на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Варто було побачити, де живе пам’ять…

     «Давній Галич збирає друзів: варто побачити, де живе пам’ять»…  Під такою назвою 16-17 травня в рамках відзначення Міжнародного дня музеїв у дитинці давнього Галицького князівства на Крилоській горі проходив перший Всеукраїнський музейно-туристичний фестиваль, організований колективом Національного заповідника «Давній Галич». – Його унікальність полягає у тому, що вперше в Україні, задля проведення форуму та популяризації культурної спадщини, ми прагнули об’єднати усі історико-культурні заповідники від Сходу до Заходу,  від Півдня до Півночі. І це нам вдалося зробити, – підкреслив генеральний директор заповідника Володимир Костишин.

Переглядів: 825 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     «Політики тривожно озираються один на одного і відчувають, що в їхніх руках стерно без ясної цілі стає іграшковим. Найголосніші котяться назад із самовпевненим виразом», - писав публіцист Євген Сверстюк ще два роки тому. І хоча сам автор уже відійшов ув інший світ, його думки не втрачають актуальності. На часі - ряд показових відставок/погроз щодо притягнення до відповідальності. Ув епіцентрі - Мельничук, Клюєв, Шкіряк, Аваков.

Переглядів: 608 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицькі будівельники вирушили на Схід для будівництва фортифікаційних об’єктів

     Будівельники з Галицького району відбули на Схід країни, щоб в числі спеціалістів з Івано-Франківщини вести будівництво фортифікаційних об`єктів на першій та другій лінії оборони на території Донецької області. До відправки галицьких фахівців долучилися голова райдержадміністрації Ярослав Бартків, приватні підприємці Володимир Магаль, Дмитро Горчак, Василь Андріїшин, директор Галицького НПП Олег Гайдук, начальник Галицького МУВГ Микола Кусяк, начальник Івано-Франківського МУВГ Михайло Ватаманюк та Бурштинська ТЕС ПАТ «ДТЕК Західенерго», які сприяли спорядженню будівельної бригади.

Переглядів: 640 | Коментарів: 0 Детальніше >>

ДТЕК і Галицький район Івано-Франківської області підписали Меморандум про співпрацю

     Бурштин, Івано-Франківська обл., 19 травня 2015Зробити міста, в яких працюють підприємства ДТЕК, комфортними для мешканців, – таку мету ставить перед собою компанія. Саме на це спрямований Меморандум про співпрацю в сфері соціально-економічного розвитку Галицького району Івано-Франківської області. На реалізацію проектів, визначених громадами, у 2015 році ДТЕК виділить 1 млн грн.

Переглядів: 754 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Керівник району побував у Старомартинівській сільській раді

     20 травня 2015 року голова райдержадміністрації Ярослав Бартків разом із начальником відділу культури Марією Іваськів здійснив виїзд у Старомартинівську сільську раду, де провів зустріч з сільським головою Ольгою Харів. Обговорено проблемні питання територіальної громади та намічено шляхи їх вирішення. Серед першочергових завдань – ремонт фасаду сільського клубу. 

Переглядів: 829 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Будівництво хірургічного відділення Галицької лікарні планують завершити в найкоротші терміни

     Відбулася робоча нарада щодо завершення будівництва хірургічного корпусу Галицької центральної районної лікарні.Участь у засіданні взяв директор Департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури ОДА Володимир Ілійчук та голова Галицької райдержадміністрації Ярослав Бартків.Учасники наради ознайомилися з ходом виконання робіт, а за її підсумками представники Українського державного науково-дослідного інституту проектування міст «Діпромісто» та Державного науково-дослідного та проектно-вишукувального інституту НДІ «Проектреконструкція» отримали доручення підготувати документацію для забезпечення можливості завершення будівництва об’єкта. 

Переглядів: 807 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Справжня дорога на Захід

     Звинувачення з боку колишнього голови Держфінінспекції Миколи Гордієнка на адресу уряду та Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка є безпідставними. Про це у п’ятницю, 15 травня, заявив перший заступник Генерального прокурора України Володимир Гузир. Брехнею виявились не лише слова Гордієнка про те, що Яценюк є корупціонером. Так, замість 7,6 млрд грн, які, за Гордієнком, начебто пропали з бюджету, сума порушень у державному секторі склала 685 млн грн. Та навіть ці кошти — не бюджетні.

Переглядів: 711 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Родина Васенків з Галича

     Якось у розмові із науковим співробітником  Національного заповідника «Давній Галич» Андрієм Чемеринським зійшлися на думці, що дуже мало є відомостей про священиків м. Галича другої половини ХІХ – початку ХХ століття. Проаналізувавши все, зрозумів, що причина криється власне у відсутності плинності кадрів у цьому питанні. Більше двадцяти років у кінці ХІХ століття парохом Галича був о. Юліан Копистянський, а майже тридцять років  на початку ХХ століття - о. Микола Винницький. Звісно, обидва парохи мали помічників (так званих сотрудників), які, до слова, змінювались тут  досить часто.Однак нас зацікавив період  другої половини ХІХ століття, бо там ситуацію, за відсутності інформації  з Шематизмів, важко прояснити.

Переглядів: 618 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицькі вчені на науковому форумі

     13-14 травня 2015 року в Київській православній богословській академії відбулася Міжнародна наукова конференція «Святий рівноапостольський Володимир – творець Української держави», присвячена 1000-літтю упокоєння великого київського князя Володимира, мученицькій кончині святих страстотерпців благовірних князів Бориса і Гліба та 900-літтю перенесення їхніх святих мощів.На авторитетний науковий форум було запрошено цілий ряд дослідників з Прикарпаття, зокрема з Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та Національного заповідника «Давній Галич». 

Переглядів: 608 | Коментарів: 0 Детальніше >>

ПАМ’ЯТКА першочергових дій персоналу підприємств, установ та організацій у разі загрози вчинення терористичних або диверсійних актів

     Заходи попереджувального характеру:– здійснити комплексне обстеження стану надійності охорони об’єкта, посилити пропускний режим з допуску на об’єкт автотранспорту, персоналу і відвідувачів, проводити ретельну перевірку ввезеного на об’єкт майна і внесеної ручної поклажі. 

Переглядів: 618 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області звертається до мешканців Прикарпаття!

      Шановні мешканці Івано-Франківської області!З метою недопущення терористичних актів, диверсій та інших надзвичайних подій, просимо Вас бути пильними.Якщо у Ваше поле зору потрапили особи, які проявляють необґрунтований інтерес до об’єктів транспортної інфраструктури, громадських місць, підприємств, військових об’єктів, будівель органів влади та управління, а також сторонні підозрілі предмети, терміново повідомляйте наявну інформацію за цілодобовими номерами телефонів: 

Переглядів: 609 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Агрохолдинг «Мрія» і «ОТП Лізинг» відновили співпрацю: агрохолдинг отримав у лізинг техніку на суму 2,8 млн доларів

     Агрохолдинг «Мрія» та «ОТП Лізинг» відновили співпрацю, яка була припинена восени 2014 року у зв’язку з технічним дефолтом, оголошеним «Мрією». Компанії досягнули взаєморозуміння і підписали нову лізингову угоду, відповідно до якої «ОТП Лізинг» передає «Мрії» техніку та обладнання на суму 2,8 млн доларів. 

Переглядів: 738 | Коментарів: 0 Детальніше >>

До уваги громадян!

     Івано-Франківська об’єднана державна фінансова інспекція повідомляє, що у разі наявності у громадян інформації про можливі порушення чинного законодавства при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна допущені об’єктами контролю можна повідомити Івано-Франківську об’єднану державну фінансову інспекцію за «Телефоном довіри» - (03422) 3-23-22. 

Переглядів: 588 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Дії населення під час нальоту авіації та ракетно-бомбового удару ворога

     Перебути авіаційний наліт можна:- у спеціально облаштованих захисних спорудах;- у підвалах;- у будь-якій траншеї, ямі чи заглибленні;- впритул до високого бордюру;- в оглядовій ямі гаража чи станції технічного обслуговування автомашин. 

Переглядів: 685 | Коментарів: 0 Детальніше >>

За тверезий випускний!

     Шановні батьки, педагоги та випускники 2015 року міста Галич та Галицького району,  просимо вас при проведенні заходів з нагоди свята «Останнього дзвоника», випускних вечорів дотримуватися вимог Законів України, спрямованих на збереження природної тверезості у неповнолітніх.

Переглядів: 702 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Свято Матері в селі Поділля

     10 травня 2015 року в клубі с.Поділля відбувся святковий концерт «Цілую ніжно материнські руки», присвячений Дню Матері.З вітальним словом до присутніх звернувся голова районної ради Петро Стрембіцький.Глядачі мали змогу насолоджуватись піснями, віршами, жартами та переглянути дійство «Мамо, птахи прилетіли!». 

Переглядів: 635 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Запрошуємо в країну Читалію»

     Сила книги безмежна… Без неї людина сліпа. Протягом усього життя ми звертаємось до книги. Вона відкриває нам безмежні обрії, допомагає зрозуміти історію народу, розкриває таємниці природи, життя.Книга – мудрий друг, який , не вміючи говорити , розказує про незвичайні пригоди і подорожі, про навколишній світ, про різні чудеса. 

Переглядів: 615 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Про спорт

     15 травня ц.р. на відкритому піщаному майданчику в м.Івано- Франківську на стадіоні «Медик» відбулась обласна олімпіада з пляжного волейболу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів 2000-2001 р.н. Наші юнаки та дівчата взяли участь у цих змаганнях. Серед семи команд юнаків наші галичани Євген ЖИДОВСЬКИЙ та Сергій ОСИПІВ посіли II місце і поступились тільки команді з с. Вигода Долинського району. 

Переглядів: 835 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Міністерство юстиції презентувало законопроекти у сфері державної реєстрації, що забезпечать передачу реєстраційних функцій на місця

     19 травня 2015 р. у ході «круглого столу» Міністерство юстиції презентувало законопроекти, які покращать процедури надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації та забезпечать передачу реєстраційних функцій місцевій владі, нотаріусам, банкам та державним виконавцям. «У рамках зафіксованого в програмі Уряду курсу, ми вирішили, що адміністративні послуги мають бути децентралізовані. Ми готові відмовитися від повноважень, які були монополією Міністерства юстиції. Після прийняття законів громадянин отримає право обирати, хто найкраще надасть йому ці послуги. 

Переглядів: 631 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Куріння підлітків

     Куріння підлітків на сьогоднішній день є гострою соціальною проблемою, яка пов’язана з низькою соціальною культурою сучасного суспільства. Вирішити її можна тільки на державному рівні, співпрацюючи з ВООЗ та психологами.Дорослим давно відомо про негативний вплив тютюнового диму на організм і здоров’я в цілому. Однак правильно донести до дітей-підлітків, яким є вплив куріння на організм,  мало кому вдається. У школах і громадських організаціях часто дітям говорять про те, що «це шкідливо і погано», але ніхто не може доступно пояснити підліткам, чому це «погано» і як це в майбутньому вплине на його здоров’я, розумовий та фізичний розвиток.

Переглядів: 882 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Подяка

     Хоспісна служба – це структура медико-соціальної допомоги в системі охорони здоров’я, яка здійснює лікування пацієнтів у термінальних стадіях хвороби.Хоспіс – медична установа, де надається медична, психологічна, духовна і соціальна допомога,  догляд за невиліковними хворими, яким на попередніх етапах обстеження і лікування встановлено безповоротне прогресування хвороби. 

Переглядів: 720 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Амброзія полинолиста – небезпечний карантинний бур`ян

     Амброзія полинолиста  – один з небезпечних карантинних бур’янів. Це однорічна, дводольна   рослина родини складноцвітних. Амброзія полинолиста розмножується лише насінням, котре утворюється у великій кількості. Невеликі рослини продукують 50-3000 насінин, добре розвинуті можуть давати до 40 тис., а окремі екземпляри – до 100 тис. Свіжозібрані насінини не проростають, вони знаходяться у стані біологічного спокою близько 4-6 місяців. Недозріле насіння  здатне дозрівати як у полі, в ґрунті, так і в складах, і в коморах, а в подальшому - проростати. 

Переглядів: 722 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net