на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Галичани підтримують військовослужбовців

     Минулої п’ятниці з ініціативи приватного підприємця, депутата районної ради Володимира Магаля з Галича до Миколаївської області вирушив мікроавтобус з продуктами харчування, сигаретами, одягом, взуттям, миючими засобами, засобами гігієни тощо.
Саме на полігоні в Миколаївській області проходить військову підготовку 51 механізована бригада ЗСУ, в складі якої служать і мешканці нашого району Тарас Гандзюк, Олег Іванків, Роман Архитко та Андрій Смук.

Переглядів: 1014 | Коментарів: 5 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     14 червня, субота. У Львові триває фестиваль джазу. Ми з однокурсницями жваво обговорюємо концерт улюбленого «Бумбоксу», що мав би відбутися «завтра»…Але новий день приніс ще одну трагедію. І все рухнуло, мов будинок із карт. Плани розвіялися, радість виявилася безпідставним самонавіюванням (чи то пак спробою бодай певну частину доби жити більш-менш повнокровно, абстрагуючись від зла, що отруює все довкола), натомість прокинулося відчуття німої загрози, що дихає у потилицю, мов страх, безвихідь і смерть разом узяті.

Переглядів: 745 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Медики відзначили професійне свято

     Урочистості, присвячені Дню медичного працівника, відбулися 13 червня 2014 року в актовій залі Галицької центральної районної лікарні.
Враховуючи події сьогодення, присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Переглядів: 889 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Виплата заробітної плати у «конвертах» – тягар сучасності

     В умовах сьогодення, коли держава започатковує нову політику, орієнтовану на підвищення економічних, соціальних і гуманітарних стандартів для кожного громадянина, нагальним стає питання забезпечення дотримання соціальних гарантій, а саме легалізація виплати заробітної плати та погашення заборгованості з її виплати. Виплата зарплати «в конвертах» та у розмірах, нижчих за мінімальні гарантії, встановлені державою, позбавляє наших громадян належного захисту на випадок непрацездатності та прирікає на мізерну пенсію. До місцевих бюджетів не надходять необхідні кошти, що безпосередньо відбивається на рівні життя і на розв’язанні безлічі соціальних проблем. Скорочується і фінансування соціальних статей з держбюджету. Все це мають добре усвідомлювати всі роботодавці, підприємці та наймані працівники.

Переглядів: 803 | Коментарів: 0 Детальніше >>

22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

     Ніхто не забутий!Ніщо не забуте!Трагічна доля спіткала наш народ.І ми,молоде покоління,з болем та жалем згадуємо ті старшні події 1941-1945 рр. Війна – це одна з найсумніших і найтрагічніших подій в історії України. Мільйони людей виявили нечуваний героїзм у жорстоких боях, віддавши найдорожче – своє життя за визволення Батьківщини, заради вільного і щасливого життя майбутніх поколінь.

Переглядів: 805 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Надання послуг за принципом «Єдиного вікна»

     Управлінням Пенсійного фонду України в Галицькому районі здійснено перехід на  обслуговування громадян за принципом «Єдиного вікна». З 20 січня 2014 року в управлінні створено відділ з обслуговування та розгляду звернень громадян.  Для зручності обслуговування громадян послуги надають 4 спеціалісти, які працюють на першому поверсі управління в кабінеті № 5. Cпеціалістами відділу забезпечується прийом громадян,  надання консультацій та роз’яснень з наступних питань: призначення, перерахунок та виплата пенсій,   прийом документів для встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною, оформлення документів для виплати допомоги на поховання і недоодержаної пенсії, оформлення документів для виплати разових доручень при виїзді пенсіонерів на постійне місце проживання  за кордон, розгляду звернень громадян, виготовлення та  видачі пенсійних посвідчень.

Переглядів: 823 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Щодо подання звітності у електронному вигляді

     Для подання податкової звітності в електронній формі, платнику податків необхідно укласти з територіальними органами доходів і зборів договір «Про визнання електронних документів».
Цей договір укладається або в електронному вигляді за допомогою обраного платником податків програмного забезпечення для підписання та подання електронної звітності, або на паперових носіях.В електронному вигляді договір підписується платником податків з використанням посилених сертифікатів ключів, сформованих Акредитованим центром сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів.

Переглядів: 933 | Коментарів: 0 Детальніше >>

До уваги жителів району!

     Розпорядженням облдержадміністрації від 06.06.2014 року №325 встановлено нові тарифи на перевезення пасажирів і багажу автобусами,  що працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні:

Переглядів: 846 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Будні і свята пришкільних таборів відпочинку сільської школи

     

     З метою реалізації Державної програми відпочинку та оздоровлення дітей у 32-ох школах Галицького району, в тому числі в Мединській ЗОШ І-ІІІ ступенів, діють літні пришкільні табори відпочинку.  
До початку оздоровчої кампанії 2014 року розроблено проект роботи таборів. Мета і завдання їх – спрямувати перебування дітей в таборах на їх комплексне оздоровлення через використання традиційних та інноваційних форм табірної роботи, формувати позитивну мотивацію на здоровий спосіб життя, розуміння його переваг.

Переглядів: 951 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Пластове «Свято Весни»

     12 червня 20014р новаки і новачки Івано-Франківської округи, а це понад 70 дітлахів, які зїхалися з Березівки, Галича, Коломиї, Заболотова, Долини, Гошова та Івано-франківська, помандрували у смт Вигоду Долинського району. Там вони  мали екскурсію вузькоколійкою ”Карпатським трамвайчиком”, під час якої мали змогу оглянути мальовничі Карпати.
Згодом діти поїхали в м. Долину, де у міському парку мали теренову гру. Її  підготували братчики та сестрички.Під час теренівки новацтво боролося із чотириголовим драконом: Лінню, Боягузством, Брехнею, Сваркою. А побороли ці голови дракона Працьовитістю, Хоробрістю, Чесністю, Дружністю.

Переглядів: 797 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Виїзна профорієнтаційна акція

     

     Одним із перших важливих виборів, що постає на життєвому шляху молодої

     людини, є вибір майбутньої професії. Віднестися до нього потрібно дуже серйозно та відповідально. Важливість цього життєвого етапу ускладнюється тим, що молодій людині потрібно усвідомлено розібратися у величезній різноманітності професій, проаналізувавши та оцінивши кожну, серед яких потім обрати свою – найулюбленішу, бажану.

Переглядів: 855 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Приємні зустрічі у «Довір’ї»

     У місті Бурштин функціонує Галицький районний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді «Довір’я». Заклад налічує 279 вихованців, які більшість свого часу проводять у центрі, де навчаються та розвивають свої здібності у різних напрямках.
Днями з доброчинним візитом до центру завітали представники Всеукраїнського благодійного фонду «Дитячий світ», що заснований однією з найбільших фінустанов України – банком «Надра», який вже багато років допомагає дітям із різних куточків України.

Переглядів: 808 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Запобігти. Врятувати. Допомогти»

     

     В Галицькому районі триває громадська акція „Запобігти. Врятувати. Допомогти.”, яка має на меті ознайомити мешканців нашого краю із діяльністю пожежно-рятувальної служби та донести до їх свідомості основні правила безпеки життєдіяльності.
Рятувальники ДПРЧ-3 м.Галич та працівники водолазно-рятувальної служби  провели громадську акцію ”Запобігти.Врятувати.Допомогти” 18 червня 2014 року в оздоровчому таборі «Сокіл».

Переглядів: 788 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Працевлаштувались – повідомте орган Пенсійного фонду!

     Згідно з  пунктом 12 Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 25 листопада 2005 р. № 22-1, пенсіонер який працевлаштувався, зобов’язаний надати протягом 10 днів після влаштування на роботу органу, що призначає пенсію, довідку про прийняття на роботу (навчання).

Переглядів: 887 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Небезпечне захворювання – ботулізм

     Днями в реанімаційне відділення Бурштинської міської лікарня потрапила хвора Т. з діагнозом ботулізм. Через два дні на стаціонарне лікування з аналогічним діагнозом потрапив і син хворої. Напередодні сім’я вживала м’ясний паштет домашнього приготування.
Ботулізм —   харчове отруєння, яке спричиняється токсином мікробів ботулізму, здатним жити та розмножуватись в продуктах, в консервах без доступу повітря, найчастіше домашніх консервах (м’ясо, гриби, овочі, риба). При цьому харчові продукти стають отруйними внаслідок накопичення в них токсинів.

Переглядів: 892 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Прогноз розвитку шкідників і хвороб с/г культур та заходи боротьби з ними в червні

     Озимі зернові
Протягом місяця продовжуватимуть заселяти посіви дорослі особини пшеничного трипса, злакової попелиці, шкідливі клопи. За умови теплої, помірно вологої погоди розвиток і розмноження шкідників проходитиме активно, спостерігатиметься швидке збільшення чисельності в посівах, пошкодження ними стебел, колосків. Для захисту озимих зернових від шкідників рекомендовано використовувати Арріво, к.е 0,2 л/га, карате – зеон к.е. – 0.15 л/га, фастак, к.е. -0.1-0.15 л/га.

Переглядів: 927 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицьку Атлантиду шукайте на Залуківських височинах

     Якщо взяти що наближений еталон – статистичні висновки, що археологічна територія княжого Галича вивчена стаціонарними розкопами і локальними розвідковими дослідженнями на неповних десять відсотків, то можна собі уявити справжні перспективи археологічного майбутнього загиблого міста. Автор статті взявся за нове прочитання наукових праць і науково-популярних публікацій Антона Петрушевича, Льва Лаврецького та Ізидора Шараневича. Бо саме завдяки їхній науковій діяльності в останній декаді квітня 1882 року розпочалися археологічні дослідження столиці могутнього Галицького князівства, причому на місці спорудження першого християнського храму в місті – літописної Спаської церкви.

Переглядів: 1199 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Патріарх переломного періоду

     Народився Мирослав Іван  Любачівський 24 червня 1914 року у сім’ї Євстахія та Анни (Олійник) у м. Долині Івано-Франківської області. Закінчив Стрийську гімназію і поступив до Української Католицької Богословської Академії у Львові. Після двох років навчання на факультеті філософії та богословія Митрополит Андрей Шептицький вислав його на подальші студії до Інсбрука (Австрія), і власне з його рук 21 вересня 1938 року в капличці Митрополичих палат при соборі Святого Юра Мирослав Любачівський отримав свячення.

Переглядів: 1104 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Народжений Черемошем

     

     Видатний український письменник-демократ і культурно-громадський діяч Марко Черемшина увійшов в історію української літератури як талановитий майстер слова, співець знедоленої Гуцульщини. Його самобутня творчість всебічно відбиває тяжке життя українського трудового люду колишньої Буковини й Галичини в умовах буржуазно-поміщицького ладу цісарської Австро-Угорщини і панської Польщі. Письменник належав до того кола прогресивних письменників кінця XIX — початку XX ст., на яке вирішальний вплив мала могутня творча індивідуальність Івана Франка і його революційно-демократичні ідеї. Соратниками і побратимами Марка Черемшини по перу були Василь Стефаник і Лесь Мартович, Осип Маковей і Ольга Кобилянська, Михайло Яцків і Стефан Ковалів.

Переглядів: 865 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Зелені свята в Пукасівцях

     

     Зелені свята… Господині встеляють хату запашним зіллям. Кажуть, що в ці дні Господь створив Землю і засіяв її зеленню. Зелені свята в Пукасівцях святкують традиційно. Цьогоріч після Богослужіння освятили поля, благословляючи їх на врожаї. Опісля біля могили Борцям за волю України парох сіл Пукасівці, Ганнівці, Курипів о.Степан відслужив поминальну панахиду. Учасники художньої самодіяльності представили присутнім виступ-реквієм «Пам’ять… Вона нетлінна і вічна…»
Віршами і піснями учасники художньої самодіяльності згадали тих, хто не повернувся з бою додому, а також Героїв Небесної Сотні і тих полеглих, хто цими скорботними днями загинув на Сході України від терористів, диверсантів, зрадників. Всіх невинно убієнних вшанували хвилиною мовчання.

Переглядів: 864 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Кобзар на сцені»

     Продовжується робота над літературно-музичним проектом «Кобзар на сцені», який присвячено 200-літтю від дня народження Т.Г.Шевченка. 15 червня в НД с.Німшин відбулася прем’єра дитячої вистави О.Іваненко «Маленький Тарас» за участю клубних закладів сіл Німшин, Поплавники, Придністров’я. Режисер постановки вистави – художній керівник НД с.Німшин Марія Орнат.

Переглядів: 1046 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net