на сайті  
   
 
Неділя, 24 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
День державної служби України

     День державної служби УкраїниВчора Богослужінням у церкві Різдва Христового  міста Галича розпочалися урочисті заходи з нагоди Дня  державної служби України, які продовжилися святковим концертом в районному Народному домі.
Сьогодні армія державних службовців району складає понад три сотні осіб, а їх професійна діяльність, сумлінне виконання службових обов’язків є невід’ємною складовою розвитку української держави, її успішної інтеграції в світове співтовариство. А найголовнішим є те, що кожен державний службовець розуміє свою відповідальність перед людьми.
Саме тому понад два десятки працівників структурних підрозділів районної державної адміністрації та територіальних управлінь центральних органів влади у Галицькому районі були відзначені з нагоди свята грамотами та подяками не лише керівників району, а й області.

Переглядів: 1650 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Основний закон держави

     конституціяНеможливо уявити демократичну державу сучасного світу, яка б не мала своєї конституції. Адже саме в конституції закріплюються вихідні положення, на яких ґрунтуються найголовніші форми життя суспільства. Вона закладає підвалини організації та функціонування держави і громадських структур, формулює основи правового статусу особи, є базою всієї правотворчої діяльності. Сутність конституції – це її внутрішня основа, найбільш важливі якості і властивості, які визначають всі структурні та функціональні характеристики основного закону суспільства й держави, що знаходять свій предметний вираз у його змісті. Це найбільш узагальнююча категорія, яка уособлює істотні ознаки соціального, політичного призначення та нормативно-правового змісту конституції.

Переглядів: 2015 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Ювілейна зустріч

     Ювілейна зустріч18 червня 2011 року в Староскоморохівській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося ювілейне свято. На 40-літній ювілей прибули випускники з багатьох куточків України.
Свято розпочалося літургією у церкві Чуда Архистратига Михаїла. Після літургії настоятель о.Михайло Гой відслужив панахиду за тих учителів та учнів, які відійшли у потойбічний світ.
Продовжилися урочистості у стінах рідної школи. Вчителів і випускників вітали троїсті музики у складі Петра Кульчицького, Михайла Кульчицького, Дмитра Нагірного, Володимира Демчишина (колишніх випускників школи).  

Переглядів: 2529 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Звітують працівники культури

     Звітують працівники культури19 червня в приміщенні Будинку культури с. Вікторів відбувся творчий звіт аматорських колективів даної установи перед населенням. До уваги глядачів був представлений цікавий і змістовний літературно-музичний вечір «Добрий день тобі, Україно моя!», присвячений 15-й річниці Конституції України. На хорошому рівні виступили жіночий вокальний ансамбль (кер. Ольга Шевадуцька), вокальний дівочий ансамбль (кер. Ольга Ткачівська). Пісенне мистецтво на вечорі представляли солісти Ігор Салига, Вероніка Ткачівська, Тетяна Ковальчук, Xристина Ковальчук.

Переглядів: 1712 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Кфар Кана – Кана Галілейська (місце, де укладаються найщасливіші шлюби)

     Кфар Кана – Кана ГалілейськаПід час розкопок в районі арабського села Кфар Кана, котре знаходиться на північ від Назарету, було виявлено древнє єврейське місто, що існувало ще за часів старозавітного царя Соломона -  євангельську Кану Галілейську. Серед інших знахідок учені відкрили підземні тунелі, викопані євреями, які захищали місто від римських легіонів під час так званого Великого повстання 66 року н.е. Втім, тунелі – не найголовніша знахідка Кфар Кани.

Переглядів: 2559 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Олександр Сич прокоментував заяву Української партії щодо «нападів на калуську громаду» Івано-Франківською обласною радою

     Мене глибоко дивують такого роду заяви з боку Української Партії на адресу Івано-Франківської обласної ради. Усі звинувачення, висловлені цією політичною силою, є абсолютно безпідставними, надуманими та такими, що ображають честь та гідність як керівництва обласної ради, так і абсолютну більшість депутатського корпусу Івано-Франківської обласної ради шостого демократичного скликання.
Одним із головних принципів діяльності обласної ради, і це підтвердила наша робота з початку каденції, є абсолютна відкритість, гласність, доступність, виваженість та взаємоповага. Івано-Франківська обласна рада ніколи не втручалася, не втручається і не дозволить собі втручатися в роботу Калуської міської ради чи будь-якого іншого органу місцевого самоврядування. З усією відповідальністю заявляю, що протягом часу мого перебування на посаді голови обласної ради Івано-Франківська рада діятиме виключно на підставі і в межах повноважень, передбачених чинним законодавством України. Чого, на жаль, не скажеш про деяких інших суб’єктів владних повноважень в області.

Переглядів: 1405 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Життя є! Допоможи в це повірити близькій людині!

     Самовільний вихід із життя — велика трагедія не тільки тому, що на Землі стало на одну людину менше, не тому, що даний акт несе горе та сльози рідним та близьким, а ще й тому, що причини та умови, які підштовхують до самогубства, залишаються. Ми звикли до терміну “самогубство”, зовсім не боячись того, що за ним стоять долі людей та їхніх родин. Тому пригадуються актуальні слова Сента Екзюпері: «Хоча людському життю немає ціни, ми завжди вчинюємо так, немов існує щось ще цінніше»…
Щороку на Івано-Франківщині понад 160 людей ідуть із життя з власної волі. Саме з власної... До того ж кількість самогубств зростає з кожним роком, а найжахливішим є те, що збільшується кількість самогубств, скоєних дітьми, вік яких стає  дедалі  меншим. Фахівці наголошують, що самогубство є однією із трьох основних причин смертності в нашій країні.

Переглядів: 1999 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Донором може стати кожен

     Уже стало традицією для службовців 12 державної пожежної частини з охорони Бурштинської ТЕС з нагоди Міжнародного дня донора відвідувати центр переливання крові Галицької центральної районної лікарні з метою здачі крові. Не є винятком і 2011 рік.
– Інколи при виникненні надзвичайних ситуацій чи аваріях люди втрачають чимало крові, – розповідає начальник варти ДПЧ-12 Віталій Благодир, – не завжди медичні заклади мають ту чи іншу групу крові на місці. А людське життя треба рятувати. Саме тут і знадобиться кров, здана нами. Ми робимо це свідомо, вважаючи донорство своїм обов’язком. Лише сьогодні впродовж одного дня п’ятнадцятеро представників особового складу взяли участь у акції. А ті, хто сьогодні заступив на вахту, прийдуть у зручний для них час. Але весь особовий склад візьме участь у акції, яка не є одноразовою.

Переглядів: 1533 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Присвоєно почесне звання

     Указом Президента України № 696/2011 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня медичного працівника» за значний особистий внесок у розвиток вітчизняної системи охорони здоров’я, надання висококваліфікованої медичної допомоги, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм головному лікареві Галицької центральної районної лікарні Мирону Матейку  присвоєно почесне звання «Заслужений лікар України».

Переглядів: 1653 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Вшановано пам’ять загиблих

     22 червня у районі відбулися пам’ятні заходи на знак скорботи за загиблими у роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр. На братських могилах у містах Галичі та Бурштині відбулися панахиди та покладання квітів. На будинках та спорудах органів державної влади, підприємств, установ і організацій  району було приспущено Державний Прапор України з чорною стрічкою. О 10:00 год. відбулася хвилина мовчання.

Переглядів: 1539 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Місцеві новини Галицького району

      З наради із заступниками щодо основних виробничих проблем та питань забезпечення  життєдіяльності району розпочав минулий тиждень голова районної державної адміністрації Григорій Івасишин.
Крім того, керівник району впродовж тижня провів виїзні наради щодо соціально-економічного розвитку населених пунктів, з питань ремонту закладів культури в селах Сапогів, Межигірці, Кукільники, Бишів та дошкільних навчальних закладів у селах Тустань і Дубівці, взяв участь у засіданні штабу НС та ТЕБ щодо здійснення ремонтно-відновлювальних робіт будинку, зруйнованого пожежею у місті Бурштині.
Разом з головою районної ради Петром Стрембіцьким  Григорій Івасишин взяв участь у роботі сесії обласної ради та у пам’ятних заходах на знак скорботи за загиблими у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.

Переглядів: 1412 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Стрілецька могила на Лисій Горі

     На Лисій ГоріПродовження.
Початок у газеті “ГС” №24, ст.5

Влітку 1914 року спалахнула війна, яку назвали світовою, адже в неї були втягнуті всі великі держави світу. Австро-Угорщина і Росія – держави, що переділили українські землі, воювали між собою. Українці-галичани та українці-наддніпрянці, що опинилися у різних, ворожих одна одній арміях, тисячами гинули за чужі інтереси. Та найгіршим було те, що ця війна стала для них братовбивчою.
 На початку війни в складі австрійської армії формується Легіон українських січових стрільців із добровольців, вчорашніх студентів, гімназистів, селянських дітей, підготовлених національно патріотичними організаціями «Пласт», «Січ», «Сокіл», вихованих на ідеях І. Франка та тих партій, що ставили за мету здобути волю Україні. І таких добровольців висилало майже кожне наше галицьке село та містечко.

Переглядів: 2313 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Канікули!

     Після останнього дзвоника у всіх навчальних закладах району з 31. 05. 11 по 15. 06. 11 р. розпочалася навчальна практика. Проходила вона й у Галицькій гімназії. Кожен вчитель-предметник заздалегідь разом із учнями обдумували теми виступів на конференції. Учні самостійно готували реферати. А 9 червня в стінах навчального закладу проходила наукова конференція, де кожен учасник захищав тему своєї роботи. Крім цього, учні гімназії вивчали рідний край. Побували на екскурсіях у Ворохті, Яремчі, Кам’янець-Подільському, Хотині, де знайомилися з природою тієї чи іншої місцевості, історичними пам’ятками, культурним надбанням. 15 червня учні повторювали правила техніки безпеки на час літніх канікул, одержали книжки гімназиста.

Переглядів: 1531 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Чи поважатимемо себе?

     Із здобуттям незалежності і пошуком шляхів державотворення та власного розвитку Україна у своїй зовнішньополітичній діяльності віддає перевагу європейському напрямку.
Велику роль тут відіграє поглиблення двосторонніх зв’язків з країнами Європи, у тому числі і з Польщею, яке підтверджується рядом повномасштабних договорів про добросусідство та співробітництво, підтвердження існуючих кордонів, створення атмосфери взаємної довіри, дружніх і партнерських взаємин у всіх сферах...

Переглядів: 3145 | Коментарів: 4 Детальніше >>

Історія однієї маленької людини, або їх не вибирають

     Стояла чудова осінь. Крізь шибки ласкаво світило ще по-літньому тепле сонечко. В аудиторії, сонно позіхаючи, студенти слухали нудну лекцію, думаючи кожен про щось своє.
Аж раптом пролунав дзвінок. Подвір’я швейного училища наповнилося гамірним натовпом студентів.
П’ятниця! Оце здорово! Кінець тижня. Кожен поспішав, щоб якнайшвидше поїхати додому. Серед цієї юрби ішла вона, середнього росту дівчина з довгим русявим волоссям та синіми, як безкрає небо, очима. Її звати Катя. Вона, одна з-поміж інших, ішла повагом. Задумана, а, може, замріяна, не звертала уваги на суєту навкруги.

Переглядів: 1819 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Строки здійснення виконавчого провадження

     Частіше за все заявники запитують, чому законом визначено строк здійснення виконавчого провадження два або шість місяців, а виконавчий документ перебуває в органі державної виконавчої служби більше вказаного терміну? Це пов’язано з тим, що необхідно розмежовувати строки перебування виконавчого документа в органах державної виконавчої служби та строки проведення виконавчих дій. Умови і порядок виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб), що відповідно до закону підлягають примусовому виконанню у разі невиконання їх у добровільному порядку, визначає Закон України «Про виконавче провадження».
Законодавець встановлює чіткі строки, протягом яких державним виконавцем повинні бути проведені виконавчі дії для того чи іншого виконавчого документа. Законом України «Про виконавче провадження» встановлено, що державний виконавець відповідно до рішення суду немайнового характеру повинен провести виконавчі дії у двомісячний строк, а відповідно до інших виконавчих документів – протягом шести місяців з дня винесення постанови про відкриття виконавчого провадження. Слід звернути увагу на початок та кінець обчислення строків здійснення виконавчих проваджень.

Переглядів: 9476 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Час платити за землю

     Відповідно до статті 9 розділу I „Загальні положення” Податкового кодексу України плата за землю належить до загальнодержавних податків і зборів, які є обов’язковими до сплати на усій території України, і в повному обсязі зараховуються до місцевого бюджету за місцем розташування земельної ділянки.
Плата за землю об’єднує в собі два обов’язкові платежі – земельний податок та орендну плату за земельні ділянки державної та комунальної власності.
Нарахування фізичним особам сум податку проводиться органами державної податкової служби, які видають платникові до 1 липня поточного року податкове повідомлення – рішення про внесення податку за формою, встановленою у порядку, визначеному статтею 58 Кодексу.

Переглядів: 1701 | Коментарів: 0 Детальніше >>

КРВ в Галицькому районі інформує

     В І-му півріччі 2011 року працівниками КРВ в Галицькому районі проведено 9 ревізій з питань фінансово-господарської діяльності, в тому числі дві ревізії за зверненням прокуратури в Галицькому районі.
Проведеними ревізіями виявлено фінансові порушення, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 3314,30 тис.грн., в тому числі недоотримання фінансових ресурсів на суму 88,60 тис.грн., незаконних витрат на суму 3012,30 тис.грн. та недостач на суму 213,40 тис.грн.  Крім того, виявлено інших фінансових порушень, що не призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 561,50 тис.грн.

Переглядів: 1710 | Коментарів: 0 Детальніше >>

До уваги суб’єктів господарювання!

     Держспоживстандартом  України під патронатом Президента України та керівництвом Уряду України за сприяння місцевих державних адміністрацій щороку проводиться Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України», який ставить за мету визначення на конкурсній основі кращих зразків української продукції, сприяння виробництву високоякісної й конкурентоспроможної вітчизняної продукції, насичення цією продукцією ринків України, задоволення потреб та очікувань споживачів, поширення досвіду підприємств та організацій, які випускають якісну продукцію.
Детальну інформацію про конкурс можна отримати в управлінні економіки районної державної адміністрації. Тел.  21-882.

Переглядів: 1581 | Коментарів: 0 Детальніше >>

26 червня – Міжнародний день боротьби із зловживанням наркотиками та їх незаконним обігом

     За повідомленням Організації Об’єднаних Націй, майже 345 мільйонів чоловік у цілому світі є наркоманами. Залежність від транквілізаторів та інших заспокійливих засобів стоїть на першому місці - їх вживає 227,5 мільйонів чоловік , або майже 4% світового населення. Далі йде залежність від марихуани - 141 мільйон наркоманів (2,5% населення земної кулі). Правоохоронним органам вдається конфіскувати лише від 5 до 10% усіх наркотиків . Отже, наркоманія є світовою проблемою.

Переглядів: 1901 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Понад 5 тисяч кущів наркотичних конопель виявила та вилучила СБУ на Прикарпатті

     15 червня 2011 року співробітники  СБУ виявили посіви наркотичних конопель та незареєстровану вогнепальну зброю у селі Хотимир Тлумацького району Івано-Франківської області.
На околиці села (на території Хотимирського сільськогосподарського рибоводного фермерського господарства) співробітники СБУ виявили два поля та одну ділянку, де росли кущі конопель. Площа посівів становить близько 0,5 гектара. Спільно зі співробітниками органів УМВС в області з полів було зібрано 5420 молодих кущів конопель.  
В одному з господарських приміщень рибоводної ферми було також виявлено і вилучено три незареєстрованих мисливських рушниці та набої до них.

Переглядів: 1567 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Операція “МАК – 2011”

     Міліція Івано-Франківщини вживає заходи у протидії поширенню наркоманії. Зокрема, в даний час зусилля дільничних інспекторів та працівників ДАІ спрямовані на виявлення незаконних посівів рослин снодійного маку і конопель, які можуть стати сировинною базою для наркоторговців. З цією метою проводяться оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою “МАК-2011”.
Злочини, передбачені ч.1 статті 310 Кримінального кодексу України, задокументовано у населених пунктах семи районів області.
Як повідомив редакцію заступник начальника Галицького РВ УМВС Юрій Гамлявий, на території нашого району працівниками міліції виявлено і задокументовано два факти незаконних посівів маку на присадибних ділянках. За цими фактами проведено слідчі дії та порушено кримінальні справи.

Переглядів: 2929 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Західний кукурудзяний жук-небезпечний карантинний організм

     Кукурудза – одна з найпродуктивніших злакових культур універсального призначення, яку вирощують для продовольчого, кормового та технічного використання. Із загального валового світового виробництва зерно кукурудзи на продовольчі цілі використовується 15-20%, а на корм худобі – 60-65%. В Україні кукурудза належить до основних фуражних культур, оскільки вона є важливим джерелом забезпечення сільськогосподарських тварин концентрованими кормами, силосом та зеленою масою. Дуже небезпечним шкідником для кукурудзи є обмежено поширений в Україні (але значно поширений на території західних областей України) західний кукурудзяний жук (Diabrotica virgifera virgifera Le Conte). Імаго західного кукурудзяного жука – маленькі жуки з овальним тілом довжиною 4-7 мм, жовтувато-бурі з більш темними вусиками і жовтими смужками на надкрилах. Самці дрібніші від самок і мають більш темне забарвлення. Надкрила жовтувато-бурі із зеленкуватим відтінком, у самок – з трьома чорними смугами, які іноді мають вигляд пунктирних крапок. У самців вони зливаються в одну смугу, особливо в задній частині.

Переглядів: 3531 | Коментарів: 1 Детальніше >>

ПАТ «Прикарпаттяобленерго» нагадує правила електробезпеки

     Зважаючи на випадки травмування сторонніх осіб в електричних мережах, енергетики нагадують про необхідність належного та відповідального ставлення до питань електробезпеки як дорослих, так і дітей. Уважність та свідома поведінка кожного є запорукою збереження власного життя і здоров’я.
Енергокомпанія нагадує основні правила поведінки поблизу електричних мереж та енергетичного обладнання. Задля уникнення електротравм категорично забороняється:

Переглядів: 1717 | Коментарів: 0 Детальніше >>

До уваги керівників підприємств та організацій всіх форм власності, батьків, профспілкових комітетів!

     Відповідно до Програми відновлення здоров’я застрахованих осіб та членів їх сімей Івано-Франківське обласне відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності виділяє на часткове фінансування оздоровлення дітей влітку 2011 року 5 млн. 240 тис.грн. Ці кошти скеровуються на забезпечення дітей протягом всієї табірної зміни повноцінним харчуванням та надання відповідних медичних та культосвітніх послуг (38 грн. на один людино-день).

Переглядів: 1519 | Коментарів: 0 Детальніше >>

До відома споживачів електроенергії

     У ПАТ «Прикарпаттяобленерго» діє Інформаційно-консультаційний центр по роботі зі споживачами електричної енергії.
Фахівці Інформаційно-кон-сультаційного центру надають безкоштовно інформацію та консультації з питань щодо якості, умов і режимів споживання електричної енергії, послуг, пов’язаних з її постачанням, тарифів, пільг, розрахунків за спожиту електроенергію.
З метою розгляду та розв’язання спірних ситуацій між енергопостачальником й споживачем, підготовки висновків з питань, які виникли внаслідок незадоволення скаржника – письмовою відповіддю енергопостачальника на письмове звернення скаржника), при Інформаційно-консультаційному центрі створена Комісія.

Переглядів: 1623 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Бережімо ліс від вогню

     99% лісових пожеж  виникає через недбалість людей!У нинішню літню пору для працівників природно-заповідного фонду Галицького національного природного парку одним із найбільш відповідальних завдань є не допустити виникнення лісових пожеж, застерегти від вигоряння травостою заповідних територій з червонокнижною рослинністю – Касової Гори, урочища Камінь. Цією статтею ще раз хочемо привернути увагу жителів Бовшева, Межигірців, усіх, хто, відпочиваючи на лоні природи, розводить вогнища, не дотримуючись елементарних правил пожежної безпеки.
Державне агентство лісових ресурсів України ще на початку літа звернулося до кожного жителя країни з проханням додержуватися правил протипожежної поведінки та особисто стати на сторожі зелених багатств. Як свідчить досвід, лісові пожежі виникають здебільшого з вини людей. Залишене напризволяще тліюче вогнище, кинутий у траву непогашений недопалок призводять до великої біди, коли гуляє «червоний півень».

Переглядів: 2291 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net