на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Перше Святе Причастя маленьких галичан

     Білі сукеночки, свято, трепетне очікування…Діти на Першому Причасті… А що саме для них є особливим у цей день? Чи знають вони самі? Маленькі ангелятка, чисті й невинні створіння очікують на прийняття Христа, розглядають, що робить священик, тішаться своїм красивим убранням. Батьки більшу частину Служби заглядають за своїм чадом, щоб, не дай Бог, не пропустити важливого моменту та зафільмувати його на камеру. Ось і важливий момент. 

Переглядів: 1200 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Психологи люблять розхвалювати техніку самонавіювання. От, мовляв, говоритимеш про хороше, намагатимешся повірити в те, що незабаром щастя накриє тебе, мов цунамі, знай - так і станеться. Не сумнівайся! Хтозна, може, комусь справді пощастило навіяти собі трохи удачі й радості, прикликати потрібних людей, кардинально змінити життя тільки силою думки. От якби таким моделюванням свідомості можна було б «вилікувати» хворі уми в ЛНР і ДНР. 

Переглядів: 597 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Допомога поруч

     Уже більше 20 років ефективно і без піару працюють територіальні центри соціального обслуговування. Кожного дня ми встаємо, ідемо на роботу, спілкуємось, займаємось домашніми клопотами. Нас затягують повсякденні турботи. Лише іноді, почувши в розмовах чи прочитавши інформацію в газеті, в Інтернеті про якусь понівечену долю, нам стає шкода її, і ми чуттєво співпереживаємо. Та не думаємо про те, як виживають ті люди, як виживають самотні, каліки, малозабезпечені, безхатьки… 

Переглядів: 739 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Пільговий проїзд з 1 червня 2015 року

     Управління соціального захисту населення інформує, що відповідно до Закону України “Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України” від 28.12.2014 р. №76-VIII з 1 червня 2015 року скасовується право окремих категорій громадян на безоплатний проїзд у міському та приміському транспорті. Зазначені зміни стосуються учасників війни, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, жертв нацистських переслідувань, дітей війни, ветеранів праці та інших. 

Переглядів: 585 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Аудитори перевірять «Юлині тарифи»

     Прем’єр Арсеній Яценюк має намір до кінця тижня поставити крапку у всіляких маніпуляціях щодо тарифів на комунальні послуги і газ.«Ми завершимо аудиторську перевірку ціноутворення - чи правильне воно чи неправильне - чотирма найбільшими світовими аудиторськими компаніями на кінець наступного тижня», - пообіцяв Прем’єр-міністр і закликав голову Верховної Ради після отримання результатів перевірки запросити на засідання парламенту представників Кабінету Міністрів, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг(НКРЕКУ), керівництво «Нафтогазу», щоб закрити всі питання з ціноутворенням на послуги ЖКГ. 

Переглядів: 624 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Триває Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене»

     Cьогодні в Україні вживання дітьми та молоддю алкоголю, наркотиків та тютюну набуло загрозливих масштабів. Так, серед молоді в Україні зловживання алкогольними напоями посідає друге місце після куріння. Чинником, що сприяє підлітковому алкоголізму та тютюновій залежності, можна назвати надзвичайну доступність алкогольних та тютюнових виробів для підлітків. Адже спроби  купити сигарети та алкоголь нашими дітьми в супермаркетах, магазинах та кіосках виявляються вдалими. 

Переглядів: 626 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Практика з користю

     Залучення дітей до волонтерства в Україні вже стало практикою, причому корисною для обох сторін. І Галицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 у цьому не пасе задніх. Замість традиційної літньої практики учнів залучають до плетіння маскувальних сіток для армії. Діти з задоволенням ріжуть тканину на смужки та вплітають у сітку, придбану галицькими волонтерами ГО «Камрат». 

Переглядів: 719 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Даноша» гостинно запрошує дітей

     Компанія «Даноша» вже понад два роки організовує ознайомлювальні екскурсії для учнів шкіл Калуського, Галицького та Жидачівського районів. Діти та учнівська молодь мають можливість оглянути виробництво та с/г техніку, відвідати ферми та побачити на власні очі, як живеться свиням та коровам, які понад півроку тому оселилися на фермі ВРХ у с.Студінка. Зазвичай, найактивніше такі заходи проводять в теплу пору року, отож уже з початком весни перші допитливі відвідувачі оглядають територію компанії та ознайомлюються з тим, як працює підприємство.

Переглядів: 706 | Коментарів: 0 Детальніше >>

головне управління статистики інформує

     Чоловіки та жінки Прикарпаття

     На 1 січня 2015 р. чисельність постійного населення Івано-Франківської області склала 1379,8 тис. жителів. З них у міських поселеннях мешкало 43,2%, решта – у сільській місцевості. Для статевої структури населення Прикарпаття залишається характерною перевага жінок. На початок п.р. їх було на 75,8 тис. більше, ніж чоловіків.             

Переглядів: 656 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Військові комісари теж служать на передовій

     Два тижні тому зі сходу України повернувся виконувач обов’язків військового комісара Галицько-Рогатинського об’єднаного військового комісаріату майор Костянтин Яковлєв.Як з’ясувалося, він, за наказом вищого командування, проходив там службу ще з квітня. Таку ротацію проходять усі воєнкоми. Адже це дає можливість тим офіцерам, хто уже довший час служить на передовій, взяти перепочинок, а самим воєнкомам на власному досвіді відчути «запах пороху»… 

Переглядів: 774 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Галицькі батяри» - найкращі!

     30 травня в рамках святкування Дня міста Києва відбулися урочистості до Дня Київського торговельно- економічного університету. В програму святкових заходів увійшло кулінарне шоу, участь в якому взяла команда з Бурштинського ТЕК із промовистою назвою «Галицькі батяри» у складі студентів  першого та другого курсів, які здобувають освіту за спеціальністю «Виробництво харчової продукції». 

Переглядів: 1157 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Поетичний калейдоскоп

     У Галицькій районній бібліотеці відбулася цікава зустріч з літераторами, учасниками творчого об’єднання «Нащадки Митуси».  Семен Возняк, Марія Букавин, Любов Бойко, Іван Драбчук, Омелян Ліуш, Володимир Наконечний розповіли про свою працю на ниві літератури, читали власні вірші, ділились планами на майбутнє. 

Переглядів: 741 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Спомин про Дмитра Фреїка: людину, творчого вченого і педагога

     5 червня 2015 року відлетіла у вирій вічності світла душа Великого галичанина, вченого зі світовим ім’ям – Фреїка  Дмитра Михайловича,05.04.1942 р.н. (за документами – 1943 р.), заслуженого діяча науки і техніки України, академіка Академії наук вищої школи України, доктора хімічних наук, професора, директора Фізико-хімічного інституту, завідувача кафедри фізики і хімії твердого тіла ПНУ ім. В. Стефаника, дійсного члена Нью-Йоркської академії наук, академіка Міжнародної термоелектричної академії, Соросівського професора, визнаного Міжнародним біологічним центром (Кембридж, Англія) видатного ученого ХХ століття (1999р.) та центром «Barons Who’s Who» (Каліфорнія, США) лідера нової епохи (2000 р.), лауреата премій «Людина-2001» (Кароліна, США), «Галицькі кмітливці» за 2001 та 2007 рр., «Визначний вчений року» (2005 р.), «Відомий науковець року» (2011 р.); нагородженого відзнаками «За вклад у науку» (2008 р.), «За наукові досягнення», відзнакою державного департаменту інтелектуальної власності України «Творець» та орденом «За заслуги ІІІ ступеня» (2009 р.); засновника цілої фізичної школи на теренах Прикарпаття та за його межами, автора і співавтора більше семи сотень наукових праць і десятків книг. 

Переглядів: 2163 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Даруючи кров, рятуєш життя!

     Серед численних сучасних лікарських засобів є один незвичайний. Це людська кров…Кров -  це життя, і доти, поки  вона тече по судинах, людина живе.В наш час переливання крові, її компонентів та препаратів - ефективний метод лікування багатьох захворювань, який має широке використання у лікувальній практиці.Не дивлячись на те, що в усьому світі ведуться енергійні пошуки штучної крові, донорська кров до сих пір залишається унікальним лікувальним середником.В даний час цільна кров не переливається. 

Переглядів: 625 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Обережно - ботулізм!

     За даними Головного управління Держсанепідслужби в Івано-Франківській області склалася несприятлива ситуація щодо захворюваності на ботулізм. Протягом року спостерігається різке збільшення випадків даного захворювання. Станом на 01.06.2015 року в області зареєстровано 8 випадків захворювання і потерпіло 9 осіб. 

Переглядів: 971 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Район готується до участі в конкурсі проектів зі створення в області центрів гостинності

     8 червня 2015 року в голови райдержадміністрації Ярослава Бартківа відбулася нарада з приводу участі Галицького району в конкурсі проектів зі створення в області центрів гостинності.Даний проект буде реалізуватися за підтримки ЄС в рамках програми «Івано-Франківська область – край для туризму».На території Прикарпаття передбачається будівництво двох центрів гостинності для зупинок туристичних автобусів і короткотермінового відпочинку туристів. 

Переглядів: 659 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net