на сайті  
   
 
Неділя, 24 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
КОМБIНАТОРИ

Комбінатори        Життєві негаразди, зокрема матеріальні, – лише наслідки. А причини, як відомо, заховані в нас самих. Все, що зроблено людьми доброго чи злого, є результатом взаємодії всього людського разом.
    У цьому «разом» криється взаємна залежність одних від інших: особи і громади. А ще від того, що в нашій свідомості домінує – християнська мораль, чи принцип, що «перемагає той, хто нічим не гребує». Сьогодні ми поведемо мову про зникнення у просторі і часі цілих господарств з території Галицького району...

Переглядів: 2311 | Коментарів: 7 Детальніше >>

Парламентські слухання про свободу слова

Парламентські слухання про свободу слова    Не є секретом, що багато місцевих мас-медіа мають непрості стосунки з владою і серйозні проблеми. Багатьом журналістам доводиться відстоювати своє право на свободу слова, поборюючи спротив місцевої влади. Неефективно працюють механізми державної фінансової підтримки місцевих засобів масової інформації, що унеможливлює їх повноцінне функціонування.
    В Україні пишуться, ухвалюються досить прогресивні закони. І не виконуються. Хіба нема закону про інформацію і засоби масової інформації?.. Є... І там передбачено відповідальність за невиконання. Та чи був притягнутий хоч один чиновник до відповідальності? А закон прямо забороняє засновникам втручатися в редакційну політику засобів масової інформації.

Переглядів: 1871 | Коментарів: 3 Детальніше >>

Перші кроки до цифрового телебачення

Перші кроки до цифрового телебачення    Технічний прогрес невпинно рухається вперед. Новітні електронні засоби впевнено витісняють застарілі технології з усіх сфер нашого життя. Ще недавно стільниковий телефон чи телевізійна супутникова антена були для нас чимось із розряду фантастики, а сьогодні сучасні засоби передачі інформації стали настільки звичними, що ми й не уявляємо собі телебачення чи радіо без прямого ефіру чи неякісну (засніжену) картинку на екрані свого телевізора. А було і таке… Пригадую, як з’явилося на теренах нашого району телебачення “РАІ”. З якими труднощами доводилося зіткнутись, щоб налаштувати антену на канал, який транслюватиме події та новини рідного краю. Тоді це ще були примітивні випуски програм, не зовсім якісні картинки… Та минув час, і сьогодні уже Телерадіокомпанія “РАІ” (окрім телеканалу транслюється ще й FM радіо на хвилі 101.6) працює у професійному режимі...

Переглядів: 2973 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Цей день запам’ятається на все життя

Цей день запам’ятається на все життя    30 травня для маленьких жителів с. Кінашів  залишиться теплим спомином, адже в цей день вони прийняли тайну Євхаристії у храмі Воскресіння Господнього.
    Пресвята Євхаристія – найбільший скарб для кожного християнина, для його безсмертної душі, який залишив нам Ісус Христос на Тайній Вечері і пообіцяв тим, хто їстиме Його тіло і питиме Його кров, житиме вічно. Пресвята Євхаристія – дороговказ, що веде нас до Царства Небесного.

Переглядів: 2743 | Коментарів: 2 Детальніше >>

Сто тисяч гривень виграли для своєї школи випускники Тисмениці

Сто тисяч гривень виграли для своєї школи  випускники Тисмениці    Чек на сто тисяч гривень отримала з рук лідера громадської організації «Спільна праця» Миколи Палійчука директор Тисменицької ЗОШ І-ІІІ ст Марія Люта. Адже випускники саме цього навчального закладу стали переможцями нового інтелектуального турніру «Знай наше».
    Новий турнір було засновано в лютому цього року з ініціативи Миколи Палійчука та директора Регіонального центру оцінювання якості освіти Богдана Томенчука. Аналогів подібних змаганнь на сьогодні в Україні не існує. Суть полягала у тому, що учні шкіл об’єднувалися у команди та шляхом написання тестів за допомогою Інтернету змагалися за головний приз турніру. Загалом у турнірі взяли участь 84 школи з усіх районів та міст області – а це практично понад тисяча учнів.

Переглядів: 2181 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Насущні питання галузі

Насущні питання галузі    Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2008 року за №1151 «Про затвердження Державної цільової  програми комплексного протипаводкового захисту в басейнах річок Дністра,  Пруту та Сірету» передбачено до 2025 року побудувати 75 протипаводкових ємностей для врегулювання стоку води у річках під час паводків, зокрема, в Івано-Франківській області планується спорудження 45 ємностей.
    В переддень професійного свята працівників водного господарства ми зустрілися з начальником управління осушних систем та протипаводкових споруд Миколою Кусяком і попросили детальніше розповісти про програму  та проблеми галузі.

Переглядів: 2517 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Музею «Визвольних змагань Галицького району» 10 років

Музею «Визвольних змагань Галицького району» 10 років    Музей “Визвольних змагань Галицького району” створений в місті Бурштині. Він за профілем історичний. Це та святиня, до якої приходять люди, щоб дізнатися про минулі історичні події, про видатні постаті і вдихнути дух патріотизму, відчути гордість за героїзм українського народу у боротьбі за волю і незалежність своєї держави.
    20 травня цього року галичани разом з гостями Львова, Івано-Франківська, Рогатина в Бурштинському Палаці культури відзначали 10-у річницю створення музею. Про цей захід газета «Галицьке слово» уже повідомляла.

Переглядів: 3244 | Коментарів: 0 Детальніше >>

День енергоколеджу у Бурштині

День енергоколеджу у Бурштині    Традиційним стало щорічно 1 червня проводити у Бурштинському енергетичному коледжі ІФНТУНГ Дня коледжу. Святкування сорок четвертої річниці з дня заснування навчального закладу розпочалось з проведення у всіх навчальних групах виховної години на тему: «Сьогодні, згадуючи минуле, дивимося у майбутнє».
    Одночасно свято розпочалось з відкриттям музею історії навчального закладу. На захід були запрошені ветерани освітянської ниви, студенти коледжу, а також ті, хто продовжує працювати, виховуючи підростаюче покоління у пошані до своєї професії, культури, духовності.
    З вступним словом виступив кандидат філософських наук, доцент, відмінник освіти України, почесний енергетик України, директор коледжу Олександр Дмитрович Джура, який у своєму виступі наголосив про значимість, ціль та створення духовного осередку.

Переглядів: 4429 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Творча молодь

Творча молодь    Навчання та підтримка обдарованих дітей починається зі Стародавнього Китаю. Перші згадки про обдарованість зустрічаються у листах Конфуція, який вважав важливим завданням пошук талановитих дітей, розвиток їхніх здібностей, підтримку і виховання їх таким чином, щоб служили всьому народові.
    Одним із основних завдань системи національної освіти суверенної України є формування творчо активної, всебічно розвинутої особистості.

Переглядів: 2580 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Радісний день безтурботного дитинства...

Радісний день безтурботного дитинства...    1 червня в місті Галичі службою у справах дітей райдержадміністрації було проведено святкове дійство з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей. В програмі свята проводився конкурс малюнка на асфальті “Мій рідний край, моя земля”, різноманітні веселі спортивні ігри та розваги. Вихованцями районного Центру дитячої та юнацької творчості організовано чудовий концерт в Народному домі міста Галича. Всі учасники свята нагороджені подарунками та солодощами від служби у справах дітей та Галицької міської ради.

Переглядів: 2154 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Оздоровлення дітей за рахунок Фонду

    Наступила пора літнього оздоровлення дітей шкільного віку. Відкрили свої двері дитячі оздоровчі табори нашої області, які підготували свої бази до прийому на відпочинок та оздоровлення дітей. В літньому таборі діти завжди знаходяться не тільки під наглядом, але й зможуть оздоровитися, розвинутися фізично, зрости духовно.
    Постановою правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності №36 від 27.05.2010р. затверджено придбання путівок на оздоровлення дітей, які є членами сімей застрахованих осіб, у дитячих закладах оздоровлення, а 2010 році – за повну вартість в межах асигнувань, передбачених кошторисами регіональної програми відновлення здоров’я застрахованих осіб та членів їх сімей...

Переглядів: 3437 | Коментарів: 2 Детальніше >>

Виїзні прийоми громадян

    В Галицькому районі продовжується практика виїзних прийомів громадян в місцевих радах. 1 червня  голова районної державної адміністрації Григорій Івасишин провів виїзний прийом громадян в Старомартинівській сільській раді, під час якого було обговорено питання соціально-економічного та культурного розвитку сіл Старий Мартинів та Різдвяни.
    В процесі обговорення піднімалися питання благоустрою територій, ремонту відрізку дороги між селами Старий Мартинів – Німшин, облаштування водозахисних споруд на річці Дністер, проблеми використання єдиного в районі сміттєзвалища, ремонту бюджетних установ, які знаходяться на території сільської ради, встановлення обмежувальних дорожніх знаків, підвозу дітей до школи.
    Розглянуто також особисті питання громадян, що, в основному, стосувалися соціального забезпечення, медичного обслуговування громади, дозвілля молоді, а також врегулювання земельних конфліктів та перевірки питань, пов’язаних з нарахуванням грошових компенсацій за наслідками липневої стихії 2008 року...

Переглядів: 1894 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Навчаються голови місцевих рад

    Третього червня відбулася нарада-семінар з головами міських, селищної та сільських рад. Керівниками органів місцевого самоврядування обговорено питання про дотримання законодавства з питань забезпечення прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, питання розроблення проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозмін та упорядкування угідь, про стан видачі державних актів взамін сертифікатів власникам земельних часток (паїв). В цьому контексті було розглянуто  питання про перезакладку погосподарських  книг та впровадження програмного комплексу з погосподарського обліку в міських, селищній та сільських радах...

Переглядів: 1637 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Розпорядження №151

    Розпорядженням №151 Галицької РДА від 27.05.2010 «Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 09 квітня 2010 року №104» внесено зміни до розпорядження №104 від 09 квітня щодо графіку виїзних прийомів громадян з особистих питань керівництвом районної державної адміністрації у населених пунктах  району у ІІ кварталі 2010 року.

Переглядів: 1968 | Коментарів: 0 Детальніше >>

У населення з’явилась можливість оплати за електроенергію через Інтернет

У населення з’явилась можливість оплати за електроенергію через Інтернет    Нову унікальну послугу пропонує своїм побутовим споживачам (населенню Івано-Франківської області) ВАТ «Прикарпаттяобленерго». Завдяки новітній інформаційно-платіжній системі з 1 червня 2010 року усі бажаючі можуть розрахуватися за спожиту електроенергію через корпоративний сайт компанії. Перевагою такої послуги є швидкість, зручність та безкоштовність. Умовами розрахунку є підключення до мережі Інтернет та наявність платіжної картки будь-якого банку.

Переглядів: 2591 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Впіймали викрадача Євангелій

    Цікавили зловмисника виключно старовинні книги. Як правило, зникали ось такі стародруки, датовані ще 1680 роком. Впіймати спритника було дуже важко, адже він працював одинаком. За словами правоохоронців, подекуди по 50 чоловік вичікували в засідках поблизу церков області. Чергова крадіжка Євангелій трапилася на початку цього місяця.

Переглядів: 2121 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Народна партія заявляє про тиск на її представників з вимогою вступати до Партії регіонів

    Про це йдеться в заяві.
    «Останнім часом набуває масового характеру тиск на членів Народної Партії з боку представників партії влади на місцях. Мета цього тиску є очевидною і фактично не приховується: примусити наших однопартійців залишити лави своєї партії і перейти до Партії регіонів», – йдеться в заяві партії.

Переглядів: 2084 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Запуск 7 енергоблоку Бурштинської ТЕС відтерміновано через нестачу коштів

    Реконструкція 7 енергоблоку Бурштинської ТЕС через відсутність належного фінансування не буде завершена в липні, як планувалося. За словами керівника станції Мирона Романіва, блок може запрацювати лише наприкінці цього року, коли буде встановлено новий фільтр, повідомляє Обласне Радіо. Наразі для його придбання не вистачає коштів. А всі інші роботи уже закінчені...

Переглядів: 1740 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Достойна перемога

Достойна перемога    Не стали завадою спортсменам погані погодні умови минулої неділі в с.Загір’я, де відбувся матч з футболу між командами «Загір’я» і «Курів». Попри дощову погоду загір’яни прибули на стадіон з групою підтримки. І на радість своїм шанувальникам  команда «Загір’я» зуміла здолати команду с.»Курів» з рахунком 7:1.
    Матч проходив у жорсткій, але не жорстокій боротьбі. Стражі воріт мали вдосталь роботи, проте з честю виходили із ситуацій.
    Під завісу першого тайму, отримавши м’яч в районі шістнадцятки і влучно вціливши у ворота, був забитий гол з гострого кута. П’ять із семи голів було відправлено у ворота суперника в першій половині зустрічі. Друга половина гри розпочалася знову з атак «Загір’я». На першій хвилині  було забито ще два голи.

Переглядів: 2096 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Обережно – вода!

Обережно – вода!    З настанням літа починається купальний сезон. Береги наших річок заповнюються відпочиваючими. Звичайно, що вода, свіже повітря – це запорука здоров’я людини. Відпочиваючі на березі річки приймають водні процедури, набираються здоров’я. Звертаємося до всіх, хто відпочиває на берегах водойм, застерігаємо бути дуже уважними та обережними на воді. З водою завжди «треба бути на ВИ». Активний відпочинок на берегах водойм – це і велика відповідальність за збереження життя свого особистого і тих, з ким відпочиваєш...

Переглядів: 2016 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net