на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Меморіал біля Стрілецької могили

     У Зелену неділю обіч гостинця Івано-Франківськ - Галич на повороті до Духової криниці з нагоди  сторіччя насипання Стрілецької могили українським героям, які загинули на підступах до Галича у червні 1915 року,  відбулося велелюдне віче. Тут поховано п’ять українських патріотів: Василя Гасюка, Івана Дигалюка, Василя Данилюка та двох невідомих усусусів. Історія цієї могили є досить цікавою. В літературі за нею закріпилась назва «Стрілецька могила на Лисій горі», яку вживають і у Викторові. Мешканці Сільця називають це урочище «Чубата», а тому тут побутує найменування «Могила на Чубатій». Найкраще поєднання двох номінацій зробив поет Степан Пушик у своєму вірші «Іду з гори Лисої на Чубату…». 

Переглядів: 935 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Доки спостерігачі ОБСЄ цмулять пиво та віскі в ресторані луганського готелю “Мир”, бойовики готують нові диверсії. Зброю сховали в ангари, за школами й на фермерських угіддях — звісно, до повернення. Тимчасом ворог взявся нещадно обстрілювати Мар’їнку і Красногорівку Донецької області  з “Градів”, “САУ-2С1” та мінометів. Біда не оминула й селища Луганського: важко описати відчуття, коли подруга публікує світлини вщент зруйнованої хати, ув одній із кімнат якої були українські бійці — під час обстрілу. Чудом вдалось урятуватися. Вищі сили бережуть...

Переглядів: 662 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Порядок забезпечення санаторно-курортним лікуванням учасників АТО

     Постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 року №200 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у Державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням. Пунктом 5 Порядку передбачено: «Для взяття на облік особа чи її законний представник подає заяву, медичну довідку лікувальної установи за формою №070/о, копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни та документ, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення».

Переглядів: 1023 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Діти пільгових категорій побували на екскурсії

     У рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з районною громадською організацією «Служба спілкування між інвалідами» (голова Оксана Макеєва) проведено ряд заходів для дітей пільгових категорій району.Зокрема, 3 червня 2015 року організовано поїздку для 27 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей з особливими потребами до Галицького національного природного парку.

Переглядів: 707 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Профорієнтація під час шкільних канікул

     Фундаментом майбутнього успіху молоді є правильне їх професійне інформування, тому і в дні шкільних канікул працівники Галицького районного центру зайнятості Людмила Сірко та Наталія Гамлява проводять профорієнтаційні заходи, які  націлені на виявлення власних можливостей щодо вірного вибору професії у майбутньому.Отож 3 червня 2015 року проведено День відкритих дверей для школярів Дубовецької ЗОШ І-ІІІ ст. Під час заходу учням розповіли про соціальні послуги служби зайнятості для учнівської молоді та важливість профорієнтації, проведено екскурсію секторами центру зайнятості. 

Переглядів: 662 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Благодійна акція до Міжнародного дня захисту дітей

     30 травня 2015 року Галицькою організацією «Українська молодь - Христові» за участю служби у справах дітей, відділу молоді та спорту Галицької районної державної адміністрації проведено благодійну акцію з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Для вихованців Міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації дітей проведено святковий концерт з виставою та конкурсами. 

Переглядів: 717 | Коментарів: 0 Детальніше >>

ДТЕК Бурштинська ТЕС виділила на літнє оздоровлення дітей 3, 2 млн грн

     2 червня ДТЕК Бурштинська ТЕС розпочала перший заїзд у дитячий лікувально-оздоровчий комплекс «Сокіл», який знаходиться у Галицькому районі Івано-Франківської області. В рамках річної програми оздоровлення  600 дітей працівників станції та учасників АТО з Бурштина  та Галицького району відпочинуть та оздоровляться на Прикарпатті, на березі гірської річки Лімниці.  Загальний бюджет цьогорічної програми оздоровлення становить 3,2 млн грн.

Переглядів: 596 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Обсяг реалізованої промислової продукції підприємствами міст та районів області за січень-квітень 2015 року

     За січень-квітень 2015 р. підприємствами області реалізовано промислової продукції на 9315,6 млн грн або  2% її загального обсягу по Україні.Суттєві обсяги реалізації забезпечили підприємства міст Бурштина (27,3% загальнообласного обсягу), Івано-Франківська (20,3%) і Калуша (12,5%), Долинського (10,4%), Тисменицького (8,3%), Рожнятівського (7,2%) районів.

Переглядів: 657 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Василь Абрамів («Смерека»): Віримо, що Бог благословить нашу перемогу

     Інтерв’ю з одним із лідерів «Правого сектору» на Прикарпатті, бійцем Добровольчого Українського Корпусу Василем Абрамівим («Смерекою»), який нещодавно перебував у короткій відпустці на Прикарпатті. Василь разом з побратимами воює у найгарячішій точці російсько-терористичної війни на Донбасі, обороняючи від ворога Донецький аеропорт. Розмова з ним – подих з передової, ділення бойовим і духовним досвідом, аналіз фронтових дій та перспектив закінчення війни.

Переглядів: 1044 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Не залишаймося осторонь!

     У Височанській школі І-ІІ ст., що у Галицькому районі, відбулася цікава зустріч із людьми, які активно займаються волонтерською роботою. У ній разом з учнями та педагогічним колективом школи взяли участь отець Іван Петляк, парох церкви Пресвятої Богородиці с.Вікторів та Всеволод Юрків, голова спільноти волонтерів від Івано-Франківської греко-католицької єпархії.

Переглядів: 936 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Будьмо достойні слави батьків!»

     Історія  будь-якого народу містить дати, які є  вирішальними  і доленосними в його житті. Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки, коли проливали кров патріоти. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього.Вірність і мужність – ось головні риси героїв…Вірність своєму ідеалу та мужність у втіленні цього ідеалу в життя… Вірність і мужність аж до смерті!Герої творять дійсність, формують обличчя світу – вчора, сьогодні і завтра, бо вони готові віддати все, навіть життя, щоб осягнути свою мету, щоби здійснити мрію. Це герої залишили для нас здавалося би такі божевільні кличі: «Або все, або нічого!», «Або пан, або пропав!», «Перемога або смерть!». 

Переглядів: 580 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Державна санітарно-епідеміологічна служба застерігає, що в роздрібну торговельну мережу надійшов небезпечний для здоров’я продукт!

     Рогатинське міжрайонне управління Держсанепідслужби в Івано-Франківській області,  за даними Державної санітарно-епідеміологічної служби України, інформує, що в роздрібну торговельну мережу надійшов небезпечний для здоров’я продукт - майонез «Провансаль Люкс» 35% жирності, 200 г, виготовлений 12.05.2015 року ПП «Бест», м. Бровари Київської області. 

Переглядів: 619 | Коментарів: 0 Детальніше >>

В районі буде створено громадську організацію демобілізованих учасників АТО

     4 червня 2015 року голова райдержадміністрації Ярослав Бартків та голова районної ради  Петро Стрембіцький  провели  зустріч з ініціативною групою з числа демобілізованих учасників АТО.Під час зустрічі обговорено шляхи створення районної громадської організації, метою діяльності якої буде вирішення проблемних питань учасників АТО та їх сімей. 

Переглядів: 622 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Голова райдержадміністрації вивчав питання раціонального використання екологічних коштів

     Найближчим часом очікується здача в експлуатацію очисних споруд в м.Галич (Заріка), що на вул. Б.Хмельницького. На місці будівництва об’єкту, яке ведеться з 2013 року, побував голова райдержадміністрації Ярослав Бартків і  ознайомився з ходом проведення пусконалагоджувальних робіт та технологічним процесом виробництва. 

Переглядів: 716 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Релігійна свобода як запорука людської гідності

     Вже традиційно в Галичі відбуваються наукові конференції на релігієзнавчу тематику. На них розглядаються різноманітні питання, пов’язані з найважливішими викликами сьогодення, які постають перед Церквою. 4–5 червня 2015 р. в Національному заповіднику «Давній Галич» відбулася ІІІ Міжнародна наукова конференція «Авраамічні релігії: проблеми свободи совісті й віросповідання в контексті міжрелігійних чинників у сфері суспільного буття в Україні та світі». 

Переглядів: 687 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Для 4212 учнів навчальних закладів району пролунав останній дзвоник

     Для 4212 учнів навчальних закладів району пролунав останній дзвоник.Привітати вчителів, учнів та їхніх батьків з традиційним шкільним святом до шкіл району завітали представники виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, представники районного відділу освіти.Почесними гостями шкільної лінійки у Задністрянській ЗОШ І-ІІІ ст. стали голова районної державної адміністрації Ярослав Бартків і депутат районної ради Любомир Лавер. 

Переглядів: 684 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Час підбивання підсумків

     Кінець  весни – закінчення сезону навчання та підбивання підсумків за рік не лише у школі, а й у різноманітних секціях. 31 травня у Бурштині відбулась товариська зустріч з карате-до вихованців клубу «Воїн» та «Якара». Близько 40 дітей взяли участь у змаганнях та показових виступах, опісля отримавши пам’ятні відзнаки. 

Переглядів: 715 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net