на сайті  
   
 
Неділя, 24 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Юні барабанщиці

Юні барабанщиці    У 2004 році з ініціативи Ярослава Олійника, який очолював мерію міста Бурштина, було створено муніципальний духовий оркестр. Колективом ось уже шість років керує професійний  музикант Василь Кузів.
    У творчій біографії оркестру сотні концертів, фестивалі. У липні цього року колектив готується взяти участь  у Всеукраїнському фестивалі духової музики, який проходитиме в місті  Моршині...

Переглядів: 4469 | Коментарів: 4 Детальніше >>

Їх подвиг – безсмертний

Їх подвиг – безсмертний9 травня в усіх населених пунктах району відбулися урочисті заходи з нагоди свята, віче та панахиди пам’яті за полеглими у Великій Вітчизняній війні за участю керівників органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад, керівників політичних та громадських організацій, учнівської молоді та духовенства. Учнями місцевих загальноосвітніх шкіл було організовано вручення ветеранам війни вітальних листівок...

Переглядів: 3045 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Лист до Бога

Лист до Бога    9 травня в усіх населених пунктах району відбулися урочисті заходи з нагоди свята, віче та панахиди пам’яті за полеглими у Великій  Вітчизняній війні за участю керівників органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад, керівників політичних та громадських організацій, учнівської молоді та духовенства.
    На урочистому віче в Галичі декан Галицький УАПЦ о. Іоан Кузь зачитав “Лист до Бога”, який зворушив серця усіх присутніх.
    Пропонуємо його зміст нашим читачам...

Переглядів: 4083 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Нескорені. Переосмислюючи побачене.

Нескорені. Переосмислюючи побачене.    11 травня у мистецькій галереї Національного заповідника «Давній Галич» відбулося відкриття виставки фотографій та ікон «Нескорені».
    Чорно-білі фото. Портрети, долі… А поруч світлі образи святих в яскравій позолоті… Здавалося б, що може об’єднати історичну фотографію, яка відтворює події Другої світової війни пов’язану, зокрема, з діяльністю ОУН-УПА, боротьбою українського народу за свою незалежність та сучасним мистецтвом іконопису, втіленим у живописних пластах молодих львівських художниць Наталії Чубак, Анастасії Александрової та Анни Крук?  Все просто... Тисячоліттями людина  творча й людина праці прагнула звільнитися від паразитів, які існували і існують в суспільстві...

Переглядів: 2230 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Материнська доля

МАтеринська доля    Журавлі… Хто з нас, почувши їхнє курликання, не підводив очей до неба і не шукав у безмежній блакиті лелечих ключів? Не проводжав їх поглядом доти, аж поки вони не зникнуть за обрієм, не бажав їм щасливої дороги і з надією в душі не чекав їхнього повернення?
    А вони прилітали, долаючи тисячі кілометрів небезпечного шляху, відбиваючи своїми мужніми крильми сильні вітри та грізні блискавиці, щоб тут, на рідній землі, звити гнізда та вивести пташенят...

Переглядів: 3275 | Коментарів: 0 Детальніше >>

І воскресають імена…

І воскресають імена…    Вона стояла біля меморіальної плити братської могили на цвинтарі у місті Галич. Мить вимушеного мовчання і погляд торкнувся викарбуваного у граніті короткого рядка: «Рядовий Коломієць А.М.»
    Сльози застилали очі, серце стискалося від хвилювання…
    – Батьку!.. Я... Я тебе знайшла... Я прийшла до тебе, батьку!..
    Тремтячими руками поклала на холодний граніт букет пишних тюльпанів. Тепер для неї все земне здавалося незвичайним, небуденним.
    Вона народилася десятого липневого дня воєнного сорок четвертого року у невеличкому подільському селі Левківці біля Ярмолинців, останньою дитиною у великій сім’ї Антона Коломиї.

Переглядів: 2919 | Коментарів: 3 Детальніше >>

Присвоєно почесне звання

Присвоєно почесне звання    Указами Президента України від 05.03.2010р. №295/2010 та №297/2010 за материнську самовіддіність, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку, присвоєно почесне звання “Мати-героїня” мешканкам Галицького району: ...

Переглядів: 2884 | Коментарів: 1 Детальніше >>

“З БОГОМ У СЕРЦІ”

“З БОГОМ У СЕРЦІ”    Під такою назвою у приміщенні Навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття відкрилась виставка малярства,  різьби по дереву, самобутнього майстра народної творчості, жителя села Тустань Володимира Гловацького.
    На відкритті виставки виступили і дали високу оцінку його роботам методист центру Мирон Левицький, заступник директора Тустанської ЗОШ І-ІІІ ст. Марія Шимерлюк, звідувач відділом культури і туризму Галицької РДА Марія Іваськів, журналіст обласного телебачення Галина Філіпова, палкий прихильник творчості В.Гловацького Ростислав Лотоцький, голова обласних спілок художників та майстрів народної творчості Василь Корпанюк.
    На виставці представлено близько 50 робіт, які охоплюють дохристиянський період, язичництво, козацький епос. Тут відчувається поєднання слов’янської та грецької міфології, синтез українського фольклору та сакрального мистецтва...

Переглядів: 2857 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Далекий спомин

Далекий спомин    У третю неділю травня в Україні відзначають День пам’яті жертв політичних репресій. Сьогодні людей, які пережили тортури та політичне свавілля, залишається дедалі менше, але всі вони боролись за наше з вами майбутнє, своїми ідеями відстоювали свободу української держави. Чимало наших краян пережили політичні репресії. Але не всі вони дожили до наших днів. Чимало їхніх імен поросло сивим мохом на перехресті тисячоліття. Але ми повинні завжди пам’ятати про них.
    На щастя, є ще живі свідки тих подій. Вони ще можуть розповісти про себе, про свій нелегкий шлях боротьби заради незалежності України. До таких людей належить і наш земляк Петро Павлович Кульчицький, який багато років очолював Галицьке районне товариство політв’язнів та репресованих.
    Народився Петро Павлович Кульчицький 1932 року в с. Новосілка-Шкіндерівка Підгаєцького повіту, що на Тернопіллі,  в родині, як він каже, не бідній, адже рід Кульчицьких походить з польської шляхти...

Переглядів: 2950 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Нашого цвіту – по всьому світу

Нашого цвіту – по всьому світу    Слова, винесені в заголовок  цієї публікації, стосуються і відомого  у світі нашого краянина  Іллі Витановича  – дослідника історії кооперативного руху, доктора філософії, педагога, кооператора. На жаль, як це часто у нас буває, ніхто з його земляків і гадки не має, що був такий чоловік серед визначних постатей  української історії, який не тільки виборював волю для свого народу, а й дбав про розвиток економічної науки та освіти – соціально-економічної основи майбутньої незалежної держави.
    Ілля Витанович народився в м.Бурштині 9 серпня 1899 року у малоземельній родині, у якій крім нього було ще три старших дочки – Ганна, Настя, Юлія. Вже з малих літ привчався до праці у власному господарстві батька, ходив разом із сестрами на заробітки. Допитливий хлопець уже в дитячі роки досліджував назви сіл, які видавалися йому дуже цікавими, а саме Скоморохи, Блюдники, Куропатники, Конюшки, що колись належали до княжого двору та літописні села Чагрів, Насташине, Бовшів, Дем’янів.

Переглядів: 6687 | Коментарів: 2 Детальніше >>

Хвилююча зустріч через 40 років

   Людно й гамірно було на шкільному подвір’ї Горожанської загальноосвітньої школи І-ІІІст. Монастириського району Тернопільської області у тепле надвечір’я 8 травня 2010 року. Горожанська земля, скроплена благодатним травневим дощем, дарувала всім свої весняні пахощі. Музика у виконанні братів-музикантів галичан урочисто лунала на все село, збирала всіх до школи на свято. Шкільна родина та громадськість радо зустріли гостей, випускників 1970 року.
   Урочиста лінійка біля порога рідної школи розпочалася хвилиною мовчання за тими, які полягли на фронтах Другої світової війни, бо свято відбулося напередодні 65-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні...

Переглядів: 5330 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Фестиваль дружин юних рятувальників-пожежних

Фестиваль дружин юних рятувальників-пожежних    6 травня у м.Калуші на базі ЗОШ №10 проведено зональний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних рятувальників-пожежних. Мета фестивалю – навчання підростаючого покоління правил безпечної поведінки, формування та вироблення навичок діяти індивідуально та колективно в різних життєвих і надзвичайних ситуаціях. На зональному етапі Всеукраїнського фестивалю дружин юних рятувальників-пожежних брали участь ...

Переглядів: 2659 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Допоможімо спорудити святиню

    Незабаром в м.Івано-Франків-ську спорудять дерев’яний храм у традиційному для лемків стилі, аби вшанувати всіх депортованих із рідної землі 65 років тому. Голова Галицької районної організації Всеукраїнського товариства «Лемківщина» Михайло Фучила повідомив, що така ідея виникла досить давно, а цього року збираються втілити її в життя. На сьогодні вже готовий проект. Місце, де виросте храм, – це скверик біля Народного дому “Княгинин”. Територію вже освячено, поставлено хрест і підготовлено всю необхідну документацію. Почався  збір коштів на будівництво. Вже багато лемківських родин пожертвували свої кошти на святу справу. Надіємося, що знайдуться спонсори і держава допоможе. Церква буде відкрита для усіх мирян незалежно від конфесії. Новий храм збагатить архітектуру Івано-Франківська, а лемкам, які стануть його парафіянами, буде насправді рідним...

Переглядів: 2200 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Допомога батьків у період підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання

   Test у перекладі з англійської означає «перевірка». Тест як засіб оцінювання в навчальних закладах вперше почали використовувати у Великобританії ще 1864 року.
   Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) слід розглядати як інструмент підсумкової оцінки, який дає змогу вищим навчальним закладам приймати її за об’єктивну.
   Готуючись до ЗНО, учням потрібна допомога від оточуючих, батьків. Звісно, сидіти і разом із дитиною повторювати навчальний матеріал – це зайве. А от допомогти психологічно налаштуватись на іспит , розрадити , заспокоїти – це вам до снаги...

Переглядів: 2514 | Коментарів: 0 Детальніше >>

В Галичі запрацює «Народний адвокат»

    Як повідомили редакцію в районному управлінні юстиції, 31 березня цього року в районі зареєстровано районну організацію Європейської партії України. Її очолив 23-річний житель м.Галича, підприємець Іваніцин Олександр Миколайович.
    Днями Олександр ініціював відкриття в Галичі громадської приймальні «Народний адвокат», де жителі району зможуть отримати безкоштовну правову допомогу.  
    – Я навчаюся на юридичному факультеті, – говорить Олександр Іваніцин, – і для мене дуже важливо працювати в команді досвідченого юриста Миколи Катеринчука.

Переглядів: 2370 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Легалізація зарплати “в конвертах” наповнить місцеві бюджети

   Проблема нелегальної зарплати нині становить  соціально-економічну   загрозу.  І насамперед через недоотримання коштів місцевими бюджетами. Як відомо, податок з доходів фізичних осіб – бюджетоутворюючий для місцевих скарбниць. Подвійна бухгалтерія та заробітна плата  ”в конвертах”   в умовах  кризи мають тенденцію  до зростання.
   В питаннях виплати заробітної плати ми повинні мислити  європейськими категоріями, а в Європі, як відомо, вчасно і чесно сплачують податки.  У нас же під час кожної перевірки на предмет дотримання податкового законодавства роботодавцями  фіксуються порушення. Ми всі хочемо жити в Європі, але чимало наших роботодавців не хочутть по-європейськи сплачувати податки...

Переглядів: 2339 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Договір про припинення права на аліменти у зв’язку з передачею права власності на нерухоме майно

   Сімейне законодавство України вперше передбачило можливість припинити сплату аліментів у зв’язку з передачею права власності на нерухоме майно.
   Відповідний договір укладається між тим з батьків, з ким проживає дитина, і тим, хто проживає окремо від неї, з дозволу органу опіки та піклування та припиняє право на аліменти для дитини. Договір про припинення права на аліменти у зв’язку з набуттям права власті на нерухоме майно нотаріально посвідчується і підлягає державній реєстрації. Якщо дитина досягла 14-ти років, договір укладається нею особисто зі згоди того з батьків, з ким вона проживає, та органу опіки та піклування. Набувачем права власності на нерухоме майно є сама дитина або дитина і той з батьків, з ким вона проживає, на умовах права спільної часткової власності на це майно...

Переглядів: 4649 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Сесія

    12 травня відбулося засідання двадцять п’ятої сесії Галицької районної ради, участь в роботі якої взяло 30 із 46 депутатів.
Відповідно до порядку денного було розглянуто питання про районний бюджет на 2010 рік та звіт про виконання бюджету за 2009  рік; затвердження розпоряджень районної ради та протоколів засідань постійної комісії районної ради планування бюджету, фінансів; затвердження районних цільових програм та ряд інших питань.
    При розгляді основного питання, що стосувалося бюджету району на 2010 рік, після обговорення в профільних комісіях депутати були одностайними. Відповідно до прийнятого рішення загальний обсяг видатків районного  бюджету на 2010 рік встановлено у сумі 146552,5 тисяч гривень, в тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету, у сумі – 135525,9 тисяч гривень та видатків спеціального фонду бюджету – 11026,6 тисяч гривень за функціональною та відомчою структурою бюджету.

Переглядів: 1767 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Галицькі ляпи

Галицькі ляпи    Нещодавно наша газета в рубриці «Галицькі ляпи» публікувала замітку про те, як Галицькі комунальники почепили дорожній знак на стовбурі дерева. За час, що минув від дня публікації, знак так і не зняли зі стовбура. Мало того, як кажуть: «Поганий приклад – заразний»...

Переглядів: 1824 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Галицькі ляпи

Галицькі ляпи    Впродовж кількох останніх років Галицька міська влада намагається прикрасити місто квітучими вазонами. Раніше яскраві петунії розквітали у горщиках, підвішених на освітлювальних ліхтарях. Однак «ощадливі» громадяни час від часу викрадали готові квітучі вазони. Звичайно, навіщо платити гроші за горщики і квіти, якщо їх можна поцупити?..

Переглядів: 2540 | Коментарів: 4 Детальніше >>

Коли виходити заміж

Коли виходити заміж    Цікава інформація була надрукована на сторінках «Дамського календаря» за 1812 р. Йдеться про те,як місяць, у якому дівчина бере шлюб,впливає на всю її подальшу долю...

Переглядів: 4579 | Коментарів: 4 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net