на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Район продовжує співпрацю з ПРООН

     Галицький Район продовжує співпрацю  з ПРООНПроект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в Галицькому районі розпочав діяти з підписанням 1 липня 2008 року тристоронньої угоди про партнерство між ПРООН, Галицькою районною державною адміністрацією та Галицькою районною радою. Саме з цього дня ограни районної влади стали партнерами з підтримки впровадження ініціатив громад в рамках Проекту. Влада створила сприятливе середовище для сталого соціально-економічного розвитку населених пунктів шляхом сприяння самоорганізації громад, розроблення та впровадження невеликих за обсягом громадських ініціатив.

Переглядів: 1689 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Україна – Ватикан: державно-церковні відносини в контексті досвіду об’єднаної Європи

     З ініціативи Національного   заповідника   «Давній  Галич» та кафедри релігієзнавства і теології філософського факультету Прикарпатського національного університету ім.Василя Стефаника 26 травня у місті Галичі   відбулася V Міжнародна наукова конференція «Україна – Ватикан: державно-церковні відносини в контексті досвіду об’єднаної Європи».
 Серед гостей наукового форуму – доктор філософських наук, професор Григорій Хоружий, доктор філософських наук Петро Яроцький, доктор історичних наук професор Елла Бистрицька, доктор богослов’я, доктор філософських наук, пофесор Станіслав Кияк, науковці Івано-Франківська, Львова, Тернополя, Києва, працівники музейних закладів, декан галицького деканату УГКЦ отець-мітрат Василь Завірач, декан Галицького деканату  УАПЦ Іоанн Кузь, доктор канонічного та державного права, викладач кафедри богослов’я Українського Католицького Університету Ігор Галей.

Переглядів: 2039 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Проблеми мусимо вирішити

     Трачик Орест АнтоновичЗдається, що недавно місцеві ради обговорювали бюджет 2011 року, а вже сьогодні звітують про його виконання за перший квартал. Депутати зважують всі за і проти. Адже незабаром доведеться робити уточнення на наступні півроку. Нещодавно відбулася сесія Галицької міської ради, першим питанням порядку денного якої стояла інформація саме про виконання бюджету перших трьох місяців року.

Переглядів: 1765 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Міжнародна конференція медиків у Маріямполі

     Міжнародна конференція медиків у Маріямполі«Стан палiативноi допомоги хворим та перспективи її розвитку» – тема міжнародної конференції медиків, яка відбулася 21 травня у селі Маріямпіль. У ній взяли участь представники Галицького територіального медичного об’єднання, лікарі з Івано-Франківської обласної лікарні за участю завідувача кафедрою ендокринології Івано-Франківського медичного університету, доктора медичних наук, професора В.Боцюрка, працівники Івано-Франківської лікарні «Хоспіс» та Благодійного Фонду невиліковних хвороб «Мати Тереза», а також капелани, які працюють у медичних закладах, представники місцевої дільничної лікарні. На конференцію прибули лікарі із Польщі.

Переглядів: 2165 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Річка Дністер та Бурштинське водосховище отримали міжнародний статус

     ДністерВодно-болотні угіддя для нашого району відіграють значну роль у відновленні запасів ґрунтових та підземних вод, збереженні водно-болотних рослинного і тваринного світу, у формуванні екосистем. Крім того, вони є фактором впливу для підтримування біологічного різноманіття і джерелом забезпечення кормової бази для окремих видів тваринного світу. А ще є відтворюючими осередками для мігруючих видів птахів тощо.
Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 лютого 2011 року №147-р «Про погодження надання водно-болотним угіддям статусу водно-болотних угідь міжнародного значення» до Списку водно-болотних угідь міжнародного значення включено річку Дністер (820 га) та Бурштинське водосховище – 1260 га.

Переглядів: 3040 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Амброзія полинолиста – небезпечний карантинний бур’ян

     Амброзія полинолистаЗа зовнішнім виглядом амброзія полинолиста нагадує полин звичайний. Стебло – високе (до 200-250 см), міцне, з прямим розгалуженням у верхній частині. Листки верхні – чергові, темно-зелені, одноперисті, нижні – подвійноперистороздільні з лінійно-ланцетними частками, супротивні – знизу опушені. Корінь – стрижневий, розгалужений, заглиблюється в грунт до 4 метрів і більше.
Амброзія – однодомна рослина.  Суцвіття – квітки, зібрані в роздільностатеві зелені кошики. Чоловічі в колосо- або китицеподібних суцвіттях, розташовані на кінцях стебел та гілок. Жіночі розміщені по одній в пазухах листка або під чоловічими суцвіттями.
Сходить наприкінці березня, в травні. Цвіте з другої половини липня по жовтень. Плодоносить – у вересні-листопаді. Амброзія полинолиста розмножується насінням, яке зберігає в землі життєздатність 10-40 років.
Температура проростання: мінімальна – +6..+8°С, оптимальна – +20..+22°С, максимальна – +30..+32°С. Глибина проростання – не більше 8 см.

Переглядів: 3633 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Незвичайна пригода

     Одного теплого осіннього дня ми з подругою пішли до лісу, який ще здалеку милував око своєю різнобарвністю. Красені клени привітно зустріли нас і ніби постелили нам м’який килим з опалого листя. Берізки ніжно вплітали своє листя у наші коси. Тільки поодинокі ялинки, які не змінили своє вбрання, стояли, немов розгублені діти, не розуміючи, чому господиня осінь їх не перевдягнула.
Ми так замилувалися побаченим, що не помітили, як вийшли на галявинку посередині лісу. Раптом почули якийсь шурхіт. Спочатку нам стало трохи лячно, але, опанувавши свій страх, ми прислухались, звідки линув невідомий звук. Тут і побачили під старим дубом невідомого нам птаха. Він бідненький нас перелякався і безпорадно намагався злетіти, але в нього це ніяк не виходило.

Переглядів: 8401 | Коментарів: 4 Детальніше >>

Раннє соціальне сирітство можна попередити

     Раннє соціальне сирітство можна попередити18 травня на базі Галицького РЦСССДМ відбувся обласний навчальний    семінар з питань запобігання ранньому соціальному сирітству, в якому взяли участь  директори дев’ятнадцяти районних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. З привітальним словом до учасників семінару звернулась заступник голови Галицької районної державної адміністрації Ірина Чернега. Роботу семінару розпочала директор Івано-Франківського ОЦСССДМ Галина Боднар.

Переглядів: 2468 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Замислись, визначись та звільнись»

     «Замислись, визначись та звільнись»24 травня в рамках співпраці Галицького підрозділу кримінально-виконавчої інспекції та Галицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо здійснення виховної роботи з дітьми та молоддю, які перебувають на обліку, та засудженні до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, звільнені від відбування покарання (з випробуванням або умовно-достроково) відбулося тренінгове заняття «Замислись, визначись та звільнись».
Тренінг проводили працівники Галицького РЦСССДМ Людмила Сівецька, Христина Салига та заступник начальника Калуського МРВ кримінально-виконавчої інспекції, майор внутрішньої служби Оксана Собецька. Метою заняття було формування правильного світогляду, який би охоплював систему теоретичних і практичних знань про права та обов’язки громадян, формування активної позиції щодо зміни моделі поведінки умовно засуджених.

Переглядів: 2438 | Коментарів: 0 Детальніше >>

1 червня – Міжнародний день захисту дітей

     Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.
Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української юні, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.

Переглядів: 1922 | Коментарів: 0 Детальніше >>

До дня народження Василя Стефаника

     14 травня минуло 140 років від дня народження нашого краянина, письменника-новеліста світової слави Василя Стефаника.
18 травня з цієї нагоди в приміщенні читальної зали Галицької ЦБ відбулося засідання літературної вітальні «Усе, що я писав, мене боліло».
Участь у засіданні взяли працівники Національного заповідника «Давній Галич», М. Костик, Л. Бойко, М.Сохан, Г. Величко, працівники центральної бібліотеки Г. Петраш, М. Венгрин, Б. Кривоніс, Н. Сєдова, заступник директора ЦБС по роботі з дітьми О. Мельницька. Вони поділилися своїми думками про нелегкий життєвий і творчий шлях В. Стефаника.
В новелі “Карби на землі” читаємо: «Писав трудно... Були якісь думки, перелиті в слова. Ті слова боліли, але не могли допекти його душу, а мали би очищати людські серця...

Переглядів: 1865 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Відбулася чергова сесія районної ради

     26 травня відбулося засідання п’ятої сесії районної ради шостого скликання. На порядок денний виносилися питання щодо виконання Програми соціально-економічного  та культурного розвитку району за І-й квартал 2011 року; виконання районного бюджету за І-й квартал 2011 року; затвердження розпоряджень районної ради, райдержадміністрації та протоколів засідань постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій; затвердження Положення про оренду майна та Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду об’єктів спільної власності територіальних громад району та територіальних громад сіл, селища, міст тощо.
В ході роботи сесії було внесено зміни до «Програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2011 рік» та до Зведеного плану природоохоронних заходів Галицького районного фонду охорони навколишнього природного середовища  на 2011 рік, розглянуто питання про розгляд заяв сільських громад щодо діяльності свинокомплексу «Даноша».

Переглядів: 1725 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Пам’ять про українських героїв – безсмертна!

     23 травня українці відзначили День Героїв, започаткування якого є виявом глибокої шани  до українських патріотів, які стали невинними жертвами більшовицького режиму.
Саме цього дня  у місті Галичі, біля  каплиці  Діви Марії, спорудженої у пам’ять жертв НКВС, відбулася панахида та пам’ятне віче з нагоди  Дня Героїв.
До могили борцям за волю України та могил жертв НКВС у місті Галичі, до могили курінного Володимира Чав’яка («Чорноти») у селі Тустань було покладено вінки та квіти. Панахиду пам’яті відслужили декан Галицького деканату УГКЦ отець-мітрат Василь Завірач та священики деканату. Хвилиною скорботи учасники заходів, серед яких були представники політичних партій та громадських організацій, учнівська молодь, мешканці міста і району, вшанували пам’ять Симона Петлюри, Миколи Міхновського, Євгена Коновальця, героїв, полеглих за волю України.

Переглядів: 1617 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Зміни в законодавстві

     З метою посилення адресності державної соціальної допомоги, яка надається малозабезпеченим сім’ям, та покращення соціального захисту малозабезпечених сімей 15 березня 2011 року Верховною Радою України схвалено Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та інвалідам».
Зазначеним законом внесено зміни до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» та доповнено склад малозабезпеченої сім’ї жінкою та чоловіком, які проживають однією сім’єю, не перебувають у шлюбі, але мають спільних дітей. При цьому до складу сім’ї включаються незалежно від місця проживання (перебування) або реєстрації діти, які навчаються за денною формою навчання у професійно-технічних, вищих навчальних закладах І-ІV рівнів акредитації до досягнення двадцяти трьох років і не мають власних сімей.

Переглядів: 2101 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Наради

     Голова районної державної адміністрації Григорій Івасишин провів нараду  щодо роботи проектних організацій із землеустрою на території району. До участі у нараді були запрошені заступник начальника головного управління Держкомзему у Івано-Франківській області  Ярослав Спасів, начальник регіональної філії державного підприємства «Центр ДЗК» Руслан Зеленський, представники та керівники організацій та установ, які забезпечують реформування земельних відносин у Галицькому районі.
На порядок денний було винесено питання про стан та шляхи покращення робіт із землеустрою на території району, під час обговорення якого було звернуто увагу на скарги жителів району і землекористувачів на роботу землевпорядної служби, недотримання термінів виготовлення та реєстрації державних актів, порушення процедурних питань, що стосуються подвійної власності на одну і ту ж ділянку  тощо.

Переглядів: 2173 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Місцеві новини Галицького району (коротко)

      З  наради із заступниками щодо  основних виробничих питань та питань життєдіяльності району розпочав минулий робочий тиждень голова районної державної адміністрації  Григорій Івасишин.  
Крім того, керівник району провів наради щодо виконання проектних робіт в районі, взяв участь у нараді із землевпорядними службами. Провів виїзні наради у населених пунктах Бишів, Межигірці, Кукільники, Тустань щодо ремонту об’єктів соціально-культурного призначення та  щодо соціально-економічного розвитку села Жалибори.

Переглядів: 1470 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Завершено акцію «Серце до серця»

     З 1 по 15 травня в районі проходила благодійна акція «Серце до серця», організована на підтримку дітей, хворих діабетом.
До збору коштів долучилися волонтери, учні загальноосвітніх шкіл, лідери молодіжних організацій, релігійні громади, лікувальні установи, сільські та міські ради.
Понад 3000 грн. зібрали лікувальні заклади району, 2000 грн. – установи освіти, понад 1000 грн. – волонтери Галицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, 825 грн. – працівники Палацу культури “Прометей” міста Бурштина та молодіжної громадської організації “Оберіг”, від 500 до 100 грн. – ряд сільських рад.
Під час проведення акції відбулися благодійні концерти у містах Галичі та Бурштині, спортивні змагання та масові заходи у навчальних закладах району.

Переглядів: 3270 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Податківцями району з початку року забезпечено 102 млн.640 тис. гривень надходжень до бюджетів

     Сьогодні діяльність податкових органів усіх рівнів спрямована на збільшення обсягів надходжень до бюджету шляхом упровадження ідеології добровільної сплати податків і виховання податкової культури населення, адже вони мають бути адекватними економічному розвитку держави.
Державною податковою інспекцією в Галицькому районі забезпечено стабільне надходження платежів до бюджету. Так, за січень-квітень 2011 року до бюджетів усіх рівнів мобілізовано 102640,31 тис. грн. податків і зборів, що на 160 % більше фактичних надходжень січня-квітня минулого року.

Переглядів: 1459 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Як би то женитися, аби не журитися

     В багатьох наших співвітчизників, в яких не склалось сімейне життя, виникають проблеми, які ведуть до розлучення. Вони часто звертаються за консультацією до юристів. Дехто з них впевнений, що женитись можна на такій жінці, з якою потім можна безпроблемно розлучитись. Так це чи не так, але кожен має право на власну думку, виходячи з власного досвіду та досвіду інших. Але судові справи про поділ спільного майна подружжя після розлучення завжди належали до категорії складних. Одні ділять меблі та посуду, інші – фірми, будинки та акції. Кожному – своє, а біда на всіх – одна.
Чи є вихід із цього скрутного становища? Вихід є. Потрібен шлюбний договір.

Переглядів: 2602 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Порядок державної реєстрації народження дитини та її походження

     Народження дитини — визначна та радісна подія для кожної сім’ї, яка ставить перед батьками велику відповідальність за її належний розвиток та виховання. Дитинство є важливим періодом у житті людини. Адже в цей час вона формується фізично, психічно, інтелектуально, набуваючи всіх необхідних знань, умінь та навичок. Саме батьки повинні виховувати свою дитину в дусі поваги до прав та свобод інших людей, любові до своєї сім’ї та родини. Права та обов’язки матері та батька дитини є рівними навіть тоді, коли вони не є подружжям. Діти мають рівне право на виховання як з боку матері, так і батька.

Переглядів: 4560 | Коментарів: 0 Детальніше >>

На Прикарпатті засуджено членів наркоугрупування

     Набрав законної сили вирок Івано-Франківського міського суду, яким до різних термінів позбавлення волі засуджено чотирьох членів злочинного наркоугрупування. У березні 2010 року співробітники Управління СБУ в Івано-Франківській області затримали їх при спробі продати партію психотропних речовин. Пігулки зі вмістом психотропної речовини наркоділки приховали у корпус від DVD-програвача, який поїздом передали замовнику.
Свою злочинну діяльність двоє мешканців м. Івано-Франківська (1976 та 1987 р.н.) та двоє уродженців Донецької області, що мешкали у м.Івано-Франківську на винайнятій квартирі, розпочали восени 2009 року. Тоді організатор групи івано-франківець (1976 р.н.) створив угрупування, до якого завербував трьох інших громадян. Спільно вони розробили план дій із придбання, зберігання, перевезення та збуту наркотичних та психотропних речовин. Було визначено конкретні функції кожного зі співучасників у групі, які за вказівкою керівника систематично підшукували “дилерів” серед жителів Івано-Франківська, Києва, Житомира та збували їм наркотичні речовини. Отримані кошти розподіляли між собою. Співробітниками СБУ впродовж 2009-2010 рр. було задокументовано низку епізодів придбання та подальшого продажу членами угрупування партій наркотичних та психотропних речовин.

Переглядів: 1438 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Посвідчення заповіту нотаріусом

     Посвідчення заповітів займає особливе місце поміж нотаріальних дій, оскільки виконання заповіту відбувається лише після смерті заповідача, що робить неможливим виправити неправильно посвідчений заповіт.Тому складання заповіту, який відповідає дійсній волі заповідача, має важливе значення.
Заповіт складається у письмовій формі із зазначенням місця та часу його складання і має бути особисто підписаний заповідачем. Якщо фізична особа у зв’язку з хворобою або фізичною вадою не може підписатися власноручно, то за її дорученням текст правочину у її присутності підписує інша особа, де підпис іншої особи на тексті правочину, що посвідчується нотаріально, засвідчується нотаріусом. При цьому нотаріус зазначає причини, з яких текст заповіту не міг бути підписаний заповідачем.

Переглядів: 2830 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Подарували бібліотеці книги

     24 травня в районному Народному домі м.Галич відбувся завершальний етап обласного проекту «Подаруй бібліотеці книгу», який був зініційований Партією регіонів. Народний депутат України від ПР Ігор Зварич, голова районної державної адміністрації Григорій Івасишин, голова Івано-Франківської обласної організації МГО «Молоді регіони» Олександр Когут, голова РО Партії регіонів Володимир Бродович та голова Галицької РО МГО «Молоді регіони» Степан Данилюк передали до фондів бібліотек району книги, що були зібрані в ході проекту.
Серед значної кількості подарованих книг багато дитячої літератури, книжка першого заступника голови Партії регіонів В.Рибака «Народжена часом», в якій описано періоди будівництва і діяльності ПР в історичному контексті становлення незалежності України, а також книжка Василя Шкляра «Чорний ворон».

Переглядів: 1686 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Звернення до батьків

     Щорічно на території Івано-Франківщини виникає значна кількість пожеж, надзвичайних ситуацій, внаслідок яких травмуються та гинуть люди, в тому числі й діти. За 2010 рік на Прикарпатті зареєстровано 7 надзвичайних ситуацій, з них 1 – техногенного характеру, 6 – природного, внаслідок яких постраждало 40 осіб, з них 19 – діти. Впродовж 2010 року на території Івано-Франківщини виникла 1021 пожежа, на якій загинуло 57 осіб, ще 46 мешканців краю отримали травми. На жаль, з року в рік на території області є факти загибелі дітей внаслідок пожеж, різного роду надзвичайних ситуацій.

Переглядів: 1977 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Дисциплінованість і пильність при купанні – запорука безпеки на воді

     Настали спекотні дні.
Кожного манить прохолодна вода. Всі хочуть відпочити, покупатись, полежати у затінку.
Щоб ваш відпочинок був безпечним, просимо пригадати правила поведінки на воді.
* Після їжі дозволяється купатись не раніше, як через годину. Не купайтесь з переповненим шлунком і в нетверезому стані.
* Купайтесь у спеціально відведених місцях на річках і водних басейнах. Це гарантує безпеку життя.
* Перед купанням відпочиньте. Розігрітому входити у воду забороняється. Якщо розігріта людина різко занурюється у воду, її можуть схопити судороги. Щоб цього не сталось, потрібно поступово і повільно заходити у воду.

Переглядів: 2152 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Консультація юриста

      – Які пільги мають інваліди І групи внаслідок загального захворювання?
Згідно із Законом України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» ця категорія громадян має право на такі пільги:
 - безплатне придбання лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування за умови, що вони отримують пенсію, яка не перевищує мінімального розміру пенсії, або державну соціальну допомогу, призначену замість пенсії;
 - придбання лікарських засобів з оплатою 50% від їх вартості в разі амбулаторного лікування;
 - безплатне, або на пільгових умовах, за наявності відповідного медичного висновку, надання послуг із соціально-побутового й медичного обслуговування, забезпечення технічними та іншими засобами;

Переглядів: 2121 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Дамська цигарка у ролі вбивці

     Паління тютюну, на жаль, – найпоширеніша шкідлива звичка серед вагітних в Україні. Відсоток таких жінок останнім часом дуже зріс. Збільшився й відсоток дівчат-підлітків, що зловживають тютюном. Він перевищує навіть кількість юнаків, котрі курять.
Не дивлячись на те, що паління шкодить здоров’ю і матері, і майбутній дитині, лише 20% жінок відмовляються від куріння під час вагітності.
«А я палила – і нічого, дитина здоровою народилася», – такі висновки майбутня мама не раз чує від подруг. Проте фахівцям відомо, що куріння жінки під час вагітності не може пройти безслідно для її малюка. Просто наслідки цієї згубної звички часто проявляються далеко не відразу.

Переглядів: 1988 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Дирофіляріоз

     Дирофіляріоз – це паразитарне захворювання, яке викликається глистами – дирофіляріями.  Цим захворюванням хворіють люди, домашні тварини, хижаки.
Дирофілярії мають ниткоподібну форму і досягають довжини 25-30 сантиметрів, живородні і дуже плідні. За добу вони виділяють в кров близько 5000 личинок мікроскопічних розмірів (мікрофілярій). Переносниками личинок від хворої тварини до людини чи іншої тварини є кровососучі комахи, зокрема комарі.
Захворювання частіше реєструється в теплий сезон року. Хижаки заражуються збудниками дирофіляріозу при нападанні комарів, котрі заражені цим паразитом. Найчастіше заражаються собаки (чистокровні, породисті, з короткою і гладкою шерстю), а також коти і лисиці.
Зараження собак та інших хижаків здійснюється в процесі харчування комарів кров’ю, під час якого інвазовані личинки проникають з хоботка комара в кров господаря, де протягом 5-6 місяців проходять повний цикл їх розвитку. Від заражених тварин комарі переносять цього паразита до людини. Зараження дирофіляріозом від людини до людини не відбувається.

Переглядів: 3835 | Коментарів: 0 Детальніше >>

День Європи в Україні

     21 травня в місті Івано-Франківську проводились змагання, присвячені Дню Європи в Україні, участь у яких взяла команда нашого району. За підняття бочки ІІІ місце виборов Віталій Месеренько із села Вікторів. Комбіновану естафету виконали Володимир Гурик, Дмитро Царан, Віталій Кузьмук, Дмитро Серганюк (всі із с.Вікторів), які вибороли ІІІ місце. А в гирьовому спорті, піднявши 50 разів гирю вагою 24 кг, ІІІ місце посів Василь Месеренько із села Вікторів. Всі переможці і призери даних змагань були нагороджені медалями та грамотами відділу у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА.

Переглядів: 1803 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Спортивні новини Галицького району

     Волейбол в Галичі Волейбол
У суботу, 21 травня, розпочалися фінальні змагання чемпіонату району з волейболу. До завершального етапу потрапили чотири найсильніші команди (с.Задністрянське, м.Галич, с.Вікторів та с.Крилос). У перший день відбулися наступні зустрічі команд: с.Задністрянське – с.Крилос (3:0), с.Вікторів – с.Крилос (3:1), м.Галич – с.Вікторів (3:0) та ключова гра с.Задністрянське – м.Галич (3:1). У неділю гра відбулася між командами с.Задністрянське – с.Вікторів (3:0) та м.Галич – с.Крилос (2:3).
Відбулося нагородження учасників змагань. Від районної державної адміністрації  та районної ради виступив начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту РДА Олександр Чабак. Усі команди були нагороджено кубками, медалями та грамотами.

Переглядів: 3261 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net