на сайті  
   
 
Неділя, 24 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Аліна Левицька на чемпіонаті Європи виборола призове третє місце і бронзову медаль

     Про перемогу молодої спортсменки з с.Дем’янів, яка на чемпіонаті України з вільної боротьби здобула золоту медаль, газета уже писала. І ось знову приємна новина. Аліна Левицька на чемпіонаті Європи, який нещодавно проходив в Болгарії, у ваговій категорії до 65 кг впевнено виборола призове третє місце і бронзову медаль.

Переглядів: 1362 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Допоки на сході не припиняються воєнні дії, невпинно наближаються дострокові президентські вибори. Уже за два тижні до голосування картина соціологічних опитувань переконливо свідчила про наявність абсолютного лідера – Петра Порошенка, рейтинг якого – 33,7 % потенційних голосів. На противагу, загальний рейтинг Юлії Тимошенко становить 5,9%.

Переглядів: 768 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Шановні краяни!

     Сьогодні Україна переживає доленосний момент. Після багатотисячних протестів на Майдані Незалежності у Києві та містах всієї України проти вседозволеності та безкарності влади, репресій та утисків громадянських прав, ми з гідністю вибороли право визначати подальшу долю нашої держави.

Переглядів: 809 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Розпочато підготовку до Всеукраїнської прощі в с.Крилос

     Питання щодо підготовки проведення Всеукраїнської прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої стало предметом обговорення виїзної наради, яка відбулася під керівництвом голови облдержадміністрації Андрія Троценка 19 травня 2014 року в с.Крилос. У нараді взяли участь Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський УГКЦ Владика Володимир (Війтишин), районне керівництво, керівники служб області, представники облдержадміністрації, Національного заповідника «Давній Галич», органів місцевого самоврядування, священнослужителі, ЗМІ.

Переглядів: 938 | Коментарів: 0 Детальніше >>

На отця-мітрата Василя Завірача скоєно бандитський напад

     Жахлива звістка почала ширитися поміж мешканців району минулої неділі. Мова йшла про те, що на помешкання колишнього декана Галицького деканату УГКЦ, пароха смт Більшівці отця-мітрата Василя Завірача в ніч на 18 травня було скоєно зухвалий напад з пограбуванням, а самого священика жорстоко побито. Люди з острахом переповідали одне одному про цей випадок, і, як зазвичай трапляється, кожне переповідання доповнювалося вигаданими подробицями.

Переглядів: 1144 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Роз`яснення щодо змін до Конституції України на реалізацію Реформи місцевого самоврядування та курсу Уряду на децентралізацію влади в Україні

     Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України підготовлено пропозиції щодо змін до Основного Закону (Конституції) України.  
Пропозиції підготовлені на реалізацію реформи місцевого самоврядування, Концепцію якої було схвалено Урядом 1 квітня 2014 р. Необхідність таких змін обумовлена тим, що саме Конституція визначає основи системи влади, і без відповідних змін провести реформу неможливо.

Переглядів: 893 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Прийміть дитину у родину!

     Родина – близьке та зрозуміле для нас слово. Ми з дитинства відчуваємо материнську ніжність та тепло, батьківську допомогу. Та є діти, які недобровільно позбавлені цього почуття. І хто виріс у рідній сім’ї, тому важко уявити, що відчуває маленька дитина, яка залишилася без батьків. Вони позбавлені любові, піклування та один на один постають перед життєвими труднощами. Відсутність батьківського тепла, маминої колискової, іграшок та подарунків на свята від рідних – усе це є життя дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Переглядів: 1006 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Картинна галерея Національного заповідника «Давній Галич» презентує виставку сучасного дизайну

     У рамках міжнародної конференції «Дизайн в контексті культурних практик і теоретичних парадигм ХХ-ХХІ століть», яка відбувалася 16-17 травня в Інституті мистецтв Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника, картинною галереєю Національного заповідника «Давній Галич» розгорнуто і презентовано українсько-польську виставку сучасного дизайну, на якій представлено творчі проекти викладачів та студентів Івано-Франківського інституту мистецтв та інституту мистецтв Кошалінської політехніки.

Переглядів: 983 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Кобзар на сцені»

     Є дні, що минають і непомітно зникають без сліду. Нічого не залишають по собі, нічого не знаменують собою. Але є день, що ніколи не минає, що завжди з нами, бо він увібрав у себе безсмертне дихання душі, бо він такий великий і незбагненний, як життєдайний дощ, як весняний вітер, як щедре сонце. Україна у долі своїй має такий день – 9 березня. З минулого віку і до наших часів, і далі – в майбутнє, у нові віки. День, який явив світові Шевченка – великого сина великого народу.

Переглядів: 778 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Скарби бабусиної скрині

     Справжнім родинним святом став День Матері та Міжнародний день сім’ї для учнів 3-Б класу Галицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та їхніх матерів і бабусь.
Присутні немовби побували в українській оселі, де стіни, причепурені вишитими рушниками, а також бабусина скриня, в якій в давнину зберігали найдорожчі речі.

Переглядів: 1636 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Перша перемога галичан у новому футбольному сезоні

     У першій грі з новим тренером команда Гал-Вапно (Галич)  перемогла Славію (Отинія) з рахунком 3:0. Два фактори спричинилися цього разу до першої перемоги галичан у сезоні. Не важливі, здавалося б на перший погляд, проте – вирішальні.
1 – команда «Гал-Вапно» грала у рідному місті. Цього року галичани вперше випробували поле районного стадіону ВФСТ «Колос». На них вперше прийшли подивитися вболівальники, котрі не мали можливості їхати до Бурштина на матч проти Снятина та на виїзні матчі з Тлумачем та Брошнів-Осадою. І хоча підтримка була ще не такою, як у минулому році – рідні трибуни все ж гнали вперед.
2 – У команді відбулося так би мовити тренерське підсилення:  Микола Семенович Пристай зосередив свою увагу на юнацькій команді, натомість дорослих «вапнярів» очолив Микола Вітовський.

Переглядів: 958 | Коментарів: 0 Детальніше >>

За січень-квітень поточного року галицькими страхувальниками сплачено майже 29 млн грн ЄСВ

     Таку суму єдиного внеску на загальнообов’язкове державне страхування сплатили до бюджету платники Галицького району за чотири місяці цього року. Протягом квітня – надходження ЄСВ склали майже 7,3 млн гривень. Про це повідомила начальник   ДПІ у Галицькому районі Олександра Верещак.

Переглядів: 817 | Коментарів: 0 Детальніше >>

На шляху впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти:перші успіхи та нові завдання

     2012-2013 навчальний рік був особливим для початкової освіти.
З 1 вересня у школах розпочалося поступове впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти, нових навчальних програм та підручників.
Для його якісного впровадження особливу увагу було приділено створенню сприятливих умов для навчання та всебічного розвитку шестирічних дітей під час адаптаційного періоду як шляхом покращення матеріально-технічного, навчально-методичного забезпечення, так і через проведення відповідних цікавих, корисних, результативних заходів для першокласників та їхніх батьків.

Переглядів: 2022 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Основні новації в навчальній програмі з математики для 1-го класу

     Початкова школа — перша ланка середньої загальноосвітньої школи. Вимоги, що стоять перед школою в цілому, визначають основні напрямки роботи її початкової ланки. Математика — один з обов’язкових предметів початкових класів. І це не випадково. З розвитком науки, культури і техніки значення математики зростає як в науково-практичній діяльності людства, так і в навчанні та вихованні молоді. Математика повсюдно стає обов’язковим предметом загальноосвітніх шкіл.

Переглядів: 1069 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Літературне читання – один із основних предметів у системі початкової освіти

     Найважливіше завдання  початкової школи – навчити дітей учитися,а це неможливо без уміння читати й працювати з книжкою. В.Сухомлинський радив учителям початкових класів : «Навчіть усіх дітей читати так,щоб вони вміли читаючи думати й думаючи читати».

Переглядів: 1248 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Мрія про справжній парк

     Кожного ранку, проходячи повз парк, в голові виринала думка: «Чудове місце, шкода, що забуте...». Так, власне, і народилася ідея дати нове життя парку у м.Галич.
З певних причин її реалізація затрималася на два роки... Моя декретна відпустка... Але найголовніше було – знайти команду, з котрою можна з легкістю братися за непросту справу.

Переглядів: 783 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Виховання молодших школярів засобами природи

     Найбільшу насолоду і радість, найпалкішу любов до рідного краю, до життя викликає спілкування з природою. Пісня весняного струмочка, шепіт лісу, щебетання дзвінкоголосих пташок, пахощі квітів, срібні струни дощів – все  це дорога серцю, ні з чим незрівняна природа рідного краю. Спілкування з природою, навіть просто її споглядання, приносить нам радість.

Переглядів: 1378 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Головне управління статистики в Івано-Франківській області інформує

     Про роботу автомобільного транспорту
Автомобільним транспортом підприємств та фізичних осіб-підприємців Галицького району у січні-березні 2014 року на комерційній основі перевезено 16,5 тис.т вантажів та виконано 12,4 млн.т/км транспортної роботи, що у порівнянні з січнем–березнем минулого року склали 43,2% та 69,7% відповідно.

Переглядів: 916 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Заходи пожежної безпеки виборчих дільниць

     Відповідальність за забезпечення пожежної безпеки виборчих дільниць покладається на керівників підприємств, установ та організацій, у приміщеннях котрих вони розміщені, а також на голів виборчих дільниць, голів селищних та сільських рад.
Відповідальність за дотримання протипожежного режиму покладається на чергового по виборчій дільниці.

Переглядів: 869 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Сказ – небезпечне захворювання

     Протягом останніх років в Україні реєструються поодинокі випадки захворювань на сказ серед людей, виникнення яких було пов’язане з несвоєчасним зверненням потерпілих від укусів тваринами за медичною допомогою. За 2013 рік у Івано – Франківській області захворюваність на сказ серед тварин склала 23 випадки (у минулому році – 20).

Переглядів: 983 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Міс-Веснянка-2014

     Весна запанувала у світі. Небо  стало  яскравим, синій-синім. Під  теплими променями  сонечка  швидко зазеленіла трава, розцвіли квіти, птахи  виспівують свої  мелодії. Усюди відчувається життя.
Уже втретє на базі Блюдниківської ЗОШ І-ІІІст. у травні було, проведено конкурсно-розважальну програму «Міс-Веснянка». Учасниками дійства стали вихованки гуртків «Бісероплетіння», «Фольклор та етнографія» Галицького районного ЦДЮТ (керівник Наталія Савчук).

Переглядів: 985 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Нам пишуть

      Мати. Матінка. Матуся. Скільки спогадів і тепла у цьому магічному слові. Воно про найближчу, найдобрішу і наймилішу в світі людину. Недаремно вшанування матері відбувається весною, коли дерева одягаються в нове вбрання, з’являються квіти, починає зеленіти трава.
День Матері – це свято любові і пошани, вдячності найдорожчій за життя, за виховання і самопожертву.

Переглядів: 833 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Мама – найдорожче слово у світі

     У  другу неділю травня, який вважається місяцем Діви Марії,  ми відзначаємо День Матері. До Матері Божої звертаються християни, просячи заступництва та допомоги.  А кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в  душі  образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити, незважаючи ні на що.  У цей день від усієї душі ми  вітаємо дорогих матусь зі святом, даруємо  найкращі квіти, найщиріші побажання, найніжніші поцілунки.

Переглядів: 929 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net