на сайті  
   
 
Неділя, 24 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Обласні ради вирішили скоординувати роботу щодо розвитку туризму на території Дністровського каньйону

     Обласні ради вирішили скоординувати роботу щодо розвитку туризму на  території Дністровського каньйонуПід час спільного засідання постійних депутатських комісій обласних рад Івано-Франківщини, Львівщини та Тернопільщини, яке відбулося 18 травня 2011 року, розглянуто питання про визначення спільних завдань та заходів щодо збереження природних екосистем та розвитку туризму в Дністровському каньйоні.
Також вирішено скоординувати роботу із розв’язання проблем забруднення берегів ріки Дністер, розробити спільну програму розвитку туризму на території Дністровського каньйону, облаштування під’їзних шляхів та місць відпочинку для туристів.

Переглядів: 1664 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Фіналістка Євробачення 2011 приїде до Бурштина

     Міка Ньютон, м.Бурштин14 травня в німецькому Дюссельдорфі закінчився пісенний конкурс Євробачення. Перемогу на ньому здобув дует з Азербайджану “Ел і Нікі” 22-річного Ельдара Гасимова та Нігяр Джамаль, 31 рік. Їхня пісня “Ранін скерд”, у перекладі “Тікай, не озираючись”, отримала 221 бал. Представниця України, наша землячка, уродженка м.Бурштин 25-річна Міка Ньютон (справжнє ім’я Оксана Грицай) з піснею “Ангел” посіла четверте місце. Пісня, яку виконала Міка на сцені Dusseldorf Arena, так зачарувала европейців, що нас змогли обійти тільки Азербайджан, Італія і Швеція. І це при тому, що до конкурсу були припущення, ніби Україна навіть не пройде  в фінал. Виступ Ньютон запам’ятався також і завдяки пісочній анімації Ксенії Симонової – такого на «Евробаченні» ще не показували.
15 травня Оксана зі своїм продюсером Тимофієм Нагорним прилетіли із Дюссельдорфа до Києва.

Переглядів: 1432 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Гіркий присмак Перемоги

     Геннадій БУРНАШОВ. Дитина війни.  Член Національної спілки письменників УкраїниЧисло радянських жертв у війні з Німеччиною сягає понад 43 мільйони
“Нині, коли Україна нарешті стала незалежною державою, на її владу лягає історична відповідальність сказати українському народу і всьому світовому співтовариству неприховану правду про Другу світову війну, місце і трагічну долю в ній України», — йдеться в Зверненні Української всесвітньої координаційної ради до української та світової громадськості.

Переглядів: 1619 | Коментарів: 1 Детальніше >>

А пам’ять священна…

     А пам’ять священна…Минають роки... Пройшло чимало часу від тієї травневої ночі, коли замовкли останні постріли гармат, запанувала тиша, настав довгоочікуваний, вистражданий, скроплений кров’ю і сльозами, мир.
В неділю, 8 травня, громада с.Нагір’я разом із представниками місцевої влади, сільським головою Остяком Ю.М., учнями та вчителями школи зібрались біля пам’ятника воїна-визволителя. Парох о.Микола Добруцький відслужив панахиду пам’яті за загиблими на полі бою, розстріляними у каральних акціях, спаленими у концтаборах, замученими у катівнях.

Переглядів: 1818 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Концерт-вітання до Дня матері

     Концерт-вітання до Дня матеріМамо, мамо, моя прехороша!
Як загляну в очі твої -
Затихає вмить страшна пороша
І піснями линуть солов’ї.

Такими віршовими рядками розпочався концерт-вітання до Дня матері в Бурштинській дитячій музичній школі. До підготовки і проведення святкового дійства долучилися всі викладачі школи.
Атмосфера камерності, щирості панувала у залі. Святковий настрій створювала красиво оформлена сцена.
Зі словами привітання та побажаннями щастя, удачі, здоров’я, любові, здійснення усіх сподівань звернулись до присутніх матерів ведучі концерту Наталія Кунтий, Уляна Кобель, Руслана Ковальчик та Анна Гордійчук.
Виступ хору учнів молодших класів подарував слухачам чудовий настрій.

Переглядів: 3802 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Допоки матінка жива…

     Допоки матінка жива…То ж поки у матері б’ється серце,
Кажіть найкращі їй слова,
І хай любов невпинно ллється,
Допоки матінка жива.
Саме цими віршованими рядками розпочався виховний захід «Хай в серці сонцем сяє слово Мама» на загальноосвітньому відділенні Бурштинського енергетичного коледжу ІФНТУНГ, який було підготовлено та проведено викладачем інформатики, керівником навчальної групи Лідою Галамагою, керівниками гуртків та учасниками художньої самодіяльності навчального закладу.

Переглядів: 2254 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Родина, родина – від батька до сина… Родина, родина – це вся Україна.

     Родина, родина – від батька до сина… Родина, родина – це вся Україна.Під таким девізом з метою виховання в учнів любові до свого народу, Вітчизни, мови, родини 11 травня в Жалиборівській ЗОШ І-ІІ ст. відбулася посвята найменших учнів у «Рід». На урочистій лінійці дев’ятикласники передали учням 2-го класу назву родини «Писанка», емблему, пісню, зібрані пошукові матеріали. Учні, в свою чергу, показали свої знання про Україну, її звичаї, традиції, їх духовне та культурне виховання. Саме цим вони довели, що є гідними членами «Роду».
Кожен клас традиційно виступав із девізом, демонстрував свої доробки і знання про Україну, рід, родину.

Переглядів: 3488 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Хай святиться твоє ім’я, Берегине, ненько моя!»

     Чудовими травневими днями, коли все довкола буяє й квітує, коли дзвенить у блакиті пташиний спів, теплий вітер приносить до нас величне свято – День матері. Мати… З цим словом асоціюється все добре, щире, людське. Це той дужий птах, який розкрив нам крила, дав дорогу в життя. Це людина, чия любов не знає меж. Серце матері завжди віддане дітям, сповнене турботою про доню чи сина навіть тоді, коли вони вже дорослі, мають свою сім’ю. Чи молода, чи в літах, а чи зовсім старенька мати, вона все одно залишається найближчою, найріднішою.

Переглядів: 2253 | Коментарів: 0 Детальніше >>

День матері у Вікторові

     День матері у Вікторові15 травня в Будинку культури с. Вікторів відбувся тематичний концерт, присвячений Дню матері. Слова ведучих свята Ольги Шевадуцької та Ольги Ткачівської майстерно перепліталися із прекрасними піснями про маму, у яких учасники художньої самодіяльності прославляли не тільки жінку-матір, але і Матір Божу, матір – Україну.
Висловлюю щиру подяку учасникам художньої самодіяльності Галині Дороті, Богданні Саприці, Галині Білецькій, Ярині Боднарчук, Лесі Дубковій, Ігорю Сализі, Марті Медвідь, Ользі Бибик, Вікторії Дідух, Вікторії Ткачівській, Людмилі Дудяк, Марії Ткачівській.

Переглядів: 1908 | Коментарів: 0 Детальніше >>

День матері у Ланах

     День матері у ЛанахВ неділю, 15 травня, в приміщенні Ланівського сільського клубу відбувся тематичний концерт «Воістину небесна і земна», присвячений Дню матері. У концерті взяли участь і дорослі, і діти. Виконувалися різноманітні пісні, читці декламували вірші, присвячені матерям, жінкам.
Глядачі схвальними оплесками щиро вітали аматорів.

Переглядів: 1909 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Чарівна технологія проектів

     Чарівна технологія проектівДирекція Жалиборівської ЗОШ І-ІІ ступенів завжди старається організовувати навчально-виховну роботу так, щоб було корисно й цікаво всім: учням, учителям, батькам, керівникам школи.
Плануючи різноманітні заходи, намагаються використовувати щось нове, експериментувати, зробити так, щоб все було не дуже складно, щоб усі були активними учасниками, щоб потім ще хотілося працювати разом.
Почалася ця цікава робота із презентації проекту «Село моє – найкраще місце на Землі», яку провели вчителі початкових класів Гой Г.Б. та Гой Г.А. із своїми вихованцями (учнями третіх та четвертих класів). Вчителям та учням ця ідея сподобалася. І відтоді щороку за допомогою вчителів школярі створюють все нові й нові проекти. Дітям подобається організовувати свята, фантазувати, вигадувати, бути завжди потрібними, допомагати, малювати, виконувати доручення. Вчителі відчувають впевненість у собі і задоволення від успіхів своїх вихованців.

Переглядів: 2016 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Музей «Давній Галич» – книга нашої історії

     Музей «Давній Галич» – книга нашої історії

     Музей історії «Давній Галич» гостинно відчиняє двері в день свого професійного свята – 4-ого Міжнародного дня музеїв. Приміщення його – це колишні митрополичі палати кінця XVIII століття, літня резиденція Митрополита Андрея Шептицького. Ще в кінці 30-х років XX століття доктор археології Ярослав Пастернак та вищезгаданий Митрополит висунули ідею про створення музею-заповідника. Новоствореному музею на той час передувала виставка знайдених експонатів під час розкопок фундаменту  Успенського собору XII століття. Вона була відкрита у каплиці Св. Василія,  пам’ятці архітектури XV століття. Війна перервала мрії та сподіняння вченого та Митрополита.

Переглядів: 2837 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Музей народної архітектури та побуту Прикарпаття як центр етнографічних досліджень

     Музей народної архітектури та побуту Прикарпаття як центр етнографічних дослідженьМузеї-скансени найбільш раціональна, дохідлива і дійова форма комплексного показу творів народної архітектури, предметів побуту у природному оточенні.
Прийнятий у музеях України етнографічний принцип побудови експозиції полягає в тому, що споруди (житлові, господарські, виробничі і культові) відтворюються в тих ансамблях, до яких вони початково належали. Таким чином формуються мікросела (сектори), які представляють відповідні етнографічні зони. А це дає можливість у музеях простежувати різні архітектурні школи.
Одним із таких музеїв є Музей архітектури і побуту Прикарпаття (єдиний в Івано-Франківській обл.), який характеризується показом споруд Івано-Франківщини. У 1994 році музей увійшов до складу Національного заповідника «Давній Галич», займає територію 4,5 га. Тут зібрано кращі зразки народної архітектури, в яких втілюється досвід, талант і праця багатьох поколінь нашого народу

Переглядів: 2410 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Народ не зникне за наявності доброї волі всіх, від кого це залежить

     У кожного музею – своя історія. На території Національного заповідника «Давній Галич», що обіймає 66,602 км2, існують три музеї: Музей історії давнього Галича, Музей народної архітектури та побуту Прикарпаття, а також унікальний Музей караїмської історії та культури, який не за масштабом, тобто, за площею, а за змістом унікальний і неповторний.
Якщо брати до уваги, що відкриття відбулося 4 листопада 2004 року, то не так вже і багато… А якщо за малим літочисленням, то припадає його відкриття на рік 5765. Справа в тому, що караїми ведуть своє літочислення від Створення Світу, а не від Різдва Христового. Поклоняються Старому Завіту. Замешкали вони у нашому місті за однією із версій 1246 року.

Переглядів: 1639 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Дбати про розвиток області і дотримуватися законодавства

     Чотири важливі питання були винесені на позачергове засідання колегії обласної держадміністрації. За словами Михайла Вишиванюка, виникло кілька питань, які слід вирішити колегіально  і  у  стислі терміни.
Першим розглядалося питання щодо пропозиції угорських компаній, які уповноважені від Євросоюзу співпрацювати з країнами Східної Європи. Ця пропозиція стосується надання кредиту на будівництво молочного комплексу на 9000 голів та продуктивністю 6000 літрів молока від корови на рік. Михайло Вишиванюк назвав умови кредиту вигідними та інвестиційно привабливими. Окрім виробництва молока на комплексі планується його переробка на ті види продукції, які користуються попитом в області, а також переробка гною з метою отримання  газу та електроенергії.

Переглядів: 1639 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Вся увага – роботі з суб’єктами підприємницької діяльності – фізичними особами

     Робота управління ПФУ в Галицькому районі спрямована на збільшення надходжень власних коштів до бюджету Пенсійного фонду, збереження позитивної динаміки росту надходжень, максимальне зменшення заборгованості та виконання платнових показників. Також важливим напрямком роботи управління є контроль за своєчасною та повною сплатою єдиного внеску.
Однак, станом на 01.05.2011 року заборгованість підприємств, установ, організацій та фізичних осіб становить 1270,3 тис.грн., в тому числі по фізичних особах - 150,7 тис.грн., або 11,9% від загального боргу. Сума боргу по підприємцях збільшилась у зв’язку із несплатою суми внесків від отриманого чистого доходу (89,3 тис.грн.).

Переглядів: 2288 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Життя партійних організацій

     Публічний прийом громадян депутатами районного та обласного рівнів від партії було організовано і  проведено районною організацією політичної партії «Фронт Змін» 17 травня на Майдані Різдва у місті Галичі.
Обласну раду представляв  Володимир Купчак, Галицьку районну раду – голова ради Петро Стрембіцький, депутати районної ради Дмитро Горчак, Олег Прунько, Володимир Сова, Василь Ковальчук, Любомир Лавер, Андрій Козак, Андрій Якубішин. Були серед депутатів і представники Галицької та Бурштинської міських рад.

Переглядів: 1613 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Обрали лідера

     8 травня в м. Галичі відбулася звітно-виборна конференція районної організації політичної партії Народного Руху України. Крім звіту голови, на конференції активно обговорювалась суспільно-політична ситуація в державі, а також роль та участь Народного Руху України в державотворчих процесах. Найважливішим завданням на сьогоднішній день є об’єднання всіх  проукраїнських сил для недопущення сепаратизму, захисту своєї рідної культури, мови…
Головою Галицької районної організації Народного Руху України обрано Володимира Федорняка.

Переглядів: 1479 | Коментарів: 0 Детальніше >>

На часі питання розвитку підприємництва в районі

     18 травня відбулася зустріч голови районної державної адміністрації Григорія Івасишина та голови районної ради Петра Стрембіцького з підприємцями району, під час якої було обговорено питання розвитку підприємництва в районі, проблеми, що заважають розвиткові малого та середнього бізнесу.
Учасниками зустрічі було звернуто увагу на своєчасну сплату податків та легалізацію працівників, зайнятість населення у приватному бізнесі. Піднімались питання здійснення фіскальних перевірок, проблем, з якими зустрічаються підприємці у своїй діяльності тощо.
 Підприємцями висловлено ряд пропозицій щодо необхідних змін у чинному законодавстві, які будуть відповідним чином оформлені і скеровані до вищих інстанцій.

Переглядів: 1690 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Наслідки ревізії

     Працівники КРУ в Івано-Франківській області під час планової ревізії складання та виконання бюджету Більшівцівської селищної ради Галицького району за період з 01.02.2008 р. по 01.03.2011 р. виявили фінансових порушень на загальну суму 441,5 тис. грн. Зокрема, порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 241,4 тис. грн.
Так, внаслідок завищення підрядником (приватним підприємцем) вартості виконаних робіт з реконструкції адміністративного приміщення Більшівцівська селищна рада зайво оплатила 14,25 тис. грн. Через незбільшення вартості адміністративних об’єктів на суму проведеної реконструкції допущено заниження вартості основних засобів на суму 168.5 тис. грн.

Переглядів: 1809 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Прес-реліз до Закону України від 15.03.2011 №3133 І-ІV “Про внесення змін до деяких законів України щодо надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та інвалідам”

     З метою посилення адресної державної соціальної допомоги, яка надається малозабезпеченим сім’ям, та покращення соціального захисту малозабезпечених сімей, 15 березня 2011 року Верховною Радою України схвалено Закон України “Про внесення змін до деяких законів України щодо надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та інвалідам”.
Зазначеним законом внесено зміни до Закону України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям” та доповнено склад малозабезпеченої сім’ї жінкою та чоловіком, які проживають однією сім’єю,не перебувають у шлюбі,але мають спільних дітей. При цьому до складу сім’ї включаються незалежно від місця проживання (перебування) або реєстрації діти, які навчаються за денною формою навчання у професійно-технічних, вищих навчальних закладах І-ІV рівнів акредитації до досягнення двадцяти трьох років і не мають власних сімей.

Переглядів: 1783 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Місцеві новини Галицького району (коротко)

      Минулий робочий тиждень голова районної державної адміністрації  Григорій Івасишин розпочав з  нарад із заступниками з  основних питань життєдіяльності району,  та керівниками управлінь та відділів районної державної адміністрації з виробничих питань.
Крім того, керівник району провів наради з питань реконструкції спортивно-оздоровчого комплексу в селі Темирівці, ремонту пам’ятника Дмитру Вітовському у селі Медуха, ремонту медичних закладів району, з підготовки міста Галича до відзначення 20-ї річниці незалежності України, з підготовки до презентації Проектів ООН. Здійснив об’їзд населених пунктів району та провів виїзний прийом громадян селі Вигівка.

Переглядів: 2306 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Відзначення Всесвітнього дня охорони праці в Бурштинському вищому професійному училищі торгівлі та ресторанного сервісу

     Відзначення Всесвітнього дня охорони праці в Бурштинському вищому професійному училищі торгівлі та ресторанного сервісуЩорічно 28 квітня в Україні згідно з Указом Президента України від 18 квітня 2006 року № 685/2006 відзначається День охорони праці.
Цей день в Україні збігається із Всесвітнім днем охорони праці, девізом якого у 2011 році за рекомендацією МОП є «Система управління охороною праці: шлях до постійного вдосконалення».
У цей день в Бурштинському ВПУ та РС проводилась акція «Запобігти! Врятувати! Допомогти!». Демонстраційне заняття «Засоби пожежогасіння» було проведено на навчальному місці.  Учні не лише ознайомилися із характеристикою обладнання, але й мали можливість відпрацювання практичних дій у випадку пожеж.

Переглядів: 2359 | Коментарів: 0 Детальніше >>

До 140-річчя від дня народження

     Василь СтефаникА скільки сіл русявих на Русі!
То села сиві, то ясні, безвусі.
Понад Дніпром, на Пруті, на Росі
Є Моринці, як доля, є і Русів!

13 травня в Дитятинській ЗОШ I-II ступенів бібліотекар села Дитятин Любов Білас провела тематичний вечір, присвячений 140-річчю від дня народження Василя Стефаника.

Переглядів: 1737 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Естафета в надійних руках

     В цьому році ми відзначатимемо святкування двох знаменних ювілейних дат: 20-ту річницю Незалежності України та 15-ту річницю прийняття Конституції України. З нагоди підготовки до вшанування цих дат минулої п’ятниці у приміщенні актової зали Бурштинської гімназії був проведений виховний захід під керівництвом організатора позакласної роботи Надії Войтенко при активній участі членів гуртка «Літературне краєзнавство».
В гості до гімназистів було запрошено голову районного братства вояків ОУН-УПА Миколу Яцківа, місцевого поета та громадського активіста Семена Возняка, екс-начальника районного управління юстиції Богдана Струка, які поділились своїми спогадами, роздумами про етапи незалежності України та історію національного законотворення.

Переглядів: 1741 | Коментарів: 0 Детальніше >>

15 травня – Всесвітній день пам’яті померлих від СНІДу

     За рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я в кожну третю неділю травня відзначають День пам’яті померлих від СНІДу. Вперше це відзначили ще в 1983 році в Сан-Франциско (США). На той час у світі тільки почали реєструвати поодинокі випадки цього страшного захворювання і про нього практично нічого не було відомо. Організаторами проведення такої акції стали люди, яких особисто торкнулася ця проблема, вони пережили біль втрати рідних та друзів.
Метою відзначення Дня пам’яті померлих від СНІДу є привернення уваги громадськості до проблем розповсюдження епідемії, попередження передачі ВІЛ-інфекції, формування толерантного відношення до ВІЛ-позитивних людей, а також привернення уваги влади до соціального захисту ВІЛ-інфікованих осіб.

Переглядів: 2910 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Суспільство має право знати…

     9 травня 2011 року набрав чинності Закон України «Про доступ до публічної інформації» від 13.01.2011р.
Законом встановлено, що «публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, яка була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим законом».
Згідно із законом, «публічна інформація є відкритою, крім випадків, встановлених законом».
Законом встановлено також гарантії забезпечення права на доступ до публічної інформації.

Переглядів: 1483 | Коментарів: 0 Детальніше >>

В гостях у Тустані

     За ініціативою завідувача відділом культури і туризму Галицької районної державної адміністрації Марії Іваськів у село Тустань минулої неділі завітав гурт «Горицвіт» із Івано-Франківська, у складі якого директор-розпорядник Б. Скіцько, художній керівник Я. Липовська, режисер В. Ткачук (вона ж і ведуча концертної програми), гуморист М. Ткачук, солісти Н. Маланчук та І. Марич. Репертуар насичений патріотичними і сучасними піснями.

Переглядів: 2181 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Пустощі дітей з вогнем небезпечні!

     Ввечері 11.05.2011р. на ПЗЧ СДПЧ-22 м. Галич поступило повідомлення про пожежу. У селі Слобода на подвір’ї гр. М. загорілася копиця сіна. На момент прибуття пожежа розповсюдилась на горище та покрівлю господарської будівлі. При гасінні пожежі підручними засобами до прибуття пожежно-рятувального підрозділу отримав травми (перелом двох нижніх кінцівок) 35-річний зять власника будівлі гр. Б.. Потерпілого каретою швидкої медичної допомоги доправлено в Бурштинську міську лікарню. Причиною виникнення пожежі стали пустощі з вогнем п’ятирічного онука власника господарства.

Переглядів: 2156 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Важка атлетика

     7-8 травня в смт. Заболотів Коломийського району проводилась першість області з важкої атлетики серед юнаків (до 13 і 15 р.). Переможці змагань визначились у кожній ваговій категорії за сумою двох вправ (ривок, поштовх).
Вагова категорія 36 кг
Микола Човган (1999 р. н., с.Вікторів) 20+27=47 кг. – ІІ місце.
Вагова категорія 41 кг
Роман Човган (2000 р. н., с. Вікторів) 30+33=66 кг. – ІІ місце;
Олег Месеренько (2001 р.н., с.Вікторів) 20+27=47 кг. – ІІІ місце;
Назар Салига (1996 р. н., с. Вікторів) 35+50=85 кг. – ІІ місце.
...

Переглядів: 2262 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net