на сайті  
   
 
Неділя, 24 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
У Бурштині поховали бійця АТО Вадима Савчака

     Вадим Савчак  з 8 січня 2015 року перебував в окремому розвідувально-диверсійному батальйоні ім. Джахара Дудаєва Міністерства оборони України в підрозділі МГО «Козацтво Запорізьке». У грудні минулого року молодий чоловік зголосився на війну добровольцем. Щоб захищати Україну і боронити незалежність своєї держави, він повернувся з США, де мешкав з дружиною і двома дітьми, до батьків — у Бурштин.

Переглядів: 1030 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     На фоні насування все нових загроз та відчуття постійної напруги люди беруться шукати винних. Персоніфікація зла — типова сублімація: коли зло має обличчя, є куди спрямовувати весь внутрішній негатив. Так Путін став світовим монстром, ненаситним і жорстоким, зі щурячими очима, ботоксним “фейсом” та вампірячими зубами. От, мовляв, у всьому винен він! Хай би Пандора витрусила на його голову свою скриньку з нещастями... 

Переглядів: 600 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації

     26 травня 2015 року під керівництвом голови райдержадміністрації Ярослава Бартківа відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації. На засідання були запрошені начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, директори загальноосвітніх навчальних закладів, керівники установ підприємств, організацій, правоохоронних органів, голови місцевих рад та представники ЗМІ. 

Переглядів: 679 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Вікно в Європу для України

     Результати саміту країн «Східного партнерства» у Ризі засвідчили: як би цього не хотілось Кремлю, Україну чекають у Європі. Звісно, говорити про перспективи членства нашої країни у ЄС наразі рано - наша західна сусідка Польща готувалась до вступу в Євросоюз протягом 13 років. Українці ж справжній шлях в Європу розпочали на Майдані, виступивши проти намірів злочинного режиму Януковича повернути країну під омофор Кремля.

Переглядів: 717 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Горить Шевченкова свіча»

     Цими днями минає 154 роки від дня перепоховання праху Тараса Григоровича Шевченка на Чернечій горі у Каневі. З ініціативи хорового диригента Івана Слободяна й завідувача науково-освітнього відділу Національного заповідника «Давній Галич» Ярослава Поташника та за підтримки генерального директора заповідника Володимира Костишина 22 травня у Картинній галереї установи відбулася творча зустріч під назвою «Горить Шевченкова свіча» з народною аматорською хоровою капелою «Княжа криниця» Народного дому м.Галича, приурочена сумним роковинам перепоховання Кобзаря в Україні. 

Переглядів: 910 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Площу Волі реконструюють

     27 травня 2015 року голова Галицької райдержадміністрації Ярослав Бартків за участю голови районної ради Петра Стрембіцького провів нараду щодо питання реконструкції площі Волі у м.Галичі.Після обговорення представленого проекту було визначено перелік робіт щодо водовідведення, освітлення, благоустрою та озеленення площі, також розглянуто шляхи фінансування даного проекту. 

Переглядів: 624 | Коментарів: 0 Детальніше >>

День Героїв

     День Героїв цьогоріч ми переживаємо зовсім по-іншому. На жаль, сьогодні майже кожного дня у нас з’являються нові Герої – і ті, котрі віддали своє життя за нашу країну, і ті, котрі перебувають у полоні, важкопоранені, і ті, які сміливо захищають нас, знаючи, що життя може обірватись будь-якої хвилини.  Кожна згадка з історії вже не проходить повз, бо вона оживає всередині нас.У неділю, 24 травня, після Служби Божої о. Ігор Броновський запросив парафіян до спільної молитви за загиблими та живими Героями України. 

Переглядів: 647 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Зустріч з письменницею

     Нещодавно до ВГО «Союз українок» завітала наша землячка з Бурштина, талановита сучасна письменниця Оксана Кузів. У вузькому колі за чашкою чаю на одному подиху пролетіло кілька годин. Пані Оксана розповіла про свою творчість та першу книгу «Адамцьо», що вражає поєднанням простоти стилю написання і водночас глибиною розкритих думок.

Переглядів: 827 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Ярославна» відсвяткувала ювілей

     24 травня дитячий зразковий танцювальний колектив «Ярославна» Галицького районного ЦДЮТ відсвяткував свій 20-річний ювілей.Колектив «Ярославна» був створений у 1995 році. Під керівництвом Галини Колодій за два десятиліття з маленького танцювального гуртка при районному Будинку школяра перетворився на один із найяскравіших і самобутніх танцювальних колективів Галицького району, який представляє найкращі хореографічні композиції на сценах області, України та за кордоном. Вже 5 років колектив удостоєний звання «Зразковий».

Переглядів: 865 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Дитина та її права»

     Люди різних національностей, різних можливостей, різних віросповідань і різного кольору шкіри мають рівні права.Права людини починаються з прав дитини. Це підтверджено в Конвенції про права дитини. Цей документ створено для того, щоб захистити маленьких громадян і надати їм якнайкращі умови для розвитку та реалізації прав.  На сесії Міжнародної демократичної федерації жінок у 1949 році перше червня було проголошено Міжнародним днем захисту дітей.

Переглядів: 691 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицькі школярі вшанували пам’ять своїх славетних земляків

     Напередодні Дня Героїв у Галицькій ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбулася загальношкільна лінійка, присвячена вшануванню борців за волю України.На заході відзначалося, що герої, які загинули в боротьбі з ворогом, залишилися нескореними. Їх гасло - »Здобудеш Українську державу або загинеш у боротьбі за неї!». 

Переглядів: 692 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Читацький діалог «Книга – духовна скарбниця людства»

     Людина не уявляє свого життя без книги. Адже книга – це знання, дружня бесіда, відпочинок… Чим дорослішими  ви стаєте, тим ширше і серйозніше коло питань, які у вас виникають. Де знайти відповіді на них? Звичайно ж, у книгах.Книга за роки свого існування відіграла основну роль у розвитку нашої цивілізації. Гігантська, зібрана віками, бібліотека  - надійна пам’ять людства, де закарбувалися його звершення і мрії.

Переглядів: 852 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Всесвітній день без тютюну

     У всьому світі 31 травня проводиться Міжнародна акція «Всесвітній день без тютюну», тобто день, вільний від тютюнового диму. Він був встановлений у 1987 р. Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) для залучення глобальної уваги до тютюнової епідемії та її смертельних наслідків.У 2015 році Всесвітній день без тютюну проходить під гаслом «Припинити незаконну торгівлю тютюновими виробами». Згідно з даними досліджень, на частку незаконного ринку тютюнової продукції може припадати майже кожна десята сигарета, споживана в світі. 

Переглядів: 873 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Рак картоплі

     Одне з небезпечних захворювань картоплі - рак. Його збудник - грибного походження. Вперше спалах хвороби спостерігався наприкінці минулого століття на території тодішньої Австро-Угорщини. З тих пір рак картоплі широко поширився у багатьох країнах Європи, перекинувся і на інші континенти.Треба сказати, особливо сильне ураження спостерігається при беззмінній культурі. І найчастіше це буває на присадибних ділянках, де картопля вирощується на одному і тому ж місці з року в рік.

Переглядів: 795 | Коментарів: 0 Детальніше >>

До уваги юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців!

     Строк подачі Форми 4 щодо кінцевих бенефіціантів продовжено.14 жовтня 2014 року на вимогу ЄС Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів». Закон набув чинності 25 жовтня.Закон передбачає внесення відомостей щодо кінцевих бенефіціарів (вигодонабувачів) підприємств до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. 

Переглядів: 709 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Статистика

     Куріння є однією з найбільш поширених звичок, що завдають шкоди як здоров’ю окремої людини, так і суспільству в цілому. 31 травня в усьому світі проводять Міжнародну акцію боротьби з курінням «Всесвітній день без тютюну».Працівниками Головного управління статистики у 2014 році проведено опитування щодо визначення кількості курців на Прикарпатті серед населення у віці 12 років і старшому. 

Переглядів: 707 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Ірина Столярик зустрілась з представниками галицького бізнесу

     Метою зустрічі начальника ГУ ДФС в Івано-Франківській області Ірини Столярик з представниками громадськості та бізнесу району було обговорення основних змін діючого законодавства та напрацювання пропозицій щодо реформування податкової ситеми.Зустріч проходила за участю першого заступника начальника ГУ ДФС в області Вікторії Сусаніної, заступника начальника ГУ ДФС в області Романа Панасюка, в.о.начальника ДПІ у Галицькому районі Олександри Верещак, голови Ради територіального відділення ВГО «Асоціації платників податків України» Ігоря Вінтонюка, голови Галицької РДА Ярослава Бартківа, голови Галицької районної ради Петра Стрембіцького,  голови Галицької міської ради  Ореста Трачика.

Переглядів: 820 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Громадські слухання

     24 травня 2015 року в приміщенні Народного дому відбулися громадські слухання, ініційовані Галицькою міською радою.У слуханнях взяли участь голова райдержадміністрації Ярослав Бартків, голова районної ради Петро Стрембіцький, депутати міської та районної ради, а також небайдужі галичани.Обговорено наступні питання:1.Про засвідчення готовності міста Галича до добровільного об’єднання територіальних громад Галицького району.2.Про діяльність міської ради за 2014 рік та перспективи розвитку міста Галича.

Переглядів: 1164 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Даноша» розпочала онлайн-голосування за соціальні проекти

     Соціальний фонд, який компанія «Даноша» створила у 2011 році для надання підтримки місцевим громадам, кожного року допомагає реалізовувати соціальні проекти жителям Калуського, Галицького та Жидачівського районів. Головна мета його роботи  – сприяти розвиткові місцевої спільноти, покращити співпрацю, дбати про благоустрій сіл, приймати активну участь у житті громад та надавати фінансову підтримку. Це дає можливість громадам тих сіл, де компанія веде свою діяльність, звернутися до ТзОВ «Даноша» та отримати фінансову підтримку для реалізації певного проекту, який має важливе соціальне значення. До розгляду приймаються проекти від тих сіл, де компанія має свої виробничі потужності та орендує землю. 

Переглядів: 1080 | Коментарів: 1 Детальніше >>

У Бурштині три школи отримали 90 тис. грн на енергоефективні проекти

     Три школи Бурштина готуються до переходу на новий енергоефективний рівень. На втілення своїх ідей вони отримують 90 тис. грн. Ці кошти виділила компанія «ДТЕК Енерго» на реалізацію третьої хвилі проекту «Енергоефективні школи», який відбувається вже третій рік поспіль. За цей час учасниками проекту стали 216 шкіл у восьми областях України, а компанія інвестувала в проект 12 млн грн, з яких 5 млн грн школи отримали у вигляді грантів на втілення учнівських ідей.У Бурштині презентували учнівські ідеї та нагородження переможців конкурсу «Енергоефективних шкіл».

Переглядів: 756 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Запрошуємо на навчання!

     Шановні студенти коледжів та гімназій, військовослужбовці, що у 2015 році звільняються з дійсної строкової служби в Збройних силах України! Національна академія Національної гвардії України оголошує набір абітурієнтів для зарахування на навчання до Національної академії Національної гвардії України на 2015 рік. 

Переглядів: 701 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Фракція «УДАР» у районній раді отримала нового голову

     Як уже повідомляла газета, нещодавно головою районної організації Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка обрано Олега Кобеля.У зв’язку з цим Олега Кобеля рішенням депутатів від цієї партії обрано головою фракції «УДАР» у районній раді. Про це повідомив голова районної ради Петро Стрембіцький під час засідання сесії районної ради 28 травня. Депутата районної ради Олега Кобеля також включено до складу президії районної ради.

Переглядів: 823 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net