на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Ідеї Майдану втілюються у життя

     Майдан, який повстав проти свавілля й корумпованості центральної влади, проти тиранії, переріс у Революцію гідності, домігся повалення антиукраїнського президента-деспота і дуже відчутно позитивно вплинув як на перебіг передвиборної кампанії з обрання нового глави держави, так і на результати виборів, що відбулися 25 травня цього року.

Переглядів: 911 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Припущення стосовно обрання нового Президента вже в першому турі таки стали дійсністю: за підсумками оборобки 100% протоколів, перемогу здобув Петро Порошенко, за якого проголосували 54,7 % виборців. Друге місце у рейтингу зайняла Юлія Тимошенко - 12,81%. Далі за кількістю голосів - Олег Ляшко, Анатолій Гриценко, (пропускаючи Добкіна й Тігіпка) Ольга Богомолець, які, по суті, є новими обличчями української політики, адже до того не репрезентували себе як динамічні постаті і про них електорату відомо не так уже й багато.

Переглядів: 975 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Інкультураційні взаємовпливи та міжконфесійні взаємини обговорили в Національному заповіднику «Давній Галич»

     

     29 травня 2014 року з ініціативи Національного заповідника «Давній Галич» та кафедри релігієзнавства, теології і культурології філософського факультету Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника у співпраці з Відділенням релігієзнавства Інституту філософії імені Григорія Скороди НАН України у місті Галичі розпочала роботу II Міжнародна наукова конференція «Авраамічні релігії в Україні: інкультураційні взаємовпливи та міжконфесійні взаємини», присвячена місійній діяльності Кирила і Мефодія, результатом якої стало формування слов’янської писемності під впливом запровадження християнства у слов’ян впродовж IX - X століть, а також піднесення ролі Церкви та зростання довіри до неї в українському суспільстві в силу останніх революційних подій в Україні.

Переглядів: 946 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Відзначили День Героїв

     23 травня в м.Бурштині відбулися заходи з нагоди Дня Героїв.
В урочистостях взяли участь керівники району і міста, ветерани визвольного руху, представники громадських організацій, учнівська молодь, студенти, громадськість міста.
Під живий звук духового оркестру розпочалось дійство на Майдані Героїв. Урочистою ходою присутні попрямували вздовж центральної дороги м.Бурштина. Представники міської ради поклали квіти до могили, розташованої на міському кладовищі.

Переглядів: 821 | Коментарів: 0 Детальніше >>

У Зарваницю до Чудотворної ікони...

     26 травня 2014 року реабілітанти Галицького центру «Довір’я», що знаходиться в місті Бурштині, разом із батьками та працівниками Центру відвідали духовну перлину України – Зарваницю. В таких святих місцях черпаєш істину людського життя і задумуєшся над своїми помилками, які важким каменем лягли в душу і лише тут стараєшся знайти початок до чогось нового. Кожне святе місце – це є джерело мудрості, нових духовних піднесень, які неодмінно принесуть життєдайні плоди.

Переглядів: 842 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Зігріймо теплом і любов’ю кожне дитяче серце

     Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.
В цей день кожен повинен задуматися і подивитися на дітей, які поруч. Це свято потрібне, щоби люди звернули увагу, подивилися, що поруч є діти з їхніми проблемами і потребами.

Переглядів: 814 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Засідання колегії РДА

     28 травня 2014 року в сесійній залі районної ради під керівництвом голови райдержадміністрації Володимира Чуйка відбулося засідання колегії райдержадміністрації, в роботі якої взяли участь начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники підприємств та організацій району, голови місцевих рад, представники ЗМІ.

Переглядів: 723 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Діти в cім’ях прикарпатців

     Щороку 1 червня в усьому світі святкують Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми та піклується про них.
За підсумками вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, яке проводиться Головним управлінням статистики, у 2013 році на Прикарпатті налічувалося 451,2 тис. домогосподарств, майже  половина з яких (48%) мали у своєму складі дітей віком до 18 років. Дві третини таких родин виховували по одній дитині, 29% – по дві та 4% – три дитини і більше.
В цілому по Україні частка сімей з дітьми становить 38%.

Переглядів: 816 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Веб – портал Пенсійного фонду України

     Відповідно до «Порядку надання органами Пенсійного фонду України послуг в електронному вигляді», затвердженого Постановою правління Пенсійного фонду України від 07.09.2012 року №16-1, з 1 жовтня 2012 року працює веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України.
Кориcтувачі веб-порталу на сайті Пенсійного фонду можуть отримати вичерпну інформацію, яка стосується діяльності Фонду, структури Фонду, законодавчої бази та пенсійної системи загалом. Крім того, можна отримати додаткові послуги, а саме доступ до власної облікової картки в системі персоніфікованого обліку застрахованої особи, ознайомлення із формами заяв, необхідних для призначення, перерахунку та виплати своєї пенсії, інформацію про власну пенсію.

Переглядів: 1085 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Героїв Небесної Сотні увіковічнять на площі Волі

     28 травня 2014 року відбулося засідання громадської ради при райдержадміністрації. В засіданні взяли участь голова райдержадміністрації Володимир Чуйко, заступник голови Людмила Сівецька, керівник апарату Надія Кицела, представники райдержадміністрації та члени громадської ради.

Переглядів: 786 | Коментарів: 0 Детальніше >>

За неподання протягом року податкової звітності – державну реєстрацію платників можуть скасувати

     Підставами для винесення судом рішення про припинення юридичної особи та підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця, зокрема, є неподання протягом року органам доходів і зборів податкових декларацій і документів фінансової звітності. Така норма зазначена статтями 38 та 49 Закону України від 15.05.2003 року № 755-IV «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» із змінами та доповненнями.

Переглядів: 819 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Нове в законодавстві

     Верховною Радою України прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення порядку відкриття бізнесу», яким внесено зміни в Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців». Даним документом передбачається:
1. Відсутність реєстраційного збору за проведення державної реєстрації  юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Переглядів: 738 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Доброчинна акція «Подаруй бібліотеці книгу!»

     Мати гарну колекцію цінних книг – неабияке щастя для багатьох людей. За кожним таким зібранням стоять кошти, праця та інтелект збирача. І якою великою має бути любов власників колекцій до своїх скарбів та до майбутнього освіти і культури, якщо з власної волі вони передають свої колекції, окремі книги до масових бібліотек! Вони знають, що саме там їхні зібрання будуть збережені для нащадків та отримають нове життя.

Переглядів: 1234 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Поповнюємо бібліотечний фонд

     Іван Франко писав про книгу – скарбницю духовної культури писав:
«Книги – морська глибина.
Хто в них пірне аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить».
І це справді так. Без книги ми не можемо  уявити життя на землі. Адже, як висловився Тарас Шевченко, книга потрібна людині, як хліб насущний. Книга – це мудрий, розважливий, найвірніший наш друг, який супроводжує нас протягом усього життя.

Переглядів: 851 | Коментарів: 0 Детальніше >>

День працівника водного господарства

     Без води неможливо налагодити життя ні в одній державі світу. А Україна, як відомо, є великою країною, що має в своєму потенціалі великі водні ресурси, включаючи морські та річкові води. Без кваліфікованих фахівців, пов’язаних з природними водними ресурсами, не обійтися ні в побутовому, ні в соціальному середовищі. Боротьба з паводками і підтопленнями, екологічні заходи – все це знаходиться в руках працівників водного господарства.

Переглядів: 995 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Їх розшукують за масові вбивства на Майдані

     Триває розслідування у межах кримінального провадження за фактом організації 18-20 лютого у м. Києві умисного вбивства двох або більше осіб у спосіб, небезпечний для життя багатьох осіб, пов’язаний з перевищенням влади або службових повноважень (ч.3 ст. 27, ч.3 ст. 365, п.1,5,12 ч.2 ст.115, ст.340 Кримінального Кодексу України). Цей злочин передбачає покарання аж до максимального – довічне ув’язнення.

Переглядів: 1038 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Івано-Франківська об’єднана державна фінансова інспекція Держфінінспекції в Івано-Франківській області проводить перевірки кредиторської заборгованості

     Працівниками Івано-Франківської об’єднаної держфінінспекції на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України № 65  «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету» проводяться перевірки достовірності обсягів кредиторської заборгованості з оплати товарів, робіт і послуг у розпорядників та одержувачів коштів державного бюджету  Рогатинського, Галицького районів та м. Івано-Франківська.

Переглядів: 1105 | Коментарів: 0 Детальніше >>

У Івано-Франківську СБУ затримала на хабарі держслужбовця22 травня співробітники Управління СБ України в Івано-Франківській області спільно з працівниками обласної прокуратури затримали за хабарництво працівника відділу ринкового нагляду Інспекції з

     22 травня співробітники Управління СБ України в Івано-Франківській області спільно з працівниками обласної прокуратури затримали за хабарництво працівника відділу ринкового нагляду Інспекції з питань захисту прав споживачів в Івано-Франківській області.

Переглядів: 837 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Розповсюдженість куріння серед жителів Прикарпаття

     31 травня в усьому світі проводиться міжнародна акція по боротьбі з курінням – Всесвітній день без тютюну, адже пристрасть до куріння є найпоширенішою шкідливою звичкою.
З метою отримання інформації щодо кількості курців серед населення  Прикарпаття працівниками Головного управління статистики проведено відповідне опитування осіб у віці 12 років і старшому. Отримані результати свідчать, що шкідливу звичку курити мають 17% або 193,2 тис. жителів області цієї вікової категорії. Порівняно з даними 2010 року кількість таких осіб зменшилась на 11%.

Переглядів: 727 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Звернення Галицького районного відділу ДСНС України у Івано-Франківській області до населення району у зв’язку із недопущенням загибелі людей на воді

     Галицький районний відділ ДСНС України у Івано-Франківській області вкрай стурбований станом справ із травмуванням та загибеллю людей на воді. Незважаючи на заходи, які вживаються УДСНС та органами державної влади щодо попередження травмування та загибелі людей через грубе порушення правил поведінки на воді, на жаль, є порушення та ігнорування цих вимог.

Переглядів: 835 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Пам’ятка про попередження пожеж у лісах

     Лісова пожежа – це неконтрольоване горіння рослинності, яке стихійно поширюється по лісовій території. Такі лиха відбуваються щорічно і залежать багато в чому від людини. Лісові пожежі при сухій погоді і вітрі охоплюють значні простори. При жаркій погоді, якщо дощів не буває протягом 15-18 днів, ліс стає настільки сухим, що будь-яке необережне поводження з вогнем викликає пожежу.

Переглядів: 926 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Правоохоронці охороняють територію під час вилучення знайдених 600 снарядів в с. Слобода

     

     Понад 600 артилерійських снарядів та гранат, виявлених селянином під час сільськогосподарських робіт, вилучають працівники ДСНС. Правоохоронці здійснюватимуть охорону місця події до повного знищення снарядів, яке відбувається в цьому ж селі.

Переглядів: 856 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Депутати відвідали бійців АТО

     

     6 червня 2014 року, народні депутати України Володимир Шкварилюк та Анатолій Дирів від Івано-Франківської області, Михайло Апостол від Тернопільської області та депутат Галицької районної ради Дмитро Горчак перебували на Сході України (Красний Лиман та Слов’янськ) у місцях, де ведуться заходи в рамках АТО.

Переглядів: 808 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net