на сайті  
   
 
Неділя, 24 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Розквітне і площа Різдва

     На майдані Різдва у Галичі комунальники розпочали висаджувати декоративні саджанці на клумбах.  Погодьтеся, гарна і надихаюча новина перед Вербною неділею. Щоправда, не обійшлося без деяких «але».

Переглядів: 918 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Люди звикли звинувачувати у своїх бідах Бога або диявола: мовляв, Господь міг би легко припинити усі страждання, якби лише захотів, а нечистий - то взагалі генератор світового зла. Однак достатньо трохи поспостерігати, аби переконатися: причина наших нещасть - люди, яким це вигідно, а отже, не вищі сили, а ми самі.

Переглядів: 623 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицька районна рада відпустила газету "Галицьке слово" у "вільний політ"

     Галицька районна рада на своїй позачерговій сесії  розглянула ряд питань, по одному  з яких прийняла рішення про вихід з числа засновників газети "Галицьке слово".

Переглядів: 683 | Коментарів: 4 Детальніше >>

На вул.Львівській у Галичі вдосконалять пішохідний перехід

     Проблема із небезпечними пішохідним переходом на вулиці Львівській в Галичі нарешті зрушила з місця. Депутати від партії «ВОЛЯ» домоглися від Служби автомобільних доріг проведення заміни існуючої там дорожньої розмітки на розмітку 1.14.3 (червоно-білого кольору). Також планується у травні цього року перед пішохідним переходом влаштувати шумові смуги та встановлення додаткових знаків. 

Переглядів: 779 | Коментарів: 4 Детальніше >>

26 квітня 1986 року...

     Була весна – квітуча, напоєна запахами землі і нового життя. Ніхто не здогадувався, що ця весна назавжди чорними літерами буде вписана в історію нашого народу і людства, що про невелике місто Чорнобиль дізнається весь світ.

Переглядів: 667 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Ярослав БАРТКІВ: «Краще гірка правда, ніж солодка брехня»

     Саме у Вербну неділю, 24 квітня, минає рік і три місяці з часу призначення Ярослава Бартківа  на посаду голови Галицької райдержадміністрації. З цього приводу ми вирішили поспілкуватися з Ярославом Петровичем, дізнатися, що вдалося зробити за цей період, що із задуманого не зроблено, що найбільше заважає в роботі, які плани на майбутнє і з чим район підходить до світлих Великодніх свят.

Переглядів: 1203 | Коментарів: 4 Детальніше >>

Галицькі волонтери доправили чергову допомогу бійцям

     Днями зі Сходу повернулися галицькі волонтери Михайло Вітовський та Геннадій Гущук, які у зоні АТО відвідали наших земляків.

Вони побували в бригадах, котрі дислокуються в містах Новий Айдар, Сєвєродонецьк, Зайцеве та  Димитрове, де служать галичани.

Переглядів: 624 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Карпати» запрошують галичан на роботу, яка по-своєму відкриває Америку і Європу

     То є щира правда: попри неймовірні  проблеми працевлаштування в нашій області, галицьку молодь щиро запрошують на роботу до Івано-Франківська. Причому не тільки через плакати чи листівки,  оголошення у газетах чи телеролики, а й шляхом живого спілкування роботодавця з потенційними претендентами на перспективні робочі місця.

Переглядів: 946 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«МРІЯ» продовжує оновлювати технічний парк

     Агрохолдинг «МРІЯ» продовжує поповнювати свій парк сільськогосподарською, логістичною, спецтехнікою та транспортом. Днями компанія придбала 2 трактори «John Deere 7930» та 4 сівалки «Challenger 8186 No-till» загальною вартістю понад 660 тис. дол. Постачальниками для Агрохолдингу виступили компанії «АМАКО», «Агротек», «Агробудівельний альянс «Астра», а також «Райффайзен Лізинг Аваль». 

Переглядів: 519 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Життя, яке ми обираємо»

     Кожного року 7 квітня відзначається Всесвітній день здоров’я.

     З цієї нагоди в Галицькій ЗОШ І-ІІІ ст. №1 для учнів 9-Б класу (кл. керівник О.М.Чав’як) було проведено годину цікавих повідомлень «Життя, яке ми обираємо». 

Переглядів: 684 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Козацькому роду нема переводу»

     14 квітня 2016 року в Галицькому ДНЗ № 2 «Малятко» відбулися козацькі забави «Козацькому роду нема переводу» за участю вихователів, дітей та батьків старшої групи.

Переглядів: 669 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Кожна писанка – маленький світ

     "У світі доти існуватиме любов, доки люди писатимуть писанки", - кажуть мудрі люди. 

Кожна писанка - це ніби маленький світ. Тут і небо з зорями, і вода з рибами, і дерево життя з оленями й птахами, і засіяне поле, і трибанні церкви - усе це вималюване у певному порядку для того, аби підтримати лад та рівновагу в нашому світі.

Переглядів: 535 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Місто із запахом кави

     
Скажете, що не можна закохатися у місто? Тоді ви ніколи не були у Львові. Так вважають вихованці гуртків Галицького районного ЦДЮТ «Географічне краєзнавство» та «Юні туристи-краєзнавці», які відвідали це історичне місто 16 квітня 2016 р. 

Переглядів: 706 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Ярославна» підтвердила почесне звання «Зразковий художній колектив»

     Надворі весна… Вона пробудила зі сну безліч  пахучих квітів, що прикрашають квітники біля дому, лісові галявини, милуючи око. Так і хореографічне мистецтво є окрасою концертних програм, урочистих подій, фестивалів, створюючи  нам гарний настрій.  

Переглядів: 921 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Україні допоміг, як міг. І так має діяти кожен

     Думка, яку ми винесли у заголовок цієї публікації, належить нашому землякові з Жалиборів Михайлові Багирі – учасникові бойових дій, який протягом року захищав цілісність рідної Батьківщини у найгарячішій точці сходу України. Нещодавно він, скромний воїн, повернувся до свого села. Без особливих відзнак та нагород, але з почуттям виконаного військового обов’язку… І з твердим переконанням, що кожний чоловік, якому Бог дав здоров’я, зобов’язаний діяти саме так, щоб убезпечити свої родини, своїх дітей, свою країну від ворожої орди.

Переглядів: 644 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Сам-на-сам з проблемами

     Україна має величезний  агропромисловий потенціал та величезні перспективи розвитку сільського господарства. Зрештою, аграрний сектор є важливою стратегічною галуззю української економіки, яка забезпечує продовольчу безпеку держави і дає значній частині сільського населення робочі місця. Але економічні  можливості  аграріїв використовуються не повністю, багато питань чекають на вирішення. 

Про проблеми в аграрній галузі Галицького району ведемо розмову з директором агрофірми «Бовшівська» Василем Салигою.

Переглядів: 582 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Відбулося засідання Вченої ради

     18 квітня відбулося чергове засідання Вченої ради Національного заповідника «Давній Галич». 

Традиційно засідання  відкрив голова Вченої ради, генеральний директор Володимир Костишин, який привітав учасників із Міжнародним днем пам’яток та історичних місць, наголосивши, що  питання, винесені на порядок денний, безпосередньо торкатимуться збереження культурної та історичної спадщини Галича і його околиць.

Переглядів: 600 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Ювілейні історичні читання. Рудольфу Моху – 200 років

     Ювілейні історичні читання з нагоди  200-ої річниці від Дня народження отця Рудольфа Моха (16.04.1816 р. місто Бережани на Тернопіль¬щині – 12.02.1892 р. село Курипів Галицького району Івано-Франківської обл.)  – письменника, драматурга,  громадсько-культурного діяча, священика УГКЦ з 50-річним стажем, автора перших на теренах Західної України оригінальних творів панегіричного, моралістичного і сатиричного характерів, одного із продовжувачів справи «Руської Трійці», секретаря Руської Ради Народної відбулися 15 квітня в Національному заповіднику «Давній Галич». 

Переглядів: 630 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Іван Франко і театр

     Драматургічна спадщина Івана Франка складає всього дев’ять п’єс, дві з яких - не завершені. Всі вони ввійшли до Золотого фонду української драматургії. А цими днями, в часі святкування 160-річного ювілею Великого Каменяра, чи не вперше в історії аматорського театру, більшість із п’єс Івана Яковича  одночасно побачили світло рампи на сцені Галицького районного Народного дому. 

Переглядів: 977 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Подбаймо про знедолених

     Сьогодні в районі проживає більше тисячі одиноких непрацездатних громадян. У стаціонарному відділенні смт. Більшівці перебуває 35 осіб. Більшість із них живуть у складних матеріально-побутових умовах, не мають можливості купити речі першої необхідності. Крім цього, багато з них постійно хворіють, через що вимушені значну частину пенсії витрачати на ліки.

Переглядів: 578 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицькі пластуни взяли участь у відзначенні 104 річниці своєї організації

     У неділю, 17 квітня у м. Івано-Франківськ відбулися урочистості святкування Дня першої Пластової Присяги. У них взяли участь і галицькі пластуни з сіл Придністров'я та Залуква в кількості 20 чоловік. 

Переглядів: 853 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Служба «101» інформує

     Наближається Великдень… У храмах району пройдуть святкові Богослужіння.

Церковні громади напередодні свята прикрашають культові споруди, щоб відзначити світле Христове Воскресіння. І нікому, мабуть, не хочеться, щоб у церкві, якраз напередодні святкувань, трапилась надзвичайна подія.  

Переглядів: 534 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Даноша» взяла участь у Дансько-Українському Бізнес-Форумі

     19 квітня більше 30 данських компаній і 200 українських представників бізнесу взяли участь у Дансько-Українському Бізнес-Форумі, зосередивши увагу на можливості для бізнесу в двох пріоритетних секторах України в 2016 році: екологічно чисті технології та сільське господарство.

Переглядів: 636 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Методи боротьби з ведмедкою

     Ведмедка (або її ще називають вовчком, капустянкою) — шкідник, який дуже добре пристосований до виживання. Вона  - темно-бурого кольору, що дозволяє добре маскуватися на ґрунті. Основне середовище проживання ведмедки — підземне. Разом із тим, вона плаває, літає і бігає. Харчуються ведмедки черв’яками, дрібними комахами і корінням культурних рослин. Зимує в глибоких, до одного метра, норах.

Переглядів: 1688 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галичанин загинув внаслідок ураження струмом 10000 вольт

     20.04.2016 білизько 5 години ранку працівниками філії ПАТ «Прикарпаттяобленерго» Галицький РЕМ у трансформаторній підстанції «ТП-213 баня», що в м. Галичі на вул. Данила Галицького, виявлено труп чоловіка, який був уражений струмом 10000 вольт.

Переглядів: 645 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net