на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Крим, дим і курячі яйця...

Крим, дим і курячі яйця...    Події, що відбувалися в Україні минулого вівторка, отримали відлуння практично в цілому світі. Майже всі світові засоби масової інформації «смакували» відео- та фотоматеріалами про засідання Верховної Ради України, хоча засіданням це назвати важко. Деякі ЗМІ навіть зауважили, що рівень уваги світової спільноти у цей день до нашої держави був майже таким, як і під час Помаранчевої революції. На порядку денному нашого парламенту стояли два досить важливі для країни питання. Перше і найсуперечливіше – про ратифікацію міждержавної Угоди між Україною і Російською Федерацією щодо продовження терміну перебування Чорноморського флоту РФ на території України, і друге – про Державний бюджет України на 2010 рік.

Переглядів: 2574 | Коментарів: 1 Детальніше >>

ПЕРЕМОГА – СВЯТО, ЯКЕ БУЛО, Є І БУДЕ!

ПЕРЕМОГА – СВЯТО, ЯКЕ БУЛО, Є І БУДЕ!    65-й раз гордо й велично крокує вікопомний День Перемоги. День Перемоги для українців – свято особливе. Це найсвітліший день, коли єднається нація, коли серця всіх поколінь, віддаючи шану живим і вклоняючись полеглим, б’ються в унісон.
    9 Травня – це і день скорботи. Цього дня ми згадуємо всіх тих, чиє життя забрала війна, тих, хто поліг у кривавому бою, хто після Перемоги помер від ран, хто недожив, недокохав, хто так і не побачив своїх народжених і ненароджених дітей.
    На обліку в управлінні праці та соціального захисту населення перебуває 4124 ветерани війни, з яких: ...

Переглядів: 2233 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Круглий стіл

Круглий стіл    23 квітня в читальній залі Галицької центральної бібліотеки відбулося засідання круглого столу «Молодь без життєвих ідеалів – суспільство з сумнівним майбутнім». Ведучий – начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків із громадськістю апарату районної державної адміністрації Ярослав Поташник.
    Старшокласники першої та другої  Галицьких загальноосвітніх шкіл мали можливість зустрічі з...

Переглядів: 2031 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Транспортні перевезення

Транспортні перевезення    Питання транспортних перевезень є на постійному контролі в районній державній адміністрації. На сьогоднішній день більшість населених пунктів Галицького району забезпечені транспортним сполученням із районним центром.
    Жителі району користуються транспортними послугами 63 маршрутів, з яких 59 – внутрішньообласні міжміські і 4 – приміські.
    На території району нема власних автопідприємств, які б здійснювали перевезення пасажирів.
    Внутрішньообласні міжміські пасажирські перевезення в районі здійснюють:
    • ВАТ “Калуське автотранспортне підприємство”;
    • ВАТ “Рогатинавто” ;
    • ВАТ Івано-Франківське ТзОВ “АТП-12629”;
    • 40 маршрутів (з них 4 – приміські) відкрито приватними підприємцями.

Переглядів: 4642 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Людина та ліс

Людина та ліс    На таку тему 21-22 квітня в приміщенні Галицької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 пройшли конкурси учнів шкіл району на кращий малюнок і кращий письмовий твір.  Головна мета конкурсів, організованих Галицьким національним природним парком та відділом освіти Галицької райдержадміністрації, – підвищення рівня усвідомлення школярами ролі та значення лісу в житті людини. У ході підготовки та проведення конкурсів учні поглибили свої знання про ліс, прониклися ідеєю охорони навколишнього природного середовища, потребою раціонального використання природних ресурсів та їх відтворення для майбутніх поколінь.
    У конкурсі на кращий малюнок виступило...

Переглядів: 12738 | Коментарів: 8 Детальніше >>

“Пісня єднає серця“

“Пісня єднає серця“    Такою була назва звітного концерту , який підготували творчі колективи с.Височанка  під керівництвом диригента Юліани Король. Це своєрідний підсумок того, що зроблено дитячим  шкільним колективом, вчительським ансамблем «Височаночка» та церковним хором за попередній рік. А зроблено дійсно багато. Цікавою були виступи наймолодших учасників святкового дійства Христини Горальчук, Василя Кітури та Анастасії Литвинець. У виконанні третьокласників прозвучали пісні «Весняні котики», «Ой сопілка», «Хмаринки», «Друзі», «Промінчик», «Бджілка». Серед активних учасників концерту солісти...

Переглядів: 2449 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Економічний Форум у Варшаві

Економічний Форум у Варшаві    З метою просування української продукції на ринки ЄС, залучення іноземних інвестицій в пріоритетні галузі економіки України, а також поглиблення двосторонньої виробничої кооперації Посольство України в Республіці Польща спільно з воєводствами та недержавними організаціями РП готує проведення в травні 2010 р. Місячника української економіки в Республіці Польща. Заплановано, що центральним заходом Місячника стане Українсько-Польський Економічний Форум у Варшаві, який пройде 26-28 травня 2010 року (офіційний веб-сайт Форуму – http://www.upf.com.pl).

Переглядів: 2221 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Презентація професій!

Презентація професій!    15 квітня 2010 року для учнів шкіл Галицького району було проведено презентацію Бурштинського вищого професійного училища торгівлі та ресторанного сервісу. Мета заходу – ознайомлення школярів із професіями, які можна здобути у згаданому навчальному закладі та попитом на них на сучасному ринку праці. Адже, не секрет, що сьогодні для випускників шкіл настає момент, коли необхідно остаточно прийняти одне з найважливіших рішень, ким стати, яку професію обрати, щоб була до душі, за покликанням.
    На початку презентації до присутніх учнів шкіл із вітальним словом звернувся директор Андрій Козак, який...

Переглядів: 4144 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Поговоримо про крадіжки

    Багато хто з батьків спостерігає, що інколи їхня дитина намагається без дозволу взяти вдома дрібні гроші. Потім у дитини з’являються чужі іграшки, речі. Навіщо вона це робить, як запобігти дрібним крадіжкам? Батьків дуже непокоїть це питання. У родині вони довіряють одне одному, нічого не ховають. Навіть зовсім маленькій дитині не дозволяли брати, не спитавшись, чужі іграшки. Наполягали, щоб повернула їх господарю, якщо бачили вдома чужі речі. Вважали, що на все життя дитина міцно засвоїла правило: «Чужого брати не можна!».
    Приблизно у віці після 10 років діти проявляють підвищену зацікавленість до батьківських особистих речей, зокрема і до грошей. Причому, якщо хлопчики виявляють інтерес винятково до грошей, то у дівчат до цього додається ще й інтерес до косметики, маминого одягу, прикрас.

Переглядів: 2725 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Вплив сім’ї на особистість дитини

    Сьогодні уже можна вважати доведеним, що джерела морального неблагополуччя потрібно шукати перш за все у сімейному вихованні. І це неважко пояснити: в дитинстві і ранньому дитинстві сім’я майже безроздільно формує особистість дитини.
    Хороше сімейне виховання має свої унікальні особливості, які дуже ефективно впливають на становлення майбутньої людини і громадянина. Погане ж сімейне виховання майже завжди призводить до непоправних втрат у формуванні потрібних нам людських рис дитини. В таких випадках ніяке, навіть добре організоване суспільне виховання практично не може відновити ці втрати.

Переглядів: 7559 | Коментарів: 5 Детальніше >>

Головне управління статистики в Івано-Франківській області інформує

    Інвестиційне забезпечення економіки
    За 2009р. у розвиток економіки Галицького району вкладено 127,6 млн.грн. капітальних інвестицій, з них 97 млн.грн., або 76,1% склали інвестиції в основний капітал, обсяг яких зменшився наполовину проти рівня 2008р.
    У розрахунку на одну особу освоєно 1,6 тис.грн. інвестицій, що відповідає 9 місцю серед міст та районів області.
    Найбільшу частку (75,6%) інвестицій в основний капітал спрямовано у розвиток промисловості, їх обсяг зменшився на 5,7% порівняно з 2008р. Значна частка (17,1%) вкладена в організації, що здійснюють операції з нерухомим майном, оренду, інжиніринг та надання послуг підприємцям, коштів освоєно на 73% менше.
    Суттєве збільшення капіталовкладень спостерігалось у розвиток освіти, державного управління, надання комунальних та індивідуальних послуг, діяльності у сфері культури та спорту, охорони здоров’я та надання соціальної допомоги.
У житлове будівництво спрямовано 17,4 млн.грн., що на 70,8% менше рівня 2008р....

Переглядів: 3733 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Сальмонельоз – хвороба небезпечна

Сальмонельоз – хвороба небезпечна    Сальмонельоз – важке інфекційне захворювання. Основним джерелом інфекції є сільськогосподарські тварини (велика рогата худоба, свині, качки, гуси, кури), гризуни, а також людина. Значну роль у розповсюдженні сальмонельозів відіграє м’ясо, птиця, яйця, риба та інші продукти тваринного походження. Інфікування продуктів харчування відбувається при дотику сирих та готових продуктів, при їх неправильному зберіганні та транспортуванні, при використанні спільного кухонного приладдя для приготування півфабрикатів та варених виробів. Через 4-6 годин після зараження підвищується температура тіла до 38-40°С, з’являється біль в животі, блювота, пронос. Якщо хворому не надати своєчасної медичної допомоги, все може закінчитись трагічно.
   Щоб запобігти захворюванню на сальмонельоз, необхідно...

Переглядів: 4883 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Орієнтування в лісі

Орієнтування в лісі    Коли ви заблукали у лісі, треба негайно зупинитись, не панікувати, подумати і подивитись навкруг себе. Раптом можна побачити знайоме дерево чи кущ, дорогу, що ви колись ходили по ній багато разів, потічок, в якому тече водичка, яка виведе вас до річки, а річка – до людей. Якщо орієнтирів нема, вилізьте на високе дерево, звідки можна побачити знайомий орієнтир...
    Добратись до людей допоможуть звуки поїзда, робота двигуна трактора чи бензопили, гавкіт собак. Гарними провідниками в лісі є бджоли. Вийдіть на галявину і подивіться, в який бік вони летять, йдіть слідом за ними.
    Перш ніж зайти в ліс, зорієнтуйтеся на місцевості, оберіть точні прикмети, що дозволяють вибрати правильний напрямок...

Переглядів: 9795 | Коментарів: 14 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net