на сайті  
   
 
Неділя, 24 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Моя видатна українка

     Присвячую Мамі
8 грудня, 2013 р. Напевно, я так і не дочекаюся миті, коли відчую в собі достатньо сил для того, щоб написати про це. Завжди щось буде не так: поганий настрій чи багато роботи, яку доведеться виконувати; надокучливі люди, різке освітлення або ж занадто твердий стілець. Тому скажу зараз, навіть якщо й геть незграбно…

Переглядів: 853 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Перше травня - день, який молодь незмінно асоціює з початком вервечки «халявних» вихідних, а старше покоління - із радянським штампом «міжнародної солідарності трудящих». У Києві в передсвятковій ейфорії метушаться останні могікани Компартії та члени Ради ветеранів. Люди (в основному, пенсіонери) збираються біля Музею великої вітчизняної війни. Снідають на травичці, мило гомонять, сміються. Дехто не втрачає нагоди побідкатися за втраченим радянським раєм, сповненим стабільності, дружелюбності та обнадійливої (!) перспективи. 

Переглядів: 602 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Голова РДА відвідав родину Героя

     Напередодні Дня пам’яті та примирення голова райдержадміністрації Ярослав Бартків разом із сільським головою Євгеном Довжинським відвідали родину загиблого учасника АТО, бійця батальйону спецпризначення «Івано-Франківськ» Олега Перепічки в с. Хохонів. Під час зустрічі з родичами загиблого бійця голова РДА цікавився їхніми проблемами і потребами та передав холодильник, який придбав за свої власні кошти. Він запевнив, що завжди готовий, не лише як представник держави, а й як звичайний громадянин, прийти їм на допомогу.

Переглядів: 753 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Відбулося засідання оргкомітету

     «Давній Галич» збирає друзів…» - саме під такою назвою 16-17 травня 2015 року в  селі  Крилос  у Музеї  історії Галича відбудеться перший Всеукраїнський музейно-туристичний фестиваль, який організовує Національний заповідник «Давній Галич».На виїзному засіданні оргкомітету, який відбувся за участю начальника Управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Володимира Федорака, представників районної влади, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, НЗ «Давній Галич»,  керівників установ та організацій і ЗМІ, обговорено важливі питання  з організації фестивалю, а саме:

Переглядів: 684 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Діти Херсонщини на галицькій землі

     У перший день травня діти воїнів АТО з Херсонщини, котрі перебували на відпочинку в Тисменицькому районі, відвідали в Національному заповіднику «Давній Галич».Цікаві факти з історії Галича та Галицько-Волинської держави гості нашого краю дізналися від екскурсовода відділу «Музей історії Галича» Марії Воробчак та співробітника заповідника, вчителя Сілецької ЗОШ І-ІІІ ст. Івана Драбчука.

Переглядів: 1019 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Прогноз фітосанітарного стану та рекомендації щодо захисту основних сільськогосподарських культур на травень 2015 року

     У травні   необхідно  виконати комплекс робіт, які  пов’язі з післясходовим  доглядом за  сільськогосподарськими культурами, провести  догляд  за  садом.Зернові  культуриПродовжується активне заселення та пошкодження посівів зернових хлібними блішками, жужелицями, клопами, п’явицею, шведською мухою, розвитку яких сприяє суха і тепла погода. 

Переглядів: 952 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Ведмедка звичайний

     Серед багатьох  шкідників сільськогосподарських культур великої шкоди завдає ведмедка звичайна. У народі її називають вовчком, капустянкою. Пошкоджує фактично всі овочеві, кормові, польові та плодові культури. Найбільш часто заселяє городи, дачні ділянки.Шкідник веде підземний спосіб життя і лише інколи з’являється на поверхні. Місця поселення ведмедки легко виявити за хвилясто-пухкими  горбиками з ґрунту та органічних решток,  а також отворах на поверхні ґрунту. 

Переглядів: 5614 | Коментарів: 4 Детальніше >>

Головне управління статистики інформує

     За січень-березень 2015 р. підприємствами області реалізовано промислової продукції на 6675,2 млн грн або  2% її загального обсягу по Україні.Суттєві обсяги реалізації забезпечили підприємства міст Бурштина (29,6% загальнообласного обсягу), Івано-Франківська (20,3%) і Калуша (13,3%), Тисменицького (8,2%), Рожнятівського (7,2%), Долинського (6,8%) районів. Частка реалізованої продукції підприємств Надвірнянського району склала 3,3%, Рогатинського – 2,1%, м.Коломиї – 1,9%, м.Болехова – 1,7%, Снятинського району –1,5%, Богородчанського – 1,1%, Коломийського – 0,8%, Городенківського – 0,7%, Галицького – 0,6%, Косівського – 0,4%, Тлумацького – 0,3%, Верховинського та Калуського – по 0,1%. 

Переглядів: 616 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Новий європейський менеджмент «Мрії» збереже та розвиватиме компанію

     З початку березня у компанії призначено нових керівників. Генеральним директором став Саймон Чернявський. Фінансовим директором призначено Тона Хулса, який з 2007 року обіймав посаду фінансового директора компанії «Allseeds» і Зерноторговельної компанії в Україні. Операційним директором став Віктор Кухарчук, який протягом останніх 5 років працював директором з виробництва в компанії «Trigon Agri».

Переглядів: 710 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Репліка на статтю « Інший погляд» у № 16 від 24.04.2015 року

     Люди добрі ! Галичани, корінні галичани, давні і сучасні, разом з «галичанином» паном Я. Маслієм з смт Більшівці!Хто пам’ятає, яким був первинний розпис церкви Різдва Христового в м. Галичі? А, може, ще й десь є старі фотографії чи рисунки з часів дорадянських чи давнішніх? 

Переглядів: 823 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Рекомендації населенню від Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

     Останнім часом мають місце випадки, коли громадяни знаходять підозрілі предмети, які виявляються вибуховими пристроями. Такі предмети знаходять у транспорті, на сходових майданчиках, біля дверей квартир, в установах і громадських місцях. Як поводитися при їх виявленні? З чого почати?Характерні ознаки, які вказують на можливу наявність вибухових пристроїв у підозрілому предметі:

Переглядів: 727 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Дії населення під час нальоту авіації та ракетно-бомбового удару ворога

     Перебути авіаційний наліт можна:- у спеціально облаштованих захисних спорудах;- у підвалах;- у будь-якій траншеї, ямі чи заглибленні;- впритул до високого бордюру;- в оглядовій ямі гаража чи станції технічного обслуговування автомашин.

Переглядів: 716 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Буря в склянці води, або Знову за рибу гроші…

     Сумно аж за край… Що  і спонукало мене взятися за перо.Останнім часом моє село і я, як сільський голова, стали надто популярними у ЗМІ: на телебаченні, радіо та в пресі.Газета «Експрес» підвела риску: 30 квітня надрукувала замітку «Пиши назву правильно: Межигірці» з підзаголовком «Громада вирішила перейменувати село, аби не асоціювалося з маєтком Януковича».На сесії депутати розглянули відповідне клопотання сільської ради та підтримали ініціативу мешканців села (так написано). Тепер село називатиметься Межигірці.Свят-свят. 

Переглядів: 891 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Національний заповідник «Давній Галич» запрошує на перший Всеукраїнський музейно-туристичний фестиваль «Давній Галич збирає друзів: варто побачити, де живе пам’ять»

     16 травня. День перший – субота.10:00 год. – приїзд  учасників  і  гостей  у  село Крилос (Музей історії Галича), підготовка заповідниками  виставкових майданчиків до презентації.13:00 год., село Крилос, Музей історії Галича – відкриття фестивалю. Пролог. 

Переглядів: 785 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Ми працею славимо тебе, Україно!»

     Саме під таким гаслом 27-30 квітня 2015 року на базі позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Перлина Придністров’я» (с. Михальче Городенківського району) відбувся обласний конкурс-фестиваль молодіжних трудових загонів. Метою фестивалю є сприяння працевлаштуванню та вторинній зайнятості молоді, залучення учнівської та студентської молоді до роботи у вільний від навчання час.

Переглядів: 659 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Гора Маківка – символ героїзму нашого народу

     Минає 100 років, як під час Першої світової війни, з 29 квітня до 4 травня 1915 року, між підрозділами австро-угорської армії (у т. ч. куренями Українських Січових Стрільців) та російськими військами точилися запеклі бої за гору Маківка в Карпатах. У Національному заповіднику «Давній Галич» відбулися історичні читання, присвячені цим подіям. Перед присутніми виступили з повідомленнями завідувач науково-освітнього відділу Я. Поташник, наукові співробітники О. Харук, Г. Величко, К. Тимус, М. Опацька. 

Переглядів: 697 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Закоханий у вроду слів

     26 квітня  минає 125 років від Дня народження видатного українського поета  Миколи Зерова. До цієї знаменної дати у Бурштинській ЗОШ I-III ст. №2 було виготовлено стінгазету, а вчителі української мови  і літератури провели для учнів 5-11 класів виховні години та конкурс виразного читання віршів поета. Вивчати життєвий і творчий шлях справжніх патріотів України – це ще одна мета у вихованні підростаючого покоління.

Переглядів: 870 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Відбулася акція «Серце до серця»

     Відділом молоді та спорту районної державної адміністрації спільно із КЗ «Галицька ЦРЛ», районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, завдяки діяльній участі активістів та волонтерів у період з 1 по 30 квітня  у Галицькому районі проведено акцію «Серце до серця» під гаслом «Врятуй життя дитині» для придбання реанімаційного обладнання хворим дітям. Це одна із наймасштабніших акцій, які проводяться у нашій державі. Метою її є розвиток та популяризація молодіжного волонтерського руху, утвердження та пропаганда здорового способу життя серед дітей та молоді. 

Переглядів: 741 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net