте джерело, і ніщо не спинить… Так, поезія – наша невмируща доля, наша здатність відчувати серцем пульс рідної землі завжди і всюди…»

Переглядів: 1144 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Казковий світ Параски Хоми

     У Картинній галереї Національного заповідника «Давній Галич» відкрилася виставка творчих робіт народної художниці, майстрині декоративного живопису Параски Хоми.

Переглядів: 1649 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Я вдячна Богові за все»

     Під такою назвою 21 квітня у Народному домі села Залуква відбулася творча зустріч з поетесою, уродженкою села Німшин Галиною Симчич.
Це була не просто творча зустріч, чи презентація творчого доробку. Це була щира розмова з глядачем про духовне буття людини, її сутність на цій благодатній землі.

Переглядів: 1454 | Коментарів: 0 Детальніше >>

      Напруженим і водночас святковим  був квітень на волейбольні події у місті Галичі.
12-13 квітня відбулись зональні змагання чемпіонату області «Дитяча ліга» серед юнаків та дівчат 1996-1997 р. н. Ігри проходили у двох залах міста. В спорткомплексі за вихід до фіналу боролись команди юнаків з Долинського, Рожнятівського, Галицького районів та м. Івано-Франківська.

Переглядів: 1315 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Чорна дата України

     Масштаб Чорнобильської катастрофи, найтяжчої за всю історію людства техногенної катастрофи, добре відомий як вченим, так і політикам всього світу. У навколишнє середовище потрапило близько 3% радіонуклідів, які на момент катастрофи були накопичені у четвертому енергоблоці ЧАЕС, що становить понад 300 МКі радіонуклідів.

Переглядів: 1165 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Доступне житло»

     На виконання Соціальної Ініціативи Президента України Віктора Януковича «Доступне житло» виділені кошти, які дозволять компенсувати відсоткову ставку кредиту у розмірі 13 % тим, хто потребує покращення житлових умов і хто уклав договори. Днями у Бурштині відбулася зустріч представників Івано-Франківського регіонального управління Фонду сприяння молодіжному житловому будівництву приватної фірми «Галицький двір», директора обласної Асоціації Банків «Укргазбанк» Віктора Халло з мешканцями Бурштина.

Переглядів: 1213 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Соціальний захист осіб, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС

     Питання захисту прав постраждалих від аварії на ЧАЕС та її наслідків регулюється безпосередньо Законом України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, іншими нормативними актами. 

Переглядів: 1833 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Подарунок жителям області до Великодня

     Будівельна компанія Спілка забудовників восени минулого року розпочала зведення житлового масиву “Надрічна алея” у м.Івано-Франківську. І ось перший житловий будинок масиву за адресою вул.Галицька, 66/А вже готовий до здачі в експлуатацію.
Базуючись на чіткій організації усього виробничого комплексу, обов’язковості у роботі, високій довірі людей та доступній вартості житла, Спілка забудовників чітко дотримується термінів введення новобудов в експлуатацію.

Переглядів: 2012 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Всеукраїнська акція «Посади дерево» в селі Нараївка

     19 квітня 2013 року у селі Нараївка, в храмі Різдва Пресвятої Богородиці відбулася Екологічна Хресна Дорога, яку очолив парох села отець Миколай Цимбалістий. Майже усі мешканці села, залишивши свої повсякденні справи, прийшли до храму, щоб помолитися Богу. Метою Екологічної Хресної Дороги є допомога християнам побачити самих себе і світ, який є подарований нам Богом. Отець Миколай доніс до людей необхідність бережливого ставлення до природного довкілля, адже образ і подоба Бога присутня не лише у людині, але й у кожному створінні. Святий апостол Павло нас навчає: «Ісус Христос – Альфа і Омега, початок і кінець всього, що існує. Він органічно поєднує в собі не тільки всіх людей, але й усе створіння. Все існує в ньому» (пор. Кол. 1, 15 – 17).

Переглядів: 1257 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net