на сайті  
   
 
Неділя, 24 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Знай наших!

     Учень 6(10) класу Галицької гімназії Дмитро Гавриляк взяв участь у Всеукраїнському конкурсі «Доля дітей у роки Другої світової війни», який проводила Міжнародна організація «Міжнародний Фонд «Взаєморозуміння і толерантність». В даному конкурсі взяло участь 762 учні з різних регіонів України. За підсумками журі відомі результати ІІ Всеукраїнського конкурсу художніх робіт серед учнів старших класів, де відібрано 30 найкращих робіт переможців, серед яких і робота учня Галицької гімназії Дмитра Гавриляка «Дитинство, обпалене війною…».  17 травня  в Музеї Великої Вітчизняної війни відбудеться церемонія вручення нагород від «Міжнародного Фонду «Взаєморозуміння і толерантність». Разом із Дмитром до столиці поїде керівник конкурсу Фрейнак Іван Михайлович.

Переглядів: 1193 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Не встигла Україна відсвяткувати Господнє Воскресіння, як треба готуватися до нового великого празника – Дня Перемоги. Як там співає Лев Лещенко? «Этот день мы приближали, как могли. Этот День Победы порохом пропах…» Здавалося б, традиційне свято, але ж ні: звідкись узялися «нахаби», які намагаюся перетворити його на День скорботи і вшанування пам’яті жертв тоталітарних режимів та Другої світової війни. І де? На Львівщині та Івано-Франківщині! Хто сумнівався б? Апологети радянської ідеології від злості аж зубами скриплять: «Проклятые националисты-бандеровцы! Никак не угомонятся!»

Переглядів: 1095 | Коментарів: 0 Детальніше >>

В пам’яті прийдешніх поколінь

     Кожного року, у ці травневі дні, дух Перемоги витає над оновленою, омитою сльозами й росами, відбудованою людськими руками землею. Минають роки, змінюються покоління. Настає той час, коли зовсім не залишиться живих ветеранів війни- творців історії, але зостанеться пам’ять про них, про їхні подвиги, про ту страшну війну, яка забрала життя мільйонів людей, принесла лихо та горе. Від нас усіх залежить, щоб це залишилося в пам’яті прийдешніх  поколінь, щоб жах знову не повторився.

Переглядів: 1073 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Володар дум селянських

     У Галицькій центральній бібліотеці відбулися літературні читання за книгою Романа Горака «Кров на чорній ріллі» (есе-біографія Василя Стефаника). Працівники бібліотеки Галина Петраш, Леся Мельницька, Марія Венгрин, Оксана Мединська, історик Марія Сохан, наукові співробітники Національного заповідника «Давній Галич» Галина Величко та Любов Бойко проаналізували дослідження Р. Горака, розповіли про життєвий і творчий шлях, політичну діяльність Василя Стефаника.

Переглядів: 1476 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Ваучер - ще один шанс отримати професію

     Новим Законом України «Про зайнятість населення» громадянам, старшим 45 років і які мають страховий стаж не менше 15 років, надано право на прискорене здобуття нової професії або підвищення кваліфікації. Відповідна процедура визначена прийнятою 20 березня 2013 року Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці» №207.

Переглядів: 1109 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Щодо виплат пенсіонерам за рішеннями судів

     За період 2009 -2013 рр. в  управління надійшло 142 рішення суду, щодо перерахування  пенсій відповідно до ст.50,54  Закону України “Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»  та 4768 рішень щодо перерахування підвищень до пенсій відповідно до ст.6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни». Рішення судів у справах щодо пенсійного забезпечення, які набрали законної сили, виконані управлінням в межах покладених судом зобов’язань, з урахуванням повноважень, наданих чинним законодавством.

Переглядів: 1628 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Нічого кивати на дзеркало, якщо з «фейсом» проблеми»

     Взятися за перо спонукала публікація «Сесію зірвано! Що далі?», опублікована 26.04.2013 року в «ГС», №17. Мене, депутата Галицької районної ради, обурив коментар причин зриву сесії головою Галицької районної ради п.П.Стрембіцьким. Пан голова свої проблеми, пов’язані з невмінням організувати роботу депутатів, спробував перекласти на інших.

Переглядів: 1039 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Земельні відносини

      Нещодавно у залі засідань районної ради відбувся розширений семінар з ряду питань, що займають важливе місце у діяльності органів місцевого самоврядування району і районної держадміністрації, зокрема у сфері земельних відносин.

Переглядів: 1016 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Внесення пестицидів з допомогою авіації в районі заборонено!

     У зв’язку з тим, що  Галицький район є густонаселеним, авіаційна обробка пестицидами земельних угідь на території району без погодження з Рогатинським міжрайонним управлінням Держ­санепідслужби в Івано-Франківській області є неприпустимою.
Крім того, внесення пестицидів авіахіметодом є шкідливим для здоров’я жителів району, а також для довкілля, плодових дерев, відкритих водойм та ін..

Переглядів: 1157 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Борщівник Сосновського

     Впродовж останніх 10-ти років в Галицькому  районі все більшого поширення і розповсюдження дістає небезпечна і небажана рослина, бур’ян – борщівник Сосновського (Негасiеum sosnowskyi Мапdеп). Рослину завезено в область на початку 80-х років, як нову цінну кормову і силосну культуру. Проте з часом вона як культура не набула поширення, а тепер проявила себе, як дуже небезпечний бур’ян, особливо викликає тривогу у тих людей, які отримали опіки.

Переглядів: 1186 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Прогноз фітосанітарного стану та рекомендації щодо захисту основних сільськогосподарських культур на травень

     У травні   необхідно  виконати комплекс робіт, які  пов’язі з післясходовим  доглядом за  сільськогосподарськими культурами, провести  догляд  за  садом.

Переглядів: 1000 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Військово-спортивне свято у м. Галичі

     З нагоди завершення вивчення предмета «Захист Вітчизни» серед учнів 11 класів ЗОШ І-ІІІ ст. на стадіоні «Колос» м. Галича проведено районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
Районний фінал розпочався з конкурсу строю та пісні «Гей, там на горі Січ іде…». Потім майбутніх захисників Вітчизни тепло привітали військовий комісар Галицько-Рогатинського об’єднання районного військового комісаріату підполковник Борис Ястремський та головний спеціаліст відділу освіти Галицької райдержадміністрації Іван Йосифів.

Переглядів: 1205 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Телефонна «гаряча лінія» з питань дотримання законодавства про працю

     Державна податкова інспекція у Галицькому районі повідомляє  про роботу телефонної «гарячої лінії» з питань дотримання законодавства про працю (тіньової оплати праці у «конвертах», невиплати заробітної плати, її виплати у розмірі, нижчому від мінімального рівня, використання праці неоформлених найманих працівників) при Галицькій державній адміністрації.

Переглядів: 1398 | Коментарів: 0 Детальніше >>

За безпеку пішоходів

     З 6 по 20 травня 2013 року за рішенням ООН у світі пройде другий глобальний тиждень. Його мета – привернути увагу суспільства до забезпечення безпеки пішоходів.
У цей період під умовною назвою «Пішохід та мотоцикліст» пройдуть профілактичні заходи та документування фактів порушення правил дорожнього руху пішоходами, водіями транспортних засобів в частині ненадання переваги у русі пішохода та документування фактів порушення Правил дорожнього руху водіями.

Переглядів: 1027 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Операція «Скутер»

     З 26 квітня по 29 травня 2013 року пройде оперативно-профілактичне відпрацювання під умовною назвою «Скутер». На цей період розроблено і затверджено спільні заходи з іншими службами УМВС щодо розшуку викрадених скутерів, профілактики дорожньо-транспортних пригод з водіями цих транспортних засобів. Створено мобільні групи працівників ДАІ та інших служб РВ УМВС, які перевірятимуть торгові об’єкти, ринки, гаражні кооперативи, шроти, СТО, автостоянки з метою виявлення викрадених скутерів.

Переглядів: 1494 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net