на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Діра в трубі як індикатор забитої каналізації?

     11 травня мешканці села Залуква, які вранці поспішали на роботу до райцентру, забили на сполох. Вони стверджували, що поблизу моста через р.Луква чутно специфічний сморід, а у самій річці видно слід від потрапляння у воду якихось нечистот. Одна із мешканок зателефонувала і до редакції газети. 

Переглядів: 1201 | Коментарів: 5 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Накотила нова міграційна хвиля: українці взялися масово відкривати візи й виїжджати за кордон — хто навчатися, хто працювати, а хто — виходити заміж. Понад 65 % українців працездатного віку прагне покинути Батьківщину. Багатьом це вдається: нині за рубежем працює від 3 до 5 млн наших співвітчизників. Відтік інтелектуального капіталу неймовірний: від 1991 року Україну залишило понад 100 тис. учених. Сьогодні тільки в Німеччині навчаються і працюють 25 тис. молодих науковців з України. Інститут демографії та соціальних досліджень налаштований песимістично: за його прогнозами, через 45 років населення нашої держави скоротиться на 10 млн — щонайменше. У найкращому випадку зостанеться близько 4 млн молодих людей, у найгіршому — тільки 2,8 млн. 

Переглядів: 606 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Розглянуто ряд важливих та актуальних питань життєдіяльності району

     12 травня 2016 року під керівництвом голови райдержадміністрації Ярослава Бартківа відбулася нарада, під час якої розглянуто ряд важливих та актуальних питань життєдіяльності  району, повідомляє офіційний сайт РДА.

Переглядів: 584 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Ми відкриті до співпраці і пропонуємо зерновиробникам вигідні умови партнерства

     Саме у плідній співпраці бачить вектор розвитку філії ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» «Галицький комбінат хлібопродуктів»  новий директор комбінату Микола Павлович Кузьменко, призначений  у березні 2016 року.

Переглядів: 1110 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Кожен день – крок до успіху. Головне – не опускати руки

     Поштовий зв’язок в усі часи відігравав неабияку роль у прогресивному розвитку суспільства. Сьогодні, пов’язуючи виробництво і споживання, поштовий зв’язок активно впливає на економіку, управління, розвиток бізнесу і підвищення добробуту людей. Розвиваючись в інноваційних напрямах, поштовий зв’язок  перетворюється у пошту нового покоління. 

Переглядів: 636 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Австралійський відголос прибічника Дмитра Вітовського

     На редакційному столі кілька наукових праць, які дісталися батьківщини свого автора дипломатичною поштою із Австралії за запитом Петра Бондарчука, директора історичного музею ім. Григорія Крука Тлумацького району. Дякуючи йому за надані нам для цієї статті матеріали, зазначимо, що, як на пересічного читача «ГС», скажімо, праця «Геопсихічні реакції і вдача українця» явно специфічна і має шанс привернути здебільшого увагу фахових психологів та педагогів. А ось її автор – професор Іван Рибчин – є цікавою постаттю для широкого галицького загалу, бо у свої молоді роки він був прибічником нашого знаменитого земляка Дмитра Вітовського, 130-і  роковини якого готуємося відзначити наступного року.

Переглядів: 1001 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Український націоналіст із Вікторова закликав вчитися державного будівництва. Цей заклик залишається актуальним і нині

     Чи можна двічі судити людину за одні й ті ж злочини? Ні за логікою, ні за принципом юридичної відповідальності «Non bis in idem» (лат.), який походить ще з античних часів і який визнано у різних країнах та закріплено у багатьох документах, зокрема у статті 4 Протоколу № 7 «Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод» від 1950 р., - не можна. Тільки не «по понятиям» НКВС СРСР. Яскравий приклад – доля офіцера Української Галицької Армії Семена Ткачівського.

Переглядів: 960 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«МРІЯ Агрохолдинг» долучилася до збору коштів на перекриття храму

     У селі Різдвяни, що в Галицькому районі, у церкві Вознесіння Христового протікає дах. Щоб врятувати від знищення єдиний у селі храм, парафіяни збирають кошти на ремонтні роботи, які потрібно провести невідкладно. «МРІЯ Агрохолдинг» долучилася до цієї благодійної справи, надавши 7 тисяч гривень зі свого соціального бюджету. 

Переглядів: 691 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Даноша» приготувала більше тисячі продуктових наборів до Великодня

     Поряд із проведенням акції «Даноша» за чисте довкілля!» наприкінці квітня представники агрокомпанії завітали до самотніх літніх людей, позбавлених піклування та інвалідів, які проживають у селах Калуського, Галицького, Жидачівського та Тлумацького районів, де працює «Даноша». В рамках проекту «Великодні крила опіки» до цієї ініціативи були залучені працівники усіх відділів компанії; замовленням та пакуванням продуктових наборів займався відділ зовнішніх зв’язків та розвитку, який відповідає за питання співпраці з громадами.

Переглядів: 562 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицькі Великодні фестини

     Вже традиційно в травні, після Великодніх свят, у Музеї етнографії Національного заповідника «Давній Галич» відбуваються Галицькі Великодні фестини. Ось і цього року 8 травня, на Провідну неділю, а також у День Матері, в рамках 5-ого етнографічного фестивалю «Галицька брама» в Музеї під відкритим небом у Крилосі молодь виводила гаївки.

Переглядів: 744 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Відбувся турнір з міні-футболу Галицького деканату УГКЦ

     З нагоди Року Божого Милосердя в Галицькому деканаті УГКЦ відбувся І-ий турнір з міні-футболу серед юнацьких команд. 

На змагання приїхали юні спортсмени двох вікових категорій із десяти парафій деканату. Всього 13 команд. У кожній з них обов'язково повинен був грати місцевий священик (!). 

Переглядів: 626 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Свято Матері в Галичі та в районному центрі «Довір’я»

     Святковий концерт, присвячений Дню Матері, відбувся в Народному домі міста Галича. Привітали матерів зі святом отець Володимир Кузюк, митрофорний протоієрей УАПЦ Іоан Кузь, заступник голови Галицької районної державної адміністрації Олег Кантор, заступник голови Галицької районної ради Любов Гордійчук та міський голова Галича Орест Трачик. 

Переглядів: 874 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Поетичний альбом про Матір

     У Галицькій районній бібліотеці відбувся захід, присвячений Дню Матері. За круглим столом у читальній залі лунали поетичні твори про матір, жінку, нашу небесну заступницю Богородицю, рідну Україну, весну. Поетичний альбом «Для нас лиш б’ється днями і ночами єдине в світі серце мами» поповнювався віршами у виконанні бібліотечних працівників, учасників літературно-мистецького об’єднання «Нащадки Митуси», читачів.   

Переглядів: 538 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net