на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Скарбниця духовного багатства

     З давніх-давен скарбницею духовного багатства, що поєднує минуле, сучасне і майбутнє, є книга. А вчасно прочитана книга – величезний скарб. Книга здатна змінити життя, бути кращим другом і наставником. Тож недарма в народі кажуть, що людина перестає мислити, коли перестає читати.

Переглядів: 1067 | Коментарів: 3 Детальніше >>

Героям Майдану – гідне вшанування

     Звернувши увагу на обговорення теми вшанування Героїв Небесної Сотні у нашому місті Галич, хочеться висловити думку молодих активістів Майдану, яка народилася близько двох місяців назад.
У певному сенсі наші ідеї співпали з пропозиціями депутатів міської ради – старий міст та дорогу до стадіону «Колос» присвятити вшануванню наших побратимів.
Чому саме це місце?

Переглядів: 834 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Фестиваль «Галицька родина»

     В рамках відзначення Дня Матері
та Міжнародного дня сім’ї 12 травня 2014 року
в с.Бовшів відбувся ІІІ районний
мандрівний фестиваль «Галицька родина»

Переглядів: 1064 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Віче, що переросло у громадську організацію

     На останньому зібранні координаційної ради 7 травня були прийняті рішення, найактуальніші серед котрих – запропонувати на посаду заступника голови Галицької РДА 4 особи: Романа Іванюка (кандидатура від Бурштинського майдану), Василь Гривнак, Назар Сокіл, Любов Гордійчук. І наступне – сформувати список недовіри осіб, які на даний час займають керівні посади управлінь, відділів, закладів державного рівня та подати список до Галицької РДА.

Переглядів: 1002 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Галичани відзначили День Перемоги

     

     Урочисті пам’ятні заходи, присвячені Дню Перемоги у Другій світовій війні, відбулися 9 травня у м.Галичі біля могили загиблих воїнів 147-ї стрілецької дивізії.

Переглядів: 936 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Пам’ятний день

     

     Щороку ласкавий травень щедро посипає вулиці мого рідного села пелюстками, що спадають з розквітлих дерев. І в цей час ми згадуємо День Перемоги, низько кланяємось тим, хто пройшов горнило війни і своїм життям захистив наше майбутнє.
Це свято – спогади про лихоліття війни, радість від довгоочікуваної перемоги, вшанування тих, хто здійснив цю перемогу.

Переглядів: 940 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Свято Матері у Галичі

     

     12 травня 2014 року в Народному домі м.Галича відбувся святковий концерт «Благословенна Богом на землі», присвячений Дню Матері.
У фойє було розгорнуто виставку дитячих робіт Галицького районного Центру дитячої та юнацької творчості та Малої академії народних ремесел м.Галича, де всі бажаючі мали змогу оглянути витвори мистецтв юних галичан.
З вітальним словом до присутніх звернулися священнослужителі різних релігійних конфесій.

Переглядів: 1013 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Юні туристи вийшли на «смугу перешкод» на схилах Галицького замку

     9 травня 2014 року Галицький замок приймав учасників Товариського турніру  юних туристів Галичини. Як зазначили співорганізатори туристичного видовища (а ними виступили Національний заповідник «Давній Галич»  та районний Центр дитячої та юнацької творчості), що сьогоднішні змагання – це яскравий приклад організації розвитку дитячого туризму, ефективного засобу національно-патріотичного виховання та фізичного загартування учнівської молоді.

Переглядів: 919 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Як заощадити грошові кошти при здійсненні виконавчого провадження?

     Часто незадоволення та скарги громадян (боржників) на адресу відділу державної виконавчої служби викликані на їх думку несправедливим нарахуванням грошових коштів при стягуванні боргу. І це зрозуміло, бо повертати чи сплачувати свої борги та ще й в більшому розмірі, враховуючи всі витрати, справа для багатьох не зрозуміла, викликає обурення чи заперечення.

Переглядів: 976 | Коментарів: 0 Детальніше >>

День відкритих дверей

     

     14 травня  2014 року спеціалістами Галицького районного центру зайнятості організовано та проведено день відкритих дверей для учнів 9 класу Більшівцівської ЗОШ І-ІІІ ст. Мета – ознайомлення присутніх  з роботою служби зайнятості, його структурою, розміщенням функціонально-просторових секторів та послугами, що надаються Центром зайнятості учнівській молоді, наголошенням  на важливості правильного вибору професії.

Переглядів: 894 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Засідання сесії районної ради

     

     8 травня 2014 року відбулося засідання двадцять сьомої сесії районної ради шостого скликання, у роботі якої взяли участь голова райдержадміністрації Володимир Чуйко, заступники голови та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, голови місцевих рад району, керівники підприємств, установ, організацій, агроформувань, представники ЗМІ, а також депутати обласної ради Ярослав Ткачівський та Зіновій Береговський.

Переглядів: 923 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Відвідано Міжрегіональний центр соціально-психологічної реабілітації дітей

     Службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з громадською організацією «Служба спілкування між інвалідами» 7 травня 2014 року організовано поїздку в Міжрегіональний центр соціально-психологічної реабілітації дітей (с.Мединя). Працівники служби перевірили умови утримання тих дітей в Центрі, які перебувають на обліку служби як такі, що опинились у складних життєвих обставинах, провели з ними бесіду.

Переглядів: 975 | Коментарів: 0 Детальніше >>

До відома керівників підприємств, установ та організацій

     Управлінням соціального захисту населення Галицької районної державної адміністрації на виконання  Постанови Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2013 року № 115 «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів» протягом I кварталу 2014 року зареєстровано 4 колективних договори та 2 зміни та доповнення до колективних договорів:

Переглядів: 810 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Розвиток туризму на території Галицького району

     

     12 травня 2014 року під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Людмили Сівецької відбулася нарада за участю представників відділу освіти, відділу культури райдержадміністрації, Галицького Національного природного парку, Національного заповідника «Давній Галич».

Переглядів: 1086 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Міри безпеки при роботі з пестицидами

     Для уникнення можливого негативного впливу пестицидів на людину і навколишнє середовище необхідно суворо дотримуватись правил техніки безпеки при роботі з ними, що викладені в Державних санітарних правилах ДСП 8.8.1.2.001-98 «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів в народному господарстві».
Важливо, щоб організатори і особи, відповідальні за проведення робіт з пестицидами, знали основні властивості заново впроваджених в їх господарства препаратів, ступінь їх можливої небезпеки і відповідні необхідні міри застережності.

Переглядів: 1397 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Борщівник Сосновського вражає розмірами та отруйним впливом на людину

     

     Небезпечний представники родини зонтових
Борщівник (Heracleum) — рід дво- і багаторічних трав’янистих рослин родини зонтових. Борщівник має особливо великі розміри (до 3-4,5 метри висоти, товщина стебла – до 10 см), за які його й назвали Гераклеум (Heracleum), що звучить майже як  ім’я легендарного героя Давньої Греції Геракла (він же – Геркулес).

Переглядів: 1158 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Карієс зубів у дітей

     Карієс зубів – найбільш поширена патологія дитячого віку. За результатами дослідженнь вчені Школи стоматології при Луісвілльському університеті (University of Louisville School of Dentistry) США дійшли висновків, що карієс зубів – інфекційне захворювання.

Переглядів: 733 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Артеріальна гіпертензія – основна проблема сучасного суспільства

     Артеріальна гіпертензія (АГ) належить до найпоширеніших захворювань серцево-судинної системи в світі. За даними літератури на планеті близько 1 мільярда людей хворіють на АГ, що становить близько 16% всього населення Землі. Крім того, поширеність цього захворювання у різних вікових групах коливається від 25% до 60%. В окремих дослідженнях передбачається можливість стрімкого прогресування артеріальної гіпертензії в майбутньому. Підтвердженням цього є дані, які доводять, що поширеність АГ у різних вікових популяціях є вищою у розвинутих країнах світу.  Світова тенденція до поширеності АГ відзначена і в Україні.  За даними В.Ф. Москаленка та В.М. Коваленка в нашій країні кількість хворих з АГ щороку поступово зростає.

Переглядів: 963 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Нуль смертей внаслідок СНІДу

     Вірус імунодефіциту людини (ВІЛ) є однією із основних причин смерті від інфекційних хвороб. За останні три десятиліття він забрав  більше 25 мільйонів людських життів. Кожні 6 секунд один житель планети заражається вірусом імунодефіциту людини, а щогодини помирає приблизно 200 жертв вірусу.

Переглядів: 1005 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Прокурор опублікував свої спогади та роздуми

     Ці поетичні рядки Ліни Костенко, так актуальні сьогодні щодо ситуації в нашій державі, стали епіграфом до презентації книжки Миколи Андріуци «Мої спогади та роздуми», яка відбулася днями в Національному заповіднику «Давній Галич».

Переглядів: 995 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Про спорт

     ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Нещодавно на центральному стадіоні «Колос» в м. Галич відбулися змагання з легкої атлетики  в заліку районної спартакіади школярів. У фінальних зустрічах взяли участь 19 ЗОШ І-ІІІ ступенів та 12 ЗОШ І-ІІ ступенів. Першість проводилась з трьох видів: біг 100 м та 200 м, стрибки у довжину з розбігу.

Переглядів: 926 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net