на сайті  
   
 
Неділя, 24 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Всеукраїнська проща: готовність номер один

     В селі Крилос відбулася нарада за участю голови обласної державної адміністрації Михайла Вишиванюка та його заступників. У нараді взяли участь Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський УГКЦ Владика Володимир (Війтишин), народний депутат України Роман Чернега, керівники служб області, районне керівництво, священнослужителі.

Переглядів: 1092 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Фестиваль «Галицька веселка»

     На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України» та у Рік дитячої творчості,  проголошений Указом Президента України 28.12.2012 № 756/2012 «Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості», 02 червня 2013 року у м.Галичі проведено VI регіональний фестиваль танцю «Галицька веселка», присвячений Міжнародному дню Європи та Міжнародному дню захисту дітей.

Переглядів: 1082 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     «Ви знаєте, не люблю журналістів». Почула я, опинившись на порозі кабінету рентгенолога
«Якби не ми, більшість із вас навіть в університеті не навчалася б».
(«Можливо», − думаю я, ніяково усміхаючись. Дивно чути таке від лікаря замість звичного «добрий день»).
«А знаєте, чому не люблю? Знаєте?»
«Бо ми приходимо без скерування?» – запитую у відповідь, не розуміючи суті претензій. 

Переглядів: 948 | Коментарів: 0 Детальніше >>

У травні 3,5 млн бюджетників отримають збільшені зарплати

     У травні має відбутися перерахунок зарплат бюджетників. Завдяки тривалим переговорам між профспілками та Мінфіном, посадовий оклад працівників першого тарифного розряду відтепер становитиме 852 гривні. Підтримала позицію профспілок і наполягала саме на цій цифрі Міністр соціальної політики Наталія Королевська. Адже від цієї ставки тепер залежатиме розмір посадового окладу кожного з 25 розрядів тарифної сітки.

Переглядів: 827 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Я маю право на щасливе дитинство»

     На виконання розпорядження районної державної адміністрації від 17.05.2013р. № 128 «Про  відзначення в районі у 2013 році Дня захисту дітей» та з метою посилення уваги суспільства до проблем дітей, захисту їх прав та законних інтересів службою у справах дітей районної державної адміністрації в рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей 2 червня проведено конкурс малюнку на асфальті «Я маю право на щасливе дитинство». До участі у конкурсі запрошувались діти віком  від 7 до 14 років.

Переглядів: 1105 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Івано-Франківська обласна організація НСЖУ – найкраща в Україні

     Івано-Франківська обласна організація Національної спілки журналістів України, яку очолює Вікторія Плахта, перемогла у конкурсі  «Краща обласна журналістська організація».

Переглядів: 1468 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Відступати ми не налаштовані

     Звіт народного депутата України Шкварилюка Володимира Васильовича
перед виборцями Івано-Франківської області за перші 5 місяців роботи у Верховній Раді України

Переглядів: 907 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тепер можна не боятися – підприємництвом займатися

     Нещодавно спілкувався зі знайомою. Олександра цього року закінчує Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника. Сьогодні багато хто мріє про те, щоб розпочати власну справу. Такі плани виношує і моя приятелька. Але трохи побоюється, чи зможе і собі заробити, і податки заплатити. Я ж їй кажу: «Держава сьогодні розуміє важливість розвитку малого та середнього бізнесу для розвитку економіки та забезпечення зайнятості населення, і намагається створити комфортні умови для підприємців. Не віриш – переконайся!»

Переглядів: 907 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Благотворіння починається з духу

     Митрополит Андрей Шептицький увійшов в історію українського народу не тільки як один з найвидатніших ієрархів тисячоліття, а також як один з найбільших богословів, діячів культури та меценатів науки і мистецтва. Його понад 45-літня архиєрейська діяльність, у тому числі один рік як єпископа Станіславської єпархії, Галицького Митрополита, позначалася на всіх ділянках українського культурного життя.

Переглядів: 1365 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Керівники району привітали місцевих журналістів

     До Дня журналіста відбулося засідання круглого столу за участю голови районної державної адміністрації Григорія Івасишина, голови районної ради Петра Стрембіцького, працівників газети «Галицьке слово», Івано-Франківського обласного телебачення «Галичина», телерадіокомпанії «РАІ».

Переглядів: 933 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«За здоровий спосіб життя та чисте довкілля!»

     Під таким гаслом 2 червня у місті Бурштині в рамках святкування Міжнародного дня захисту дітей відбулися велозмагання «Юний велосипедист», в яких взяли участь 14 дітей віком 7-12 років. Спонсорами проведення заходу стала Бурштинська міської ради та компанія ДТЕК.

Переглядів: 1179 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тустанській «Веселці» виповнилося 30 років

     Минулого тижня дошкільний навчальний заклад ясла-садок «Веселка», що у с.Тустань, відзначив своє 30-річчя.
Як зазначила у вітальному слові перша завідувачка дитячим садком Галина Вичівська, тридцять років тому вони отримали «голе» приміщення, де не було ні меблів, ні відповідного обладнання для їдальні. З часом у закладі з’явилося все необхідне і зараз він повноцінно функціонує. Сьогодні тут виховується у трьох групах 63 діток з Тустані та Межигірців.

Переглядів: 1009 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Про утворення Державної податкової інспекції у Галицькому районі Головного управління Міндоходів в Івано-Франківській області

     На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року № 229 «Про утворення територіальних органів Міністерства доходів і зборів» та вимог наказу ДПС України від 03.06.2013 № 23 «Про реорганізацію територіальних органів ДПС в Івано-Франківській області»
3 червня 2013 року в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців зареєстровано Державну податкову інспекцію у Галицькому районі Головного управління Міндоходів в Івано-Франківській області 

Переглядів: 1057 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«УПА: історія нескорених»

     29 травня у стінах картинної галереї Національного заповідника «Давній Галич» відбулася презентація виставки «УПА: історія нескорених», ініціаторами якої були громадський рух «Зарваницька громадська ініціатива» та дирекція Заповідника. Дана виставка створена спільно з Центром досліджень визвольного руху. Основними завданнями, які ставили перед собою автори, є популяризація історії УПА та розвіювання міфів, що чорнять славу, заперечують вагу і значення її в історії становлення незалежної  України.

Переглядів: 1152 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Літо-2013»

     Загальнодержавні оперативно-профілактичні заходи «Літо-2013» проводитимуться під час літніх канікул школярів. У взаємодії з територіальними органами освіти, оздоровчими закладами, туристичними агенціями та перевізниками пасажирів буде отримано інформацію про транспортні засоби, що плануються використовувати для перевезення організованих груп дітей до місць відпочинку, оздоровлення та екскурсій.

Переглядів: 1016 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Куріння шкодить здоров’ю

     Під таким гаслом проходив Міжнародний день боротьби з курінням. Посилена увага громадськості до цієї проблеми не випадкова. Тютюнова наркоманія, як не прикро це констатувати,набула у світі великого поширення. Не виняток і наш регіон. Лише в Івано-Франківській області близько 320 тисяч підлітків та молодих людей вживають тютюн. Кожний 4-5 учень у нашому районі теж курить.

Переглядів: 1888 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицькі освітяни – бронзові призери

     Нещодавно на базі коледжу фізичного виховання м.Івано – Франківська відбулися фінальні змагання в залік п’ятнадцятої спартакіади педагогічних та керівних працівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів області.
У фінальному турі спартакіади взяли участь 19 команд. Освітяни-галичани зайняли такі місця: волейбол (жінки)  – І місце, волейбол (чоловіки)  – II місце, настільний теніс  – ІV місце, швидкі шахи  – ІV місце, плавання  – VІ місце, стрільба кульова  – VІ місце.

Переглядів: 911 | Коментарів: 0 Детальніше >>

На помості – силачі

     Нещодавно у м. Калуші проходив чемпіонат області з важкої атлетики серед юнаків і дівчат до 17 років. Переможців і призерів визначали за сумою двоборства.

Переглядів: 1252 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Шедеври живопису Срібної землі

     У Картинній галереї Національного заповідника «Давній Галич» відбулося відкриття виставки Закарпатської школи живопису творчого об’єднання «Райдуга». Виставка вже побувала в Музеї мистецтв Прикарпаття в Івано-Франківську та у музейно-виставковому центрі міста Калуша.
Цфей проект презентували закарпатські художники І. Попдякуник, А. Секереш та Т. Софілканич.

Переглядів: 1014 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Втрачена енергія «Енергетика»

     Футбольний клуб Бурштина «Енергетик» відомий  в Україні з 1998 року, коли із любительської команди перейшов у статус професійної, ставши чемпіоном Івано-Франківської області. За цей період вдало зіграно  чимало матчів, які принесли славу команді і всьому регіону. На даний час «Енергетик» припинив свою діяльність. Чи є надія, що фанати клубу ще зможуть побачити команду на полі?

Переглядів: 1071 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net