на сайті  
   
 
Неділя, 24 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Ми будуємо храм…

     Кожного року в Україні з’являється багато нових і ошатних храмів. Людське око милує вишуканий дизайн і позолочені куполи культових споруд. Ось і цьогоріч до переліку новозбудованих церков у Галицькому районі завдяки старанням громади села Демешківці долучиться ще одна святиня.

Переглядів: 2050 | Коментарів: 0 Детальніше >>

“Бо старе джерело не всихає, а б’є...”

     Ці слова із пісні Іво Бобула дуже актуальні сьогодні для Івано-Франківська. Адже в місті є добрий десяток природних джерел, що потребують відновлення. Одне з них – у міському парку культури. В рамках прооонівської програми, за підтримки міської влади, воно набуло нового вигляду. Координатори проекту “Кожна краплина має значення” організували для журналістів прес-тур і показали результати тісної співпраці з Івано-Франківськом.

Переглядів: 1617 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Кожному зверненню – уважний розгляд

     Впродовж січня-квітня  поточного року в ДПІ у Галицькому районі проведено особисті прийоми, на яких до посадових осіб  ДПІ  звернулося 6 громадян. Це свідчить про якість організації роботи з платниками податків щодо роз’яснення податкового законодавства, поліпшення масово-роз’яснювальної роботи серед платників податків, надання якісних адміністративних послуг в центрі по обслуговуванні платників податків .

Переглядів: 1547 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Михайло Вишиванюк: Зростання соціальних видатків залежить від розвитку економіки

     З 12-ти соціальних ініціатив, започаткованих Президентом України Віктором Януковичем, 10 вже втілені у життя. На цьому акцентував увагу голова облдержадміністрації Михайло Вишиванюк упродовж засідання колегії, інформуючи її учасників (а було це спільне засідання із керівниками силових структур області) про завдання, визначені Главою держави на засіданні Ради регіонів 24 травня.

Переглядів: 1333 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Діяльність влади впродовж тижня

     25 травня відбулася презентація Галицького району для представників обласних і районних засобів масової інформації. У с.Крилос, біля пам’ятного знаку «Меч і рало», журналістів зустрічали голова райдержадміністрації Григорій Івасишин та голова районної ради Петро Стрембіцький.

Переглядів: 1410 | Коментарів: 0 Детальніше >>

У РДА забрали конкурси на право пасажирських перевезень

     Недовго тішилися райдержадміністрації можливістю самим проводити конкурси на право здійснення пасажирських перевезень. Вони давно цього домагалися і нарешті голова ОДА видав відповідне розпорядження. Щоправда, у ньому йшлося виключно про внутрішньорайонні маршрути. Але і у такому вигляді воно не влаштувало прокуратуру. Виходячи з того, що у Законі чітко прописано, що замовниками на перевезення можуть бути лише обласні держадміністрації або міськвиконкоми (компетенція останніх у цьому питанні не виходить за межі їх населеного пункту), прокуратура області опротестувала дане розпорядження. Протест було задоволено і днями з’явилося нове розпорядження голови ОДА, повідомляє styknews.info.

Переглядів: 1471 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Влада і Об’єднана опозиція звернулися до українців різними мовами

     Цього тижня стало остаточно зрозуміло, з чим йде до виборців Об’єднана опозиція, а з чим партія влади. Свої шляхи вони розпочали у вкрай різний спосіб: Партія регіонів – повернувши на політичну сцену сумнозвісне мовне питання, а Об’єднана опозиція – розпочавши обговорення своєї програми з експертами та громадою з різних регіонів країни.

Переглядів: 1296 | Коментарів: 0 Детальніше >>

У нового ректора — нові проректори

     20 квітня посаду ректора Прикарпатського національного університету виборов з понад 50% підтримкою Ігор Цепенда. Вже сьогодні новий ректор презентував нову команду. Щоправда з декількома старими обличчями. Як повідомляє “Стик”, зберегти посаду вдалося Володимиру Чобанюку – проректору з навчальної роботи.

Переглядів: 1488 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Право на здорове дитинство

     Кожна дитина з часу появи на світ є повноцінним громадянином України і має всі права, гарантовані Конституцією, в тому числі право на охорону здоров’я.
Міжнародна Конвенція про права дитини у статті 24 стверджує, що кожна дитина має право на користування найбільш досконалими послугами системи охорони здоров’я та засобами лікування хвороб і відновлення здоров’я. В рамках Конвенції кожна з держав-учасниць, в тому числі і Україна, повинна добиватися:

Переглядів: 1441 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Іванофранківці – на велосипедах

     26 травня мешканці і гості обласного центру їздили на велосипедах. Біля адмінбудинку стартувала щорічна акція “Велодень”. Кілька сотень велосипедистів подолали маршрут “Обласна державна адміністрація - Василіянок - Галицька - площа Ринок - Лесі Українки - Галицька - Мазепи - Довженка - Петлюри - Коновальця - Бандери - Незалежності - площа Івана Франка, готель “Надія”. Учасники акції заявили: “Ми нічого не просимо і не вимагаємо, але з кожним роком нас стає все більше і більше. Тому ми просто хочемо сказати:

Переглядів: 1560 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Мистецтво трьох у Галичі

     У картинній галереї Національного заповідника «Давній Галич» 29 травня було людно. Цього погожого травневого дня тут було відкрито нову виставку. І хоч для галичан імена Івано-Франківських художників Любомира Худяка, Петра Родіонова та Василя Різничука іще не відомі, ця виставка стала особливою подією і для митців,  і для поціновувачів образотворчого мистецтва. Адже під дахом однієї галереї представлені роботи відразу трьох молодих майстрів пензля.

Переглядів: 1545 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Стали героями... ради героїв

     27 травня — День, що ознаменував у місті Івано-Франківську вшанування пам’яті про всіх героїв України. Урочистості з нагоди свята розпочались “Маршем слави УПА” і панахидою. А відтак — традиційне святкове віче і дійство, якого у місті ще не бачили — реконструкція бою Української Повстанської Армії. З вершником на коні, з портретом того, хто врятував честь української нації, під пильним наглядом вояків – цього дня на Вічевому майдані люду зібралося чимало. А потім – колона вирушила до міського парку культури імені Тараса Шевченка...

Переглядів: 1471 | Коментарів: 0 Детальніше >>

2012 — це не тільки Євро...

     Словосполучення «двадцять-дванадцять» залишиться в історії і запам’ятається не лише завдяки футбольному Євро, а й не менш важливій події  – виборам до Верховної Ради України, які відбудуться 28 жовтня цього року.
Про підготовку до майбутніх виборів та стан Державного реєстру виборців розмовляємо з начальником відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Галицької РДА Романом Іванюком.
– Виборчий процес ще не розпочався, але підготовка до виборів народних депутатів України вже триває

Переглядів: 1392 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Об’єднана опозиція “За Батьківщину” формує виборчі штаби

     В Івано-Франківській області створено виборчий штаб Об’єднаної опозиції. Про це повідомив лідер партії «Фронт змін» і очільник Об’єднаної опозиції «За Батьківщину» Арсеній Яценюк. З його слів, керівником штабу призначено голову обласної організації ВО «Батьківщина» народного депутата України Дмитра Шлемка. Його першим заступником став голова обласної структури «Фронту змін» депутат Івано-Франківської обласної ради Володимир Шкварилюк.

Переглядів: 1565 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Презентація району для журналістів області

     У рамках проведення обласного прес-туру  для представників обласних і районних засобів масової інформації 25 травня 2012 року  відбулася презентація  Галицького району. У с.Крилос  біля пам’ятного знаку «Меч і рало» журналістів  зустрічали голова райдержадміністрації Григорій Івасишин та голова районної ради Петро Стрембіцький. Привітав гостей і король Данило Галицький, вручивши очільнику делегації – заступнику керівника апарату-керівнику прес-служби облдержадміністрації Тамарі Лейб’юк  «отчий світильник».

Переглядів: 1945 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Оцінка роботи та перспективи розвитку Галицького МУВГ

     Забезпечення сталого функціонування та розвиток країни тісно пов’язані зі станом водних ресурсів. Напередодні свята – Дня працівників водного господарства, слід згадати тих, хто безпосередньо пов’язаний із цією  важливою ланкою  народного господарства.    
Водогосподарською діяльністю на території Галицького, Рогатинського та частково Калуського районів Івано-Франківської області займається Галицьке міжрайонне управління водного господарства.

Переглядів: 1621 | Коментарів: 0 Детальніше >>

І знову зустріч !

     Зустріч – це добра і гарна традиція. 30 травня 2012 року в с. Комарів відбувся прийом громадян народним депутатом України Валерієм Келестиним, який розпочався трішки незвично. Сільський голова Михайло Юнгер запропонував народному депутату невеличку екскурсію селом. З радістю Валерій Васильович відвідав Комарівську школу, де якраз в цей час працював пришкільний оздоровчий табір, поспілкувався із заступником директора по виховній роботі.

Переглядів: 1609 | Коментарів: 0 Детальніше >>

У Галицьких школах прозвучав останній дзвінок

     У навчальних закладах Галицького району, як і по всій Україні, останнім дзвінком відзначили завершення навчального року. Щорічне свято “Останнього дзвоника” у кожній із шкіл уже має свої традиції і проводиться за своєрідним сценарієм. Не стало винятком воно і у Дубовецькій ЗОШ І-ІІІ ст.

Переглядів: 1482 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Засідання Колегії РДА

     29  травня 2012 року голова районної державної адміністрації Григорій Івасишин провів чергове засідання колегії за участю керівників відділів і управлінь райдержадміністрації, районних установ та організацій, голів місцевих рад, директорів шкіл, представників правоохоронних органів та ЗМІ. На засіданні колегії райдержадміністрації була присутня Марина Керська – начальник відділу контролю управління контролю апарату облдержадміністрації.
Під час роботи колегії розглянуто ряд важливих питань для життєдіяльності району.

Переглядів: 1288 | Коментарів: 0 Детальніше >>

На канікули в ритмі танцю

     Чого чекати від травня вчителеві? Виснажливої праці над останніми в навчальному році конспектами? Перевірки підсумкових контрольних? А може, останнього дзвоника, стрімкого, грайливого, багатообіцяючого? Кожен вибере для себе майже все перераховане мною та ще й обов’язково додасть  щось своє. Так до цього року упродовж  попередніх 28 думала і я. Але травневий  25 день змінив мої погляди на традиційність деяких святкувань, зламав стереотип останнього дзвоника.

Переглядів: 2061 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Свято вчительських династій

     24 травня 2012р. в актовій залі Галицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 з ініціативи голови районної державної адміністрації Г.Івасишина та  при підтримці начальника відділу освіти Галицької РДА  В.Матіїва відбулося свято-зустріч педагогічних династій. На свято зібралось  29 учительських родин, педагогічний стаж яких усіх разом становить більше двох тисяч років.
Педагогів вітали голова районної...

Переглядів: 1763 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net