на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Галицький “Володар” – чемпіон області з волейболу!

     25-26 квітня 2015 року у спортивному комплексі м.Галича відбувся заключний етап чемпіонату області з волейболу серед юнацьких команд. Протягом всього чемпіонату наша команда здобула перемоги у всіх матчах. За підсумками першого етапу здобула право приймати участь у фінальному етапі серед четвірки кращих команд: ВК «ЛВУМГ» (м.Долина), ВК «Прибилів» (Тлумацький район), ВК «Підгір’я» (Богородчанський район) та ВК «Володар» м.Галича. 

Переглядів: 811 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     У театрі абсурду - новий спектакль. Розігрують драму життя українського народу. Перша дія побудована на незграбному маскараді політичного бомонду, на центральній сцені - епілептичне пританцьовування перед європейськими політиками. Уявіть картину: ви поважний гість делегації, приміром, якийсь директор Секретаріату Енергетичного співтовариства. Ви приїжджаєте на конференцію (яку вже встигли охрестити «донорською»), у країну, де бозна-що відбувається, уже заздалегідь маючи сформоване уявлення про реальний стан речей та припущення, як цей стан речей описуватимуть головні персонажі гри. 

Переглядів: 636 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Колегія цікава в «Різному»

     Порядок денний засідання колегії районної державної адміністрації, яку 28 квітня провів голова РДА Ярослав Бартків, з першого погляду здавався стандартним.Начальник фінансового управління райдержадміністрації Ірина Мацькевич проінформувала присутніх про виконання бюджету району за перший квартал 2015 року. 

Переглядів: 663 | Коментарів: 0 Детальніше >>

У Блюдниках вшанували пам’ять «дзвонаря вранішньої зорі»

     Минулої неділі в селі Блюдники  представники духовенства, друзі, знайомі, односельчани та хорові колективи вшанували 20-ту роковину смерті хормейстера і фольклориста Миколи Сокола. У Народному домі с.Блюдники відбувся вечір пам’яті «У пісні живе його душа», організований відділом культури райдержадміністрації.

Переглядів: 1029 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Діти учасників АТО з Херсонщини відпочивають у Галицькому районі

     25 квітня 2015 року близько 30 дітей бійців АТО із різних районів Херсонської області  прибули до Галицького району з метою цікавого відпочинку та ознайомлення з традиціями та звичаями Галицької землі. Дітей на час перебування радо прийняли в крилоських родинах, а також підготували для них цікаву програму: гості відвідають об’єкти культурної спадщини нашого краю та музеї, ознайомляться з народними традиціями та звичаями галичан,  візьмуть участь у майстер-класах, поспілкуються зі своїми ровесниками.

Переглядів: 557 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Децентралізація

     30 квітня у залі засідань Галицької РДА відбулася нарада за участю заступника голови Івано-Франківської ОДА Руслана Панасюка, голови Галицької РДА Ярослава Бартківа, голови районної ради Петра Стрембіцького, селищного та сільських голів, начальників управлінь та організацій щодо добровільного об’єднання громадян у територіальні громади.Учасники наради мали змогу детальніше ознайомитися із законодавством, яке стосується децентралізації влади і визначає порядок об’єднання територіальних громад та надання їм державної підтримки, а також усіх етапів цієї реформи. 

Переглядів: 683 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Народжуваність дітей на Прикарпатті

     Головним управлінням статистики наприкінці 2014 року проведено вибіркове опитування населення щодо стану його здоров’я та доступності медичної допомоги, в рамках якого вивчалося питання  народжуваності дітей жінками у віці 15 років і старшому. За результатами даного дослідження, 85% жінок Івано-Франківщини зазначеного віку повідомили, що хоч раз у житті народжували.

Переглядів: 894 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Арсеній Яценюк: Уряд виділив 300 млн на допомогу аграріям

     Фермерам компенсують відсоткову ставку за кредитами. А в другому півріччі уряд виділить кошти на компенсацію процентної ставки на купівлю сільгосптехніки.«Кредитний ресурс дуже дорогий, пальне здорожчало, і курс б’є по товаровиробнику. Тому треба товаровиробнику допомогти, щоби кредит був дещо дешевший. 

Переглядів: 666 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Допомагаємо нашим захисникам

     Українська армія виживає завдяки допомозі волонтерів, підприємців, небайдужих громадян. Наша редакція дослідила, як західні патріотичні області турбуються про свої захисників на Східній Україні. Більшість бійців, які повертаються із зони антитерористичної операції констатують: якби не допомога волонтерів і меценатів солдати не мали б, що їсти і в що одягнутися.

Переглядів: 674 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Даноша» провела зустріч з бджолярами

     Нещодавно ТзОВ «Даноша» провела ознайомлювальну екскурсію для представників органів місцевої влади та голів товариств бджолярів-любителів у рамках політики добросусідства, яку веде компанія. Такий захід провели для того, щоб познайомитися та ознайомити учасників з діяльністю компанії, а також обговорити питання, які викликають зацікавленість у всіх присутніх, за «круглим столом». 

Переглядів: 678 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Пам’ятка про правила поводження у разі виявлення підозрілих вибухонебезпечних предметів

     У разі виявлення предмета, підозрілого на вибуховий пристрій, у першу чергу необхідно негайно зателефонувати на спецлінію «102» (органи МВС) або ж за номерами (0342) 52-22-95,  59-00-33 (Управління СБУ в Івано-Франківській області) та повідомити про факт виявлення підозрілого предмета.

Переглядів: 882 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Відвідати сина-добровольця в АТО

     24 квітня голова ГО «Галич ‘’Майдан’’» Михайло Вітовський разом з членом організації Геннадієм Гущуком та депутатом Галицької районної ради Володимиром Магалем вкотре відправилися у зону АТО з волонтерською допомогою для наших галичан.Цього разу волонтери проклали маршрут до полку особливого призначення «Азов». 

Переглядів: 889 | Коментарів: 0 Детальніше >>

СБУ закликає Прикарпатців бути згуртованими та пильними

     Враховуючи теперішню суспільно-політичну ситуацію в державі, можна припустити, що вчинити терористичні акти вороги України намагатимуться не лише в зоні проведення антитерористичної операції, але й на іншій території держави. Не є виключенням й Івано-Франківська область.Найбільш вірогідними цілями терористичних атак у нашій області можуть бути місця масового перебування людей та об’єкти підвищеної небезпеки.

Переглядів: 661 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький футбольний клуб змінив назву

     Минулого тижня в офісі Івано-Франківської обласної федерації футболу відбулося засідання виконавчого комітету ІФФФ. На ньому було зачитано офіційні листи футбольних клубів «Гал-Вапно» (Галич) та «Тепловик» (Івано-Франківськ) про зміну назви команд.Відтепер ФК «Гал-Вапно» із Галича носитиме назву «Дністер» (Галич), а івано-франківський  «Тепловик» називатиметься «Тепловик-ДЮСШ №3», повідомляє «Галичина спортивна».

Переглядів: 710 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галич відвідала угорська делегація

     З метою пошуку та фіксації військових поховань угорських солдатів Першої світової війни (1914 – 18 рр.) м. Галич відвідали представники Міністерства оборони Угорщини та науковці, які співпрацюють з ними і є представниками музейних та вищих навчальних закладів України.

Переглядів: 709 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Дослідження Вітольда Ауліха в княжому Галичі

     Наприкінці січня 1998 р. у відділі археології Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України відбулося засідання, присвячене 70-річчю від Дня народження відомого українського археолога, дослідника слов’янської та княжої доби західноукраїнських земель, кандидата історичних наук, старшого наукового співробітника Вітольда Вітольдовича Ауліха. 

Переглядів: 792 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Образ Пресвятої Богородиці – джерело віри галичан

     На території  Київської Русі знайдено сотні скарбів, до яких входили золоті і срібні прикраси, старовинні гроші, реліквії з дорогоцінними каменями. Але не було жодного випадку, щоби у них виявились предмети особистого благочестя – хрестики. Самостійні зображення хреста у власній автономній формі вперше з’явилися у християнському мистецтві в V ст. «Для християн хрест – символ спасіння, звершеного Богом, - підкреслює сучасний філософ, професор Іван Остащук, - символ перемоги, яку отримав Ісус Христос над гріхом і смертю, сподівання на вічне життя». 

Переглядів: 1211 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net